Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cha Woo-Jin
Tegnap 23:09-kor


Baba Shouta
Tegnap 00:55-kor


Nishihara Takuya
2024-05-12, 23:27


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Butch Thompson
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásButch Thompson Empty2023-08-18, 20:16

Butch Thompson
Play by: Karl Urban



Becenév
Butch bácsi
Mesehõs
Stanley Pines/Grunkle Stan (Gravity Falls)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
a Wayward Pines Store tulajdonosa
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?

- Ostoba némber! Minek hiszi magát, észak királynőjének? - morgolódok egy sort, miután a hölgy volt olyan kedves és elhagyta a boltomat. Igazán kihagyhatta volna a mandulatejével való molesztálást, amivel az én pénztárcámba nyúlt. Stan Pines vagyok az Isten szerelmére, nem egy mandulatej rabszolga. A panaszkönyvét pedig feldughatja oda, ahol nem kényelmes. Már rég kidobtam volna azt a vackot is, ha nem Dipperen múlna. Lényegében az ő ötlete volt ez az ócska panaszkönyvesdi és most nézze csak meg mennyi galibát okozott nekem vele.  Így is tele van a tököm a sok neveletlen vásárlóval, na meg azokkal, akik minden apróságért pampognak nekem. Shenzi már hetek óta a nyakamon tapos a teje miatt, Ford továbbra is élvezkedik a hírnevében -mert hát nekem eléggé böki a csőrömet ez az infó-, Dörgő és Csupata is állandó jelleggel idegesítenek a podcast reklámjukkal és oh! El ne felejtsük azt a hatalmas nagy titkot, amiről még a kölykök sem tudhatnak. A titok pedig: egy család vagyunk. Tessék! Kimondtam! Nincs menekvés.

Nem mintha elmentek volna otthonról, bár volt elég időm arra, hogy összebarátkozzak a tükörképemmel és elbeszélgessünk szaftosabb információról, melyet a jó öreg Mystery Shackről osztottunk meg. Stan Pines, Butch Thompson, egykutya mindkettő. Ha pedig odahaza nem sikerült milliókkal lehúzni másokat, akkor majd itt. Frostcall rendezett már Legyen Ön is Milliomos-t? Én aztán ott leszek majd az első jelentkezők között és zsebre teszem a főnyereményt. Ameddig ez a nap eljön nem vesztegetem a drága pénzt, mármint drága időt, van is egy remek taktikám némi varázslatossággal megfűszerezve, amit Fata Morgana áldásával kaptam meg. Ettől függetlenül az igazi siker kulcsa a tehetség, no meg egy kis ész. Nem kell ide hókusz-pókusz, ha Butch valamit a fejébe vesz. A varázspor csak ráadás. De mintha Shenzi mandulatejével ez a stratégia nem igen akarna működni. Holott megannyi vásárlót sikerült már megtéveszteni és még el is hitték egy egyszerű kavicsról, hogy arca van. Arca, kérem szépen! Egy kő, aminek arca van! Egy jó kis monológgal bármi eladható, még az egy hete hordott mosatlan zoknim is.

A Wayward Pines Store eddig még egész stabilan áll, eltekintve attól, hogy az alkalmazottaim lusták és csak a hátsójukat vakarják idejük nagy részében. Igen, rólad van szó Wendy. Levonok a fizetésedből! Soos pedig...ő Soos. Esküszöm, egyszer még mindenkit kirúgok! A segítség egyértelműen elkélne továbbra is, ám csakis a minimálbér határáig vagyok hajlandó fizetni. Háromhavonta. A felét...

Ez még mindig nem négyszáz szó? Hát mi a fészkes fenét vártok tőlem? Regényt?!

Képességem

✦ Csaló vagy, ezt pedig büszkén vállalod. Sok embert vertél már át és nem is alszol rosszul emiatt, mióta pedig rájöttél arra, ki is vagy, pofon egyszerűen meg tudsz téveszteni másokat: ha megérintesz valakit, bármit elhisz neked, amit mondasz. Változó, hogy kinél meddig tart a képességed hatása és érdemes megfontolnod, kiből akarsz bolondot csinálni, mert általában előbb-utóbb rájönnek az átverésre.
Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport


Tatiana Ziona Shelley csillámport hintett rá


Butch Thompson
Lázadó
Lázadó
Butch Thompson
Mesehõs :
Butch Thompson 426293c975e41534b41ac6a745c07f5b
Gravity Falls
Stan Pines
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Hivatásos Szélhámos
A másik felem :
I bet it's called almond milk Butch Thompson 5b8a43e80028b15448eeb82d436ff4af1877c7a0
because nobody could say nut juice with a straight face

✦ ✦ ✦ :
Butch Thompson A5ef816a830be43981291094e91d288479197d62
Er, this seems like the kind of thing a responsible parent wouldn't want you doing..
Butch Thompson 52847c4fe97bb15fd383c4d85900f775604cb7ea
Good thing I'm an uncle!


Akinek az arcát viselem :
Karl Urban
A tükör mögött :
Lyndriana

Butch Thompson Empty
TémanyitásButch Thompson Empty2023-08-24, 22:05

Csillámporos üdvözlet illet téged
Butch Thompson ✦ Stan Pines


„Kids, if I die, make sure I get a bigger tombstone than Ford.”

Kedves Butch bácsi!

Szokták mondani, hogy a jó dolgokra megéri várni és rád száztízszázalékosan megérte! Nem csak azért, mert Stan az egyik, ha nem a legelvetemültebb arc Gravity Fallsban (bocsi, Bill), azért is nagyon örülök neked, mert tökéletesen sikerült visszaadnod őt a lapodban, ergo a legjobb kézbe került.  Butch Thompson 3726835930  Annyira tudok irigykedni, mikor valaki ilyen jól elkapja az ilyen bonyolult karakterek személyiségét és nem csak a dialógusokban marad karakterben, de egy komplett hangulatot húz fel köréjük, ami beszippantja az embert. Taníts!   Butch Thompson 2250790558  
Szóval Shenzi, huh? Mabel mintha tett volna említést rá, hogy olyan nagynénit szeretne magának, aki nem nézi Csámpást főételnek, a hölgy meg, hát hiába iszik mandulatejet, attól még a lelke mélyén igazi ragadozó, nem? Nagyon kíváncsi leszek erre a párosra. Látom bennük a fantáziát, de nekem nincs elég, hogy el is képzeljem őket ÚGY együtt. Mármint NEM ÚGY, hanem csak, mint... tudod, egy párként.  Butch Thompson 703152122
MABEL PINES MEGJEGYZÉSE: F-U-J! Butch Thompson 803573226
Vajon ördögien aljas vagy ördögien zseniális képességet kaptál? Gondolom, attól függ, kit kérdezünk róla, én minden esetre imádom, hogy használod is, ez annyira... Stanes Butch Thompson 3404093883



Oké, nem dumálok tovább, mert a hiénád még keresztben lenyel, amiért feltartalak.  Butch Thompson 2732251548  A szokásos teendők vannak csak hátra, aztán csak az, hogy ezzel a pofival is szuperül érezd magad!
Üdv itt Stan bácsi!  Butch Thompson 841472469
u.i.: Jár a keksz (vagy a dollár?) a király névért  Butch Thompson 321849167





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Butch Thompson 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Butch Thompson 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Butch Thompson Empty
 

Butch Thompson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dean Thompson