Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cha Woo-Jin
Tegnap 23:09-kor


Baba Shouta
Tegnap 00:55-kor


Nishihara Takuya
2024-05-12, 23:27


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Dean Thompson
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásDean Thompson Empty2023-05-19, 09:59

Dean Thompson
Play by: Tom Holland



Becenév
Dede, Fura gyerek, Dude
Mesehõs
Dipper Pines (Gravity Falls)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak ✦ Frostcall
Foglalkozás
a Wayward Pines Store alkalmazottja
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Wendy-szexuális Heteró
Mi történt velem?

Dear Diary,
When I asked you to make my life more meaningful and exciting... I did not mean to get me into this situation!


Az utóbbi időszakban mintha minden megváltozott volna. Egészen eddig egy átlagos fiú voltam, Dean Thompson, aki a suli magányos srác volt, akivel nem igazán barátkozott senki, mert furának tartották. Aláírom, talán a tipikus okoskodós beszólásaim a tanároknak, vagy az, hogy nálam az ész többet ér, mint az erő – úgysem bővelkedem benne –, nem segít a helyzetemen, de nem is baj! Nem kell, hogy mindenki szeressen. Elvégre ott van nekem a kis barátom, ő pont elég is lesz.
Egyik napról a másikra viszont minden megváltozott, s többé nem én voltam Dean, hanem… Ismét Dipper Pines voltam, aki egy összeesküvés áldozata lett és emiatt itt ragadt egy számára ismeretlen, de ismerős helyen. Csak mostanában kezdtem el naplót vezetni, mert eddig annyira nem láttam értelmét. Hiába maradt meg a rejtvények iránti szeretetem, az emlékezésem pillanatáig nem igazán érdekeltek a furcsaságok, amik itt történtek. Most viszont már annál inkább, hiszen muszáj kiderítenem mi ez a különös helyzet, amibe én belekeveredtem.
Készítettem magamnak egy listát, hogy számon tudjam tartani, mit kell még csinálnom és mi az, ami már megvan:

  • Rájönni hogyan kerültem ide
  • Rájönni hogyan jutok haza
  • Kideríteni, hogy vajon mindenki itt van-e, vagy csak én
  • Megkeresni Mabelt
  • Szerezni sütit
  • Megkeresni Stant és Fordot
  • Megkeresni Billt
  • Megszerezni a munkatársam ➔ Ehm... No comment
  • Megírni a házim


A manóba… Megint elfelejtettem a házim! De az ráér, igazából este is be tudom fejezni. Sokkal fontosabb dolgokkal kell most foglalkoznom, hiszen... A listámról egyetlen elem van kihúzva, ami hamarosan ismét fel fog kerülni, mert ennyi gondolkodáshoz azért sok cukorra lesz szükségem. Az pedig, hogy meggyőzzem a munkatársam, hogy igenis felnőtt vagyok és érdemes velem randizni... Szörnyű kimondani, de csak másodlagos. Egészen eddig prioritást élvezett nálam a lány, hiszen annyira elbűvölő és vicces, arról nem is beszélve, hogy megvan közöttünk az összhang. Meg a fránya korkülönbség is! Lényegtelen… Most még! Túlságosan emlékeztet ez egyébként a Wendy-vel való szituációra. A történelem megismételné önmagát?
Most viszont, hogy megvilágosodtam - ki tudja mennyi idő után - muszáj arra koncentrálni, hogy kiderítsem, mi is folyik itt. Mabel egészen biztosan fél, hiszen teljesen egyedül van! Vagy nem... Igazából nem tudom. Lehet tök jól elvan. Kíváncsi vagyok feltűnt-e neki egyáltalán, hogy eltűntem. Nem lennék meglepődve, ha nem.
Ennek is egészen biztosan Bill az oka! A fejemet merem tenni rá hogy az a kis dög tehet arról, hogy idekerültem. Nem hiába rajzolgattam én háromszögeket a füzetembe! És most nem a matek órára gondolok… Szándékosan akart nekem ártani. Meg ki tudja... Talán az egész családnak a bácsikáimat is beleértve.
Amiről eszembe jut, hogy az itteni öreg eléggé gyanús... Ezt is lehet hozzá kéne írni a listához, hát az ő furcsa viselkedésének is ki kell deríteni az okát! Ah... Annyi minden van most, azt se tudom, mivel kezdjem. Vagy egyáltalán hol. Ez nem az én világom, hiába éltem itt az elmúlt időszakban, valahogy most minden olyan, mintha egy játékba csöppentem volna és Game Over-t kaptam volna. Hiába voltak mentéseim, kezdhetek mindent megint elölről.
Egészen eddig arról panaszkodtam, hogy nincs mit csinálnom az iskola mellett, csak a bácsikám boltjában dolgozok. Vagyis az ál-nagybácsikámnál. Ezt is még meg kell szoknom. Legnagyobb boldogságomat az iskolában szerzett barátom és a munkatársam nyújtotta. Áltagos életem volt, most meg... Oké, én kértem, hogy legyen izgibb, de nem erre gondoltam!
Csak remélem ezúttal is ki tudok valamit találni és kimászok majd ebből a kavalkádból is...

Kind regards,
Dean... Dipper... Who am I again?!


Képességem

✦ Egyesek szerint üldözési mániád van, de szó sincs róla, csupán nagyon kifinomult érzékkel veszed észre a legapróbb összefüggéseket és a gyanús előjeleket. Eddig nem tudtál mit kezdeni ezzel a hatodik érzékeddel, de most, hogy ráébredtél, ki is vagy, képes leszel átadni másoknak a látásmódodat, így bebizonyítva, hogy igazad van, csupán meg kell őket érintened. Kicsi rá az esély, de előfordulhat persze, hogy tévedsz, ilyenkor a képesseged visszafelé hat, te látod meg azokat a részleteket, amik tévútra vezettek.
Fredrick Reckart

Fred



I'm telling you, something weird is going on in this town.
Just today, my mosquito bites spelled out "BEWARE."



Nem szórt rá senki csillámport


Finnegan Wilson and Daisy Aldrich csillámport hintett rá


Dean Thompson
Lázadó
Lázadó
Dean Thompson
Mesehõs :
Dean Thompson RfTGigv
Gravity Falls
Dipper Pines
Egyszer volt, hol nem volt... :
- Everything is different now.
Trust no one! Trust no one! Trust no one!

Dean Thompson GFlipbK
- Look, real-life stinks sometimes, I’m not gonna lie. But there’s a better way to get through it than denial, and that’s with help from people who care about you.
Dean Thompson OrbumX4
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The Strange Guy
A másik felem :
You can't force someone to love you.
Dean Thompson 91f983a27eac8e754aadb2f9ca008890
✦ ✦ ✦ :
Dean Thompson Gp3sdRT
I don’t know what’s gonna happen in the future, but whatever it is, you don’t have to fear, because we’ll do it together!


Zenedoboz :
So maybe I don’t have muscles or hair in certain places, and sure, when a girly pop song comes on the radio, sometimes I leave it on!
Dean Thompson OLO3r7a
‘Cause dang it, Top 40 hits are in the top 40 for a reason, they’re catchy!

Akinek az arcát viselem :
Tom Holland
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak ✦ Frostcall
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Dean Thompson 9gPNI8B
You're scared. Of growing up. And who could blame you; I'm scared, too.
A tükör mögött :
Fred

Dean Thompson Empty
TémanyitásDean Thompson Empty2023-06-01, 00:16

Csillámporos üdvözlet illet téged
Dean Thompson ✦ Dipper Pines


„I don’t know whta’s gonna happen in the future, but whatever it is, You don’t have to fear because We’ll do it together!”

Kedves Druszám!


Mielőtt még átvenné a helyemet Ali, gyorsan elmondom, amit szerettem volna és akkor át is adom a stafétát.  Dean Thompson 2732251548
Szuper lett a lapod, nagyon tetszett, ahogyan forgott az agya… mindenen is. Hoztad a Dipper stílust.  Dean Thompson 3375341651
Egyszóval… ja, hogy ennyi? Oh, oké… Dean Thompson 1542743629  Dean Thompson 1542743629


Na, most hogy csak mi maradtunk ketten, először is, pacsi! Dean Thompson 3726835930

A névválasztásért csillagos ötöst érdemelsz. És ha már egy Dean a másik Deannek, tudok segíteni neked bármiben. Engem megtalálsz! Ha arról van szó, hogy védelmező kell, mert bántanak a suliban, nem probléma. Esetleg kell tanács szerelmi ügyben, csörögj rám! Dean Thompson 321849167

Egyet azért véss jól az eszedbe, ha már jó pajtik vagyunk, Druszám! A főnivel nagyon vigyáznod kell, nem lehet csak úgy a boltjában ólálkodni! Egy jó tanács, csak óvatosan!  Dean Thompson 2250790558


Közben Pengu visszavette az irányítást!


Ezt nem hagyhattam ki!  Dean Thompson 2931394050

Szaladj foglalózni, hogy egy újabb pipa legyen a listádon és utána vár is a játéktér. Üdv Közöttünk. Dean Thompson 841472469  Dean Thompson 841472469  Dean Thompson 841472469  Dean Thompson 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Dean Thompson csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Dean Thompson 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Dean Thompson 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Dean Thompson 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Dean Thompson Empty
 

Dean Thompson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Is this glass? Can I break it? || So-Youn & Dean
» Butch Thompson