Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Tegnap 18:52-kor


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásIgyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley Empty2021-10-04, 07:10

Sabra & Haley
Jót tett nekem a legutóbbi pihenőnap. Sokszor vagyok sajnos a kiégés közelében, és ezt nehéz kivédeni. Talán az ilyen egy-két napos pihenők a legjobbak erre, de a munka mellett nehéz mindezt beiktatni. Lehet, hogy kicsit át kellene szerveznem a nyitvatartást, hogy legyen időm rendesen pihenni. Akármennyire azt mondják sokan, hogy a munka nemesít, meg ott is fel lehet töltődni, azért szükség van a passzív kikapcsolódásra is. Például imádom otthon bevackolni magam az egyik puha takarómmal a fotelbe. Egy bögre forró tea és egy könyv társaságában nem is érhet semmi negatívum, semmi bántódás.
Azonban nem tudnám tagadni, hogy a pihenések alkalmával is mindig a teaházra gondolok, ugyanúgy intézem az üres napokon is a rendeléseket, a még kisdiák segítségemet, és még megannyi dolgot. Bár Rajah kicsit más, mert vele szoktam néha együtt tanulni. Igyekszem segíteni őt mindenben, amiben tudom, ha már azt nem engedhetem meg a szoros munkarendem mellett, hogy örökbe fogadjam. Igazán efelé húz a szívem, de egyedül nem merném vállalni. Ahhoz segítség kell, akármennyire képes vagyok boldogulni az életben.
Két rendelés között rámosolygok a pulttól kicsit távolabb tanuló fiúra, és várok egy pillanatot, hogy van-e kérdése. Ügyes, tehetséges fiú, és a szíve is a helyén van, csak támogatásra van szüksége. Ezért is örülök, hogy az árvaház beleegyezett ebbe a munkába, illetve abba is, hogy segítek neki tanulni. Legalább ezzel segíthetek neki. De nincs most kérdés, semmi segélykérő pillantás. Visszafordulok az ázó teához, és kiveszem a filtert a vízből. Vannak már olyan vendégeim, akikről tudom másodpercre pontosan, hogy mennyire szeretik áztatni a filtert, mennyi cukorral, mennyi citrommal isszák a teájukat, és van annak valami bája, ahogy köszönés után pár pillanattal már ott is van az asztalon a kész itala. Szerencsére jó memóriám van az ilyesmihez.
Mégis néha öröm, hogy új emberekkel is találkozok. Márpedig aki az imént majdnem hagyta kihűlni a helyet, és akitől csak Nancy óvta a fűtésszámlámat, kétség kívül nem ismerem. De ez nem baj, szeretem a kihívásokat, az újdonságokat. Illetve kedvesnek tűnik, még az is lehet, hogy összebarátkozunk.
- Szia, mit adhatok? - kedvesen rámosolygok, aztán a pult mögött már titkon az érkezése pillanatában kikészített bögrére gondolok. Mi lehet a kedvence? A sokak által igénytelennek titulált, filteres gyümölcsteák vagy maga a teák királynője, az oolong?

words: 367
@Haley Bailey Desrosiers
Nem szórt rá senki csillámport


Haley Bailey Desrosiers csillámport hintett rá


Sabra Nazari
Hercegnõ
Hercegnõ
Sabra Nazari
Mesehõs :
Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley Tumblr_pilbqh66Gj1s0v7b0o2_400
Aladdin
Jázmin hercegnő
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
A másik felem :
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
Naomi Scott
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
észak (Frostcall)
A tükör mögött :
Betianak

Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley Empty
TémanyitásIgyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley Empty2021-09-01, 00:48




Sabra && Haley

Mindannyian meghalunk, de
igyunk arra, hogy még élünk.

Fel akartam fedezni egész Fata Morgana-t. De azt hiszem, valamilyen okból kifolyólag Frostcall volt az, ami Stormreach-en kívül igazán megragadta a figyelmemet. Ősz és tél. Érdekes. Valójában mindkettő az elmúlást szimbolizálja és pont ez a kettő vonz engem. Vajon miért?
Miután találkoztam Dannyvel, még inkább azt éreztem, ki kell ismernem a várost. Meg akartam tudni, kik ismerhetik őt, vagy hol fordulhatott már meg. Nem utáltam őt, nem ő volt a konkrét célpontom, hanem a nővére. De Darla nem volt itt, hogy kitöltsem rajta a haragom. Emiatt pedig minden Danny-n csattant. Vagy Declanon, mivel ez volt az új neve. Fedőneve. Érdekes, én sosem bújtam álnevek mögé, még akkor sem, mikor drogot árultam, vagy komolyabb ügyekbe keveredtem bele. Persze, lehet okosabb lett volna, de én mindig is felvállaltam önmagam bizonyos értelemben. Úgy értem… sosem tagadtam le, hogy hogyan élek. Mindig is egy szökevény voltam, egy tolvaj, akinek ez volt az egyetlen esélye a túlélésre. Magára az életre.
Ahogy a várost jártam, egyre inkább úgy éreztem, átfagyok. Ekkor pillantottam meg egy feliratot: Jasmine Tea House. Egyből mosolyt csalt az arcomra és a kedvenc disney hercegnőm jutott eszembe, de ezt hamar ki is vertem a fejemből. Aztán már csak a forró teára tudtam gondolni, így meg sem álltam az ajtóig és nemes egyszerűséggel beengedtem magam.
A látvány újra a mesét idézte valamiért és tetszett a hangulata. Nem is kicsit. Ámultam és bámultam, az ajtó meg tárva nyitva maradt mögöttem, a hideg pedig csak úgy tódult befelé.
- Bezárná az ajtót, hölgyem…? – Nézett rám az egyik nő, aki nem messze az ajtótól ült. Ekkor esett le, hogy kissé elragadtattam magam, így sietve visszafordultam, hogy bezárjam az ajtót.
- Elnézést! Csak lenyűgözött a hely… - Szabadkoztam, aztán nem is néztem többet a nőre, hanem elindultam, hogy helyet foglalhassak valahol és kérhessek magamnak egy teát. Közben tovább figyeltem a helyet, a díszeket, az elrendezést, mindent. Imádtam.
266 words ★ it ain't me ★ Jázmin Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley 2067867876


I will be so strong, looking for a new version of myself
Cause now all I want is to be a part of my new world
Whatever happens in the future, trust in destiny
Don't try to make anything else even when you feel

Nem szórt rá senki csillámport


Sabra Nazari csillámport hintett rá


Haley Bailey Desrosiers
Hercegnõ
Hercegnõ
Haley Bailey Desrosiers
Mesehõs :
Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley KeheUe5
Tangled
Willow

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
9
Titulus :
✹ The Invisible Girl
A másik felem :
Életkor :
31
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
✹ Adelaide Kane
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
✹ Stormreach
A tükör mögött :
Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley Tumblr_inline_p706e86DMB1s6eco5_250
Sweet Panda:
Eliffe


Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley Empty
TémanyitásIgyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley Empty2021-08-27, 12:45

Igyunk arra, hogy még élünk.
Sabra Nazari && Haley Bailey Desrosiers



I will be so strong, looking for a new version of myself
Cause now all I want is to be a part of my new world
Whatever happens in the future, trust in destiny
Don't try to make anything else even when you feel

Nem szórt rá senki csillámport



Haley Bailey Desrosiers
Hercegnõ
Hercegnõ
Haley Bailey Desrosiers
Mesehõs :
Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley KeheUe5
Tangled
Willow

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
9
Titulus :
✹ The Invisible Girl
A másik felem :
Életkor :
31
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
✹ Adelaide Kane
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
✹ Stormreach
A tükör mögött :
Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley Tumblr_inline_p706e86DMB1s6eco5_250
Sweet Panda:
Eliffe


Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley Empty
TémanyitásIgyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley Empty

Ajánlott tartalom

Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley Empty
 

Igyunk arra, hogy még élünk ✩ Sabra && Haley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sabra Nazari
» Haley Bailey Desrosiers
» Idõben kell érkezni ✩ Jonathan && Haley
» Ha egy eldõl, borul az egész ✩ Declan && Haley
» Tudja a város, Gaston, hogy nincs párod, Gaston