Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásTudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston Empty2023-11-18, 15:58

Gustave Lemaire
Play by: Luke Evans



Becenév
Gus
Mesehõs
Gaston (Szépség és a Szörnyeteg)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
Rendőr (Amelia kapitány helyettese)
Családi állapot
házas (de ez neki nem akadály)
Szexuális beállítottság
csak és kizárólag a nők
Mi történt velem?

Épp az övét fűzte a nadrágjába, amikor a háta mögötti takarókupac alatt megmozdult partnere. Gaston ügyet sem vetett a nőre egészen addig, amíg a vöröshajú nő fel nem egyenesedett ültében.
- Már el is mész? Azt hittem, maradsz még egy kicsit… - A nő hangja bágyadtan csengett, már-már szomorúan, amiért a férfi magára hagyja. Megint.
Gaston fintorogva bújt bele az ingjébe és kezdte begombolni azt. Miután a tükörben megcsodálta magát és felvette a zakóját is, csak akkor válaszolt az üvegen homályosan látszó női tükörképben.
- Tudod jól, hogy várnak otthon. Ahogy megbeszéltük: ebben a hónapban senki nem megy a férjed üzlete közelébe. Jobban tennéd, ha te sem időznél itt sokáig – felelte ridegen. Amilyen szenvedélyes volt az ágyban, olyan rideg volt a valóságban. Nem szeretett senki mást csak saját magát. Amióta az eszét tudta ez nem volt másképp. Természetesen, elvárta mások csodálatát és imádatát, de aki ténylegesen szeretni tudta őt, az önmaga volt.
- De…
- Semmi de! Azt mondtam, hogy szedd össze a holmidat, és menj haza! – rivallt rá ingerülten. A nő összerezzent, félelmében magára húzta a takarót, és szó nélkül nézte végig Gaston készülődését. A férfi magára öltötte a kabátját, sállal takarta el az arcát és fejébe húzta a kapucniját, hogy odakint ne ismerjenek rá. Amint elkészült, az ajtóhoz robogott, megragadta a kilincset és faképnél hagyta a nőt.
Lerobogott a lépcsősoron, meglökött egy vendéget, aki meg akarta őt állítani valami miatt, de Gaston nem engedte, hogy bárki is megállítsa őt. Egyetlen pillanatra lassított le, amikor tekintetével a vendégkönyvet kereste – imádott névtelen üzeneteket hagyni benne a Szörnyetegnek -, azonban a könyvnek színét se látta. Nem tartotta azonban annyira fontosnak, hogy nyomozni kezdjen az ügyben, inkább kilépett a hóviharos éjszakába és megindult a pár utcával feljebb lévő parkoló irányába, ahol az autója várakozott.

*

Nem sok kedve volt hazatérni, pedig otthona kellemes vadászlakra emlékeztette, mindig forró vacsora várta otthon, de mégsem volt az igazi. Azóta nem, mióta a felesége elárulta, hogy sose lehet gyerekük. Gaston eleinte próbálta jól fogadni a tényt, orvosokhoz jártak, de amikor a felesége egy vita során a fejéhez vágta, hogy nem is akart soha gyereket, valami megváltozott a férfiban.
Azóta a nap óta, akárhányszor otthon volt feleségével kimért és távolságtartó volt. Viselkedése csak abban az esetben szelídült és tűnt szerető férjnek, amikor az asszonnyal barátaikkal, vagy kollégáikkal találkoztak. A négy fal között azonban a kettejük viszonya sivár és élettelen volt. Gaston csak azért nem vált el a nőtől, mert így volt, ki rendet tartson a házban, főzzön és megmasszírozza őt, amikor ráparancsolt.
Kiszállt az autóból, és megindult a bejárati ajtó irányába, de gondolatban már azt tervezgette, hogy holnap melyik személyen akarja behajtani a tartozását. Szerette elhitetni a városiakkal, hogy egy hős volt, olyasvalaki, aki a rendet jelentette ebben a városban, de mélyen a felszín alatt az ellenkezője zajlott. Az álombéli sötétalak tanácsait követve szedte össze régi barátait, akik egy másik életben az oldalán álltak, és fogtak bele egy olyan vállalkozásba, amely jóvoltából nem csak befolyásra és pénzre tehetett szert, de káoszt és félelmet teremtett, ahogy az álombéli ember is kívánta.
- Megjöttem! – vágta be maga mögött az ajtót, rúgta le a csizmáit és hajította le a kabátját. A nappaliban lévő karosszékhez sétált, amelybe könnyedén ledobta magát, és várta, hogy az asszony felbukkanjon.
Nem kellett sokat várnia, a nő lépteit a konyha irányából hallotta, aki széles mosollyal körül rajongta őt. A férfi tisztában volt vele, hogy a felesége azért viselkedett így, mert erre nevelte őt, mégis hizlalták az egóját a dicséretek.
- Masszírozz meg! – helyezte fel a lábait a karosszékhez tartozó lábtartóra. Madame Gaston beletörölte a kezeit a konyhai kötényébe, majd letérdelt az ura mellé, és finom ujjaival masszírozni kezdte a férfi talpát, miközben az ura napjára érdeklődött.

*

Másnap reggel meglátogatta egy kedves öreg barátját, akiről úgy hallotta, hogy igen nagy bajba keveredett. A hajnali napsugarak szikráztak a friss havon, de Gaston egy pillanatra sem állt meg gyönyörködni a táj szépségében, hanem csizmájával durván végigcsörtetett a járda és a ház közötti kis szakaszon, hogy megzavarja Maurice reggeli rutinját.
Az idős úr zavartan pillantott Gastonra, hiszen nem értette a reggeli látogatás okát. Mielőtt feltehette volna a kérdéseit, Gaston félresöpörte őt az útból, és benyomakodott az előszobába. Csizmájával vizes-sáros foltokat hagyva maga után.
- Úgy hallottam, egy kicsit megszorultatok. Arra gondoltam, hogy a régi barátságunkra hivatkozva szívesen kisegítenélek benneteket – húzott elő egy vaskos borítékot a kabátjából, miközben a konyhába érve megpillantotta Belle-t.
- Jó reggelt, Belle! Még mindig nem gondoltad meg magad? – villantotta a nőre sármos mosolyát. Még mindig fájt neki a kikosarazás, de ez nem tántorította el őt attól, hogy a maga oldalára állítsa Belle apját. Elvégre, ha Maurice kedvelné őt, akkor talán mégis csak szó lehetne a válásról. Belle tökéletes asszonya lehetne…
- Nem, Gaston. Különben is, van feleséged. És köszönjük, de nem szorulunk a segítségedre! – állt fel Belle az asztaltól, és kiragadta édesapja kezéből a borítékot, amelyet Gaston az imént csúsztatott az öregúr ujjai közé. Belle határozott ellenérzéseket táplált a férfi iránt, nem dőlt be a színjátéknak, ennek köszönhetően Gaston hamarosan ismét az utcán találta magát.
Fogcsikorgatva pillantott fel a lakás ablakaira. Már egyszer eldöntötte, hogy Belle az övé… Senki nem tagadhatta meg tőle azt, ami járt neki.

*

Következő útja a H&D antikbolthoz vezetett. Nem időzött ott sokáig, sőt bőven nyitás előtt volt, csupán egy másik, vékonyabb borítékot csúsztatott be az üzlet postaládájába, mielőtt távozott volna onnan. Leadta a szokásos jelentését Hádésznak, aztán elindult dolgozni.
Útközben megállt pár helyen: kávét vásárolt – és flörtölt a pultoslánnyal -, találkozott egy hölgy ismerősével, aki megkérte, hogy vigye el őt a közeli kereskedéshez, ahol dolgozott, ugyanis lekéste a buszát, aztán a bizonyítékraktárban csókolózott az egyik alárendeltjével, amikor beért a munkahelyére.
Senki nem mondhatta azt Gastonra, hogy nem vette ki a részét a város és a közösség életéből. Szeretett mindenhol ott lenni, de annál jobban már csak mások figyelmét élvezte. Ezért nem repesett a boldogságtól, amikor egy szép napon Amelia visszatért. Minek jött vissza? Nem tudott volna belehalni a bánatba? Mérgelődött magában, azonban nem volt ideje azon töprengeni, hogy miként takarítsa el őt az útjából, ugyanis megcsörrent a telefonja.
Unottan, hümmögve hallgatta a rendőrségi rádiókat, miközben papírokat firkált alá – a többségüket el sem olvasta, hiszen magát az olvasást unalmas tevékenységnek tartotta, sőt úgy vélte, hogy a könyvekben több képnek kellett volna lennie -, de arra még ő is felkapta a fejét, hogy a helyi jótékonysági szervezethez hívtak rendőröket.
A telefonjához nyúlt. Egy pillanatra megállt az ujja a hívógomb felett. Tényleg akart a nővel beszélni? Szó se róla, jó nő volt. Élvezte a közös légyottjaikat, és még inkább a lekötelezettjévé vált volna, ha kisegítette volna a szorult helyzetből, de amióta visszatértek az emlékei, azóta időről-időre elfogta egyfajta kellemetlen érzés a nővel kapcsolatban.
Megrázta a fejét. Hülyeségnek tartotta ezt a gondolatmenetet, inkább rányomott a hívásra. Kicsöngött, hosszan várakozott arra, hogy válaszoljanak a hívásra, de megérte.
- Hello, drága Tündérem. Mi lenne, ha ma este találkoznánk és beszélgetnénk egy kicsit?

Képességem

✦Karizmádnak köszönhetően képes vagy elérni, hogy az átlagemberek jobban szemet hunyjanak a hibáid felett.
✦Remekül bánsz a lőfegyverekkel, nehezebben vétesz hibát velük.
Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Evolet Yang csillámport hintett rá


Gustave Lemaire
Gazember
Gazember
Gustave Lemaire
Mesehõs :
Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston Giphy
Szépség és a Szörnyeteg
Gaston
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The corrupt hunter
A másik felem :
Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston Tumblr_pvuk0pNaEB1qbqad4o3_540
✦ ✦ ✦ :
Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston Tumblr_n4v5z8Tmh51s2wio8o1_500
Akinek az arcát viselem :
Luke Evans
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 6663361b8fda7db235f7cd71ff6c5578d9c9eb2a
A tükör mögött :
Lazarus

Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston Empty
TémanyitásTudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston Empty2023-11-27, 03:08

Csillámporos üdvözlet illet téged
Gustave Lemaire ✦ Gaston


„Maybe you haven’t met the right man.”

Kedves Guszti!

Troll elfogadót ígértem, mert Guszti nem érdemel ömlengést, de Guszti usere annál inkább, így mielőtt áttérnénk rád neki csak annyit mondok: kész vagy, elfogadva, csá!  Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 1542743629
Ja és a Piperkőc vagy Ripacs Seggfejek Klubjában vagy Felekezetében – ami tulajdonképpen miattad jött létre – szerdánként várnak egy kis ego-karbantartásra, csak vigyázz, hogy oldalazva menj be, mert különben nem fogsz beférni  a kétszárnyú ajtón se. Szívesen, Guszti!  Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 321849167

No, de Teeee, Teeeee aki ilyen bűnökre csábítasz! Imádlak  Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 1298976811  Én komolyan mondtam, hogy nem szeretem Gastont, de kezdjen csak el ötletelni veled az ember! Most ott tartunk, hogy hoztam neki asszonyt, féltékeny vagyok a striguláira és még kölköt is beígértem.  Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 803573226  Cöhh! Tanítani kéne marketingeseknél azt, amit te az emberrel művelsz, mert nem csak hogy bemultiztatsz, de valahogy eléred a boszorkány képességeiddel azt is, hogy sose legyen elég a párosokból! NEM ELÉG! MLG MINDIG NEM ELÉG!  Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 2359898509  
Egyébként erre a konkrét lapra kitérve is azt tudom csak mondani, amit már unásig ismételgettem: fantasztikus, imádom és megint csak zseni, ahogy megformáltad a karaktert. Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 3375341651  Annyi gonosz van már nálad, hogy az ember azt hinné, mind ugyanolyan, pedig nem! Ha mindenkivel írnál egy mondatot kontextus nélkül, szerintem simán ki lehetne találni, hogy ki mondhatta az adott mondatot, mert nagyon jól értesz ahhoz, hogy egyedivé varázsold őket!  Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 2250790558  200IQ, hogy egy közepesenismertjútubert idézzek  Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 1623695724




Köszönöm, hogy itt vagy, hogy lelkes vagy és remélem, hogy sosem szándékozol elveszni, mert megkeresünk ám! Ezt vedd ígéretnek! Kellesz nekünk!  Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 3942121423
Meeenj, foglald le ezt a jóembert! Sietek Tüncivel, de szerintem addig se fog unatkozni. Figyellek ám, szóval csak okosan, Guston!!!   Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 3404093883  






Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston Empty
 

Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley