Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Celeste Missulena
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCeleste Missulena Empty2023-08-16, 02:39

Celeste Missulena
Play by: Park Hyemin



Becenév
Cel
Mesehõs
Miranda (W.I.T.C.H.)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Nyugat: Stormreach
Foglalkozás
táncos az Aphrodite's Palace-ban
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?

A múlt keserű szorításából törtem ki...

Még a szüleim sem tudják pontosan, hogy az éj leple alatt miféle munkakörökben veszem ki a részem. Hogyan is tudhatnák, ha nincsenek itt? Épp ez a jó ebben az egész világban, hogy újra kezdheted az életedet a téged visszatartó erők nélkül. Mert valljuk be, Miranda szabadsága és gyerekkora nagyban függött az ősöktől. De itt nem. Itt nincs senki, aki a nyakamba lihegne, aki elvárná tőlem, hogy adjam a szépet és üljek normálisan, mert lány vagyok. Elegem volt abból, hogy a társadalmi normáknak meg kellett felelnem, s míg Phobos herceg fel nem karolt, addig a legrosszabb rémálmaimat éltem végig Meridian földjein. Az már más, hogy nem igazán repestem az örömtől, amikor a kis törékeny húgát, Elyont kellett bébiszittelnem, bár a végére bevallottam, hogy volt vér a kis csaj pucájában. Az emlékeim még eléggé homályosak a részleteknél, az valamennyire dereng, hogy Lord Cedric oldalán küzdöttem meg a Fátyol őrzőivel, de az már teljes sötétség, hogy utána mi történhetett. Mit meg nem adnék azért, ha újra láthatnám szeretett óriás kígyónkat... Igazán fess, jóvágású férfi volt. Ám ennyit erről, az új életem sokkal színesebb és semmiért sem cserélném el. Ebben a testben bármit megkaphatok és bárkit az ujjaim köré csavarhatok. Nincs már többé semmi az utamban és épp ez az, ami a legélvezetesebb az egészben.

Ezért küzdeni fogok azért, ami nekem jár...

A sztriptízbár oszlopos tagjaként lépek fel a színpadra ma este is. A táncoslányok többségének általában én mutatom be a terepet és fektetem le a főnökök által előírt szabályokat. A hely elegáns és úszik a pénzben, ha pedig ez nem volna elég, mindezek mellé társul az ellenállhatatlan főnökség. Részben miattuk is fogadtam el ezt az állást, de ez a pénz mellett csupán részlet kérdés. Még külön dedikált VIP szobát is kaphattam, ahová eddig csak egyetlen jelöltem érdemelte ki, hogy várólistára kerülhessen, ha már a munkahelyi kapcsolatok miatt más kiszemeltem nem teheti magáévá a szobát. Meg aztán tudom, hogy barátnőm él-hal a kedvenc, karót nyelt fickóért. Mindenesetre a hűségemet sikeresen elnyerték, így ha bárki szabotálni próbálná a bizniszt, arról köpni fogok, mint mindig. Másodlagos feladatomként a kidobó lányt is játszom, ha netán egy-egy kuncsaftunk nehezebb esetnek bizonyul az átlagosnál. Az efféle üzletekben sajnos előfordul, hogy a férfi nem azt hiszi magáról bármit megtehet, holott ez az én törvénykönyvemben egyáltalán nem igaz. Apropó, férfiak... Úgy néz ki egy törzsvendégünk ma is hajlandó szórni a pénzt, mintha az csak a fán nőne.

Még akkor is, ha te rám találsz...

Megigazítom fejemen a szőke parókát, mely elég nagy sikernek örvendhetett amióta csak megjelentem vele az egyik este. Ki gondolta volna, hogy a szőkék ennyivel jobban tudnak keresni? Ez esetleg diszkrimináció volna a barnák irányába?
- Szia, cicafiú, megint elkóboroltál? - ártatlan mosollyal guggolok le elé a színpadon, majd veszem is a fáradtságot, hogy elnyújthassunk egy tömörebb kis társalgást arról milyen napja volt. Szinte minden este itt látom, így ő is épp annyira lefoglal engem, mint én őt. Még az is előfordulhat, hogy a múlthavi lakbéremet az ő pénztárcája állta. Ha továbbra is ilyen hűséges kutyus marad a végén nem fogok tudni ellenállni neki, olyan édes. Többször megfordult a fejemben, hogy meginvitálom egy késő esti italra a lakásomban, ha már ilyen sokkal hozzájárult annak havi bérletéhez. Egyedül csak azt nem tudom, hogy ő is frászt kapna-e, ha meglátja a hálószobám falába beépített terráriumkiállítást. Megjegyzem: egyik sem üres. A többségük tarantulákkal van tele, köztük többféle madárpókkal, talajlakó tarantulákkal és személyes kedvencemmel a mini dolichothele diamantinensisszel, avagy Dollieval.

Képességem

✦ Fel tudod venni a mesebeli pók alakodat, ilyenkor megnő a fizikai erőd és pókhálókat is tudsz vetni

Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport


Cheryl Montgomery and Kylian O'Hara csillámport hintett rá


Celeste Missulena
Gazember
Gazember
Celeste Missulena
Mesehõs :
Celeste Missulena TnbEtvf
W.I.T.C.H.
Miranda
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
9
Titulus :
Spider Cel
A másik felem :
Celeste Missulena 578c617592aca113b97ec04d0742f63bfd968842
I'm your Candy, Red Hot baby
Celeste Missulena ALunw2j

✦ ✦ ✦ :
Celeste Missulena 1Mh
Dollie ♡
Akinek az arcát viselem :
Park Hyemin
✦ ✦ ✦ :
Celeste Missulena Tumblr_pwynqoTxS21u1fc83o7_r2_540
i was born for this
Celeste Missulena Tumblr_pwynqoTxS21u1fc83o8_r2_540
A tükör mögött :
Lyndriana

Celeste Missulena Empty
TémanyitásCeleste Missulena Empty2023-08-17, 12:27

Csillámporos üdvözlet illet téged
Celeste Missulena ✦ Miranda


„Quite a victory, Guardians. You can brag about it... from your prison cells!”

Kedves Celeste!

Dolicsokoládé diamanamana Sálá-lálálá manamana sálá-lálá Celeste Missulena 3726835930
Kimondani sem tudtam elsőre. Celeste Missulena 703152122
Szóval egy pók…. EGY PÓÓK? Celeste Missulena 140082809

Értem én, hogy aki maga is egy alakváltó pókszerű lény, az jóban van ezekkel az élőlényekkel, de pont a pókkal? Celeste Missulena 2250790558
Miért nem lehetett pillangó? Celeste Missulena 803573226

Na, jó viccet félretéve. Celeste Missulena 1149350199
Egy újabb szuper lap került a kezembe, és igen, ahogy olvastam végig éreztem azt a fajta szabadságot, amelyet említettél… na meg persze a munkád is valamilyen szinten lehetővé teszi az önkifejezést. Celeste Missulena 2067867876
Egy új kezdet Fata Morgana… hmmm, így még nem is gondoltam bele, hogy valaki így jellemezze. De, valóban, így is lehet értelmezni.  Celeste Missulena 1298976811

Jut is eszembe… lehet nem fogsz örülni neki, de az őrzők is átkerültek ebbe a világba. Ha rájönnek ki is vagy valójában, gondolom nem hagyják szó nélkül. Celeste Missulena 1542743629
Viszont jó hír, hogy Cedric is itt van valahol. Remélem rátalálsz minél hamarabb. Celeste Missulena 3375341651  (A saját érdeketekben. Celeste Missulena 3404093883 )



Na, de nem is húzom tovább az időt. Tökéletes lett az ET. Foglalózz mihamarabb és utána vár a játéktér. Üdv Közöttünk. Celeste Missulena 841472469  Celeste Missulena 841472469  Celeste Missulena 841472469  Celeste Missulena 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Celeste Missulena 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Celeste Missulena 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Celeste Missulena 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Celeste Missulena Empty
 

Celeste Missulena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal