Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Inoke Kailani
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásInoke Kailani Empty2024-05-18, 12:46

Inoke Kailani
Play by: Charlie Gillespie



Becenév
Inoke
Mesehõs
Stitch (Lilo és Stitch)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Kelet
Foglalkozás
Diák
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Én pusztításra lettem teremtve. Ez az élet célom, késztetést érzek arra, hogy mindent leromboljak és elpusztítsak. Nekem az a jó, ha káoszba tudom taszítani a világot és nem számít, hogy mi történik később. Ráadásul az a kis kék szörny vagy nem is tudom, hogy minek hívhatnám, csak még inkább bíztat erre az egészre.


Felébredek az ébresztő hangjára. Felülök lassan, majd megrázom a fejemet. Már megint ez a fura álom, ezzel a fura érzésekkel… És az a legnagyobb baj, hogy tudom miért vagyok ilyen. Tudom, hogy miért gondolok ilyesmire, tudom, hogy miért akarok pusztítani, az pedig nem más miatt, mint Stitch. Vagyis, én vagyok Ő, Stitch.

Ah, mindegy bonyolult ez eléggé. Eleve mindenki furának talált és különc is voltam, vagyok, de ezek után végképp annak érzem magam. Nem csodálom, hogy néha még őrültnek is hisznek. Lassan kezdem én is annak hinni magam.

Már egy jó ideje történt a legelső dolog, még pedig az, hogy egy kis kék szörnyet láttam meg a tükörben a tükörképem helyett. Először azt hittem, hogy még mindig csak álmodok vagy félkomásan képzeltem be, de sajnos ez nem így volt. A suliban szerencsére nem igazán voltam tükör közelében, maximum a wc-ben, de ott még nem láttam. Utána pedig, amikor haza mentem, akkor ismét láttam. Nem igazán értettem, hogy miért csak otthon jelenik meg. Inkább sehol se tegye. Mondjuk ez a kis valami még nem is annyira vészes, csak fura, de elkezdtek minden féle emlékek is visszatérni, amiket meg végképp nem tudtam hova tenni.

Miután mindenre emlékeztem, akkor kezdett a pusztítás vágya felerősödni bennem, először csak apróságokat tettem tönkre, de ez nem volt elég. Sokkal, de sokkal többet akartam csak fogalmam sem volt, hogy hogyan tudnám kivételezni, anélkül, hogy bárki leleplezhetne.
Viszont nem akarok így érezni. Én csak szimplán normális életet akarok élni, túl sok kérés az? Nem mintha lennének barátaim… Illetve nem sok. Viana van, akit annak tekinthetek. Ő tanított meg úszni is, illetve a víz iszonyomból is mondhatni, hogy „kigyógyított”. Világéletemben utáltam az uszodákat és nagyobb, mélyebb vizeket, de soha nem tudtam, hogy miért. Egészen addig, amíg Stitch emlékei vissza nem tértek. Ő nem tudott úszni és félt is a víztől, és emiatt, miatta én is. Viszont hála Viana-nak ez már nem így van.

Aztán ott van még Lilo is. Nem tudom miért, de ő a barátom akart lenni és ki is tart mellettem. Fura. Ő maga is fura, nem értem miért akar a közelemben lenni egyáltalán, viszont nem bánom. Amikor vele vagyok, akkor olyan mintha ő kordában tudna tartani. Ez elég hülyén hangzik, de tényleg így érzem. Plusz emlékeztet arra a lányra, akit még Stitch-ként ismertem. Ugyan olyan bolondosak és van hogy hirtelen haragúak, de közben a családdal és a barátokkal rendes, mindent megtenne értük. Igaz, van, hogy panaszkodik a nővérére, leginkább akkor, amikor összevesznek, de utána mindig kibékülnek. Irigylem őket néha, tényleg nagyon szeretik egymást. Bár úgy érzem, hogy engem nem igazán kedvel… Nem tudom, megérzés.

Viszont mindentől függetlenül örülök, hogy Lilo az életem része. Mellette legalább normálisnak érezhetem magam egy kicsit, ha már amúgy nem vagyok az.

Képességem

✦ Képes vagy felvenni a mesebeli alakod, a csillagkutyát.
✦ Amint az emlékeid visszatérnek, kényszered lesz a rombolásra, pusztításra. Ez nem épp pozitív képesség, de Lilo képes téged kontrollálni.
✦ Közel 20 nyelven vagy képes folyékonyan beszélni.
✦ Bármit, amit elolvasol, képes vagy elraktározni az agyadban. Olyan, mintha egy hatalmas könyvtár lenne a fejed. Elég egyszer elolvasnod a sulis tananyagot, hogy tudd.
✦ A mesebeli alakodban sokkal gyorsabb vagy, valamint képes vagy a falon mászni, akár egy pók.
✦ Tökéletesen látsz éjszaka, fények nélkül. Ilyenkor a szemed színe zöldre változik.
✦ Kifinomultabb hallással és szaglással rendelkezel.
Cha Woo-Jin

Jinx

Nem szórt rá senki csillámport



Inoke Kailani
Lázadó
Lázadó
Inoke Kailani
Mesehõs :
Inoke Kailani Tumblr_nwa2toXYNQ1tk8v2wo1_500
Lilo és Stitch
Stitch
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
A másik felem :
Inoke Kailani 8a1ff31b024499f0aa42ee67587f5371b83da232

Ohana means family and family is everything

Inoke Kailani 79b6ba24233d52cd01c3f109e9352f454d99d059
✦ ✦ ✦ :
Inoke Kailani Sf3ml
Akinek az arcát viselem :
Charlie Gillespie
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Inoke Kailani Adc41e917d7824346105458c67d9e2bcc67142cc
A tükör mögött :
Jinx

Inoke Kailani Empty
TémanyitásInoke Kailani Empty2024-06-11, 14:33

Csillámporos üdvözlet illet téged
Rebels ✦ Lázadók


„You’re not alone, and we’ll always be here for you.”

Kedves Inoke!

Nem lehet könnyű számodra, ha a genetikádba van kódolva a pusztítás. Arról nem is beszélve, hogy egy teljesen másik világból származol, nem igaz?  Inoke Kailani 2732251548  Tekintsünk el attól az apró ténytől, hogy Fata Morganában az élet eltér a mesédbelitől, de még a saját világodban is egyfajta kívülállóként érkeztél a Földre. A tudatalattid pedig nem véletlenül táplálhatta beléd ezeket az érzéseket Fata Morganában sem. Még szerencse, hogy Vaiana és Lilo melletted állnak. Ki tudja, lehet, hogy a két lány nem csak az úszásban segíthet számodra, hanem a víz iránti szenvedélyükben is osztozol majd velük a jövőben. Ugyan nem rendelkezel sok baráttal, de kérlek, ne add fel olyan könnyedén! Biztosan akadnak olyanok, akik értékelik a pusztítási vágyaidat, vagy éppen visszafogják azokat. Ne aggódj, nem vagy őrült!  Inoke Kailani 3948572403 A kis kék űrlény a tükörben te vagy, és nem egyedül küszködsz ezzel a problémával, így nem te vagy az egyetlen, aki hallgat a kilétéről. Lilónak mikor tervezed elárulni, hogy ki vagy? Vagy úgy gondolod, hogy a pusztítási hajlamaiddal együtt a titkokat is örökké vissza lehet fogni? Én nem ajánlom, hogy sokáig halogasd a nagy beszélgetést, lehet, hogy a hallgatásoddal többet ártanál, mint segítenél a kapcsolatotokon, sőt, lehetséges, hogy a lány is hasonló félelmekkel és gondolatokkal van tele. Mindkettőtöknek jót tenne egy kiadós beszélgetés.  Inoke Kailani 3590078731



Nem is tartalak fel tovább, piszkáld meg Lilót, hogy ő is elkészüljön és vessétek bele magatokat a Fata Morganabeli kalandokba!  Inoke Kailani 2426842179

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Inoke Kailani 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Inoke Kailani 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Inoke Kailani Empty
 

Inoke Kailani

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal