Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 127 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 127 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (127 fő) 2024-09-08, 04:58-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Leonard Joar Leifsson
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLeonard Joar Leifsson Empty2024-05-18, 11:54

Leonard Joar Leifsson
Play by: Henrik Holm


Becenév
Mr. Norström, Úrfi (születési neve, családi házban hívták így), Leo
Hisz a csodákban?
Hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
Gazdag? (Pénzügyi ügyintéző, ha kellene valakinek)
Családi állapot
Kapcsolatban (házas)
Szexuális beállítottság
Homoszexuális
Kedvenc mesehõs
Kovu, Dér Jankó
Mi történt velem?

Az én családom, tipikusan azok a svéd családok közé tartoztak, akik keresztények, ráadásul generációk óta, nem csak mostanában felvett dolog volt ez. Ezzel alapjáraton nincs semmi baj, hiszen mindenki hisz valamiben. Engem is erre tanítottak, ráadásul sok ismerősünk és barátaink is vannak, a gyerekkori barátaim onnan is voltak leginkább. Viszont annak ellenére, hogy keresztények vagyunk és elvileg Isten mindenkit a saját képmására teremtett, a szüleim túlzottan konzervatívak és nem fogadják el a melegeket és az lmbtq társaságot.

Ez számomra, akkor kezdett el problémás téma lenni, amikor kb 12-13 éves koromban jöttem rá, hogy engem inkább a fiúk érdekelnek, mintsem a lányok. Először nagyon megijedtem. Nem akartam csalódást okozni a családomnak, nem akartam, hogy megutáljanak emiatt engem. Úgy voltam vele, hogy biztosan csak beképzelem, hiszen még csak fiatal tini vagyok, mit tudhatok én az ilyesmikről, ráadásul még csak most kezdtem le megkeresni önmagamat, hogy ki is vagyok valójában és hogy mit akarok, majd a későbbiekben csinálni.

Ez a terv igencsak jól hangzik, nem igaz? Tudatosan akarok gondolkodni, a jövőmre koncentrálni. Ám arra nem számítottam, hogy ezeket valaki keresztbe fogja húzni nekem. Az a személy úgy lépett be az életembe, mint egy tornádó. Felkavart mindent, eleinte úgy tűnt, hogy semmi jó nem fog kisülni belőle és csak púp a hátamon.

Ez a személy egyébként nem más volt, mint Milian Éomer Leifsson.

Eleinte nagyon nem bírtam a srácot. Egy görcs volt és valamiért nagyon rám szállt. Nem igazán tudtam elképzelni, hogy mit is akarhat tőlem, hiszen előtte nem is beszéltünk, na meg más osztályba is jártunk. Viszont idővel szép lassan össze tudtam rakni a képet és nem igazán tetszett a végeredmény. Ezzel csak elérte, hogy még jobban összezavarodjak. Eddig is kissé félve voltam a srácok közt, főleg testnevelés óra miatt, de ő még jobban előhozta belőlem azt, amit nagyon el akartam kerülni.

Végül emiatt volt egy nagyobb vitánk is. Én azt akartam, hogy kopjon le rólam, hogy hagyjon békén, de mindeközben csak féltem a saját érzéseimtől, féltem a családom véleményétől és mind ez rajta csattant sajnos. Ráadásul ez, ha jól rémlik pont tavaszi szünet előtt volt, így egy ideig nem is láttam őt, mert a családommal elutaztam erre az időre. Nem igazán tudtam kikapcsolódni, mert végig ezen agyaltam. Végig rajta agyaltam.

Eltelt a szünet, majd ismét iskola volt. Az ebédszünetben első dolgom volt megkeresni őt, mivel előtte nem tudtam elszabadulni. Igaz, nem a legszebb kibékülés volt, de végül csak sikerült valahogy és el is csattant az első csók.

Mindezek ellenére még időt kértem és azt akartam, hogy titokban tartsuk, amíg nem vagyok teljesen biztos ebben az egészben, illetve a bátorságomat is össze kellett szedjem ehhez, nem igaz?

A gimis évek így zajlottak le, majd amikor elhatároztam végleg magamat mellette, már egyetemre jártunk. Megkértem a kezét. Úgy voltam vele, hogy ha a jegyesem és látják a szüleim is, hogy mennyire komolyan vesszük ezt, illetve, hogy már több éve együtt vagyunk, de nem változtam semmit sem, elvégre ettől függetlenül ugyan olyan ember vagyok, akkor megbékélnek a meleg kérdéssel és elfogadnak, de sajnos nem így történt.

Jelenleg az egyetem után visszatértünk Milian szülő házához és most végre találkozhatok az ő családjával. Én pedig eldobtam a Norström családnevemet, főleg azok után, hogy apám kitagadott és felvettem a Leifssont.

Cha Woo-Jin

Jinx

Nem szórt rá senki csillámport


Milian Éomer Leifsson csillámport hintett rá


Leonard Joar Leifsson
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Leonard Joar Leifsson
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The young husband
A másik felem :
Leonard Joar Leifsson B161bca0747255479baf8bf5029b2dff38da2c92

You wre quite annoying at the begining... And now, you are my everything.

Leonard Joar Leifsson A1f33f02aabc1c45edd20851796a8ffd361fd41e
Akinek az arcát viselem :
Henrik Holm
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
Leonard Joar Leifsson Sf3k8
A tükör mögött :
Jinx

Leonard Joar Leifsson Empty
TémanyitásLeonard Joar Leifsson Empty2024-06-09, 13:28

Csillámporos üdvözlet illet téged
Leonard Joar Leifsson ✦ Megmentő


„The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return.”

Kedves Leonard!


A mai világ fő egyik problémája, hogy az emberek nem tudják elfogadni, ha valaki más: legyen szó bőrszínről, beállítottságról, vagyoni vagy társadalmi különbségekről, de sajnos a „másságtól” való félelem mérgezi a mindennapjainkat. Azt hiszem, valahol mindannyian ismerjük azt az érzést, amikor valami oknál fogva nem merünk önmagunk lenni, mert félünk az elutasítástól, vagy mások reakciójától. A világunk egy sokkal szebb hely lehetne, ha az emberek között nem generálnának mindenféle mondvacsinált indokkal feszültséget, de mielőtt hatalmas filozofálásokba kezdenék, inkább áttérnék a lapodra!
Biztosíthatlak afelől, hogy a Leifsson családot ugyan őrültek alkotják, de a legkevésbé sem fognak kinézni benneteket azért, mert szeretitek egymást. Néhányan nem talán nem ismerik, vagy értik a szeretetlen és a szerelem fogalmakat, vagy kissé toxikusan viszonyulnak ezekhez az érzelmekhez, de kötve hiszem, hogy bármelyikük is beleszólna a kapcsolatotokba.
Sajnálom, hogy a te családod nem ilyen megértő és nem támogatnak téged abban, hogy kiteljesedhess, de Milian mellett, egy teljesen új városban kezdhetsz új életet. Fata Morganáról úgy hírlik, hogy az új kezdetek városa, így nektek is lehetőségetek van a saját happy endetekre, hacsak Miliant nem éri utol a „Leifsson-átok”, de ettől nem kell tartanotok, úgy hallottam, hogy Nils a soros, szóval bőven van időtök Miliannal.


Már csak az érdekelne, hogy Miliannel mennyire vagytok tisztában a család kis piszkos ügyleteivel, hogy a Bersekir cég pontosan mivel foglalkozik, és nem utolsósorban mennyire avattak be benneteket abba, hogy évekkel ezelőtt miért kellett elhagynotok Svédországot? Ezekre a kérdéseimre, remélem, a játéktéren megadjátok nekem a választ. Remélem, ma még az uradhoz is eljutunk, hogy elkezdhessétek építeni az itteni életeteket!

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!



Nem szórt rá senki csillámport



Ila Nakai
Lázadó
Lázadó
Ila Nakai
Mesehõs :
Leonard Joar Leifsson Brother-bear-fjpPIv
Mackótestvér
Nita
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
Mama bear
✦ ✦ ✦ :
Leonard Joar Leifsson B2bb4ea1b82f73e6fcb6707c62bea5f7d2f71cf0

Once you love someone, they stay in your heart forever.
Akinek az arcát viselem :
Diana Korkunova
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Leonard Joar Leifsson Baf005593d7e04fce1f5a7bb6133f4e8e46ec728
A tükör mögött :
Lazarus

Leonard Joar Leifsson 20231225_134803_0000

Leonard Joar Leifsson Empty
 

Leonard Joar Leifsson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Carmen Leifsson
» Vivian Solveig Leifsson
» Milian Éomer Leifsson
» Eivor Leifsson - Her deal with the devil is paying her bills