Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Kylian O'Hara
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásKylian O'Hara Empty2023-08-16, 14:40

Kylian O'Hara
Play by: Gavin Leatherwood



Becenév
Kyl, Lian
Mesehõs
W.I.T.C.H. - Matt Olsen
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Nyugat: Stormreach
Foglalkozás
Cedric Futára
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?


Mások
az életük bizonyos momentumait, esetleg pont azokat, amik felforgatják az életüket papírra vetik, felveszik videóra, ahogy elmesélik esetleg fénykép albumot gyűjtenek össze. Az utolsó opcióval még bajom sincs, de én jobban szeretem gondolataimban megtartani az olyan titkokat, amikért esetleg őrültnek is titulálhatnának.
Be kell vallanom mégis annyi minden kavarog bennem, hogy már-már olyan érzés fog el mintha szétóhajtana robbanni a fejem. No, lehet ildomos akkor itt elkezdenem bevezetni a kedves jelenlévőket nagyjából az elejétől, hogy mivel is töltöm az életem napjait, nem igaz?
Először talán az a mondás jut eszembe, hogy a szükség törvényt bont és olyan dolgokat is esetleg elvállalsz amire soha nem is gondolnál. Itt gondolok arra az állásomra ahol Cedric kifutófiújaként és mellette mellékállásban néha a Stormreach beszállítók-nál is tevékenykedem.  Ugyanis valamiből meg kell élnem és mellette finanszírozni az újkeletű hobbimat is. Ami leginkább egy személy, Miranda-t az Aphrodite Palace-ban ismertem meg. Táncos, nos mit fűzhetnék ehhez? Férfi vagyok, hibákkal és vannak magamnak is… dolgaim. Ez pedig egy olyan függőség lett, amiről nem szeretnék lemondani. Bevallom töredelmesen iszonyatosan tetszik a nő. Több mint valószínű pont ezért voltam hajlandó Cedric futárfiújává válni… közelébe legyek ne csak akkor mikor meglátogatom egy kis… szórakozásra.
Jöhetne a kérdés, hogy hé Matt, hülye vagy? Nem, mindenki furcsán normális, ahogy én magam is. Csak próbálom megtalálni a helyemet ebben az igen fura világban a fura életemmel és emlékeimmel együtt. Olyan nevek, arcok és emlékek is az enyémek, amik nem ebben az életemben tartoznak. Valamint olyan érzések Will iránt amik már elhalványultak. Ugyanis jelenlegi életemben egy ember iránt érzek igazán bizsergést minden idegszálamban… az pedig Miranda. Nem ér cukkolni, oké?! Amikor együl éreztem magamat, úgy éreztem senkim nincs ő ott volt. Megmentett, felélesztett. Pont a legrosszabb időszakomban találtam meg a sztriptízbárt. Ekkortájt lettem Cedric futára is. Azóta pedig? Törzsvendéggé váltam. Nyert mindenki. A bár, én, a főnök és azt hiszem a lány is.
Legalább abba beletörődtem, hogy valójában mit látok a tükörben. Az emlékekkel pedig akkor fogok igazán foglalkozni, ha megtalálom a többieket is. Addig? Életben maradok és a kis táncos démonomat próbálom megszelídíteni.


Egy
újabb este én pedig nem is teszek mást, mint belépve a bárba megyek leadni egy csomagot Cedric-nek. Ám már most nem siklik el tekintetem afelett miszerint… balhé közeleg. Pár kuncsaftnak erősebb volt az esti kis itala, mint kellene és most balhézni óhajtanak a lányok miatt. Tekintetemmel rögtön Miranda-t keresem. Nem tetszik túlságosan a dolog, persze biztos megtudja védeni magát, de akkor is féltem.
Nem tudom mennyire sejtheti, hogy mit érzek iránta, lehet pont az arcomra van írva, lehet nem. Sajnos nem maradhattam, de szemem sarkából megláttam Miranda-t így elhatározom megfogom őt várni. Jól számolom talán ma nemsokára vége a műszakjának, nem hagyom csak úgy egyedül hazamenni a sok idióta miatt sem. Végén valamelyik még követné. Fintorogtam egyet erre a gondolatra… végül bemegyek Cedric irodájában.
- Itt van a mai nap utolsó csomagja. – teszem le neki és megvárom míg ellenőrzi. Pedig ég a talpam alatt a talaj. Szeretnék minél hamarabb elhúzni innen. Lehetőleg mondjuk… most. Dobolok a karomon ujjaimmal.
- Majd holnap korábban gyere. – int, hogy menjek a dolgomra, ahogy láttam valamit kell intéznie, nem is baj. Így lépek ki és szinte szelem a métereket lábam alatt. Odakint pedig nekidőlök a motornak és mély levegőt véve próbálok megnyugodni. Ilyenkor kellene egy cigi. Miért nem szoktam rá? Lehet elkellene kezdem? Ki tudja…
Rá nézek az órámra, ám ekkor hallom nyílni az ajtót. Felegyenesedem majd elmosolyodva pillantom meg a szőkeséget.
- Mit szólnál egy fuvarhoz? – paskolom meg a Harley Davidsonom ülését. Egy igen sejtelmes mosolyt látok ajkain, ahogy felém közelít. Hagyom, hogy végig nézzen a motoron és közelebbről szemügyre vehesse.
- Akkor vigyél haza, cicafiú. – cirógatja végig egy ujjával mellkasomat. Magamban el kellett számolnom tízig, hogy nehogy olyat tegyek, amit megbánnék. Te nem vagy szemét srác Matt, így ne is gondolj olyanokra…  felülök a motorra, hogy utána ő is elhelyezkedhessen.  Átnyújtom neki a bukósisakot és én magam is felveszem. A motor hangja szinte dorombolva bőg fel amint berúgom. Megérzem karjait a derekam körül és most örülök, hogy a sisak takarja arcomat mert elég széles vigyor terül szét rajta.
Így indulok meg vele arra a címre amit még előtte megkapok, de van egy olyan érzésem, hogy az este igen kellemesen ér majd véget…


Képességem

✦ Szerencsétlenségemre vagy éppen szerencsémre az aranymaszk birtokába kerültem egy félresikerült szállítás során. Ennek segítségével felvehetem Shagon alakját, viszont az a hátránya, hogy nem vagyok önmagam. Ilyenkor a gyűlölet hajt.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



when I was lost you found me and saved me. you make me feel so strong that it scares me yet I still want you. forever♡
I will lose
because of you
Nem szórt rá senki csillámport


Celeste Missulena csillámport hintett rá


Kylian O'Hara
Lázadó
Lázadó
Kylian O'Hara
Mesehõs :
Kylian O'Hara Tumblr_o0fxnaZVaO1t3nvmho5_500
W.I.T.C.H.
Matt Olsen
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
Secret Shagon
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Kylian O'Hara Aed109f12706bf9e0b24559227848245c1991288
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gavin Leatherwood
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Kylian O'Hara 578c617592aca113b97ec04d0742f63bfd968842
A tükör mögött :
Kylian O'Hara Tumblr_o0fxnaZVaO1t3nvmho6_500
Dracarys

Kylian O'Hara Empty
TémanyitásKylian O'Hara Empty2023-08-17, 13:49

Csillámporos üdvözlet illet téged
Kylian O’Hara ✦ Matt Olsen


„Winged angel from above… Helped me find the Will… the Will to love!”

Kedves Kylian!

Az igazat megvallva, szinte én is így állok a dolgokhoz. Kylian O'Hara 1542743629  A közös pillanatok megörökítése valahogy távol áll tőlem is. Kylian O'Hara 803573226  Mármint, jó rendben… valóban jó dolog az, ha egy adott pillanatról, legyen az közös sátorozás, vagy egy családi piknik vagy akármi, készül valamiféle maradandó emlék, akár kép vagy videó formájában. Kylian O'Hara 1149350199
De… én is olyan vagyok, hogy inkább szeretem átélni az ilyen pillanatokat, és magamban raktározom el.  Kylian O'Hara 1298976811 Sokáig ezért sem feltétlen szerettem, ha készül rólam egy kép. Kylian O'Hara 2732251548
Viszont ez változott valamelyest. Egyébként ezzel együtt érzek. Kylian O'Hara 321849167

Hmmm, hmmm… szóval, Miranda! Kylian O'Hara 703152122 Oké, oké… nem cukkollak… nem is állt szándékomban.
Csak egy dolgot mondok. Will! Kylian O'Hara 3726835930

Nagyon kíváncsi vagyok, mit fogsz tenni, ha majd összefuttok. Én azért remélem, hogy a kapcsolatotok újra a régi lesz.  Kylian O'Hara 2250790558  Kylian O'Hara 4028024232



Szuper ET lett, úgyhogy nem is tartalak fel. Foglald le a pofit és utána vár a játéktér. Üdv Közöttünk. Kylian O'Hara 841472469  Kylian O'Hara 841472469  Kylian O'Hara 841472469  Kylian O'Hara 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Kylian O'Hara csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Kylian O'Hara 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Kylian O'Hara 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Kylian O'Hara 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Kylian O'Hara Empty
 

Kylian O'Hara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal