Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Bonnie Levine
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásBonnie Levine Empty2023-08-31, 23:11

Bonnie Levine
Play by:Jessica Chastain



Becenév
Bon, Nie, Bonny
Mesehõs
Shrek - Fiona
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
Önvédelmi oktató
másodállásban: gyermekkönyv illusztrátor
Családi állapot
Házas
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

When power and
tenderness dwell in a body


Jelenleg eléggé szedem lábaimat, három hely volt ma ahova el kellett érnem úgy nagyjából minél előbb. Az egyik nem más mint az önvédelmi tanfolyam oktatásának papírjait felkapni. Utána pedig az új gyermekkönyv miatt behívott a kiadó. Szóval ezt a kettőt hamarabb elkellett intéznem, bár szívem szerint inkább egyenesen Sárkányhoz mentem volna. Ugyanis vele is meg volt beszélve, hogy találkozunk.

Férjnél vagyok legyen ez bármennyire meglepő, sokan félnek is tőlem az oktatásokon, ami némiképp vicces. Nő létemre egy férfi sem képes levenni a lábamról mindegyiket sikerül kétvállra fektetni. Ez mindig megmosolyogtat, Azért… csak talán néha a férjemnek is hagyom, hogy irányítson. Viccelek, harmonikus a házasságunk és ennek nagyon örülök. Szeretnék gyermeket a jövőben, lehetőleg közel jövőben. Én sem fiatalodom és, ha nem csak egyben gondolkodunk akkor ketyeg az óra.
Míg az önvédelmi oktatáson inkább az erőmé a főszerep addig az illusztrációk során kiadhatom magamból az egyéb mondhatni vágyaimat. Mint fentebb említettem szeretnék gyermeket, hiszen imádom őket! De tényleg. Mindegyik aranyos tud lenni a maga módján, ha megfelelően kezeljük. Nagy felelősség egy gyermek. Vagy több, ha többet vállalsz, de megvan ennek a szépsége is. Magamban erre felsóhajtottam és most betérek a megbeszélt hely ajtaján ami nem más mint a drága barátnőm Cinema-ja.

Táska van velem, még benne van egy-két apróság Shrek-nek is. Erre most görcsbe rándul a gyomrom, ugyanis ideje lenne színt vallanom valahogyan neki. Tudom ki vagyok valójában az ogre és ember alakom többször visszaköszönt a tükörben. Emlékeim pedig majdnem teljesen tiszták… Néhol van apró folt, de… tudom, hogy volt három gyermekem. Más valószínűleg megijedne ettől vagy sikoltozva elájulna… ehhez képest én egy ideig lefagyva meredtem a tükörképre majd csak óvatosan tanulmányozni kezdtem. Az emlékek pedig álmokban, apró deja vu érzésekben jöttek vissza, szinte olykor a legrosszabb pillanatokban vágott mellbe az érzés és az emlékképek. Legyen az munka közben, hétköznapi cselekedetekkor. Nagyon nehéz már Shrek előtt titokban tartanom ezt az egészet. Szinte lehetetlenségnek hat. Mégis tisztában vagyok azzal, hogy előbb vagy utóbb már szemébe kell mondanom, addig pedig valahogy… rávezessem? Puhatolózzak? Magam sem tudom igazából mi lenne a helyes. Na meg mondjuk úgy, hogy mi tehetné könnyebbé ezt az egészet.

Ahogy elhaladok egy visszatükröződő rész mellett újra a mesealak kacsint vissza rám, annyira talán nem is… más, mint én. Hasonlítunk is talán. Legalábbis akkor, ha nem zöld ogre alakban pompázik előttem. Sóhajtottam erre egyet, meg kell birkózni ezzel és még a férjemnek is beadagolni az egészet. Arról nem is beszélve még Sárkánnyal is meg kell ezt diskurálnom. Valamikor. A közeljövőben mert eddig még arra sem sikerült nagyon sort keríteni.

Felrezzenek a révületemből és kicsit elmosolyodom majd már ölelem is magamhoz a szőkeséget.
- Szia, remélem ma végre lesz időd egy kicsit lemenni alfába! Kell egy csajos buli és Shrek is kibír nélkülem egy napot, nem igaz? – kacsintottam rá. Egyelőre ideje odébb tenni a problémákat. Jelenleg ünnepelni kell az új könyv kiadását. Jól megy az Önvédelmi Oktatás is. Csak sejtem, hogy férjem az aki előző életemben is volt… viszont még mindig valahol motoszkál az, hogy a három gyermek… hol lehet. Ki tudja, lehetséges közelebb, mint gondolnánk, nem? Talán keresnem kellene őket? Vagy pont akkor találkozhatom újra velük amikor végre családalapításra adom a fejemet? Rengeteg kérdés… nincs válasz… és újra csak marcangolom magamat ezekkel. Bátran kell szembenézni mindennel, egyszer csak… mindenképp.

never think things over
just be brave and cool


Képességem

✦ Képes vagyok felvenni a mesebeli alakom és ez esetben a fizikai erőm még nagyobbá válik.
✦ Az üvöltésen bezengi Suncrestet - a város üvegfalai beleremegnek.
✦ Shreknek messziről tudok üzenni a mesebeli alakom felvételével és a füleim segítségével: kürtként használhatom.
✦ Az énekem megbabonáz másokat és ha úgy tartja kedvem, fizikai sérülést okozhatok vele annak, aki hallgatja.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport


Rosemary Holloway csillámport hintett rá


Bonnie Levine
Hercegnõ
Hercegnõ
Bonnie Levine
Mesehõs :
Bonnie Levine Fiona-Shrek
Shrek
Fiona
Egyszer volt, hol nem volt... :
Bonnie Levine RDB
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
Princess Fiona
Akinek az arcát viselem :
Jessica Chastain
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél: Suncrest
A tükör mögött :
Dracarys

Bonnie Levine Empty
TémanyitásBonnie Levine Empty2023-09-01, 06:10

Csillámporos üdvözlet illet téged
Bonnie Levine ✦ Fiona


„What kind of knight are you?”

Kedves Bonnie!

Hopp, egy Fionéni!
Nem tagadom, az egyik kedvenc „hercegnőm”, mert hát na, végül is az, nem? Funfact, hogy némi áthallással, egy alternatív univerzumban amúgy a gyerekünk, hiszen az édesapja Harold a békakirály, aki ugye Naveen. Vagyis… na jó, nem, de vicces belegondolni azért. Fiona egy vagány csajszi, ahogy azt a lapjában is említed, mert bár ő is egy „megmentésre váró herszegnőnek” indult, hamar kiderült, hogy nem az. Mátrixos jelenet mindenkinek megvan.  Bonnie Levine 321849167  Aztán ott van az a másik dolog az átokkal, ami végül egészen jól sült el, hiszen ennek köszönhetően rátalált a lelkitársára, Shrekre.   Bonnie Levine 1149350199
És ha már Shreket emlegetem… hajaj. Előbb-utóbb elő kell állnia azzal a farbával. Tény, hogy Shrek külsőre annyira nem önmaga, de a személyiségén egyetlen varázslat, átok vagy bájital sem tudna változtatni, így ha más nem is, az egészen biztosan ismerős lehet a feleségének, ugye? Persze így sem könnyű, simán benne van a pakliban, hogy Shrek semmire sem emlékszik vagy hiába a kísérteties hasonlóság, nem ő az. És ez igaz Sárkányra is.  Bonnie Levine 2250790558
Babaprojekt? Hármasikrekhez mit szólnál? Fergus, Felicia és Farkle… jaj, de imádom őket és olyan jó lenne viszontlátni őket ilyen formában! Én drukkolok, csajszi!  Bonnie Levine 2067867876




A lapodban mindenre kitértél és ha valamire még sem, a játéktéren biztosan megteszed, így nem is tartalak fel tovább. A foglalózást már meg sem említem, hiszen kétszer megtettem csak ma és mostanra mondani sem kell, inkább csak a szokásos jókívánságommal jövök: érezd magad nagyon jól Fionaként is.  Bonnie Levine 2426842179

U.i.:Kérlek, tolmácsolnád a férjednek a következő kérésem: "Bömböjjé'!". Bonnie Levine 1311556981





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Bonnie Levine 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Bonnie Levine 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Bonnie Levine Empty
 

Bonnie Levine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Blake Levine