Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Genevieve Kelloway
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásGenevieve Kelloway Empty2023-08-23, 12:32

Genevieve Kelloway
Play by: Kiernan Shipka



Becenév
Genny, Viv, Eve
Mesehõs
Pán Péter/Csingiling - Csingiling
Tükörkép
Látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
Golden Dust virágbolt tulajdonosa
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Minden vihar után…

Egy panaszos sóhaj hagyja el ajkaimat miközben éppen virágokat rendezgetek. Csokor készítés történik, legalábbis nem csak egy csokor, hanem rengeteg. Egy bálra kellenek, plusz van egy esküvő is amit majd meg kell csinálnom.  Jelenleg viszont nem az üzlethelyiségben vagyok, hanem a magán birtokon, ahol megtermelem a virágokat. Itt is fel van állítva egy műhely, nagyobb a hely is. Bátrabban tudom tervezni és rendezni a virágokat.
Még mindig keserédes mosolyt csal arcomra az, hogy Hófehérkével mennyire rossz lett a kapcsolatunk. Mondhatni ellenségessé vált, pedig hiányzik. Tényleg. Harag is bennem van természetesen, amit olykor sajnos képes vagyok felszítani magamban akaratlanul is. Rossz szokásom, hogy pukkanccsá válok. Ettől függetlenül bennem marad a hiányérzet. Pedig Wendy mellettem van, eleinte el-el gondolkodtam nem e lenne jobb, ha választana közöttünk, de… nem szerettem volna még egy barátot mínuszban tudni.
El is hessegetem ezt a gondolatszálat, ideges feszültséggel virágot szépíteni és gondozni nem a legjobb ötlet. Szusszanva egyet nézek ki az ablakon és ekkor pillantok meg egy mozgó alakot. Vladimir? Nem hiszem, mit keresne itt ilyenkor? Egykoron gyengéd érzelmeket tápláltam iránta. Mára már… ez a múlt. Sok dolog történt mióta megtörtént az összeveszés és széthúzás. Jó barátnak tartom, tényleg rengeteget segít rajtam, ami megbecsülendő. Talán egyszer Wendy-vel kellene összehoznom? Erre elmosolyodom egy kicsit. Tetszik maga az ötlet.
Nem vagyok én kotnyeles, szerelmi életem jelenleg pang. Mint egy kiszáradt tó medre, attól másé még lehet dús legelős, nem? Ezen elmosolyodom, de csak ismeretlen az alak kint. Így megindulok kifelé.



- Elnézést! Mit keres itt?! – valahogy a „HÉ TE!” nem volt valami frappáns és ami azt illeti udvarias sem, de… majdnem kicsúszott a számon. Közeledem az immáron egyértelműen férfihoz, mégis most így közelebbről… túlságosan ismerős.
Hirtelen cövekelek le és nézek az alakra, mint aki délibábot lát. Na, azért azt nem. Van egy fullosan fura vevőm, biztos csak hallucinálok! Az is magában elég érdekes amilyen személyiség az meg még pluszban, hogy majdnem mindenütt belé botlok. Felém fordulva mégis egyértelművé válik minden. Mi a… szösz?!

- Oh, Csingiling! mosolya ugyan olyan gyermeteg kisfiússágot áraszt mint máskor. Én magam pedig próbálok felocsúdni a látottakból. Valaki csípjen meg! Próbáltam mosolyogni, nem akartam véletlenül sem bunkónak látszani. - Csak erre jártam. Szeretek délutánonként mozogni egy kicsit, most futás helyett a séta jutott, de nem lehet mindig túldolgoztatni a lábakat, még a végén egyszer megsértődnek, és bedobják a törölközőt. Aztán láttam itt ezt a gyönyörű helyet, és tudtam, hogy meg kell néznem. Na és maga mi járatban erre? – a kérdés szinte már nevetséges volt ezért kicsit fel is nevetek diszkréten.

- Mint tudja virágbolt tulajdonos vagyok. Így itt nőnek az én virágaim… illetve itt készül minden egyéb nagyobb munka. - szinte már vállon veregettem magamat a magyarázatért. Hiszen tényleg egész jóra sikerült. Pán Péter számomra olyan figura, aki örök gyermekként létezik a világon. A fura vevő, aki mindig szíve hölgyének visz valami apróságot. Legyen egy szál virág, kisebb csokor… esteleg néha nagyobb.

- Nagyon szép birtok! Úgy érzem újra el kell majd látogatnom egy csokor virágért! – vigyorgott kisfiúsan, helyes arcához mérten talán cukinak is nevezhető lenne? Azt hiszem, nem értek hozzá a helyes pasiknál mi a dekódolás lényege. Lehet van aki szétolvad, van aki pedig azt mondja bocs nem. Kicsit csípőre teszem a kezeimet.

- Vajon milyen hölgy kelthette fel az érdeklődését? Általában akkor látom a boltomban is, ha egy igen fontos személyről van szó. oldalra döntöttem fejemet. Akaratlanul is Wendy jutott az szembe, ő bíztatott, hogy dugjam ki az orromat többször a boltból és ténylegesen beszélgessek másokkal. Nos, most eléggé teljesült a vágya, igaz inkább házhoz jött a beszélgetőtárs mintsem én tegyem ki a portáról vagy éppen a boltból lábaimat.



- Ugyan, szoktam én otthonra is vásárolni. Az összes cserepes virág a lakásomban köt ki, de a hölgyek... Nem mindig tudom eldönteni, hogy szerencsések vagy szerencsétlenek, ha velem találkoznak. De egy csokor virágot mindig megérdemelnek. – jött sejtelmes válasza. Szemöldököm kérdően felszaladt. Most már biztosra veszem, hogy itt érdekes titok lapulhat meg. Pán Péter a fura mégis romantikus vevő. Ennél jobban csak az emlékeim és eredeti kinézetem fura. Ám ez a mese… maradjon most tündér titok!


…elôbukkan egy szivárvány!

Képességem

✦ Bármikor át tudok változni tündérré. Szárnyakat növesztve, repülni is képes vagyok, illetve a tündérport, ha másokon alkalmazom, akkor az illető szintén képes lesz a repülésre.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Signature place
Nem szórt rá senki csillámport


Toby Fletcher and Hazel Fawnes csillámport hintett rá


Genevieve Kelloway
Lázadó
Lázadó
Genevieve Kelloway
Mesehõs :
Genevieve Kelloway 32e65228f9ef0475bffa697d1ad27685
Pán Péter/Csingiling
Csingiling
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Akinek az arcát viselem :
Kiernan Shipka
A tükör mögött :
Dracarys

Genevieve Kelloway Empty
TémanyitásGenevieve Kelloway Empty2023-08-24, 10:53

Csillámporos üdvözlet illet téged
Genevieve Kelloway ✦ Csingiling


„There is no fairy who does not love children.”

Kedves Genny!

A leendő Csöppi felem repes az örömtől, hogy megérkeztél. Genevieve Kelloway 2067867876  Genevieve Kelloway 2067867876
Öröm látni, hogy maga Csingiling egy jó és biztos kézbe kerül. Genevieve Kelloway 1298976811

Persze a szomorú részét az adja, hogy Hófehérkével nem éppen áll jól a szénátok… rosszban vagytok és ez nagyon sajnálatos dolog. Genevieve Kelloway 554922804  Mondanám, hogy semmi sem lehetetlen, és meglehet, hogy egyszer kibékültök. Elfelejtitek a múltat és csak a jövőre koncentráltok. Genevieve Kelloway 2140917802  Már persze, ha mindketten félreteszitek a nézeteltérést és újra barátok lesztek. Genevieve Kelloway 321849167  Vagy csak szimplán magaddal kell kibékülni… khm… Genevieve Kelloway 3375341651

Apropó, ha már a kapcsolatról volt szó. Milyen kicsi a világ… akarom mondani Fata Morgana… nem igaz?  Genevieve Kelloway 703152122 Hogy pont Pán az, akit a szél elsodort a boltodhoz.  Genevieve Kelloway 642527747
Egyszerűen jó volt olvasni ezeket a sorokat is. Genevieve Kelloway 2607835867  Kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Titeket egymásnak teremtettek, jó párost alkottok együtt… persze a mesétekben így volt. Bízom benne, hogy a folytatás is hasonló lesz. Alig várom! Genevieve Kelloway 2108006646  Genevieve Kelloway 3942121423



Szuper lett a lap, úgyhogy engedlek is foglalózni, utána pedig a játéktérre. Üdv Közöttünk. Genevieve Kelloway 841472469  Genevieve Kelloway 841472469  Genevieve Kelloway 841472469  Genevieve Kelloway 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Genevieve Kelloway and Dune Wallace csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Genevieve Kelloway 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Genevieve Kelloway 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Genevieve Kelloway 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Genevieve Kelloway Empty
 

Genevieve Kelloway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal