Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Lishcelle Cannon
Ma 02:25-kor


Yamada Akio
Ma 01:49-kor


Usui Takumi
Ma 01:28-kor


Celeste Missulena
Ma 00:53-kor


Morana Circe Bove
Tegnap 21:24-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 21:07-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 20:21-kor


Mo Yuan
Tegnap 18:13-kor


Mo Yuan
Tegnap 17:57-kor


Mo Yuan
Tegnap 16:32-kor


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 20%


3 Hozzászólások - 20%


3 Hozzászólások - 20%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%



Megosztás
 
Blake Levine
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásBlake Levine Empty2023-09-05, 13:05

Blake Levine
Play by: James McAvoy



Becenév
Blakie
Mesehõs
Shrek (Shrek)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Dél
Foglalkozás
Tűzoltó
Családi állapot
Kapcsolatban (Házas)
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Megpucolni az első héj réteget…

Nem is tudom miért, de világ életemben nem voltam túl szociális ember. Valahogy mindig is idegesítettek az emberek. Emlékszem arra is, hogy régen nem szerettek engem valamiért, de már miért, nem tudom. Nem is zavartatom magam rajta igazából annyira. Nem az én dolgom, hogy kinek mi vagy ki jön be. Talán a mogorva képem miatt hiszik azt, hogy nem lehet megközelíteni engem.

Tűzoltóként dolgozom. Őszintén bevallom, nagyon tetszik ez a munka. Teszem a dolgaimat, a napi teendőimet és senki nem szól bele. Na meg nem is kell annyira beszélgessek az emberekkel, mert ha épp nincsen akció, akkor nem kötelező csevegjek velük. Persze így is van egy-két kolléga, aki próbálkozik és túl sokat dumál. Az egyik ilyen az, Szamár. Valamiért megkedvelt engem és ha teheti, akkor mindig rajtam lóg. Ami viszont rosszabb, hogy rettentően sokat tud dumálni, de komolyan. Be nem áll a szája. Ha egy percig csend van nála, az már nagy teljesítmény. Mondjuk, ha beteg és otthon van, akkor meg az a fura, hogy olyan csend van. Néha már mondhatni, hogy hiányzik is a hangja és a folytonos locsogása. Ilyenkor hiszem azt magamról, hogy néha be vagyok golyózva, ami persze nem igaz, csak úgy érzem.

A másik állandó kollégám az pedig Kandúr. Őt jobban el tudom viselni. Egy részt nem is beszél annyit, mint Szamár, sőt… Más részt pedig jókat is tudok beszélgetni vele. Néha Szamárról is „pletykázunk”, de nem mondunk semmi rosszat, csak szeretjük szívatni és szívni a vérét. A sok panaszkodás ellenére, jó barátom Szamár és persze Kandúr is. Mind a kettő normális srác, a maguk módján.

Jön a második réteg héj pucolása…

Van egy csodálatos feleségem, akit Fionanak hívnak. Azt hinné az ember, hogy sokat veszekszünk, meg megkérdőjelezik, hogy hogyan jöttünk össze, hiszen annyira különbözik a jellemünk. Mit tudunk szeretni a másikat? Na meg a többi szokásos dolog.

Én ugye zárkózott vagyok, szeretem, ha minden a helyén vagy, a megszokás embere vagyok, na meg a csendet is szeretem, egy bizonyos mértékig. Fiona mondhatni, hogy majdnem teljesen az ellentétem. Ő egy igen nyitott személyiség. Szeret ismerkedni, hamar össze barátkozik másokkal, na meg kreatív is, szárnyal a fantáziája. Önvédelmet tanít, nőknek, férfiaknak, fiataloknak egyaránt. Nagyon jó a munkájába. Mind emellett, illusztrátor is. Leginkább gyerekes dolgokhoz, nagyon szeret a törpék kedvére tenni. Fiona egy igen csak sokoldalú, okos, nyitott, kedves és csodálatos nő. Büszke vagyok rá és örülök annak is, hogy engem választott.

Végül megpucolod az egész hagymát…

Egy időszakban kezdtem azt hinni, hogy túl sokat dolgozok, mert a tükörben egy zöld alakot pillantottam meg a tükörben. Nem igazán értettem, hogy mi ez, ki ez. Aztán visszatértek az emlékeim. Én vagyok Shrek, a nagy és gonosz ogre, aki végül megmentette a hercegnőt, Fionat és boldogan éltek, amíg meg nem haltak. Vagy valami ilyesmi, de közben mégsem haltunk meg.

Emiatt eléggé feszengek mostanában. Bár sejtem, hogy kikkel dolgozok és kihez megyek haza, de azért mégis eléggé frusztráló a dolog. Nem tudom, hogy hol vagyok pontosan, mik vagy kik vesznek körbe és hogy mi ez az egész dolog. Az eddigi viszonylag nyugodt életem, most másodjára fordul fel fenekestül. A legrosszabb pedig az, hogy a feleségemnél sem tudom eldönteni, hogy mire számítsak. Ki nevet és hülyének néz? Vagy elhiszi nekem? Nem tudom, hogy mit kéne tegyek. Eltitkoljam és figyeljek a jelekre, vagy csak szimplán rákérdezni?

Képességem

✦ Képes vagy felvenni a mesebeli alakod és ez esetben a fizikai erőd még nagyobbá válik.
✦ Az üvöltésed bezengi Suncrestet - a város üvegfalai beleremegnek.
✦ Ha olyan a hangulatod, képes vagy magad köré húzni egy láthatatlan "falat", amit senki sem tud áttörni. Ez akkor tűnik el, ha újra képes vagy befogadni másokat.
✦ Szamárhoz különleges kötelék fűz. Érzitek egymás fájdalmát, legyen szó lelki vagy épp fizikai fájdalomról. Így tisztában vagytok azzal, hogy épp mi van a másikkal, legyetek bármilyen messze egymástól.
Cha Woo-Jin

Nyuszilekvár



Signature place here
Nem szórt rá senki csillámport



Blake Levine
Hõs
Hõs
Blake Levine
Mesehõs :
Blake Levine Shrek-says-no-3ixf4xeqyugh831x
Shrek
Shrek
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The Ogre
A másik felem :
The only one who I need in this world...

Blake Levine 4Ca0

...is just you!
✦ ✦ ✦ :
Blake Levine 445750e2c8a61fc8675fc81b1bea4f8226a648e5
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
James McAvoy
✦ ✦ ✦ :
Blake Levine Tumblr_oclmkizlwK1qgvqxoo1_540
A tükör mögött :
Jinx

Blake Levine Empty
TémanyitásBlake Levine Empty2023-09-20, 17:35

Csillámporos üdvözlet illet téged
Blake Levine ✦ Shrek


„They judge me before they even know me. That’s why I’m better off alone.”

Kedves Blake!

Brr… a hagymát nem mindenki szereti…
TORTA!!
Azt mindenki szereti, az is réteges! Blake Levine 1149350199

Bocsánat, kissé elszabadult a belső Szamaram. Blake Levine 2732251548
Remek lappal érkeztél, és kifejezetten örültem, hogy alkalmaztad a hagymás tagolást. Hehe. Blake Levine 3726835930

Viccet félre, tényleg jól megragadtad Shrek jellemét, magányos, és nem beszél sokat, valóban egy antiszoc karakter, de persze ott van mellette az is, hogy mindezek mellett szerethető figura és mindent megtesz a barátaiért/családjáért.  Blake Levine 321849167

Ó, a kérdésekre válaszolva, nos… Blake Levine 703152122
Nem kell aggódnod, tudom milyen érzés az, ha bizonytalan az ember. Illetve azt a részét is megértem, ha nem tudod, mit kezdj a helyzettel. Én is átéltem, vagyis… mi itt mind átéltük, khm, persze ezt senki sem tudja, hogy mással is ez történt, na, mindegy… Blake Levine 1542743629
A lényeg, hogy bízz magadban és persze a közeledben lévőkben. Maximum ezzel tudlak megnyugtatni, hogy akik ott vannak veled, nem akarnak semmi rosszat tőled. Blake Levine 1298976811



Fantasztikus irományoddal küldelek is tovább Fiona karjaiba. Nem tartalak fel, foglalózz és utána vár a játéktér. Üdv közöttünk. Blake Levine 841472469  Blake Levine 841472469  Blake Levine 841472469  Blake Levine 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Blake Levine 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Blake Levine 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Blake Levine 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Blake Levine Empty
 

Blake Levine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bonnie Levine