Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Mo Yuan
Ma 18:13-kor


Mo Yuan
Ma 17:57-kor


Mo Yuan
Ma 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Ma 15:56-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 43%


3 Hozzászólások - 43%


1 Témanyitás - 14%



Megosztás
 
Alune Truman
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásAlune Truman Empty2023-08-28, 20:54

Alune Truman
Play by: Isabela Moner/Merced



Becenév
Lulu
Mesehõs
Babafog (Az Öt Legenda)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
Recepciós / Asszisztens
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
bi
Mi történt velem?

Kedves Naplóm!

Vagy valami ilyesmivel kezdik a fiatalok...akarom mondani a korombeliek. Nagyi lehet többet tudna erről mesélni, hiszen az ő idejében mindenki naplót írt. Mára már csak az Instagram és egyéb média felületek maradtak. Mindesetre a naplósdi elég cliché, de azt hiszem mégiscsak megadja azt a kezdő lökést, amire szüksége van az embernek. Hiszen ha nem így volna, most nem darálnám a szavakat, mint valami pöpec kis írógép. Utóbbihoz persze van már gyakorlatom, hiszen Fogtündér recepciós asztala mögött megannyi adatot kellett már bepötyögnöm vagy leírnom. A rutin tehát megvan. Igazából most nem is naplót kellene írnom, hanem tovább készülni a felvételire, ami nagyon is mérvadó jelenleg. Húsvéti Nyuszi és Fogtündér már így is rengeteg mindenben támogatnak, most már csak annyi lenne a dolgom, hogy leüljek és százszázalékot adhassak a vizsgának. Az ösztöndíj elnyerése után pedig sárgaköves út vezet a célomig és végre fogorvos lehetek! Jó, jó, nem szaladok annyira előre, de amióta csak az eszemet tudom ezen a szakon szeretnék jeleskedni. És persze van is ám példaképem! Fogtündér csodálatos orvos. Hihetetlen kedves, odaadó és gyengéd! Annyira szeretnék rá hasonlítani, amikor majd én is megkapom azt a fehér köpenyt! Szegény biosz tanárom hallgathatja néhány korrep alatt mennyire odavagyok a nőért, bár azt hiszem hogy ezzel nem vagyok annyira egyedül.

Mindenesetre ennyit szánok a mai napra. Amolyan...bevezető az életem soraiba? Lesz ez még jobb is.

XoXo, Lulu
Alune Truman 841472469

Kedves Naplóm!

ISZONYATOSAN KI VAGYOK MERÜLVE! Jesszus... ki sem látok a munka mögül, ez a felvételi pedig maga a rémálom! Komolyan gondoltam ezt?! Most már nem hátrálhatok ki, meg amúgy is ez az életcélom! Hát milyen ember lennék, ha csak úgy...tudod...feladnám? De ez még nem is a legrosszabb, ami a mai napon történt. Azon kívül, hogy az esti forró kakaómat sikeresen magamra öntöttem. Valami furcsa dolog történik velem naplóm... Látok valamit a tükörben. Egy apró tündért. Az én vagyok? Olyan pici és törékeny... Na de álljunk csak meg! Csak nem kezdek megőrülni? A biosz tanci miért nem szólt arról, hogy ilyen is történhet?! Azonnal fel kell keresnem, hogy magyarázatot adjon a halucinációimra! Mert hát ez csak az tud lenni, nem? Mi más? Nem is lehetek részeg! Utálom az alkoholt... Vagy csupán a fáradtság teszi ezt velem? De most nem állhatok meg. A cél túl közel van. Ha most visszaveszek a tempóból talán lecsúszok arról az ösztöndíjról.
Ah, nehéz dolgom van naplóm! Te meg aztán nem segítesz túl sokat a helyzeten. Ha nagyi ezt megtalálná, ő is elképedne, hogy mennyire meg vagyok zavarodva. Azt hiszem ez akkor most egy jó éjszakát lesz...

XoXo, Lulu
Alune Truman 841472469

Kedves Naplóm!

Tudom, hogy a múltkor azt mondtam nem segítesz túl sokat, de ami azt illeti nagyon is hasznomra váltál már... Van valami, ami a tükörképem észrevétele óta nyúz és hoz álmatlan éjszakákat. Emlékképek szökkennek elém valaki más életéről. Egy kislány, egy befagyott tó kellős közepén. Korcsolyái alatt félelmetes ropogással törik meg a fagyott felület, de Ő is ott van, hogy segítsen. A fiú testvéri szeretettel áldozza fel magát érte, ahogy ő zuhan a mélységbe a lány helyett. De...ha nem az én emlékeim ezek, miért érzem úgy, mintha valaki kitépte volna a szívemet? Annyira fáj... Tudom, hogy valami nincs rendjén. Ez nem lehet puszta álom, kell valami kapocsnak lennie. Az érzéseim eddig még sosem csaltak. Rá kell jönnöm kiket láttam.

XoXo, Lulu
Alune Truman 841472469

Kedves Naplóm!

Tartozok egy vallomással... Több mint egy hónapja nem írtam már neked. A felvételire még mindig készülök Húsvéti Nyuszival, efelől ne aggódj. A munka is egész jól megy Fogtündérnél. Viszont...van valami, amit el kell mondanom. Emlékszel, amikor megígértem, hogy ki fogom deríteni kiket láttam az álmaimban? Hát igen...erről van szó. Tudom, hogy kik ők. Rájöttem. Vagyis...felébredtem, megint. Mintha már nem először éltem volna át az újjáéledés pillanatát. Én voltam az a lány a befagyott tó felszínén, kinek hosszú élete adatott meg a bátyja áldozata miatt. Dér Jankó... Tudom ki ő és tudom, hogy ő a bátyám. De ami végleg összeköti ezt az egész mizériát, az én vagyok, Babafog. Hol van Fogtündér? Mellette nem érezném ennyire leveszettnek magam, hiszen ő mindig mindenre tudja a választ. Hiányzik a kedvessége és ölelésének melege... Annyira félek most nélküle...
Hol vannak a többiek? Nem mondhatom ezt el senkinek. Mint ahogy a múltban sem, hisz a Mumus itt is jelen lehet. Félek, hogy veszélybe sodrom azokat, akiket szeretek, ezért el kell felejtenem mindent. Nem nyaggathatok senkit a bajaimmal, mert a végén még ismét megtalál minket a sötétség. Mégis, annyira hiányzol bátyus... Neked mindent elmondanék, hogy újra együtt lehessünk. Egyáltalán te is itt vagy köztünk? Meg tudnád találni ezt a naplót, ha útjára küldöm? Hiányzol...Kérlek térj haza hozzánk.

XoXo, Babafog

Képességem

✦ Fel tudod venni a mesebeli kis kolibri alakodat, és repülni is tudsz, persze csak rövid távon és az éghajlatnak megfelelően hamar bajod eshet ha a szabadban repdesel a téli hidegben
✦ Különleges képességed, hogy bármikor fel tudsz vidítani egy gyereket
✦ Értesz a madarak nyelvén, képes vagy kommunikálni velük
Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai and Haakon Hedegaard csillámport hintett rá


Alune Truman
Hõsnõ
Hõsnõ
Alune Truman
Mesehõs :
Alune Truman Tumblr_mgdgxph1k91r7oljbo2_250
Az Öt Legenda
Babafog
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
✦ ✦ ✦ :
Alune Truman 435ebb9bb5d55ee6b49aa1070c3c63541303d414
Akinek az arcát viselem :
Isabella Moner/Merced
✦ ✦ ✦ :
Alune Truman Tumblr_n08t7l6dux1rm1by1o1_500
A tükör mögött :
Lyndriana

Alune Truman Empty
TémanyitásAlune Truman Empty2023-11-20, 11:13

Csillámporos üdvözlet illet téged
Alune Truman ✦ Babafog


„Hey, Little Babytooth, you okay?”

Kedves Lulu!

A bennem élő Jack tapintatosan elfordult, mikor meglátta, hogy a naplódba engedsz bepillantást.  Alune Truman 2732251548  Régimódi fickó, szereti betartani az olyan íratlan szabályokat, mint hogy nem illik beleolvasni egy lány naplójába. Pláne, ha az a lány a húgunk.  Alune Truman 2250790558  De pszt, ezt még nem is tudja. Nagyon kíváncsi leszek a tálalás módjára, azért ez egy elég súlyos titok és nyilván amellett, hogy örömteli a maga módján... nos, sokkoló is.  Alune Truman 3399021160
De ne szaladjunk ennyire előre. Először is, szeretnék bocsánatot kérni, hogy eddig tartott eljutnom hozzád, de a háttérben folyó munka remélhetőleg kárpótol majd azért, hogy feltartottalak.  Alune Truman 2440508350
Másodszor, meg kell említenem, hogy nekem sose jutott volna eszembe Babafogat ilyen módon kapcsolni Jackhez, de zseni ötlet!  Alune Truman 1571939237  A gond csak az, hogy Baba újabb támadásifelületet ad Mumusnak, ami nyilván nagyon izgi, de közben... ugh, kezdem sajnálni őt is, meg mindenkit, akit Mumus esetleg miatta terrorizál.  Alune Truman 803573226  Ez olyan igazságtalan! Mondjuk ha Baba' történetesen nem Jack húga lenne, akkor is ugyanolyan veszélyben lenne, hiszen akkor is szoros volt közöttük a kapcsolat, mikor még csak egy kolibritündérke volt a sok százból.  Alune Truman 3942121423
Harmadszor, a lapod szuper lett, de kezdem tényleg elcsépeltnek érezni, hogy folyton ezt írom nektek, miközben ti kreatívabbnál kreatívabb történetekkel álltok elő. Ígérem, most már tényleg kitalálok valamit, amivel feldobom az uncsi elfogadokat. De hiába unásig ismételt, igaz: fantasztikus lap lett ez is, ahogy az összes többi. Nagyon szeretem az írásaidat.  Alune Truman 2426842179
Negyedszer, mi az hogy fogorvos???  Alune Truman 703152122  Ki akar önszántából fogorvos lenni? Miért? Hogyan? Te nem félsz a fogorvosoktól? Ez valami kreatív módja a félelem legyőzésének? Döbbenet, nem tudom feldolgozni, de Jack majd nagyon igyekszik elfogadni, mert úgy szeret, ahogy vagy. Csak viccelek nyilván. Nyilván!  Alune Truman 1298976811




Már így is túl sokáig tartottalak fel, szóval nem locsogok tovább, inkább bedoblak a játéktérre, kicsi tündér és látogass meg pár helyet mielőtt belevetnéd magad a kalandozásba.  Alune Truman 3726835930  Persze ami még ezeknél is fontosabb, hogy érezd magad nagyon jól ezzel a pofival is.  Alune Truman 841472469
Örülünk, hogy megérkeztél!  Alune Truman 2780304454





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Alune Truman 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Alune Truman 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Alune Truman Empty
 

Alune Truman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal