Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Willow Elsher
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásWillow Elsher Empty2023-08-18, 00:21

Willow Elsher
Play by: Luca Hollestelle



Becenév
Will, Willow, Hurrikán
Mesehõs
Merida a bátor - Merida
Tükörkép
Látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Nyugat: Stormreach
Foglalkozás
Színész a Wonderland Theater-ben
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális?
Mi történt velem?


A szabadságot a szabadságnak kell megvédenie,
és csakis a szabadság védheti meg:
szabadságot a szabadság érdekében
korlátozni veszélyes melléfogás.

Sokan nem szívlelik a szabadságot imádó énemet, nem tudom rossz néven venni. Mások szeretik a szabályokat, azokat követni, mint például Alice. Én teljesen más vagyok. Szeretek szabadon szárnyalni, kreatív lenni, minden pillanatot úgy megélni, hogy nem azt érzem láncokkal próbálnak lekorlátozni. Ez pedig nem csak az életem pontjain látszanak meg, hanem a színészi munkámon is.
Nem egyszer lepem meg azzal a közönséget, esetleg a többieket, hogy improvizálok. Az más tészta, hogy lehet elégedetlenség van a többiek részéről ám szerintem a nézők a fontosak. Ők járnak vissza, megláthatják a szabadságot az új jeleneteket egy színdarabban. Lehetséges pont ezért nem szól rám Mor’du sem. Élveztem azt a kis plusz adrenalint, amit az újdonság varázs hozott. Mosolyra húzva ajkaimat léptem most is be az öltözőbe.
Egy újabb sikeres színdarab, érdekes új jelenettel, némelyik néző arca… megért mindent! Sokak azt mondják tehetséges vagyok, sokan pedig azt, hogy furcsa. Legalábbis a nézőktől is lehet hallani általában ilyen vagy olyan véleményeket. Ám a negatív kritika pedig lehet építő. Pozitívan tudod kezelni és beépíteni magadba még erősebbé válhatsz.  

Sok olyan színészt láttam, aki megrogyott a negatív kritika alatt, pont ezért hagyták abba ezt a hivatást. Pedig ide olykor acél idegzet, néha talán nem ennyire vérmérséklet kell, mint ami nekem van, de kitartás is kell hozzá és józan ész. Nem a két szép szemedért kapsz meg mindent.  Lemosom magamról a sminket, kibontom a hajamat is miután levettem a parókát. Hát, a szeplőim szépen látszanak annyi szent. Felkapom táskámat, megigazítom hajamat és kilépek.
Kis mosollyal köszönök oda Kalapos és Nyuszi jön arra, akiknek köszönök kedvesen. Alapvetően nem vagyok én morcos. Tök aranyos tudok lenni, ha arról van szó. Persze szeretek itt mindenkit, hisz jóban vagyok Alice-val, Nyuszival és Kalapossal is, de utóbbival annyit nem lógok, kissé érdekes alak. Ám pont nekem nem kellene ilyeneket mondanom a magam dolgaival.
Ám most széles mosollyal megyek tovább, izgatottan. Ami tőlem ám nagy szó! Szóval tessék megbecsülni, ha ilyen érzést vált ki belőlem egy hímnemű. Hiszen láttam eljött ma Camilo is az előadásra. Teljesen random találkoztunk, jobban mondva egymásba ütköztünk. Érdekes srác, sokkal nyugodtabb, mint én az már egyszer biztos… legalábbis ennyit már most megtudok mondani ilyen kevés találkozás után. Pont ezért kértem meg valakit az egyik szünetben, hogy szóljon neki várjon meg az előadás után.

Kilépve az előtérbe nézek szét, kicsit nyújtogatva a nyakamat mikor meglátom a barna fürtöket. Mély levegőt véve sétálok oda hozzá, megkocogtatom a vállát és közel hajolva rá mosolyogtam.
- Mit szólnál egy esti randihoz? Ehetnénk valamit. Kíváncsi vagyok mennyire tetszett az előadás. – néztem szemeibe. Valahol talán vigyáznom kellene, nehogy megégessem magamat. Egyetlen egy bökkenő volt ezzel az egésszel, túlságosan jól éreztem magamat a társaságában. A mosoly, ami ajkaira rajzolódik, megborzongat. Viszont eddigi beszélgetéseink alatt, olyan benyomást keltett mintha… valami lenne még inkább a külső mögött.
Kék szemeibe nézve pedig tudtam, hogy valahol elvesztem. Van valami Camilo-ban ami vonz és nem enged el. Így azt hiszem itt az ideje, hogy élvezzem a mai estét ami előttünk áll. Többen is meglepődve néznek, hogy én férfitársaságban vagyok, nincsenek hozzá szokva. Általában elmenekül mind az éles nyelvem és tüzes személyiségem miatt.
Ahogy feláll megfogom kezét majd egy vidám mosoly kíséretében elkezdem kihúzni őt a szabadba, hogy megkezdjük a mai szórakozásunk.

Azt hiszem olykor pont amellett találjuk meg a szabadságunk és egyben boldogságunk forrását, akiről sosem hinnénk, hogy ő maga a kulcs.


Képességem

✦Amint az emlékeim a felszínre törnek, rájövök, hogy mesterien íjászkodom. Nem mellesleg remek nyomkövető is vagyok, ha erősen koncentrálok, akkor „lidércfények” segítségével bárkit meg tudok találni.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



In whatever form you are, wherever you are, I still love you for who you are. Our opposition is our strength.


Nem szórt rá senki csillámport


Haley Bailey Desrosiers csillámport hintett rá


Willow Elsher
Lázadó
Lázadó
Willow Elsher
Mesehõs :
Willow Elsher Be9f382745e19b1895848b6f10f7824671c6b031
Merida a Bátor
Merida
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
The rebellious princess
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Willow Elsher 4e23fed567b694b6f6953d7d7c03da176bcee593
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Luca Hollestelle
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Willow Elsher 59a628e0ac0bddd8f64b77ec887eb4872499cb1d
A tükör mögött :
Willow Elsher 9fd2b6f7d61e8784a4798e09f31b853dba01b60e
Dracarys

Willow Elsher Empty
TémanyitásWillow Elsher Empty2023-08-19, 00:46

Csillámporos üdvözlet illet téged
Willow Elsher ✦ Merida


„It’s okay to be Different and to stand up fo what You Want.”

Kedves Willow

Huhúúú, hol is kezdjem! Willow Elsher 2067867876  Willow Elsher 2067867876

Meridában… azaz, benned pont ez a mentalitás tetszik a legjobban. Willow Elsher 1623695724 Ő szabad, és annak is kell maradnia. Nem lehet korlátok közé szorítani, mert akkor… khm… tudjuk mi történt, ugye?  Willow Elsher 803573226 A meséd… Willow Elsher 2732251548

Egyébként meg, Te csinálod jól, az élet pont, hogy élvezhetetlen lenne, ha nem lennénk felszabadultak. Willow Elsher 1298976811 Ha csak monoton cselekedeteink lennének. Improvizáció! Ez a kulcsa mindennek. Willow Elsher 3942121423
Azokra pedig ne hallgass, akik az ellenkezőjét állítják/mondják.  Willow Elsher 321849167

Ó, és még valami! Randizz csak! Willow Elsher 4028024232  Ne törődj mások véleményével. Mégis hol élnek a 18. században? Mintha nem dönthetnéd el, hogy most akarsz valakit vagy sem…  Willow Elsher 1542743629
Camillo rendes srác… hidd el ő is sok mindenen ment keresztül, én már csak tudom. Willow Elsher 3375341651  (Általam lett fogadva a lapja. Willow Elsher 3726835930 )
Kiegészítitek egymást. Sőt még talán azt is mondhatom, hogy sok a közös bennetek.  Willow Elsher 1149350199

UI.: Pont ma néztük meg Sisuval a mesét, úgyhogy ezt a dalt nem hagyhattam ki!  Willow Elsher 1504217148



Na, nem tartalak fel, a Szuper Et-del küldelek is foglalózni, hogy minél hamarabb szaladhass Camillo karjaiba. Üdv Közöttünk.  Willow Elsher 841472469  Willow Elsher 841472469  Willow Elsher 841472469  Willow Elsher 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Willow Elsher csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Willow Elsher 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Willow Elsher 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Willow Elsher 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Willow Elsher Empty
 

Willow Elsher

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal