Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Morana Circe Bove
Ma 21:24-kor


Ragnar Rosenkrantz
Ma 21:07-kor


Ragnar Rosenkrantz
Ma 20:21-kor


Mo Yuan
Ma 18:13-kor


Mo Yuan
Ma 17:57-kor


Mo Yuan
Ma 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Ma 15:56-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 27%


3 Hozzászólások - 27%


3 Hozzászólások - 27%


1 Témanyitás - 9%


1 Témanyitás - 9%



Megosztás
 
Huang Feiyu
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásHuang Feiyu Empty2023-09-06, 12:51

Huang Feiyu
Play by: Ding Yu Xi



Becenév
Fei, Yu, Humorzsák
Mesehõs
Mulan - Ling
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Kelet: Bloomcrown
Foglalkozás
Humorista
Családi állapot
Eljegyzett
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

sometimes people tend to…

Amióta tudom ki vagyok pontosan mindig is szerettem az emberek nevetését. Felvidított, feltöltött és olyan kellemes érzésekkel töltött fel. Megmelengették szívem minden pontját, de legjobban a szeretteim nevetését imádtam. Legyen szó, családról vagy barátokról azt szerettem volna, ha mosolyognak. Ezért pedig bohóckodásról volt szó én akkor zokszó nélkül megtettem és megteszem mai napig is. Ki lenne az a bolond, aki azt nézné, hogy mások szomorúak körülötte?
Nem nagy titok, humoristaként keresem a kenyeremet, egy-egy elcsendült nevetés olyan emlékeket és alakot hoz elő, akit más nem lát. Ez gond lenne? Meglehet, de nem tartom magamat bolondnak. Így is akkora kuszaság honol az életembe plusz egy szál ugyan kit rendítene meg? A családom szegény sorból küzdötte magát egy olyan életszínvonalra, amit mások igazán irigyelnek. Szüleimnek egyáltalán nem volt egyszerű számukra nevet szerezni. Mégis apám jó üzleteket kötött és ennek a briliáns embernek köszönhetően van most egy… menyasszonyom.

✦✦✦

Némiképp lázadva álltam be humoristának, jól keresek vele, nevet szereztem magamnak, senkinek nem lehet panasza semmire igazándiból. Ting Ting pedig igazán édes lány, pont ezért szeretem megmosolyogtatni. Szüleinknek köszönhetően kerültünk ebbe a helyzetbe, de ki mondta, hogy nem érezhetjük jól magunkat? Senki sem tilthatja be a nevetést, ha te nem akarod a megszűnését. Persze a három lány testvére Mei és Su más helyzet, főleg a legkisebb. Ám nem kenyerem a megfutamodás, így szíves örömest állok elébe a család próbatételeinek… esetleges „szurkálódásainak”.

Emellett legalább én magam sem vagyok egyedül, igaz testvérekkel nem jöhetek, de barátokkal annál inkább. Chien-Po és Yao eddig mindig ott voltak nekem amikor szükségem volt rájuk, olyanok számomra, mint a testvéreim. Nem mindig a vér teszi a családot családdá, olykor pont a nagyvilág sodorja hozzád azokat az embereket, akik hozzád valóak. Én is így érzem és igazából én a minőségre mentem… nem pedig a mennyiségre barátok szempontjából. Ez is egy jó döntésnek számított, sokan ki is akarták használni a kapcsolataimat, esetleg apám nevét, hogy számukra könnyebb legyen az élet. Azért ne felejtsük ki az én kis szőrme gombolyagomat sem becses nevén megnevezve Gōngzhǔ. Egy fehér perzsa macska, akinek a neve azt jelenti, hogy hercegnő. Olykor én szimplán rongybabának hívom, persze csak szeretetből.

Keleten nem valami fényes az élet, ezért érthető, ha valaki azért akar veled lepacsizni mert jó vásár lennél bármilyen szempontból. Ám én megvetem a hazugságot. Legyél nyílt és egyenes, persze… tudom olykor kellenek a jótékony kis miniatűrnyi füllentések, azért nem vagyok annyira sötét, mint amilyennek látszom, jó? Viszont, ha egy mód van rá inkább az egyenes úton haladok legyen bármennyire rögös.
Humorral pedig egész jól túl lehet vészelni az életet. Jelenlegi célkitűzések közé tartozik például a menyasszonyom felvidítása is. Ehhez pedig tök jó alapot ad a múltam… ami elég érdekes bakikat okozott már nekem a színpadon mikor hirtelen bevillant valami csak úgy random. Természetesen nekem is van egy álmom, hogy megtaláljam azt, aki akkor oly kedves volt számomra. Lehet most is azzá válhat? Igen ám, de akkor mit kezdek majd két asszonnyal? Na ez majd a jövő zenéje, uccu a színpadra humoristák!

…to hide their pain behind a smile


Képességem

✦ Vannak esetek mikor ügyetlenné tudok válni, de olykor pont ezzel segíthetek másokat.
✦ A vicceim nevetést csalnak elő az emberekből, feloldva ezzel a belső feszültséget és segítve megtalálni önmagukat.
✦ Kezdettől fogva jó készségeim vannak a harcművészetekben mint például a kardforgatás és a kung fu. Viszont egyéb harcművészeti ágazatokban is tehetséges vagyok.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport



Huang Feiyu
Hõs
Hõs
Huang Feiyu
Mesehõs :
Huang Feiyu 2ezq
Mulan
Ling
Egyszer volt, hol nem volt... :
Huang Feiyu Mulan-fans
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
Funny Boy
Akinek az arcát viselem :
Ding Yu Xi
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet: Bloomcrown
✦ ✦ ✦ :
Huang Feiyu A4f574701ef20959eebed3fd6da0f6ab9636af8e
A tükör mögött :
Dracarys

Huang Feiyu Empty
TémanyitásHuang Feiyu Empty2023-09-08, 13:33

Csillámporos üdvözlet illet téged
Huang Feiyu ✦ Ling


„I just wanted a girl, who likes to laugh.”

Kedves Fei!

Juhúú, egy humoros Ling is megérkezett! Huang Feiyu 2067867876  Huang Feiyu 2067867876

De egyébként… szerintem nincs is azzal baj, ha valaki olyan személyiség, mint maga Ling. Pont ezért egy szerethető karakter a mesében. Huang Feiyu 1149350199 (Oké, lehet, hogy csak nekem az. Huang Feiyu 3375341651 )

Rajongásom abban nyilvánul meg, hogy igazából én is valamilyen szinten humoros vagyok. Huang Feiyu 543020205 (Vagy csak idegesítő, hogy a legtöbb dologból viccet csinálok? Ezt a közeli hozzátartozóim tudnák megmondani. Huang Feiyu 2732251548 )

Azonban ne feledd, semmiképp se hagyjon el ez a fajta jó kedved. Oké, hogy a munkádhoz is kell az, hogy a nevetés a központi eleme legyen.  Huang Feiyu 321849167

Csak mondom, én is szeretem, ha meg tudok mosolyogtatni másokat, valahogy egy jó érzés, ha látom, hogy nem szomorkodik az illető, vagy szimplán a komoly arcból hirtelen kerekedik egy mosoly. Csodálatos látvány. Huang Feiyu 1298976811

A család fogalmát pontosan leírtad, igen… bárhonnan is jövünk, bármilyen családba is sodort az élet, attól még a vér nem kötelez, és olyan embereket is annak tekinthetünk, akik nem a vér szerinti családunk. Ez a szép az egészben. Huang Feiyu 1571939237

Ráadásul ott van a két jó barátod, nem véletlen, hogy így érzel irántuk. Viszont ne félj attól, hogy Ting Ting húgai nem fogadnak el. Minden rendben lesz ebben biztos vagyok. Huang Feiyu 3590078731

Yaaay, egy cicóó! Huang Feiyu 2250790558 Mikor olvastam, hogy van egy kis szőrpamacsod, rögtön az járt a fejemben vajon, hogy nézhet ki. Ekkor láttam meg a profilodon az egyik gifet. Nagyon cukiii!  Huang Feiyu 2607835867
Na, de egy szónak is száz a vége. Huang Feiyu 3726835930

Szuper lappal érkeztél ismételten, örülök, hogy darálod az ET-ket. Nem is tartalak fel… vagyis, talán csak ezzel a kis vidivel. Huang Feiyu 803573226



Siess foglalózni és amint megvagy, már vár is Ting Ting a játéktéren. Üdv Közöttünk. Huang Feiyu 841472469  Huang Feiyu 841472469  Huang Feiyu 841472469  Huang Feiyu 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Huang Feiyu csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Huang Feiyu 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Huang Feiyu 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Huang Feiyu 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Huang Feiyu Empty
 

Huang Feiyu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal