Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Shouta
Ma 00:55-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 23:27-kor


Cha Woo-Jin
Tegnap 20:15-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:55-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Cao Xinyan
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCao Xinyan Empty2023-08-28, 20:02

Cao Xinyan
Play by: Meng Ziyi



Becenév
-
Mesehõs
Mei (Mulan 2)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Kelet
Foglalkozás
Crescent Moon Stable Társtulajdonos
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Felkelek az ágyból és nyújtózok egyet. Kinyitom az ablakomat és beszívom a friss levegőt. Egy csodás napnak nézünk elébe. Szép napsütés van és nincs egy felhő sem az égen. Lehetne ennél jobb?

-Mei! Ha felkeltél, akkor siess és gyere reggelizni! Utána megyünk az istálokhoz! - felsóhajtok, amikor meghallom Ting Ting hangját. Már megint kezdi a parancsolgatást. Oké, ő a legidősebb testvér és neki kell mindent kézben tartania, de már, hogy kora reggel ezzel nyaggat.

-Jól van, mindjárt megyek! - majd megfogom a párnámat, feldobom a levegőbe, majd lefekszem és elkapom a párnát, utána pedig megölelem. Az arcomhoz emelem és bele visítok. Nem panaszkodhatok igazából, hiszen nincsen rossz életünk. Van tető a fejünk felett, van külön szobám, rendesen tudok minden nap enni, van pénzünk is és nem kell szűkölködni. Viszont néha unalmas tud lenni ez az élet.

Elveszem a párnát, aztán pedig leteszem magam mellé. A plafont nézem és gondolkodok. Sokszor agyaltam azon, hogy milyen érzés lehet más milyennek lenni. Néha csak egész nap feküdnék vagy ücsörögnék és nem csinálnék semmit sem. Olyan jó érzés lenne. Nincs kötelesség, nem mondják meg, hogy mit csinálj, mikor csináld és mi az, ami helyes, ha nem te magad döntheted el. Felülök az ágyamban, majd felállok és ugrálok. Néha csak szeretnék egy madár lenni, aki szabadon elrepülhet. Leugrok az ágyról, majd megpördülök egyet.

A lovakat se szeretem annyira. Már mint gyönyörű állatok, elegánsak és előkelőek. Én viszont a pandákat sokkal jobban szeretem. Akár egyszer lehetne egy panda farmom is! Az maga lenne a paradicsom! Persze ez nem fog soha összejönni.
Mondjuk utazni is szeretnék! Világot látni, nem csak itt Fata Morgana-ban leélni az életemet. Persze az sem lehetséges. Pedig, már van tervem is, hogy hova mennék és mit akarnék megnézni. Olyan fantasztikus lenne!

Teljes mértékben elvagyok a saját gondolataimmal, amikor hirtelen valaki beront a szobámba. Kissé megijedve nézek felé és meglátom a nővéremet. Én csak zavartan felnevetek halkan és integetek neki.

-Mei, még mindig nem vagy kész? - kérdez rá és felhúzza az egyik szemöldökét kérdőn. Én csak fütyörészek és félre nézek.

-Nos, tudod az úgy volt…

-Megint álmodoztál, nem igaz? - erre, már végképp nem mondok semmit sem. -Már ezerszer mondtam, hogy ne ringatózz bele ezekbe a jött ment gondolatokba.

-Ezek nem csak jött ment gondolatok! Ezek a valódi érzéseim! A szívem ezt diktálja, én élni akarok! - majd többször is megpördülök, aztán épp hogy nem esek el. A nővérem felé nézek és kínosan mosolygok.

-Öltözz fel és gyere reggelizni. Utána pedig beszélünk. - majd becsukja az ajtómat és hallom, hogy elmegy. Kiöltöm rá a nyelvemet, úgy se látja, aztán elkezdek készülődni, ne hogy nagyobb szidást kapjak.


Képességem

✦ Elsőként mondom ki azt, amit a másik nem mer. Mindig bele tudom rángatni a "rosszba" a testvéreimet.
Cha Woo-Jin

Nyuszilekvár

Nem szórt rá senki csillámport


Cao Daiyu and Cao Ai csillámport hintett rá


Cao Xinyan
Hercegnõ
Hercegnõ
Cao Xinyan
Mesehõs :
Cao Xinyan 9600c4eddc0ecf1fde4dda4c2e7cb0c0
Mulan
Mei
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Princess
A másik felem :
Cao Xinyan 5b9a988b722728047f1922e774f7ba248275e461

I belive that to the deep, deep, very deep inside, he is a good guy.

Cao Xinyan Fe58723d-be99-41be-9dca-e18931bbe4fa_text
✦ ✦ ✦ :
Cao Xinyan Mengziyi-zoey
Akinek az arcát viselem :
Meng Ziyi
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Cao Xinyan 55f9e150e6e38ffa4fb0a8406493ad2a42d31deb
A tükör mögött :
Jinx

Cao Xinyan Empty
TémanyitásCao Xinyan Empty2023-08-31, 00:35

Csillámporos üdvözlet illet téged
Cao Xinyan ✦ Mei hercegnő


„Better to be strong than pretty and useless.”

Kedves Xinyan!

Ma már te vagy a második édes hercegnő, aki a kezeim közé kerül, vagytok többen is? Nem mintha baj lenne, de lassan nem bírok ám elviselni ennyi cukiságot!  Cao Xinyan 4289416841
Igaz ugyan, hogy elsőre nagyon hasonlítasz Su hercegnőhöz, de ha az ember jobban megismer titeket, rájön, hogy teljesen mások vagytok. Te vagy a lázadó. Furcsa, hogy egy ilyen egyszerű jelenet mennyire jól be tudja mutatni a karakter személyiségét, legalábbis számomra teljesen jól működött, főleg a párnába visítós rész. Imádtam!  Cao Xinyan 3726835930
Pandafarm? Ugye kapok korlátlan belépőt és nem is tudom… alhatok a pandákkal?  Cao Xinyan 2250790558  Oké, komolyan, ez az évszázad ötlete, de mielőtt Ting Ting lecsap a legyezőjével, hogy adom alád a lovat (bocsánat, ma tele vagyok ilyen borzalmas poénokkal, tényleg nem direkt csinálom), az utazás sem egy rossz ötlet, tényleg nagy kár, hogy be vannak zárva szegény meseszereplők. Nagyon kíváncsi vagyok, hova mennél?  Cao Xinyan 1149350199  Talán ha visszatalálsz a lelkitársadhoz egy kicsit megbékélsz a sorsoddal és ezzel a hellyel. Valahol neki is itt kell lennie, nem? Olyan szívesen olvastam volna róla is Mei szemszögéből! No, de sebaj, valamit a játéktérre is hagyni kell.  Cao Xinyan 3590078731



Nem tartalak fel tovább, így is rémesen megvárakoztattalak. Foglald le, amit kell, aztán nincs hátra más, mint előre! Érezd magad nagyon jól ezzel a pofival is!
A videóért ezer hála és köszönet  @Hyeong Kyung-Mi Cao Xinyan 3942121423 , nélküle még ültem volna itt egy-két órát mielőtt álomba sírtam volna magam Cao Xinyan 1311556981






Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Hyeong Kyung-Mi csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Cao Xinyan 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Cao Xinyan 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Cao Xinyan Empty
 

Cao Xinyan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal