Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Usui Takumi - Perverted outer-space alien
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásUsui Takumi - Perverted outer-space alien Empty2024-02-17, 23:11

Usui (Walker) Takumi
Play by: Hwang In-Yeop


Becenév
Usui, Dr Usui
Hisz a csodákban?
nem hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
orvos
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Kedvenc mesehõs
Charlie Brown, Casper
Mi történt velem?


We drifted away but I never forgot you
Sosem tartottam a középiskolás éveimet mérvadónak. Már az elejétől fogva úgy vágtam bele az egészbe, hogy nem érdekelt különösebben milyen véget ír majd nekem. Hiszen' mi másban különbözne ez az iskola bármely mástól? Viszont tévedtem. Ez az iskola abban különbözött a többitől, hogy te itt voltál, Ayuzawa. S talán te úgy hiszed én forgattam fel a békés kis világodat, én épp ellenkezőleg gondolom. Amint beleléptél az életembe, tudtam, hogy örökké hozzád leszek kötve. Bárcsak így lehetett volna. A középiskolás évek alatt még a magaménak tudhattalak, aztán mint a kámfor, eltűntél kezeim közül. Tudtam, hogy a karriered fontos és azt is, hogy ki akartál lépni a szegénységből, s te voltál oly' makacs is, hogy a segítségemet elutasítsd. Hiszen ez voltál te, Ayuzawa. Egy eltökélt, önálló nő. A szemeiden keresztül viszont én is láttam, hogy a kettőnk sorsa más vizekre evez, de sosem adtam fel a reményt, hogy egyszer még életfonalaink összeérnek. Ott hagytalak hát Japánban, míg én Angliába utaztam, hogy orvosi egyetemen tanulhassak. Vissza abba a zord városba, ahol a Walker család egykoron létezett. Gyűlöltem ezt a helyet. Gyűlöltem a története miatt. A rengeteg szenvedés miatt, amit gyerekkoromban okozott nekem. Hiszen egy senki voltam. Egy baleset. Egy szégyen. A Walker család nagyasszonya és grófja afférjából született gyermek sosem lehetett törvényes tagja a háznépnek.


Do you believe in fate?
Hiányzott a mosolyod, a  bátorságod és a makacsságod. Nap, mint nap csak az emléked éltetett és tartotta bennem a lelket, hogy véghez vigyem a terveinket és lediplomázhassak. Rengeteg barátot szereztem, ám egyikőjük sem volt oly' közeli, mint amilyenek ti is voltatok. Hiányzott az ottani közösség, a megannyi nevetés és kedves pillanat. Így hát ahelyett, hogy a múlton rágódnék, figyelmemet teljesen a tanulmányaimba süllyesztettem. Sikeres voltam, ez tagadhatatlan, s mire feleszméltem, már a diplomával a kezemben gratuláltak nekem professzoraim. Aztán egyiket követte a másik, először gyakornokként, majd szakorvosként, később pedig részlegvezetőként dolgozhattam az angliai Nightingale kórházban.
Emléked elhomályosodott, Ayuzawa. Olyannyira, hogy én már kétségbeesetten kerestem ki a neved nap, mint nap, csak hogy a telefonra bámulva azon rágódjak felhívjalak-e vagy sem. De a kezem sosem ért el a hívásgombig. A beosztásom pedig besűrűsödött, s nem volt időm magunkkal foglalkozni.


At the end, all roads lead to you
Egy sürgősségi hívás miatt áthelyeztek egy szomszédos város kórházába, ahol jóval kevesebb szakorvos volt kéznél, így mindenkire szükségük volt. A saját autómmal közelítettem meg a várost, ahol menetrendszerinti időben kellett érkeznem. Ám a sors különös fintora úgy hozta, hogy egy teljesen idegen területre tévedjek, mely...még csak a térképen sem volt rajta. Hiába vezettem át a városokon át, egyik sem volt egyértelmű. Furcsa, mágikus helynek tűnt, melynek semmi értelme nem volt. Hiába vezettem tovább, hiába kerestem a válaszokat, nem értettem mi folyik itt. Mégis elvarázsolt a városok szépsége és különlegessége, ezzel egy pillanatra el is feledtette velem miért is keltem útra. Aztán satu fék. Kerékcsikorgás. Heves légzések. Egy ideig csak a kormányra markolva veszem sebesen a levegőt, hogy megakadályozhassak egy kellemetlen ájulást, ugyanis akit két szemeimmel látok magam előtt, az kétségtelenül Ő. Kiszállok hát az autóból, majd a nyitott ajtóba kapaszkodva mosolyodok el.
Ayuzawa.
Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport


Ayuzawa Misaki csillámport hintett rá


Usui Takumi
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Usui Takumi
Egyszer volt, hol nem volt... :
Usui Takumi - Perverted outer-space alien 4cad8b451818988f8903e7933f127cee68adf644
I'll tell you
Usui Takumi - Perverted outer-space alien 34406fb7535f24cf318f5073dc9c2802c3cf34af
if you kiss me.

Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
The Perverted outer-space alien
A másik felem :
I'll come to save you as much as you want.
Usui Takumi - Perverted outer-space alien Ea1dc173cc240e280a93ae112454c4ec582a91b5
Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2d1d7ac30b0d5b5b8cb00c0e7414817ad5b79bdc
I'll make you fall for me as much as you wish.

✦ ✦ ✦ :
Usui Takumi - Perverted outer-space alien 00037aef031641d92945c61b86d4b3358972c5e5
Életkor :
28
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Hwang In-Yeop
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
A tükör mögött :
Lyndriana

Usui Takumi - Perverted outer-space alien Empty
TémanyitásUsui Takumi - Perverted outer-space alien Empty2024-02-18, 11:52

Csillámporos üdvözlet illet téged
Usui Takumi ✦ Hitetlen


„It's okay, no need to thank me or say anything else. I will always be there for you, I will make you fall for me over and over again.”

Drága Usui!

Ahwww! Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2067867876 Hát ideértél, egyetlen Usui! Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2250790558  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2067867876  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2250790558  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2067867876 Nem is tudom, hol kezdjem... nehéz összeszedni a gondolataimat, mert imádom már most előre ezt az egészet, amit összeraktunk és úgy egyáltalán... én nagyon szerettem ezt az animét annak idején, sőt, mai napig egyik kedvencem a Kaichou wa Maid-sama!  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 1115489239  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 841472469 És most, hogy amolyan kiskapuként behoztuk őket ide, hát odáig vagyok meg vissza! Köszönöm, hogy nekem kínáltad fel a lehetőséget, ezt a párost, és nem másnak! Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2732251548  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 841472469  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 3590078731  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2359898509 Nagyon hálás vagyok! Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2780304454

Usui, téged pedig kimondottan sajnállak. Egyrészt a múltad miatt, hogy nem kívánt gyermek voltál, aztán azt, hogy végül is Ayuzawa forgatta fel a te világodat - majd törte össze, amikor eldöntötte, a karrierjét választja. Habár logikusnak is tűnik így, hogy látom, te is a magad utadat kezdted járni. Mindketten nagyon célorientáltak vagytok, így belegondolva. Usui Takumi - Perverted outer-space alien 3942121423 Ami nem feltétlenül baj, sőt! Talán most, hogy mindketten a csúcsra értetek, sikeresek vagytok, jöhet a jól megérdemelt boldogság egymás oldalán... ugye? Usui Takumi - Perverted outer-space alien 4028024232 Mondd, hogy nem engeded el Ayuzawát és megtartod ezúttal! Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2607835867 Én nagyon bízom ebben, drukkolok, de előre szólok, hogy Ayuzawa még mindig önfejű és makacs kicsit, biztos, hogy kemény dió lesz... de megéri. Én biztos vagyok benne! Usui Takumi - Perverted outer-space alien 1298976811


Egy valamit még azért megsúgok: Ayuzawát le fogod sokkolni, Usui... Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2250790558  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 841472469  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 841472469  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 841472469

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!

Végezetül pedig... még egyszer köszönöm, Lyndriana, hogy megalkottad ezt az úriembert és érezd nagyon jól magad a bőrében!! Usui Takumi - Perverted outer-space alien 2607835867  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 841472469  Usui Takumi - Perverted outer-space alien 841472469






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Usui Takumi - Perverted outer-space alien D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Usui Takumi - Perverted outer-space alien 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Usui Takumi - Perverted outer-space alien Empty
 

Usui Takumi - Perverted outer-space alien

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Don't ever lie, even if it's about your feelings ෴ Usui & Ayuzawa