Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Axel Winchester
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásAxel Winchester Empty2023-06-01, 01:58

Axel Winchester
Play by: Brenton Thwaites



Becenév
X
Mesehõs
Milo James Thatch (Atlantisz - Az elveszett birodalom)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Nyugat, Stormreach
Foglalkozás
Múzeumi kutató
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteorszexuális
Mi történt velem?


I'm home. Fluffy? Here, kitty.

Fáradtan akasztom fel kabátomat a bejáratnál lévő tartóra, majd mélyen felsóhajtva rúgom le lábaimról a már kitaposott munkáscipőket. Az est félhomályában Bolyhost keresem szemeimmel, bár így is hunyorognom kell néha, mert a fáradtságtól a látásom is igencsak megromlott. Hosszú napot hagyok most magam mögött, s ha ez nem lenne elég, kezdem azt hinni, hogy előbb vagy utóbb ki fogok fogyni a műkincsekből. A főnököm további győzködése pedig nem igazán működik. Csak érteném mégis mi hangzik neki akkora nagy bolondságnak? Hát nem érdekli őt a városunk múltja? Én pedig nagyon is jól tudom, hogy több áll Stormreach mögött, mint hinnénk. Talán egy másik napon... Holnap! Igen, a holnap tökéletes.
Átsétálva a rövid bejárati folyosón végül elérem a nappalimat, ahol Bolyhos is hamar felbukkanhat a kedvenc foteljában. Mielőtt még csatlakoznék a szőrpamacshoz, félszemmel rápillantok a falra akasztott tükörbe, csak azért, hogy lássam mennyire megnyúzott lehetek a mai után. Egy pillanatra még el is hiszem azt, amit látok, csupán pár másodperc után döbbenek le a tényeken. Ismerős emlékképek pörögnek le előttem, ahogy a tükörben lévő valós önmagammal nézek farkasszemet. Hirtelen szalad rajtam végig valami gyengeség, emiatt hátrálni is kezdek a mögöttem álló fal felé némi támaszt keresve, melyet sikeresen eltévesztek és helyette a földre esek. A fájdalom ellenére más sem érdekel, csak a tükörből visszanéző arc, aki én vagyok. Aki mindig is voltam. De akkor most ki voltam? Kié ez a test, ha én ott vagyok a tükörben? Mélyen beszívom a levegőt, mielőtt még inkább elszaladna velem a ló. Vegyes érzelmek kavarognak bennem, mintha évek óta most lennék először ébren. A következő pillanatban viszont ismét a megszokott külső köszön vissza rám. Egy ideig eltűnődök azon, hogy mindez vajon csak egy álom volna, de efelől a macskám megerősít, ahogy hideg, nedves orra megérinti kézfejemet. Némileg visszaráz a jelenbe, amikor tovább dörgölőzik nekem. Egy érzelmes könnycsepp gurul le arcomon az emlékképek sorozatának felelevenítése után. Hiába homályos még az összkép, egy valamire tisztán emlékszem.
- Kida...

Carrots? Why is it always carrots? I didn't even eat carrots!

Azt már tudjuk, hogy gyenge idegekkel bírok, emiatt nem csoda, ha a nagy esemény után másnap mást sem látok, csak a tegnapi vacsorámat. Sápadtan ülök az apró irodám asztala mögött, mialatt tollammal kopogtatom a falap tetejét, mint valami félőrült. Egész mostanáig azon kattog a fejem, hogy kinek és miként mondhatnám el azt, amit láttam. Na meg a feltételezéseimet az üvegfalakról és a városunkról. Mert nehogy azt higgye bárki is, hogy én a tegnapiak után egy szemhunyásnyit is aludtam volna. Oh, dehogy! S ezt a körülöttem lévő papírtenger is bizonyíthatja.
Az ideges kopogtatásomból a főnökünk hangja ránt ki, aki talán Deliahtól köszönhet el. Na nem olyan barátságos, haveri szinten. Legalábbis remélem, hogy nem. Erre meg is kell ráznom a fejemet. Mégis miken agyalok itt? Munkatársak vagyunk.
Látom az iroda ablakából, hogy a férfi már itt sincs, ez pedig hatalmas izgatottsággal tölt el. Össze is nyalábolom a papírtengerből a fontosabb firkantásokat, majd szinte kiugrok az irodámból Deliah felé. Itt az alkalom. Most vagy soha. Frappánsan el is hadarom mit szeretnék, miután a nagy sietségben majdnem orra is esek a saját cipőmben.
- Ki....Deliah! De jó, h-hogy itt látlak. Mit szólnál egy kávéhoz?

I didn't say it was the smart thing, but it is the right thing.

Legalább egy valaki hisz nekem... Ő pedig pontosan az a személy, aki mérvadó volt az életemben. Az érzések, amiket az emlékképeinkhez tudok kötni valósak, de... mi van ha mindez a barátságunk kárára fog menni? Mi lesz akkor, ha elveszítem őt ismét?
Fogalmam sincs melyik irányba kellene haladnom először. A város és a múltunk kutatásával több titkot is fel tudnék tárni. Válaszokat kaphatnánk és az elméleteimet is megerősíthetnénk. Oh, bárcsak igazam lenne!
Egyelőre még nem vagyok biztos abban, hogy egy ilyen nagy mértékű információt Kida-n kívül másra is rá tudnék bízni, még akkor sem, ha ők is kapizsgálják a helyzetet. Viszont én hiszek abban, hogy valami hatalmas lehet mindennek a hátterében. Az, hogy megfejtem-e a titkok nyitját csak a jövőn múlik. Én fel vagyok szerelkezve Fata Morgana. Lássuk mit rejtegetsz.

Képességem

✦ Rengeteg nyelvet ért és beszél, beleértve a holtnyelveket is.
✦ Ha visszatérnek az emlékei, a térképészeti és Atlantisz-szakértői képességeivel meg tudja találni a kristályát, ami Kidáéhoz hasonlóan gyógyításra használható.
Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport


Deliah S. Haden csillámport hintett rá


Axel Winchester
Lázadó
Lázadó
Axel Winchester
Mesehõs :
Axel Winchester 253ef5ff58b1468961fec47471f2b326d70e12c0
Atlantisz - Az elveszett birodalom
Milo
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
24
Titulus :
The Optimist Historian
A másik felem :
Axel Winchester CWLK
Hey Pretty girl
Axel Winchester Ce3f077cb1a491807830ab857693761fae9c0423
✦ ✦ ✦ :
Axel Winchester Tumblr_ng5903dCCn1skl362o2_400
Together we must learn how to compose difference, not with arms, but with intellect and decent purpose
Axel Winchester 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f57325370696e6158555a554e67773d3d2d3935383639333233312e313633383638383239666364643039333236323130303537333732302e676966

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Brenton Thwaites
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
A tükör mögött :
Lyndriana

Axel Winchester Empty
TémanyitásAxel Winchester Empty2023-06-03, 00:45

Csillámporos üdvözlet illet téged
Axel Winchester ✦ Milo


„Will you look at the size of this? It's gotta be half a mile high, at least. It-It must have taken hundred- No, thousands of years to carve this thing.”

Kedves Axel!

Vagyis inkább Milo? Köszönöm neked!  Axel Winchester 2067867876
Mivel már emlékszel, ki is vagyok valójában, így nem titok a neved többé. Axel Winchester 3375341651
Igen köszönöm, egy újabb remek ET kerülhetett a kezembe. Mindig jó érzéssel tölt el, ha azt a pillanatot követhetem végig, amikor épp a karakter visszanyeri az emlékeit. Axel Winchester 2607835867
Mindenki máshogy képzeli el és pont ezért olyan jó ezeket olvasni. A te esetedben is így volt, tökéletes lett.  Axel Winchester 2108006646

Ami meg utána történt? Azon felnevettem, tipikus Milo, rögtön rohant a hozzá legközelebb álló személyhez, miközben csetlett-botlott. Fantasztikus! Axel Winchester 1311556981

Köztünk legyen szólva, remélem rájössz, hogy mit is rejt Fata Morgana! Persze azért – a művelethez a bosziknak is lesz egy-két szavuk – nem lesz egyszerű dolgod. Kell kitartás hozzá, amiből tudom nincs hiány! Hajráá! Axel Winchester 2250790558


Eleget vártál, úgyhogy nem is tartalak fel. Foglald le a pofit és már vár is a játéktér. Üdv Közöttünk! Axel Winchester 841472469  Axel Winchester 841472469  Axel Winchester 841472469  Axel Winchester 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Axel Winchester 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Axel Winchester 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Axel Winchester 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Axel Winchester Empty
TémanyitásAxel Winchester Empty2023-06-04, 15:09

Örülök, hogy megérkeztél!
All will be well, Milo Thatch. Be not afraid.


Kedves MILO !

El se tudom mondani mennyire örülök neki, hogy végre megérkeztél. Nagyon sokáig vártam, hogy feltűnj, hiszen egyedül semmire se megyek a fal kérdésével és csak elméleteim maradnak fenn. Szóval sok mindent be kell pótolnunk arról nem is beszélve, hogy az emlékeim visszatérek és egyre zavarosabb minden. Keresem az én drága egyetlen tudósomat és csak remélni tudom, hogy te vagy az, de semmi sem biztos. Olyan zavarosak a gondolataim, arról nem is beszélve, hogy a nyelvek is keverednek az elmémben. Azt kívánom bárcsak felnéznél a térképeid és kutatásaid lapjai közül, hogy megláss és engedd, hogy beszéljek teljesen őszintén. Sok dolgunk van még, de ahhoz el kellene kezdenünk többet beszélgetni. Azaz egy kávé túlságosan kevésnek bizonyult...  Axel Winchester 3375341651
Egy szó mint száz nagyon örülök neki, hogy végre itt vagy és remélem hamarosan játékba kezdünk.  Axel Winchester 1149350199  Axel Winchester 2426842179  Axel Winchester 841472469
Nem szórt rá senki csillámport



Deliah S. Haden
Hercegnõ
Hercegnõ
Deliah S. Haden
Mesehõs :
Axel Winchester Kida-atlantis-40502387-540-230
Atlantisz - Az elveszett birodalom
Kida
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
17
Titulus :
✦ Queen of Atlantis
A másik felem :
Axel Winchester PdnJ
You are a scholar, are you not?
✦ ✦ ✦ :
Axel Winchester Tumblr_inline_ph7fqqPMU81rvmmrv_540
Love me like you do
Axel Winchester 3c41b8b74af9514c790ab0cd1ad8003928520fb4
Akinek az arcát viselem :
✦ Minka Kelly
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
✦ Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
✦ C L A Y ✦

Axel Winchester 579d8ec584d6002da67517fc4d6cbc7e93c2f99a
my future son
✦ Matheus Damon Richards ✦

✦ ✦ ✦ :
perhaps we can save our future
Axel Winchester Kida-reading
A tükör mögött :
✦ Vic

Axel Winchester Empty
TémanyitásAxel Winchester Empty

Ajánlott tartalom

Axel Winchester Empty
 

Axel Winchester

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Past and present - Axel & Deliah