Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Hori Kyouko
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásHori Kyouko Empty2024-02-18, 04:11

Hori Kyouko
Play by: Bae Suzy/Suji


Becenév
Kyo-chan, Hori-san
Hisz a csodákban?
nem hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
segédtanár
Családi állapot
Jegyes
Szexuális beállítottság
hetero
Kedvenc mesehõs
totoro, li shang, luisa madrigal
Mi történt velem?

5 things that I hate
✦ Áfonya: Nem annyira vicces az, amikor két ép mondatot nem tudsz kimondani, mert a torkod és az ajkaid is az ötszörösére nőttek! Még szerencse, hogy időben diagnosztizálva lettem, így megúszhattam egy elég kellemetlen áfonya allergiás reakciót a tinédzserkorom közepén. Így is akadt elég teendőm a kisöcsém nevelésével, ugyanis a szüleink sosem voltak otthon. Elég hamar meg kellett tanulnom, hogy magamra vagyok utalva, még akkor is, amikor negyven fokos láz gyötör.
✦ Főzelék: Nem allergia, szerencsére, csupán... nem szeretem. Maga az állaga furcsa. Se nem leves, se nem pörkölt, hanem csak egy félig leturmixolt massza. Borzasztóan undorítónak találom, de még így is ismerek pár embert, aki büszkén falatozza eme étel variációit. Sajnos én még húszonhét év után sem tudtam megszeretni. De ki tudja, a végén valamelyik főzelék egy nagy áttörés lesz!
✦ Nyelvtörők: Beleakad a nyelvem, frusztrált leszek, szerintem ez bőven elég magyarázat arra, hogy miért utálom. Főleg, ha valaki jobb benne nálam, ami nem nehéz feladat. Mindig is furcsának találtam, hogy a kiváló jegyeim és eszem ellenére pont egy ilyen egyszerű "trükk" nem áll testhez. El kellett fogadnom, hogy még nekem is megvannak a gyengeségeim. Persze nem fogadtam el ezt olyan könnyen.
✦ Citrusfélék: Túl...üde ízek? Se cukor, se maga a gyümölcs, de még csak az illattól sem alélok el. Az édesebb és több ízzel teli gyümölcsök sokkal finomabbak és nem rándítják össze az arcod egy savanyú grimaszba. Úgy hallottam, hogy Fata Morgana egyik városkájában remek gyümölcskészlettel állnak rendelkezésünkre az eladók. Azt hiszem megéri majd tennem oda egy kitérőt is, ha már...itt ragadtunk a sors által. Létezik egyáltalán olyan, hogy sors? Mert ha igen, akkor eddig nagyon rossz útra kanyarította az életemet.
✦ Szakítások: Nem gondoltam volna még tini fejjel sem, hogy egy szakítás mekkora súlyt és fájdalmat tesz majd az ember vállaira. Főleg úgy, hogy a választás lehetősége egyik oldalnál sem állt fent. Azért, hogy ne tegyük tönkre teljesen a másik életét és a köztünk megmaradt barátságot, fel kellett oszlatnunk a romantikus érzéseket, majd tovább állnunk. Vajon ez a szakítás is a sors miatt történt? Egyre jobban utálom ezt a sorsot...

4 things that I Like
✦ Siker és Csillogás: Világéletemben én akartam lenni az első mindenben. A háztartási felelősségek mellett mindig is kiváló jegyeim voltak, pontosan a törtető felemnek köszönhetően. Ha nem adtam volna bele apait-anyait, akkor most nem járhattam volna egyetemre és még az öcsém feje felett sem lenne tető! Így az állandó küzdelem az élre jutásért sosem hagyta el a listám tetejét. Mindig a legjobbat akarom kihozni az adott állapotokból és lehetőségekből. Tessék csak azt a határt feszegetni!
✦ Horror filmek: Freddy Krueger, Samara, Jason Voorhees, Michael Myers... Csak nevezz meg egy gonosztevőt a horror kategóriából és szívesen elmesélek mindent, ami hozzájuk köthető. A komikus filmek és az akció sosem állt közel hozzám. Én kifejezetten szerettem, amikor az emberek halálra rémülnek a képernyőn egy aszott-arcú rémálomgyilkos láttán. Nem mellesleg engem igazán nehéz megijeszteni. Az évek alatt sikeresen ráedzettem az idegeimre, így lehetetlenség a frászt hozni rám. Próbálkozni szabad, de az az én feladatom, hogy a diákjaim hétköznapjait színesíthessem a horrorsztorijaimmal. Némelyikük egész jól fogadja a rémísztő felvezetéseket.
✦ Mazohizmus: Az újdonsült férjjelöltem nem igazán rajong ezért az ötletért, holott valamennyivel megfűszerezhetnénk ezt az amúgy is lapos kapcsolatot. Ha már "kényszerből" kellett elfogadnom azt a gyémántgyűrűt, legalább érje meg több okból is, ne csak a pozícióm számítson a végén. Alapból szeretem, ha a másik fél dominál felettem. Yamamotoba sok hitet fektettem az állásinterjúm alatt is, hiszen a főnököm lévén azt hittem szorosabbra fogja majd a gyeplőt felettem és kordában tart. Mégis, sajnos rá kellett jönnöm, hogy a férfi dögunalom és igazi papucsállatka. Egy bizonyos pontig legalábbis... Mert ahhoz már elég rafkós tudott lenni, hogy az állásomat tegye kockára, amennyiben nem kezdünk el járni. Aztán egyik dolog követte a másikat, én további reményeket fektettem abba is, hogy a férfi megembereli magát és végre kielégíti majd a mazohista elvárásaimat. Ám ez sose került előtérbe, helyette csak még rövidebb pórázra lettem ítélve és ez az átkozott gyűrű is az ujjamra került.
✦ Tanítás: Aki egy kicsit is ismer, tisztában van az ambiciózus mivoltommal és a tanulási vágyammal. Pontosan ezeket akarom megértetni és megtanítani azoknak a gyerekeknek, akikben fiatal önmagamat látom. Ugyan még nem vagyok vén szatyor, de mindig is attól féltem, hogy nem fogom megérteni a mai generációt. Olyan gyorsan nőnek és olyan gyorsan fejlődik minden más is a környezetünkben. Hiszen ha nem így volna, akkor most én sem a koromat számolnám két kézzel, azon tűnődve, hogy vajon letagadhatok-e még tíz évet. Ami viszont a lényeg, az a jelenlegi diákjaim sikeres jövőjének támogatása. S még ha csak segédtanári pozícióban is vagyok, mindent meg fogok tenni azért, hogy diadalmaskodhassanak a való életben is! Amennyiben élve kijutunk ebből a lázálomnak tűnő mesevilágból.

3 things that I Miss
✦ Kisöcsim
✦ Középsuli
✦ Kapcsolatok

2 things that I Want to Do
✦ Visszatekerni az időt
✦ Eljutni Párizsba

1 person that I Want to Kiss
✦ Miyamura Izumi

Axel Winchester

Lyndriana

[/b]
Nem szórt rá senki csillámport


Yoshioka Futaba csillámport hintett rá


Hori Kyouko
Ismeretlen hõs
Ismeretlen hõs
Hori Kyouko
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
The Hard-Worker
A másik felem :
Sometimes I’m not sure if you’re
Hori Kyouko 555ef7c6f231268280d31586ca806d98ecadc956
incredibly bold
Hori Kyouko 9d56acfd88158e3ac749f7777667ad287dac0c39
or incredibly stupid

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Bae Suzy/Bae Su-ji
A tükör mögött :
Lyndriana

Hori Kyouko Empty
 

Hori Kyouko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal