Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Mo Yuan
Ma 18:13-kor


Mo Yuan
Ma 17:57-kor


Mo Yuan
Ma 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Ma 15:56-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 43%


3 Hozzászólások - 43%


1 Témanyitás - 14%



Megosztás
 
Get me out of here
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásGet me out of here Empty2023-11-05, 16:30


Axel & Cheryl

333 words ♛ lonely day ♛ should i close my eyes?

Akárki is csalt tőrbe, tudta mit csinál. Vagy csak szimplán ilyen a szerencsém és rossz címet olvastam fel, ami természetesen kizárt dolog, hiszen minimum tízszer leellenőriztem.
Kezdek teljesen kétségbe esni, ahogy lassacskán mást sem látok csak szüntelenül pattogó medicin labdákat a parketten. Ekkor jelenik meg utolsó mentsváram, kinek arca nyugodt kedvességet áraszt magából, annak ellenére is, hogy ő is úgy néz ki alkatilag, mint aki itt dolgozik.
- Azt észrevettem, de nem…nem hiszem, hogy jó ötlet, ha itt maradok. - már-már halkabban jegyzem meg az utóbbiakat, mert érzem a testemben is, hogy valami nagyon nincs rendjén, s minél tovább vizslatom a női felet, annál nagyobb vágy éled fel bennem, amit nagyon, de nagyon nem szeretnék szabadjára engedni.
- Axel Winchester. - mutatkozok be sietősen, s amikor végre a kiút felé kanyarít már látom is a fényt az alagút végén, ám ekkor…belekeveredünk egy iszákos csoportba. Cheryl kérdésére határozottan megrázom a fejem. Ellazulni? Alkohollal? Oh! Nekem arra most pont nincs szükségem. Legalábbis azt hiszem erről beszélt az imént, azért is mutatom ki neki a nemleges válaszomat a létező összes formában.
Nem téved nagyot, valóban el tudnék ájulni, na de nem azért, mert annyira ki lennék száradva vagy fájna a fejem. Ó, nem! Inkább magától a sokktól, ami ért ezen a helyen. Sosem tettem még be a lábamat ilyen helyekre, még ha tisztában is vagyok a női anatómiával, ilyen mennyiségben még nem volt “szerencsém” látni azokat ilyen nyíltan. Annyi biztos is, hogy pár képkocka rendesen beleégett a fejembe a takaratlan felületek miatt.
Menetközben a palackozott víz kerül a kezembe, amit nehezen sikerül lenyelnem és még így is úgy érzem, mintha minimum egy szaunába zártak volna. Kénytelen vagyok kicsit meglazítani a nyakkendőmet is, mert már az is kezd fojtogatni.
- Igen, jobban. Valamennyivel. - sóhajtok fel a kérdése után. Már az is csoda, hogy sikerült idáig követnem. A vibráló fények és emberek tucatjai egyáltalán nem könnyítették meg a dolgomat ebben. - Mondd csak, ki vagy te pontosan? Itt dolgozol vagy…csak magamfajtáknak segítesz kitalálni ebből a kéjenc labirintusból? - ezen még én is szórakozottan elmosolyodok, aztán zavartan megrázom a fejemet.





You know you’re in love
when you can’t fall asleep because reality
is finally better than your dreams.
Nem szórt rá senki csillámport


Cheryl Montgomery csillámport hintett rá


Axel Winchester
Lázadó
Lázadó
Axel Winchester
Mesehõs :
Get me out of here 253ef5ff58b1468961fec47471f2b326d70e12c0
Atlantisz - Az elveszett birodalom
Milo
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
24
Titulus :
The Optimist Historian
A másik felem :
Get me out of here CWLK
Hey Pretty girl
Get me out of here Ce3f077cb1a491807830ab857693761fae9c0423
✦ ✦ ✦ :
Get me out of here Tumblr_ng5903dCCn1skl362o2_400
Together we must learn how to compose difference, not with arms, but with intellect and decent purpose
Get me out of here 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f57325370696e6158555a554e67773d3d2d3935383639333233312e313633383638383239666364643039333236323130303537333732302e676966

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Brenton Thwaites
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
A tükör mögött :
Lyndriana

Get me out of here Empty
TémanyitásGet me out of here Empty2023-10-05, 11:39


can i help you
Axel & Cheryl
you can make acquaintances in the most unexpected situations



Meg kell vallanom tényleg teljesen pánikba esettnek mutatkozott az alak, akin megakadtak szemeim. Ilyet nagyon ritkán látok vagy úgy egyáltalán nem, hiszen nem sokan tévednek be ide… véletlenül. A vendégek nagy része teljesen tisztában van azzal mit kaphat itt. Ahogy azzal is mire vágyik pontosan és mondhatni kitől. A táncoslányok is tudják mit kell tenniük, én miként lepődők meg? Az már teljesen más kérdés. Most sem tanúsíthatok riadalmat vagy megszeppentséget, pedig nem egy obszcén szó hangzik el egy-egy vendég szájából. Olyan tekintetek pásztáznak végig engem, amikért nagyon nem vagyok oda, de ezt annak is köszönhetem miként kezdtem el szépen lassan átalakulni.
Most pedig valahogy jó érzéssel töltött el, hogy talán segíthetek egy bajbajutott srácnak.
Így hát megközelítem őt és felteszem a díjnyertes kérdést. Szinte engem lep meg mennyire megragad és nagy szemeket meresztve pislogok sűrűn rá. Kedves mosolyt varázsolok ajkaimra, gyengéden megpaskolom jobb vállamon pihenő kezét.
- Oké, semmi baj. Segítek. Nos, mint látod egy sztriptíz bár. Aphrodite’s Palace, nem hallottál róla még soha? Igaz átalakításra került… - hiszen régen nem ez volt az eredeti funkciója. Ám Wesley szerint apa ezt szerette volna kialakítani így mit tehetnék? Én nevemen van, de a bátyám rengeteget segít, ahogy Vernon is. Gyorsan szétnézek hátha valami kevésbé nyüzsgő útvonalat tudok találni, ahol kimenthetem bajbajutott hősünket.
- A nevem Cheryl Montgomery, benned kit tisztelhetek? - a figyelemterelés mindig be tud válni, sokat segíthet egy-egy pánikosabb helyzeten, mint amilyen a mostani is. Én magam is sokszor segítettem át magamat a rossz időszakokon ilyesmivel. - Gyere, erre kitudunk menni. Mit keresel egyáltalán itt? Gondolom nem azért jöttél, ami az eredeti funkciója a helynek… - pislogtam rá ártatlanul, ahogy pedig lehetséges megindulok a vágyott kijárat felé. Néha-néha hátra pillantok nem e veszett el. Ám egy kisebb csoport miatt meg kell torpanni. Néhány nagylegény, aki legénybúcsút tart eléggé hangosabb, mint kellene. Pont ezért nem szeretem a piát annyira, de hát ebből élünk.
- Nem akarsz inni valamit, hogy kicsit… ellazulj? - nézek végig rajta. Most ezalatt simán benne értendő a víz is vagy egy kis üdítő. Valahol félő volt elájul szegény. Ez pedig egyáltalán nem kecsegtetett, hisz a magam pöttöm termetével nem igen tudom kicibálni innen, ha ilyen megesne. Vernonnak meg végképp nem akarok szólni, annyira nyers tud lenni, hogy csak rontana az egészen. Wesley szintén zenész, nem is értem néha miért foglalkoznak pontosan emberekkel, ha nem mindig megtalálják a legjobb pillanatot a rossz elszólásban. Nem mintha én nem keresném a jó oldalukat, ami meg is van, hisz Vernon is meg tud mosolyogtatni… Wesley pedig befogadott, de akkor is.
- Szerzünk egy palack vizet és mehetünk a frisslevegőre. Jelenleg szinte attól félek elájulhatsz a másodpercen. Csak ne tévessz el szem elől, rendben? - bíztatom őt, hogy nem kell már sok időt itt töltenie. Ám egy kis vizet tényleg helyénvalónak tekintek. Az éppen arra járó felszolgáló lányt megállítom és megkérem hozzon egy üveg vizet. Addig el is vonulnak a zajosabb csoport tagjai én pedig egy nyugodtabb helyhez a kijárathoz már közel próbálom navigálni magunkat. - Kicsit jobban vagy? - próbálom bemérni most vajon sápadt e vagy esetleg zavarban van. Remélhetőleg a riadalma kezd csillapodni.


514 szó




You are the bad boy and I am a good princess

i love you the way you are but when do you notice this?
no matter how much it hurts what you sometimes do to my soul, I still can't bear to be separated from you

Nem szórt rá senki csillámport



Cheryl Montgomery
Hercegnõ
Hercegnõ
Cheryl Montgomery
Mesehõs :
Get me out of here D5t4nwp-6c15bfde-56bf-427a-93bd-b3a4b6ec8409.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzIxZTllODUyLTZmN2QtNDEyMy05NWY5LTQ4NDExZDU4YzkwYVwvZDV0NG53cC02YzE1YmZkZS01NmJmLTQyN2EtOTNiZC1iM2E0YjZlYzg0MDkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
W.I.T.C.H.
Elyon Brown
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
9
Titulus :
The Light of Meridian
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Get me out of here Sierra-burgess-is-a-loser-gif-kristine-froseth-Favim.com-6296521
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Kristine Frøseth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Get me out of here Tumblr_inline_pet0eddzx61ujappc_1280
A tükör mögött :
Get me out of here 531b6417ad44bf55a9c1e144fe3af8c9ea505666
Dracarys

Get me out of here Empty
TémanyitásGet me out of here Empty2023-09-14, 21:04


Axel & Cheryl

472 words ♛ lonely day ♛ should i close my eyes?

Tanácstalanul meredek a telefonom kijelzőjére. A megválaszolatlan üzeneteim kék háttérrel emelkednek kis a fehér betűkkel, ám rejtélyes levelezőpartnerem hiába látta azokat, nem óhajtott felbukkanni a három pattogó pötty képében. Mélyen felsóhajtok, ahogy hol az Aphrodite's Palace feliratára, hol pedig a vakító fehér kijelzőre pillantok. Bemenjek? Ne menjek? Mi lehet a jó döntés ilyen helyzetben? Az is előfordulhat, hogy az idegen már odabent vár és inkább szóban folytatná ezt a beszélgetést, mintsem a netes felületen. Pedig sokkal jobb nekem is a beszélőkém, ha csak az ujjaimmal kell pötyögnöm párat a telefonon. Most mégsem futamodhatok meg. Egy olyan üzenettel keresett fel Mr. Noname, melyet nem hagyhattam annyiban. Egy ereklyéről volt szó. Nem is akármilyenről! Egy újabb atlantiszi kincsről esett szó, aminek csak a beszállításával kellett volna ügyködni. Még Clayton lapjain sem szerepelt ez az áru, így biztosra vehettem az értékét. Általában nem verik nagydobra az igazán minőségi leleteket. Ha valami csodásat akarsz találni, ahhoz szükséged van egy misztikus fazonra, aki rámutat a hollétére. Sajnos időm nem volt arra, hogy közöljem a fejleményeket Deliahval...Mármint, Kidával. Még mindig kótyagos gondolatok lepik el fejemet a témával kapcsolatban. Keresem a miérteket a sorok között olvasva. Az út viszont még hosszú, ám azáltal, hogy megtaláltuk egymást biztos vagyok a sikerünkben. Ismét egyesíteni fogjuk a csapatot, ha törik, ha szakad. Addig is... Itt ragadtam Fata Morgana hétköznapjaiban.
Nagy nehezen sikerül átlépnem a küszöböt. A körbeölelő sötétséget hamar felváltja a vörös, szinte vérbe burkolózó fények sokasága. Meglepetten, vagyis inkább megszeppenten húzom magam összébb a hangzavar felfedezésekor. Amíg tekintetem elkalandozik a távolban, csak lassú léptekkel kerülgetem az embereket, mialatt próbálom felmérni hova is kerültem valójában. Az egyik pincér nem örül a tévelygésemnek túlzottan, főleg ahogy épp vállal levéve őt billentem ki az egyensúlyából. - Sajnálom, sajnálom. - szabadkozok gyorsan még egy bocsánatkérő vigyorral és már fordulok is tovább utamra. E mozdulat következtében viszont én is kibillenek a sorból. A pördülés következtében majdnem le is fejelve a táncparkettet, melybe jelenleg úgy kapaszkodok, mintha az életem múlna rajta. Amikor viszont felpillantok, két kerekded...forma csapódik majdnem az arcomba. A fehérneműs nő pedig az alkalmát kihasználva még közelebb is táncikálja magát, mire én pánikolva ugrok hátra. Ilyen közelről sem láttam még egy női hátsó felet...főleg ennyire csupaszon. Ismét szabadkozva hátrálok el a nőtől, mire valaki más már meg is érinti a vállamat. Ijedten fordulok a lány felé, már-már felkészülve az előbbi csupasz felületekre, ám szerencsémre nem kell ilyeneken aggódnom.
Pánikba süllyedve ragadom meg a lány két vállát és segítségkérő szemekkel meredve rá szólalok meg. - Juttass ki innen! Mi a fene ez a hely?! - fakadok ki teljesen. A fejemből ki is szökken Mr. Noname. Ő most csak másodlagos szerepet kap a fontossági sorrendemben. Egyelőre el kell tekintenem azoktól a tényektől, hogy körülöttem szinte pucér nők tucatjai rázzák magukat. A helyben túltengő alkoholszagtól meg már én is részegnek kezdem érezni magam. Vagy ez csak egy rossz álom?






You know you’re in love
when you can’t fall asleep because reality
is finally better than your dreams.
Nem szórt rá senki csillámport


Cheryl Montgomery csillámport hintett rá


Axel Winchester
Lázadó
Lázadó
Axel Winchester
Mesehõs :
Get me out of here 253ef5ff58b1468961fec47471f2b326d70e12c0
Atlantisz - Az elveszett birodalom
Milo
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
24
Titulus :
The Optimist Historian
A másik felem :
Get me out of here CWLK
Hey Pretty girl
Get me out of here Ce3f077cb1a491807830ab857693761fae9c0423
✦ ✦ ✦ :
Get me out of here Tumblr_ng5903dCCn1skl362o2_400
Together we must learn how to compose difference, not with arms, but with intellect and decent purpose
Get me out of here 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f57325370696e6158555a554e67773d3d2d3935383639333233312e313633383638383239666364643039333236323130303537333732302e676966

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Brenton Thwaites
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
A tükör mögött :
Lyndriana

Get me out of here Empty
TémanyitásGet me out of here Empty2023-09-10, 16:15


can i help you
Axel & Cheryl
you can make acquaintances in the most unexpected situations


Újabb estének nézünk elébe, rengeteg vendég özönlött be már most a klubba. Celeste egyik újabb outfit összeállítását vettem fel megint, hisz jelenleg tényleg ő jobban tudja, hogy mi is kellene rám. Most ez mondjuk úgy hangzott mintha egy Barbie baba lennék, akit öltöztetnek. Ez egy pillanatra meg is mosolyogtat, félre értés ne essék nem kapcsoltam át teljesen őrült üzemmódba. Azért nem óhajtok kifordulni… úgy teljesen abból, aki vagyok, nem is tudnék. Bizonyos változtatásokat meg kell ám tennem ahhoz, hogy megkapjam… amire vágyom. Gondterhelt sóhajt engedek ki lelkemben, de kívülre bájos mosoly, szép pofiként köszönök néhány ismerősnek. Ezek a harci ribi robogóknak megfelelő cipők minimum az én nyaktörésemet is okozhatnák, de majd csak megszokom. Legalább nem vagyok annyira picuri, mint egy mini törpe.
Hálás vagyok ezért barátnőmnek és igazából örülök, hogy Calistaval is elkezdenek javulni a dolgok. Azért Delsin-t sem akarom kihagyni a sorból, na… Rá is lehet mindig számítani. Mindig örömmel tekint az ember a barátaira, nem? Amellett is éppen van elég vaskos gondom mondjuk kezdhetném a sort Vernonnal, muszáj vagyok komolyabb lépéseket tenni felé. Csak leesik számára, hogy mást is láthatna bennem, mint Wesley kishúgát. A bátyámnak egyelőre nem beszéltem arról, hogy talán ideje lenne elköltöznöm tőle. Most szeretném megoldani azt a gondot, amit a kedves barátja tesz a fejemre.
Kikerülök egy kisebb baráti csoportot, ha jól hallottam legénybúcsúra jöttek mire csak elmosolyodom. Végül is a férfiak tényleg ilyenek, nem? Még utoljára kicsit tilosban járnak. Egyben okoz keserédességet és új felismerést. Mintha csak egy újabb dolgot fedeznék fel, kisgyermekként, aki most tanul meg járni.
Ahogy barangolok most megakad szemem egy igencsak kétségbeesett alakon. Férfi létére eléggé úgy néz ki pánikol. Fejemet oldalra döntöttem érdeklődve végül közelebb sétálok hozzá és megkocogtatom vállát. Felemelem annyira hangomat, hogy hallhassa mit is próbálok neki mondani.
- Elnézést, segíthetek valamiben? - hangzik el kérdésem, remélhetőleg tényleg segíthetek szegénynek és… mondjuk nem kap itt szívrohamot. Bár megértem én is ennyire pánikolni tudok a dolgokon, nem csak ezen, de máson is. Most gondolataimból száműzőm is az úriembert, aki általában eléggé be is fészkeli magát mindenével.
Nem mintha nekem annyira megszokott lenne már ez a környezet, olykor képes vagyok megszeppenten nézni ezt-azt, de mivel tulajként nem mutathatok gyengeséget. Meg kell emberelni magamat. Bár jó néhány táncosunk pont azért kedvel mennyire kis ártatlan reakcióm van egy-egy dologra.

379 szó




You are the bad boy and I am a good princess

i love you the way you are but when do you notice this?
no matter how much it hurts what you sometimes do to my soul, I still can't bear to be separated from you

Nem szórt rá senki csillámport


Axel Winchester csillámport hintett rá


Cheryl Montgomery
Hercegnõ
Hercegnõ
Cheryl Montgomery
Mesehõs :
Get me out of here D5t4nwp-6c15bfde-56bf-427a-93bd-b3a4b6ec8409.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzIxZTllODUyLTZmN2QtNDEyMy05NWY5LTQ4NDExZDU4YzkwYVwvZDV0NG53cC02YzE1YmZkZS01NmJmLTQyN2EtOTNiZC1iM2E0YjZlYzg0MDkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
W.I.T.C.H.
Elyon Brown
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
9
Titulus :
The Light of Meridian
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Get me out of here Sierra-burgess-is-a-loser-gif-kristine-froseth-Favim.com-6296521
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Kristine Frøseth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Get me out of here Tumblr_inline_pet0eddzx61ujappc_1280
A tükör mögött :
Get me out of here 531b6417ad44bf55a9c1e144fe3af8c9ea505666
Dracarys

Get me out of here Empty
TémanyitásGet me out of here Empty2023-09-09, 18:33

Get me out of here


Milo

Elyon Brown




You are the bad boy and I am a good princess

i love you the way you are but when do you notice this?
no matter how much it hurts what you sometimes do to my soul, I still can't bear to be separated from you

Nem szórt rá senki csillámport


Axel Winchester csillámport hintett rá


Cheryl Montgomery
Hercegnõ
Hercegnõ
Cheryl Montgomery
Mesehõs :
Get me out of here D5t4nwp-6c15bfde-56bf-427a-93bd-b3a4b6ec8409.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzIxZTllODUyLTZmN2QtNDEyMy05NWY5LTQ4NDExZDU4YzkwYVwvZDV0NG53cC02YzE1YmZkZS01NmJmLTQyN2EtOTNiZC1iM2E0YjZlYzg0MDkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
W.I.T.C.H.
Elyon Brown
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
9
Titulus :
The Light of Meridian
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Get me out of here Sierra-burgess-is-a-loser-gif-kristine-froseth-Favim.com-6296521
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Kristine Frøseth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Get me out of here Tumblr_inline_pet0eddzx61ujappc_1280
A tükör mögött :
Get me out of here 531b6417ad44bf55a9c1e144fe3af8c9ea505666
Dracarys

Get me out of here Empty
TémanyitásGet me out of here Empty

Ajánlott tartalom

Get me out of here Empty
 

Get me out of here

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal