Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Tara Warren
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásTara Warren Empty2023-11-29, 01:18

Tara Ophelia Barnum-Warren
Play by: Katheryn Winnick



Becenév
Tara, Ophie
Mesehõs
Helga Sinclair
(Atlantisz: az elveszett birodalom)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
polgármesterjelölt, sajtóreferens
Családi állapot
elvált
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Mi történt velem?

Elnézést a csontig rágott téma miatt, de szeretnénk hallani minden nézőpontot a témával kapcsolatban. Sokakat meglepett, amikor Ön és Rourke úgy döntöttek, hogy elválnak. Mondja, ki kezdeményezte a házasság felbontását?
Ne szabadkozzon, Ön csak a munkáját végzi. Úgy gondolom, hogy a választóknak joguk van tudni, hogy kire szavaznak, és emiatt bizonyos mértékben a magánéletünk is nyitott könyv. Már hosszú ideje nem éreztem igazán jól magam ebben a kapcsolatban, ezért én adtam be a válókeresetet. Tudja a legtöbb problémát meg lehet oldani egy párkapcsolatban, azonban ha teljesen elmúlnak az érzelmek, az részemről már nem orvosolható.

Rourke hogyan fogadta a hírt, hogy nem szeretne tovább a házastársa lenni?
Egy házasságban általában két emberről közösen beszélünk, holott a köteléktől függetlenül a szereplők külön-külön is megélik az eseményeket. Rourke nevében nem tisztem nyilatkozni. Hiszem, hogy egy házasságot minden esetben fájó és nehéz kimondani, ezt mindkét félnek fel kell dolgoznia a maga ütemében és módszereivel.
Számomra rettentően nehéz volt ezt a lépést megtenni, mégis megkönnyebbülést hozott az életembe. Ettől kezdve nem kellett azon aggódnom, hogy nem annak az embernek szentelem a személyem, az életem egy részét, aki azt teljes valójában megérdemli és értékelni tudja, és akivel maximális bizalommal vagyok képes megosztani a legnagyobb örömömet és a legnehezebb pillanatokat egyaránt.

Akkor indult el a választáson, amikor a válással kapcsolatos tárgyalások még folyamatban voltak. Mi volt a motivációja?
Ami azt illeti, már korábban, Rourke indulása előtt is gondolkodtam, hogy meglépem mindezt. Szerettem volna, ha minél változatosabb lenne a város politikai palettája, és ahogy én látom a lakosokat, igenis nagy hiány van egy olyan női politikusra, aki nemcsak a beruházásokra figyel oda, hanem a lakosok szellemi és emocionális igényeire is. Tapasztalatom szerint erre nagy szükség van a naponta megjelenő információk és találmányok keltette zaj miatt. Szeretném képviselni a várost, nem pedig referenciaként mutogatni magam előtt, hogy mennyi mindent értem el.

Sokan bosszúhadjáratként fogják fel az indulását. Nem tart attól, hogy emiatt számos ember szavazatát elveszíti?
Akik a politikai szándékaim tisztaságát vitatják, azoknak szeretettel ajánlom figyelmébe a kampányidőszak során megrendezett vitákat, amelyek alkalmával megbizonyosodhatnak elkötelezettségemről és politikai kvalitásaimról.

Alig telt el egy hét azóta, hogy közreadta a választási programját. Ebből az derül ki, hogy a kulturális értékek mentén szeretné fejleszteni Suncrestet, emellett azonban nem áll távol Öntől a harcművészet sem. Miért a kulturális irányt választotta?
A kultúra, szórakozás nem áll távol a harcművészettől. Ha kicsit ízlelgetjük a szót, már akkor is láthatjuk, hogy ez is egy „művészet” annak ellenére, hogy nem láthatunk képzőművészeti bizonyítékot erre. Ugyanakkor kérdem én, miért gondolja, hogy választanom kellett? A művészeteknek szerves részét képezik a háborúk, mitológiai hősök közti csatározások, szerelmi vívódások, egyéni játszmák. A konfliktusokban az az érdekes, hogy lehetnek megoldásra váró problémák és a megoldáskor az emberiségnek szánt színpad is. Megmutatkozhat bennük az emberek igaz volta.

Van esélye a választáson?
Természetesen, én és a közvéleménykutatók is kiegyenlített versenyre számítunk.

Miért gondolja, hogy Ön fog nyerni?
Mert nem azt akarom megmutatni a volt férjemnek, vagy azoknak akik nem hisznek bennem, hogy jobb vagyok nálunk. Azt akarom megmutatni a lakosoknak az egyszerű munkásembertől a cégvezetőig, hogy a városvezetést lehet másként is csinálni, mint ahogy jelenleg zajlik. Ettől pedig nem lesz a módszer jobb vagy rosszabb, de az irány talán jobban illik majd az itt élők habitusához és életviteléhez.
Legutolsósorban pedig azért, mert hiszek magamban és az engem körülvevő kampánycsapatomban. Egytől egyig keményen dolgozunk azért, hogy jobb életet teremtsünk az embereknek.

Képességem

✦ Az emlékeiddel a katonai kiképzésen szerzett közelharci és fegyverhasználati tudásod is visszatér.
Sabra Nazari

betianak

Nem szórt rá senki csillámport


Evolet Yang and Royce C. Barnum csillámport hintett rá


Tara Warren
Lázadó
Lázadó
Tara Warren
Mesehõs :
Tara Warren ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
Atlantisz: Az elveszett birodalom
Helga Sinclair
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
ms. polgármesterjelölt
Akinek az arcát viselem :
Katheryn Winnick
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
A tükör mögött :
betianak

Tara Warren Empty
TémanyitásTara Warren Empty2024-01-21, 12:13

Csillámporos üdvözlet illet téged
Tara Warren ✦ Helga Sinclair


„Always Sherlock. Just make sure you won’t fall too, uh?”

Kedves Tara!

Hűűű!!! Tara Warren 2108006646

Céltudatos, egy igazi belevaló nőt ismerhetünk meg, kérem szépen! Tara Warren 2067867876
Egy olyan embert, aki nem fél a céljait megvalósítani. Aki ha kell kellő bátorsággal egyetemben lép előre és nem riad meg holmi veszélytől. Bármilyen veszély is legyen. Még ha maga Rourke is legyen az. Tara Warren 321849167  (Na meg persze az sem utolsó, hogy a választásokkal kapcsolatos teendők nem éppen egy sétagalopp mutatvány. Tara Warren 3375341651 )
Ahogy olvastam a lapod… felkészültnek éreztelek a harcra… de valóban készen állsz?  Tara Warren 703152122 Mindketten tudjuk, hogy az egykori kedvesed nem éppen arról híres, hogy hagyja magát. Tara Warren 1542743629

De persze, csak annyit tudok mondani, hogy hajrá. Tara Warren 2359898509  Én bízok benned, és tudom, hogy sikerrel jársz. Tara Warren 1298976811  Legalábbis… khm… igaz nem látok a jövőbe. De akkor úgy fogalmazok, hogy bízom benne, hogy sikerül legyőzni az ellenfeled a választáson. Tara Warren 2732251548

Tökéletes lett a lapod, kedves user!  Tara Warren 1149350199 Így a végén megszólítva Téged is. Tara Warren 4028024232
Fantasztikusan megragadtad a karakter lényegét. Minden sorából érződött maga Helga. Ez egy hatalmas Piros pontot jelent. Tara Warren 3726835930



Nem tartalak fel, vártál eleget. Úgyhogy nincs is más hátra, mint foglalóznod és utána vár is szépen a játéktér. Üdv közöttünk. Tara Warren 841472469  Tara Warren 841472469  Tara Warren 841472469

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Tara Warren csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Tara Warren 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Tara Warren 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Tara Warren 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Tara Warren Empty
 

Tara Warren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal