Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Cao Daiyu
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCao Daiyu Empty2023-08-11, 19:05

Cao Daiyu
Play by: Yang Chaoyuei



Becenév
Dai, Miss Daiyu, 姐姐 (Jiějiě/Sister/Nővér)
Mesehõs
Princess Ting Ting (Mulan)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Kelet: Bloomcrown
Foglalkozás
Crescent Moon Istállók társtulajdonosa
Családi állapot
Eljegyzett
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?



Mindig is ő képviselte a fegyelmet, az eleganciát és az engedelmességet. Legidősebbként a családban eszébe sem juthatott nagyot álmodni, hisz' a húgairól neki kellett gondoskodnia. Nekik kellett példát mutatnia, s ha nem felelt meg az elvárásoknak, akkor mindig ő lett számon kérve testvérei vétkeiért is. Ha valami nem volt tökéletes, az Ting Ting hibája volt, senki másé. Nem pillanthatott más irányba, hogy egy kicsit is élvezhesse az életet. Nem nézhette a lemenő nap csodálatos festményét az égen, ha közben az országának szüksége volt a jelenlétére. Ezért már fiatalon megtanulta, hogy egy hercegnőnek a népéért kell cselekednie, nem pedig a saját álmaiért. Ezt a szemléletet akkor tagadta meg, mikor megtalálta élete szerelmét, Linget. A világ viszont vaskarommal szakította el tőle, s mosta el édes múltjuk minden emlékét...



- Dai... Dai... Hahó! - Mei kukucskál be a lány elé, aki éppen elszunyókált a Crescent Moon Istállók mellékházában. A kanapé roppant kényelmesnek bizonyult számára még pár órával korábban, s olyan mély álomba szenderült, hogy a testvéreinek egymagukban kellett bezárniuk az istállót. Eme gondolatfoszlány bevillanására pattan csak fel és ijedten pislog a két húgára. Hol Su-n, hol pedig Mei-n állapodik meg tekintete, de nagy meglepetésére nem tűnnek se fásultnak, se gondterheltnek.
- Ne aggódj, már mindent elintéztünk. A lovászfiúk pedig ellátták a lovakat friss eledellel és vízzel. - Su kacsint le nővérére, aki még mindig kissé zavarodottan próbálja összerakni a puzzle utolsó darabkáit. Ritka alkalmak egyike volt a mai, hogy a testvérei intézkedtek a lovarda zárásáról, mely többnyire magába foglalta a dolgozók ellátását, a lovasok bérleti összegzését, a kurzusok és turnusok órarendjét, kapuzárást és a terület átfésülését,  ha netalán egy cseles gyerkőc a lovak között bújt volna meg. Sok olyan gyermek akadt, akik éltek-haltak a patásokért és nem akarták elhagyni a lovarda területét.
- Na és...a holnapi menetrend? - kérdez rá óvatosan, mielőtt még nagyot csattanna rajta a válasz. Bízott a húgaiban, de tudta jól, hogy ha az ő kezében van az irányítás, akkor minden gördülékenyebben haladhat és nem kell százszor leellenőriznie másokat.
- Elintézve! Khan már rajta is van az ügyön, hogy a sulis kiscsoportot oktathassa. - lelkendezik Mei.
- Pihenj csak, kézben tartjuk a dolgokat.
- Hát jó... De ha bármi panasz érkezik, az a lelketeken szárad. - egyenesedik fel ültéből, miközben szigorú szemeket villant Mei és Su felé. Aztán csak elmosolyodva húzza le maga mellé a két lányt és karolja át kettejüket, hogy szorosan magához vonva mutassa ki mennyire szereti őket. - Büszke vagyok rátok.



Elveszve érzi magát. Mint egy kelepcébe csalt zsákmány kinek sorsa előre meg volt írva. Tudja jól, hogy ki ő. Tudja, hogy nem e világból való. Tudja, hogy...nem mehet csak úgy vissza. A mostani élete már ide köti a szívét, hiába kiált minden porcikája az ellenkezőjéért. Az ő élete most ide szól és neki alkalmazkodnia kell. Éppúgy, mint amikor hercegnő volt. A szülei itt is jegybe adták, mintha a történelem megismételné önmagát, de ő már nem ellenkezett. Talán ha most az egyszer megtagadja azt, amit a szíve kíván, talán nem fogja őt elsodorni ismét a feledés vihara. Most a népe boldogsága és jóléte volt a fontos, nem az ő álmai és képzeletei a másvilágról. Még ha ő is volt az a hercegnő, az ő kötelessége Bloomcrownba szólt. Ez a hely vált az otthonává és egy idő után már könnyebb volt elfogadnia az itteni örömöket, mintsem megemészteni azokat az emlékeket, melyekben mindenkit elvesztett. Az utolsó emlékképek, amikor Ling megígérte neki, hogy nem fog eltűnni. Melyben a húgai is férjeik mellett zokogtak, felkészülve a megsemmisülésre. Ting Ting... Daiyu... Mindkettejük bármit megadna annak érdekében, hogy a fájdalmas emlékeket ködfátyolba bugyolálhassák.

Képességem

✦ A nevetéseddel képes vagy előcsalni az emberekből a negatív tulajdonságaikat/gondolataikat vagy épp felerősíteni azokat.

Axel Winchester

Lyndriana



I wanna be like other girls
Nem szórt rá senki csillámport


Huang Feiyu, Cao Xinyan, Cao Ai and Gāo Lixin csillámport hintett rá


Cao Daiyu
Hercegnõ
Hercegnõ
Cao Daiyu
Mesehõs :
Cao Daiyu Tumblr_ofb62yo9iZ1rr1ivso6_400
Mulan
Ting Ting
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
A másik felem :
Cao Daiyu C2700994f5d6e611870a28f08e3380f03eff3449
Love is Eternal
Cao Daiyu F2f61bc83bc651db3486106b525b4ee8e09431c6
✦ ✦ ✦ :
Cao Daiyu 32035d2095abe1709be120560db8bcd41dd568d8
Szük...a cipöm...
Cao Daiyu Tumblr_ofb62yo9iZ1rr1ivso3_400
Akinek az arcát viselem :
Yang Chaoyue
Kereslek, de nem talállak :
Love you two
Cao Daiyu Tumblr_n6t5dtxNgW1tdjv0ro3_500
A tükör mögött :
Lyndriana

Cao Daiyu Empty
TémanyitásCao Daiyu Empty2023-08-29, 12:56

Csillámporos üdvözlet illet téged
Cao Daiyu✦ Ting Ting


„A princess must make every sacrifice for her country. It's our duty.”

Kedves Daiyu!

Uuuu, milyen menő gifeket raktál az ET-dbe! Cao Daiyu 2067867876  Cao Daiyu 2067867876
El tudtam volna még nézegetni sokáig! Cao Daiyu 2108006646
De… nem, nem szabad, mert akkor nem haladok az elfogadóval. Cao Daiyu 2732251548

És az egy fontos dolog… szóval. Cao Daiyu 3399021160
Szegény Ting Ting, szívfacsaró volt, ahogyan ábrázoltad az átokkal kapcsolatos történést. A hugaiddal együtt rátaláltatok a szerelemre, és talán nem is telt el sok idő, de el kellett válnotok egymástól. Cao Daiyu 554922804
Persze, amiről nem tud az ember, az nem is fáj neki, nem igaz?  Cao Daiyu 703152122 Csak most, hogy visszanyerted az emlékeidet, tudatosult benned, hogy valamit… vagy inkább valakit elvettek tőled. Cao Daiyu 1520086834

Ne aggódj ez rendeződni fog, ebben biztos vagyok. Akik egymáshoz tartoznak, azok bárhogyan is legyen, de ismét egymáséi lesznek. Cao Daiyu 3726835930

Hogy mi a helyzet a felelősséggel? Cao Daiyu 321849167  Khm… ebben hasonlítunk. Oké, nekem nincs egy királyságom, ahol meg kell felelnem, de ugyanúgy, mint a Te esetedben, a testvéreim miatt igen is felelősséget kell vállalnom. Bármit is tesznek. Hiába az idősebb testvérnek mindig is ez volt a szerepe. Védelmezni a kisebb testvéreket. Cao Daiyu 1571939237
Hogy ez most túlaggódás? Vagy esetleg emiatt, túl szigorú az ember? Határozottan nem, csak a felelősség, semmi más. (Sisuék biztosan azon az állásponton lennének, hogy de túlaggódom… Cao Daiyu 2140917802 )

Én veled vagyok, legalább mi nagytesók fogjunk össze. Cao Daiyu 3590078731



Na, de nem is tartalak fel, tökéletes lett a lapod. Foglalózz mihamarabb és utána vár a játéktér. Üdv Közöttünk.  Cao Daiyu 841472469  Cao Daiyu 841472469  Cao Daiyu 841472469  Cao Daiyu 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Cao Daiyu 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Cao Daiyu 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Cao Daiyu 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Cao Daiyu Empty
 

Cao Daiyu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal