Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril.
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásDeep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. Empty2023-12-12, 12:52

Nils Faramir Leifsson
Play by: Herman Tømmeraas


Becenév
Nini
Hisz a csodákban?
hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
Berserkir társvezetője, egyetemista
Családi állapot
egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Kedvenc mesehõs
Bill Cipher Szauron
Mi történt velem?

Holnap lesz a bátyám temetése. Szomorúnak kellene lennem, de nem érzek semmit. Várható volt a halála, ugyanazok a gyógyszerek ölték meg, amelyek az én éjjeliszekrényem fiókjában is lapulnak. Amikor kivizsgálták a halálát, azonban nem találtak semmit. Vaskos összeget fizettünk az orvosnak a hallgatásáért, így nem derült fény az általunk gyártott gyógyszerek mellékhatásaira.
Ulrik halála csupán egy volt a sok közül. Néha olyan érzésem volt, mintha évszázadok óta a családunkon átok ült volna. Hogy ki szórta ránk és miért? Sose tudtuk meg, pedig a családi feljegyzések szerint bőven voltak ellenségeink a múltban. Egy régi családi mendemonda alapján az 1600-as években egy máglyára küldött boszorkány korai halál átkával sújtotta a Leifssonokat. Sokáig nem hittek ebben az átokban, de rejtélyes módon a családunkban senki nem élte meg a szép öregkort.
- Még mindig azt a hülye könyvet olvasod? – törte meg a csendet egy ismerős hang. A lámpám fénykörén kívül állt, mégis tudtam, hogy a bátyám, Ulrik volt az. Fásult sóhajjal engedtem le a Rítusok és rituálék című könyvet, és helyeztem a szekrényem tetején lévő kupacra.
- Csodálom, hogy még mindig itt lábatlankodsz, amikor holnaptól hat lábbal a föld alatt leszel, testvér – emeltem a tekintetemet a sötét alakra, aki szórakozottan dőlt az ablak melletti falnak. Kinevetett. A nevetésétől mindig felállt a szőr a karomon, ez pedig most sem volt másképp.
- Gondoltam, rád nézek, mielőtt csatlakozol hozzám. Ugye tudod, hogy mi fog következni?
- Hogyne. Aki az utolsó halottat is látja, az lesz a következő.
- Remélem, a középkori boszorkányüldözések tanulmányozása mellett koporsót is nézegetsz magadnak. – Ulrik mindig is szeretett élcelődni velem, és úgy éreztem, halála után sem volt ez másképp. Még szerencse, hogy a család többi tagja nem volt jelen. Itt nem az élőket értettem, hanem a holtakat. Épp elég volt Ulrik hülyesége, nem érdekeltek apám és a nagyszüleim szavai.
Odakint valaki felkapcsolta a villanyt. Hallottam a léptek zaját, de tudtam, hogy a testvéreim közül ilyenkor kevesen zavartak volna. Későre járt, sokszor csak én voltam ilyen bolond, hogy hajnalig fent maradjak.
- Nagyon vicces vagy – vontam meg a vállamat, miközben Ulrik a szobában kezdett mászkálni. A szokásos gesztusokkal nyúlt hozzá a cuccaimhoz, majd az íróasztalomnál lévő széken telepedett le. Beszélni kezdett valamiről, de a felére nem is figyeltem, ugyanis inkább kinyújtóztattam a lábaimat az ágyamon, és ismét kezembe vettem a könyvet.
A bátyám azonban nem a tapintatosságról volt híres, így meg sem lepett, hogy képtelen volt befogni a száját, amikor én olvasni próbáltam volna.
- Mondd csak…
- Hagyd abba! Ha csak azért jöttél, hogy a hülyeségeiddel fárassz, akkor várjál szépen holnapig és a koporsódnál találkozunk! – morrantam rá, miközben áthajítottam a szobán a kötetet. Ulrik szimplán csak lebukott a dobásom elől, így a könyv a falnak vágódott.
Kopogást hallottam, aztán anyám aggódó hangját. A torkomat kaparászta az ingernek, köhögnöm kellett, mégis kikiabáltam neki, hogy jöjjön be.
Óvatosan nyitott be. Hálóinget és papucsot viselt, a haja azonban így is tökéletes volt. Aggódó tekintettel állt meg az ajtóban.
- Nils, minden rendben? – Olyan arcot vágott, mintha kísértetet látott volna, pedig ő talán nem is tapasztalta azt, amit én.
- Persze, csak Ulrik felidegesített.
- Szia Anya!
- Fiam, ugye tudod, hogy holnap…
- Tudom, hogy holnap temetjük, de attól még itt van. – Anyám óvatosan körbepillantott a helyiségben. Nem tudtam eldönteni, hogy ő is látta-e azt, amit én. Ő sokkal rendszeresebben kezeltette magát, mint én.
- Mikor vetted be utoljára a gyógyszereidet? – puhatolózott óvatosan. Ulrik halála óta sokkal óvatosabban viszonyult hozzám. Mintha ő is tudta volna, hogy meg voltak számlálva a napjaim.
- Tudod jól, hogy a mellékhatások csak gyorsítják a folyamatot. Akkor veszem be őket, amikor szükséges – feleltem neki komoran. Apa nagy gondot fordított arra, hogy a testvéreimmel megfelelő oktatásban részesüljünk és tovább vigyük az örökségét. Mindenkinek értenie kellett egy szinten ahhoz, amit csináltunk.
- Legalább, te okosabban csinálod, mint én.
- Kussolj Ulrik! Nem hozzád beszélek!
- Nils, kérlek, vedd be a gyógyszereidet…
- Nem, Anya! Nem érted, hogy nem akarok meghalni?! Nem akarok azért meghalni, mert valami nyomorék a múltban kihúzta egy boszorkánynál a gyufát és örök pusztulásra ítélt minket! Nincs kedvem feladni mindent, azért mert más elrendelte a sorsomat! Találni fogok egy gyógyszert, ami nem mérgezi meg a testemet, és ismét a régi leszek – emeltem meg a hangomat, amin Ulrik látszólag jól szórakozott, de anyámnak az arca nem rezzent. Ismert már. Tudta jól, hogy nem tudtam volna bántani őt, bármennyire is haragos voltam.
Felültem az ágyon, és az arcomat a kezeimbe temettem. Nem szólaltam meg. Éreztem anya és Ulrik tekintetét magamon, de éppen lefoglalt, hogy megfékezzem a saját félelmeimet.
- Csak nem akarok meghalni – suttogtam halkan. Anyám átszelte a kettőnk között feszülő távolságot, helyet foglalt mellettem, és karjaiba zárt. Egy pillanatra elfeledkeztem mindenről: a vadászatokról, a mocskos üzletekről, a kihasznált emberekről, a gyógyszerekről, amelyek lassan megölték a használóit, az átokról és minden másról.
Zúgott a fejem. Ezernyi hang visszhangzott az elmémben, az ujjaim között látott szőnyeg képe elmosódott. Köhögni kezdtem, ahogy felszakadozott a köhögés, úgy az ujjaimat vörösre festette a saját vérem.
Anyám óvatosan eltolt magától, aggódva keresgélni kezdte a szobámban a gyógyszereimet. Nem foglalkoztam vele, feltápászkodtam és elküzdöttem magamat a fürdőszobáig. A mosdókagylóra támaszkodva köpögtem a vért a lefolyóba.
Percekig görnyedtem a mosdókagyló fölött, anyám pedig végig mellettem volt. A tükörbe pillantva láttam, ahogy Ulrik mellette ácsorgott.
- Ne aggódj, Nils. Találni fogunk valami gyógymódot – ölelt át, amikor a köhögésem elmúlt, és letörölt a vért az arcomról. – Még egy gyereket nem veszíthetek el.
- Pedig, ha így folytatjuk, el fogsz. Te is tudod, hogy én vagyok a következő. – Éreztem a halál jegyét rajtam, megbélyegezett a gondolat, megmérgezte a mindennapjaimat, így amikor másnap a testvérem temetésén részveszek, azt fogom érezni, mintha saját magamat temetném el.

Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Evolet Yang, Carmen Leifsson, Vivian Solveig Leifsson and Eivor Leifsson csillámport hintett rá


Nils Leifsson
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Nils Leifsson
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The Psycho
✦ ✦ ✦ :
Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. Bc49cb586e29cdc6ec413de08e9021eb3a469aa3
Akinek az arcát viselem :
Herman Tømmeraas
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. 46d9bae29dbedc24dc31e7a66a391b054b53ed6d
A tükör mögött :
Lazarus

Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. Empty
TémanyitásDeep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. Empty2024-01-02, 18:06

Csillámporos üdvözlet illet téged
Nils Faramir Leifsson ✦ Megmentő


„Kockázataimról és mellékhatásaimról kérdezze meg kezelõorvosát, gyógyszerészét.”

Kedves Nils!

Elnézésedet kérem, amiért ennyire megvárattalak... eredetileg Naamari rohant volna téged elfogadni, de közbejöttek dolgok, aztán nekem is programjaim voltak. Most azonban nem menekülsz!! Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. 2067867876
Mondtam már, hogy imádom a karaktereidet? Most mondom. És újra és újra közölni fogom veled. Nagyon tetszett Nils, és az egész hangulata a lapnak. A történetnek. Sajnálom ezt a fiút, a hallucinációival, képzelgéseivel, meg a kopogtató halállal a nyomában...
Viszont örülök, hogy a történetnek én is részese lehetek Carmennel kézen fogva. Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. 2359898509 Eszméletlen, mit hoztatok össze Naamarival, aztán mennyien csatlakoztunk az őrült ötlethez! Ehhez a beteg, nagyon beteg családhoz...
Mindenki egyedi, de Nils lesz úgy érzem a vezérfonala az egésznek. Imádom! Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. 3726835930 Alig várom, hogy végre minden családtag elkészüljön és beszabaduljanak Fata Morgana-ba! Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. 2067867876 Abban nem lesz köszönet, én tudom...  Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. 2732251548


Nagyon szépen köszönöm, hogy itt vagy és színesíted a fórumot, valamint ötleteiddel, segítőkészségeddel a közösségünket is nagyban támogatod! Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. 1149350199  Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. 841472469 Mi lenne velünk nélküled? Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. 2359898509

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!

Már csak le kell foglalnod a pofit és bevésned magad a munkahelyes listába, aztán... tudod! Érezd jól magad ebben a bőrödben is! Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. 2780304454






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril. Empty
 

Deep pockets and empty hearts rule the world. We unleash them at our peril.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Paws Brave Hearts *101
» Queen of Hearts ♡ Quinn
» Cold hands, warm hearts – E&J
» See the world how it could be
» World of Witcher