Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Aponi Catawanee
Ma 14:35-kor


Aponi Catawanee
Ma 14:33-kor


Sigrid Hávarðr
Ma 14:12-kor


Baba Mirai
Ma 13:41-kor


Baba Mirai
Ma 13:41-kor


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 17%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Nahimana Erie
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásNahimana Erie Empty2023-08-23, 15:14

Nahimana Erie
Play by: Shay Mitchell



Becenév
Nahi
Mesehõs
Pocahontas (Pocahontas)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Kelet
Foglalkozás
A Little Mischief Herb alkalmazottja
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

A Little Mischief Herb-nél dolgozok, amióta az eszemet csak tudom. Elvégre édesapám a tulajdonos, szóval ez valahol adott, hogy ha idősebb leszek, akkor itt fogok dolgozni, ha pedig eljön az idő, akkor én fogom örökölni. Az egyetlen lánya vagyok, szóval ez természetes. Az más kérdés, hogy nincs lehetőségem, hogy esetleg máshol is kipróbálhassam magam, mert akkor mi lenne ezzel? Csak úgy idegenekre nem merné rábízni, hiszen olyan gyógyszereket és főzetek árulunk, amit mind édesapám hozott létre.

Fata Morgana keleti részén nem volt soha olyan gyógyászati ellátás és gyógyszerek, amikkel rendesen meg lehetett gyógyítani az embereket. Egyegyszer-egyszer nátha és láz, az még hagyján. Viszont, ha esetleg komolyabb sérülésről van szó, mondjuk egy égésről vagy valamilyen komolyabb betegségről, akkor azt nem tudták rendesen lekezelni. Éppen ezért apám elkezdett a gyógynövényekkel kísérletezni, aztán hónapról-hónapra nagyobb sikereket ért el. A családom egyébként már rég óta nagyon kötődik a természethez és a gyógy dogokhoz. Plusz mindenki az mondja, hogy bennem van a legnagyobb potenciál, ezért is szeretnék, ha tovább vinném a családi vállalkozást, nem csak valami saját önzőségből. Ha így gondolkodok, akkor jó érzés fog el és büszkének érzem magam, fontos személynek.

Egy idő után a város egyik lakója egy rendszeres betegünk lett, nem más, mint Fa Mulan édesapja. Eleinte édesapámmal jártam ki hozzájuk és vittük neki a gyógyszereket, amik az egészségi állapotához kellenek, viszont idővel csak én magam jártam ki oda. Viszonylag elég gyakran kell menjek, akár hetente háromszor, négyszer is. Ám nem bánom. A kliensünk lányával, Mulannal sikerült megismerkedjek és igen jó barátságot kötöttünk ez alatt az idő alatt. Teljesen megértem az érzéseit, én is nagyon szeretem az édesapámat és, ha fordítva lenne a dolog, én is nagyon hálás lennék, ha valaki segítene rajta, ráadásul ilyen sokat. Mulan se győzi kimutatni a háláját, ami mindig megmosolyogtat és tudom, hogy érdemes sokat és keményen dolgozni. Lehet, hogy nem mindenki olyan, mint ő és hálálja meg ennyire, de ha csak egy kicsit is jobbá teszem a napját, én már annak is örülök.

Néhány napja egy férfit hoztak be hozzánk, aki súlyosan megsérült egy vadászat közben, meglőtték őt. Nem igazán értem, hogy mégis hogyan történhetett ilyesmi, hogy egy embert lőnek meg a vad helyett? Minden esetre ide hozták hozzánk. Hiába nem vagyunk egy kórház, ismerték a gyógyszereinket és az ellátásunkat és úgy vélték, hogy itt jobb helye lesz.

A férfi, akit behoztak, John Smith-nek hívnak. Furcsa mód, amikor megpillantottam a férfit, olyan érzés fogott el, mintha ismerném már őt. Ami persze butaság, hiszen életemben először látom. Mégis, valami furcsa mód, szeretnék többet megtudni róla. Nem is értem magam, soha nem éreztem még ilyesmit.

A történtek miatt a vadásztársasággal kapcsolatot fenn tartjuk, ha már ott történt a baleset. Elvégre, ha bármi történne a férfivel, ami remélhetőleg nem fog, mert mindent megteszünk, hogy jobban legyen, viszont, ha mégis történne valami, szólnunk kell. Viszont azt nem értem, hogy mit keresett ott ez a John Smith. A nyílván tartásban ő nem volt ott, mint vadász, ellenben Li Shang-gal és Kenai-jal, akik ide hozták őt. Furcsa ez a férfi. Tényleg engedély nélkül ment oda és ezzel kockáztatva az életét? Elég érdekes egy férfi. Az is biztos, hogy nem egy hétköznapi embert fogadtunk be.

Képességem

✦ Fűzanyótól tanultál Fehér mágiát, ami végig benned lakozott. Ezért is vagy képes irányítani a természetet, érzékelni mindent magad körül és varázsolni. Az énekeddel az erőd csak fokozódik. Apropó, a gyógyítási képességed sem utolsó.
✦ Meghallod a szél, a fák, a természet miféle titkokat és bölcsességeket suttog, akárcsak John Smith, aki mindezt Tőled tanulta.
Cha Woo-Jin

Nyuszilekvár




We are from two different world,

Can I love you?

but that's not mean that we can't be together.

Nem szórt rá senki csillámport


Cheryl Montgomery csillámport hintett rá


Nahimana Erie
Hercegnõ
Hercegnõ
Nahimana Erie
Mesehõs :
Nahimana Erie Pocahontas-shy
Pocahontas
Pocahontas
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
Indian princess
A másik felem :
Nahimana Erie 792bb45731680a2e0e7214c6c7c4790ee00aae56

My blond prince, who is not a prince actually.

Nahimana Erie John-Smith-only-blond-Disney-prince
✦ ✦ ✦ :
Nahimana Erie Shay-mitchell
Akinek az arcát viselem :
Shay Mitchell
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Nahimana Erie Kiss-pocahontas
A tükör mögött :
Jinx

Nahimana Erie Empty
TémanyitásNahimana Erie Empty2023-08-27, 17:32

Csillámporos üdvözlet illet téged
Nahimana Erie ✦ Pocahontas


„Messze hív a nagy folyó...”

Kedves Nahimana!

Ideértem végre, elnézésedet kérem! Nahimana Erie 2732251548 Igazából ezerfelé áll a fejem, annyira pörög a szerver, meg tulajdonképpen a holnapi napommal van tele a fejem (első fél-munkanap az új helyemen, betanulási időszak). Szóval... végigolvastam a lapodat és azt kell mondanom, minden benne volt, aminek benne kellett. Hűen követted a canon leírásunkat és átadtad Pocahontast benne. Nahimana Erie 4028024232 Kell ennél több? Nahimana Erie 3375341651
Külön öröm, hogy megtartottad a csinos pofit. Mindig is úgy gondoltam, hogy Shay Mitchell a tökéletes Pocahontas. És ami a legjobb, hogy John Smith is útban van hozzád, egy hasonlóan dögös arcocskával! Nahimana Erie 3375341651  Nahimana Erie 841472469 Na jó, nem rabolom tovább az idődet! Nahimana Erie 2426842179
Arra azért figyelj, hogy szerintem már nem újkeletű a vadászos történet. Nahimana Erie 803573226 Vagy nem tudom, a többiekkel beszéltél-e róla, de szerintem nem napok, hanem lassan hónapok kérdése a dolog.  Nahimana Erie 1623695724


A foglalásokat ne felejtsd el, tudod, ismered már a járást! Nahimana Erie 3590078731
Érezd jól magad nálunk! Nahimana Erie 841472469  Nahimana Erie 841472469  Nahimana Erie 841472469






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Nahimana Erie D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Nahimana Erie 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Nahimana Erie Empty
 

Nahimana Erie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal