Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Eugène Duplantier
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásEugène Duplantier Empty2023-08-23, 20:08

Eugène Duplantier
Play by: Adam Driver



Becenév
Egu, Gène
Mesehõs
Atlantisz - Moliere
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
Rourke asszisztense
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Dilisnek lenni nem vétek, hanem kiváltság.



Mai reggelem sem indul másként, mint felkelek, egész emberi külsőt varázsolok magamnak és mehetek a piacra. Gondolataim szárnyalnak, főleg mióta rájöttem, hogy ki is vagyok valójában. Egy szétszórt, dilis fazon, aki nyalogatja a köveket, mint akinek nincs jobb dolga. Abból pedig bármit megtudok mondani, de komolyan! Persze ezt nyilvánosan megcsinálnám vagy az elmegyógyintézetben végezném… vagy pedig egy jó kis zárkában.
A munkában semennyire sem megengedett a szétszórtság, főleg Rourke mellett. hamarabb találnám kívül magamat mint, hogy kimondjam lazúrit. Ahogy a levegőn sétálva közeledek célpontom irányába egyre többet gondolok arra, hogy… talán nem jó oldalon állok. Már az is kész katasztrófa volt, hogy bezárt a gyár. Ekkor volt az első lépés mikor Helga feléfordultam. Tisztában vagyok vele, kihasznál ám mégsem tudok tőle elszakadni. Az érzelmeim még valahol mindig bennem élnek iránta és pont ez, ami visszatart. Biztos voltam benne. Ám ahhoz, hogy őt elfelejtsem valami más inger kell, egy nagyobb impulzívabb erő.

Egy nagy sóhajjal érkezem meg a piachoz, hiszen Helga-t is csak Rourke titkai érdeklik sem több, sem kevesebb. Azután pedig még Audrey is berágott amiért elveszítette a munkáját. Megmagyarázni sem tudtam a helyzetet, nem is engedte így konkrétan Vinny is próbálkozott mindhiába.
Ebben az életemben imádom a halat. Legalább nem folyamatosan kőzeteket akarok rágcsálni, mint valami fél bolond. Cserébe ez egészséges, tápláló. Egy szavam sem lehet. Szokásos rutinként választok ki pár halfajtát, otthon rá érek feldolgozni őket. Azért régi énemet sem hazudtolom meg néhány kristályfajta nálam leledzik, megnyugtatnak. Mondjuk ezek a kedvenceim, szépek a színeik ezek közül is az obszidián melengeti meg legjobban a szívemet. Nem is értem magamat miért vagyok oda ennyire érte. A fekete színe… olyan csodás.

Megszerezve zsákmányomat tehát nézek szét, valahol megnyugtat amiért nem látok ismerős arcokat. Most senkihez nem lenne kedvem, Audrey-val is beszélnem kellene, hogy kibékítsem. Ám miként álljak neki még én sem tudom. Szétszórtan semmiképp, ahhoz pedig kell egy terv amit követhetek, azt hiszem.
Gondolataimból egy fura érzés szakít ki. Szét is nézek, szerencsére ebben a testben nem vagyok törpe. Így látok ameddig csak szeretnék, ám… egy fekete kristály csillan meg. Obszidián lenne?! Átkutatom a zsebeimet és megérzem a hiányzót. Na nem… azt már nem. Meg is lódulok előre a hölgy után, ahogy sziluettjét kivettem nem vagyok hajlandó lepattanni róla. Kedvesem ez nem a te napod.
Próbálkozok semmit sem letarolni, de technikailag ez lehetetlenség így nem egy bocsánat kérés közepette, de követem a célszemélyt. Szükséges lépteim megszaporítása ugyanis majdnem eltűnik látómezőmből, ez pedig megengedhetetlen. Egy sötétebb, nyirkosabb sikátornál kapom el a karját és rántom be magammal.

- Azt hiszem, amit annyira nézegetett az-az enyém hölgyem… - szólalok meg végig nézve rajta, tényleg egy nő volt ám szemei miatt megakadok. Ebből a szögből teljesen hasonlítanak az obszidián szép feketeségére. Egy pillanatra le is döbbenek, remélhetőleg arcberendezésemen ez nem látszik. Félő elvesztem ebben a pillantásban egy másodperc alatt.


Minden káosz közepén csak egy biztos.

A föld.

Ő sosem tűnik el, pont ezért jó teljesen

megismerni.



Képességem

✦ Az emlékeimmel a geológiai ismereteim is visszatérnek, így a kőzetekből könnyen megállapítom, hogy merre járok épp, képtelen vagyok eltévedni.
✦ Egy alapos vizsgálat után, képes vagyok megállapítani egy emberről bizonyos dolgokat egy apró piszokból is, amit a körme alól szedek ki.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport


Tara Warren and Cleo Byrnes csillámport hintett rá


Eugène Duplantier
Lázadó
Lázadó
Eugène Duplantier
Mesehõs :
Eugène Duplantier Tumblr_m943aoZuHk1rut272
Atlantisz
Moliere
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
A tükör mögött :
Dracarys

Eugène Duplantier Empty
TémanyitásEugène Duplantier Empty2023-08-24, 22:44

Csillámporos üdvözlet illet téged
Eugène Duplantier ✦ Moliere


„You said there would be digging.”

Kedves Gène!

Moool!  Eugène Duplantier 2250790558
Rourke  most szemforgatva visszavonult, hogy lányosan kivisonghassam magam! Imádom ezt az embert! Meg téged is, hogy lecsaptál rá!  Eugène Duplantier 3726835930  Hát van menőbb egy geológusnál, aki lényegében egy vakond? Na, ugye, hogy nincs! És ez a pofi! Adam Driver egy isten és...  Eugène Duplantier 2108006646
Huh, na. Lenyugodtam, kezdem az elején Eugène Duplantier 3629551783
Mol az egyik legkreatívabb kari, aki a Disney ever megalkotott, nagyon szeretem, ahogy az gondolom lejött az előbbi fangörcsből Eugène Duplantier 1311556981 Itt ugyan nincs olyan közvetlen kapcsolatban a talajjal és a kőzetekkel, mint otthon, de örülök, hogy te beleírtad, mert Mol ettől Mol. Ő a földtúró, aki bár egy piszok (szóvicc, hehe) nagy nőcsábász... -nak hiszi magát, igazi rendes fickó. Itt is jól érezhető, hogy nincs ínyére ez az egész Rourke téma, ami teljesen érthető.
Jaj, nagyon felcsigáztál, hogy ki az obszidián-tolvaj. Lemaradtam valamiről? Részletekeeeeet kérek!  Eugène Duplantier 829279662
A lapod tökéletes, ahogy mindig, nagyon jól elkaptad őt meg a kis bogaras dolgait, imádtam olvasni!  Eugène Duplantier 4028024232  Ha nem Rourke lenne nálam, most fixen bemultiznám Audreyt, de remélem, így is sikerül elpasszolnunk és akkor majd megoldják a dolgaikat.  Eugène Duplantier 543020205



Tudod, foglalózz, aztán nincs más, mint jól érezni magad ezzel a pofiddal is.  Eugène Duplantier 3948572403  Még egyszer: nagyon nagyon örülök, hogy hoztad őt és sietek nagyon a főnivel, hogy véletlenül se unatkozz.  Eugène Duplantier 3404093883
A gifért bocsi, de olyan vicces Eugène Duplantier 1311556981





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Eugène Duplantier csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Eugène Duplantier 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Eugène Duplantier 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Eugène Duplantier Empty
 

Eugène Duplantier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal