Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Mo Yuan
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásMo Yuan Empty2023-08-11, 20:58

Mo Yuan
Play by: Dylan Wang



Becenév
Mo
Mesehõs
Fa Hai (A Fehér Kígyó)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Kelet: Bloomcrown
Foglalkozás
Yoga stúdiót vezet, emellett illatosított gyertyákat készít
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?


A világ már az én időm előtt megérett a pusztulásra. Földi démonok lepték el otthonunkat oly' vágyakat és álmokat kergetve, melyek sosem adathattak volna meg nekik. A démonok kapzsisága, hamis életei, illúzióik hajszája teljesen elzárta a Nirvanaba vezető utat. Az újjászületésük kapuja sosem nyílhatott volna meg előttük. Hiszen sosem voltak méltók rá.
Elragadták tőlem szülőanyámat, véres markaiba zárták és szemtanúja voltam miként falták fel őt a bestiák. Az efféle lények nem érdemlik meg a második esélyt és megnyugvást. Én pedig az egész életemet arra áldoztam, hogy egytől egyig elpusztíthassam őket, s lelküket örökké a Lei Feng Pagodába zárhassam míg világ a világ. Legyen az ártatlan vagy bűnös... A démonoknak nem szántam kegyelmet. Még a hívő emberek is áldozatul esnek természetük alapjainak. Ember vagyok. Nem vagyok méltó az égi áldáshoz. De Dharma örökkévaló és hatalmasabb, mint én. Igazságot szolgáltatok a nevében is.



Ismét rémálmok szorításából verődök fel az éj közepén. Kedvesem az ágy túlsó felében alszik tovább csendesen, míg én ziháltan, izzadtságtól csepegő arccal kapkodok a levegő után. Tekintetemet segítségkérően emelem rá, de odáig már nem jutok el, hogy fel is ébresszem. Miért is rántanám őt ki saját álmaiból, amikor ilyen békésnek tűnik? A nő látványától némileg megkönnyebbülök és egy halovány mosollyal konstatálom milyen édes csendben szuszog a párnáján. A leendő menyasszonyom... E hír még neki is újdonság lesz.
A titkos kis gondolatoktól valamelyest lehiggadok, ám az alvást nem erőltetem tovább. Még nem. Ehelyett inkább a fürdőbe indulok, hogy megmoshassam az arcomat és az izzadtságtól átitatott pólótól is megszabadulhassak. Az ajtót gondosan csukom be magam mögött, majd csak ezután oltom fel a lámpát, hogy még véletlenül se világítsam be a hálót és verjem fel kedvesemet az éjszakában. Megeresztve a vizet dobom a szennyestartóba felsőmet, majd két markomat megtelítem a hűvösen csordogáló folyadékkal. Mo Yuan, már eljött az ideje az ébredésednek.
Mozdulataim lefagynak félúton. A hang egyértelműen közelről érkezett, s hiába hiszem képzelgésnek, amikor tükörképemmel találkozik tekintetem minden világosabbá válik... Vagy csak még...problémásabbá?
- Ki vagy te...? - hajolok közelebb a tükörből visszanéző szerzetesre, aki mozdulatomat leutánozva néz vissza rám elképedt ábrázattal. Ez az arckifejezés pedig az én arcomra van írva, de ő...nem én vagyok. Amikor ráébredsz, hogy nem a gondolataid vagy... Akkor kezdesz igazán felébredni lelkileg. Emlékezned kell arra ki vagy. Ki voltál. Ez nem egy reinkarnáció, ez egy átok. A feladatod pedig nem ért véget. Te vagy Fa Hai, a démonvadász.



A Nirvana Yoga stúdió előtt állok a szakadó esőben késő délután. Az ajtókat már rég bezártam és az utolsó vendégem is elköszönt. Ma volna a nagy nap. A napja annak, hogy meglepem szerelmemet és összekötjük az életünket, ha igent mondana. De azóta az este óta másra sem tudok gondolni, csak Fa Hai-ra. A képkockák filmszalagként terülnek elém, ahogy én a zuhogó eső vászonjára emelem szemeimet. Egy fehér kígyó cikázik végig a vízcseppek között. Aurája veszedelmes kegyetlenséggel tör az irányomba. Én mégsem moccanok, csak állom a felém száguldó démon közeledését, mely aztán loccsanva terül szét rajtam víz formájában. Emlékszem rád, Xiao-Bai. Emlékszem rád és a húgodra, Xiao-Qing-re. Emlékszem a démoni jelenlétetekre és az ellenkezésre, melyet irányomba tanúsítottatok. A hozzátok köthető emlékek keserűek és baljósak. Kezeim is ökölbe szorulnak, hiába nem ismerem még fel a múlt csatáiban történt események nagyját. Annyit tudok, hogy van egy célom ebben a világban is. Dharma szolgája vagyok. Fa Hai.

Képességem

✦ Két kezes mágiával táplált mandala formájú pajzs, amivel fizikai és mágikus támadásokat is fel tudsz fogni, illetve ugyanígy lefogni másokat
✦ Tárgyak molekuláris manipulációja

Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport



Mo Yuan
Gazember
Gazember
Mo Yuan
Mesehõs :
Mo Yuan E7ef4bd4e23b9609b2a47f12219fb908a78aba8a
A Fehér Kígyó
Fa Hai
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
A másik felem :
Mo Yuan 54f82fdda6b40db1cb65f26e2e109dda17819141
Mo Yuan 1165b8726a345576a643cffba9a2fcfe53d3d763
✦ ✦ ✦ :
Mo Yuan A1b320573fdd20eec7fe45bd3146a2215c396a14
Prayers have immense power to turn your thoughts into reality.
Mo Yuan VDgr3t2
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Dylan Wang
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
A tükör mögött :
Lyndriana

Mo Yuan Empty
TémanyitásMo Yuan Empty2023-08-17, 23:46

Csillámporos üdvözlet illet téged
Mo Yuan ✦ Fa Hai


„I'm like a snake sleeping on a rock. I won't bother you unless you poke a stick at me”

Kedves Yuan!

Hű, bizony… hű, egy pöppet gonosz a bácsi! Mo Yuan 140082809
Azért azt mondani, hogy a világ megérett a pusztulásra! Kicsit erős kijelentés. Mo Yuan 1542743629
De persze ki vagyok én, hogy ellenkezzek… elvégre csak egy isteni lény.  Mo Yuan 2140917802

Persze, azt a részét megértem, hogy miért vagy ezen az állásponton. Az ember gyarló és folyton folyvást beleesik a saját hibájába. A végén saját magát, az emberi fajt, fogja elpusztítani.  Mo Yuan 703152122
Ámbár, meglepődnél, hogy mire képes egy egyszerű halandó. Egy ember. Mo Yuan 321849167
Megvan az az erő benne, ami másik fajban nincs meg. És igen is, tud fejlődni, csapatban küzdeni. Túlélni, ha akar. Mo Yuan 3375341651

Csak a saját történetemet tudom példaként felhozni. Egy ember által szabadultunk meg a minket sújtó veszedelemtől. Igen, egy embernek hála.  Mo Yuan 1298976811

És még egyszer… hű!!! Mo Yuan 2067867876  Mo Yuan 2067867876
El voltam ájulva az egész ET-től!  Mo Yuan 2607835867
Imádom, ahogyan fogalmazol, egy újabb tökéletes lappal álltál elő. Az a képi megvalósítás, szinte láttam magam előtt a jeleneteket. Főként az emlékes rész tetszett a legjobban. Mo Yuan 1623695724  Mo Yuan 3942121423  (nem tehetek róla, többször elmondtam már, hogy érdekel ki, hogy képzeli el az emlékek visszanyerését. Mo Yuan 2732251548 )



Fantasztikus. Nem akarlak feltartani, úgyhogy foglald le mihamarabb az arcot és utána vár a játéktér. Üdv közöttünk. Mo Yuan 841472469  Mo Yuan 841472469  Mo Yuan 841472469  Mo Yuan 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Mo Yuan csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Mo Yuan 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Mo Yuan 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Mo Yuan 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Mo Yuan Empty
 

Mo Yuan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal