Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Leonard Joar Leifsson
Ma 18:11-kor


Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew.
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásIn the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. Empty2024-02-05, 20:34

In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew

Solaris && Ragnar

Senki nem tudta, hogy az irodában időztem. Nem reagáltam a hívásokra, sem pedig a kopogásra, hiszen még hajnalban azért jöttem ide, amikor mindenki elfoglalt volt a reggeliztetéssel, hogy a sajtónak ne jusson eszébe itt keresni. Amióta megjelent a könyvem, azóta egy perc nyugtom nem akadt. Márpedig a könyv megjelentetésével nem a hírnév volt a célom, hanem az, hogy megbocsájtást és megértést nyerjek.
A papírlapokra kiterítettem minden kártyámat: szó volt a bántalmazott gyerekkoromról; az elnyomásról, amelybe a tulajdon családom kényszerített; a vágyról, hogy egyszer talán tartozhatok valahová, vagy szeretni fog valaki; a sóvárgásról is szót ejtettem benne az örökségem iránt, vagy éppen a tény, hogy mennyire megviselt a bátyám inkompetens vezetése. Elmeséltem milyen érzés volt a saját elmémnek a rabja lenni, bántani azt a személyt, aki képes volt engem látni és nem a rangomat, majd azt is, hogy mennyire ki voltam szolgáltatva mások akaratának. Némán tűrtem a meghurcoltatást Arendelle-ben, és esélyem nem volt fellebbezni a bátyám döntése ellen odahaza.
Fásult sóhajjal löktem ki magam alól a széket, és sétáltam a tükörképemhez, amelyből nem a mostani arcom köszönt vissza, hanem Hansé. Már egy ideje nem beszélt hozzám. Eggyé olvadt velem, mintha elfogadtam volna a sorsomat.
Időről-időre akadtak emiatt nyomasztó gondolataim. Rossznak akartak feltüntetni engem. Miért ne lehetnék akkor az? Aztán eszembe jutott, hogy mindent azért építettem fel és azért küzdöttem a múltam ellen, hogy megmutassam magamnak és a világnak, hogy ennél többet voltam és jobbat érdemeltem.
A lényem egy része azt súgta, hogy ne álljak ellen, és lépjek ismét arra az ösvényre, amelyre a környezetem kényszeríteni akart. Felidéztem magam előtt Elsa gyűlölettel teli arcát, holott nekem köszönhette az életét, a fülemben csengett apám hangja, hogy mind közül én voltam a mihasznább gyereke. Láttam magam előtt Anna árulástól fájdalmas tekintetét, és éreztem a testemen minden egyes ütést, amelyeket a fivéreimtől kaptam gyerekkoromban.
Lehorgasztottam a fejem. A kezeimet a tükör két szélére támasztottam, és egész testemben remegtem. Mind azt akarták súgni nekem, hogy elbuktam. Hogy osztályrészül jutott nekem a gonoszság, de én egy herceg voltam. Egy olyan herceg, aki többre hivatott annál, hogy lealacsonyítsák gazemberré.
Kopogást hallottam odakintről, de nem válaszoltam. Jobb szerettem volna, ha azt gondolták rólam, hogy ma nem jöttem be, pedig az asztalomon halomba állt a félkész papírmunka.
Az ujjaim a hideg tükörfelületre siklottak, fellestem, hogy a tükörképem szemébe nézhessek. Eszembe jutottak az északi falra ragasztott üzeneteim és Freya. Ő valamiért hitt bennem. Látott engem. Engem. És nem Hansot, a tizenharmadik herceget. Nem Hansot, az árulót. Nem Hansot, a láthatatlan testvért. Hanem engem. Aztán eszembe jutottak az udvaron nyüzsgő gyerekek, akikért tűzbe tettem volna a kezemet, hogy ők ne élhessék át azt, amit nekem kellett. Utána pedig magamban felsoroltam azon barátaim neveit, akik kitartottak mellettem.
Ekkor a tükörben, a hátam mögött kirajzolódott számomra Solaris alakja is. Szóval mégsem képzelődtem az imént, amikor mintha ajtónyitást hallottam volna.
- Á, Solaris! Mióta állsz mögöttem? – kérdeztem csendesen. Még mindig a falat támasztottam a kezeimmel, enyhén a tükör irányába görnyedve. Nem akartam leteremteni azért, mert bejött. Nem díjaztam a privátszférám megzavarását, de tudtam, hogy okkal tett így.
Még egy utolsó pillantást vetettem a tükörképemre, aztán Solaris felé fordultam. Kényelmes léptekben sétáltam vissza az asztalomhoz, mintha a korábbi vívódásomnak nyoma sem lett volna. Tökéletesen értettem ahhoz, hogy elrejtsem a gyengeségeimet.
- Mire volna szükséged? – Az asztalom mögött állva mégsem foglaltam helyet, hanem a székem támlára helyeztem mindkét kezemet, és arra vártam, hogy Solaris végre elárulja, hogy milyen ügyben keresett fel.


562 words ; youtube ; note: remélem, tetszik majd   In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. 1149350199  

Nem szórt rá senki csillámport



Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. XXPEsFH

In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
23
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. Empty
TémanyitásIn the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. Empty2024-02-05, 20:31

In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew
Solaris && Ragnar

Nem szórt rá senki csillámport



Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. XXPEsFH

In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
23
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew. Empty
 

In the realm of connections, some friendships are as fragile as morning dew.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A good morning starts with a hot coffee!