Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Cha Woo-Jin
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCha Woo-Jin Empty2023-07-31, 22:45

Cha Woo-Jin
Play by: Lee Dong Wook



Becenév
-
Mesehõs
Fogatlan (Így neveld a sárkányodat)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Ancient Animals ✦ Ősi Állatok
Tartózkodási hely
Kelet
Foglalkozás
Közösségi központ vezetője
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
Hetero
Mi történt velem?

Hol is kezdhetném a történetemet? Igazából fogalmam sincs, soha nem voltam jó a mesélésben, még akkor sem, ha saját magamról kellett, szóval ne várjatok sokat tőlem ez esetben sem.
Keleten élek, és a közösségi központban dolgozok. Annak ellenére, hogy én is ott vagyok az alapító tagok közt, csak úgy mint Hablaty és Astrid, én valamiért mégsem érzem magam annak. Egy részről azért sem, mert nem teszek bele annyi munkát és időt, mint a többiek, másrészt én jobban szeretem a háttérből, az árnyékok közül figyelni a dolgot. Amivel még nem is lenne baj, mert nincs panasz, legalábbis eddig. Maximum néha a hozzáállásommal van gondjuk, de azzal meg nem tudok mit tenni, egyszerűen ilyen vagyok, ilyen a jellemem.
Párkapcsolat és szerelem ügyileg soha nem tartottam magam annak a romantikus alkatnak, egy jó ideig hidegen is hagyott mind ez. Ám mégis ironikus módon, amikor megpillantottam egy lányt, Fényfúriát és rögtön bele szerettem. Elég abszurdság, de azt éreztem, hogy sors akarata lenne vagy valami más, valami sokkal felsőbb rendűé, amit nem tudok hova tenni. Úgy éreztem magam, mintha csak egy mágnes lenne köztünk. Idővel közelebb is kerültünk egymáshoz, a jellemem ellenére elviselt engem és kész voltam megadni neki mindent, amikor hirtelen eltűnt. Szó szerint eltűnt. Nem szakítottunk vagy ilyesmi, ha nem eltűnt, mint a kámfor. Az eltűnése pedig olyan mélységbe taszított, olyasmi dolgot váltott ki belőlem, olyasmit ébresztett fel bennem, amiben reménykedtem, hogy soha nem fog és életem végéig szunnyadni fog bennem.
Mégis miről beszélek? Mi az a dolog, amit nem akartam, hogy feléledjen bennem? Nos, igazából mindjárt el is mondom akkor már. Mielőtt eltűnt volna Fényfúria, furcsa dolgokról kezdtem el álmodni, mintha csak az ajándékozott gyógynövények valami mellékhatással lettek volna rám, vagy tudja a fene. Viszont idővel minden egyre valóságosabbnak tűnt, és miután Fényfúria is kikerült a képből, egy mese figurát pillantottam meg a tükörben. Egy fogatlan sárkány volt az. Először csak néztem, csodálkoztam, talán szó szerint tátott szájjal, majd hirtelen megjelent a fogai és veszedelmesen nézett a tükörképben lévő sárkány, így fogtam és ököllel betörtem a tükröt. A kezem persze nem úszta meg sérülés nélkül, ám akkor az adrenalin miatt, pont nem érdekelt.
Azt azért be kell valljam, hogy mindig is tudtam, hogy valami nem stimmel velem, hogy szükségem van a segítségre, ezért egy Verta nevű nőhöz jártam kezelésekre, viszont már egy jó ideje, őt is kerülöm. Egyre ritkábban megyek hozzá, van hogy nem is emlékszem, hogy lemondtam az időpontokat, de néha úgy érzem, hogy nem is baj. Főleg, hogy van, hogy kiesnek időszakok az életemből, amikre egyáltalán nem is emlékszem. Szó szerint nem tudom, hogy mit mondtam vagy cselekedtem. Ez pedig még engem is néha megrémít, mert félek, hogy egyszer olyat fogok tenni, ami nem csak a saját életemet, de másokét is befolyásolni fogja és nem jó értelemben.
Kicsit visszafordulva a hétköznapjaimra, van egy srác, Boun a neve. Önkéntesként dolgozik, nem tűnik rossz fiúnak, de láthatóan ki nem állhat engem és ez néha eléggé is érződik. Nem tudom, hogy szándékosan teszi vagy tudat alatt, de valami nem stimmel. Viszont az okát nem tudom, talán egyszer kiderül, hogy mi volt. Talán mondtam vagy tettem valamit vele, fogalmam sincs. Ez még egyelőre a jövő zenéje.
Viszont a sok rossz mellett, mondhatni, hogy történt valami jó is. Ha bár nem tudom, hogy mennyire lehet azt jónak vélni, hogy van valaki, aki ismer téged feltehetően, de fordítva meg nem. Egy Sean nevű sráccal is összefutottam és ő felismert engem, én viszont nem tudtam ki ő. Egyre több kérdés merül fel, de egyre kevesebb választ kapok rá. Minden esetre, azt tudom és feltett szándékom, hogy meg akarom Fényfúriát találni és meg tudni az igazat, hogy mi történt vele az elmúlt idószakban. Illetve, hogy mind ezek ellenére, velem akar-e maradni…


Képességem

✦ Fel tudom venni a mesebeli sárkány alakomat. Ebben a formában pedig képes vagyok tüzet okádni, illetve repülni is, avagy mindenre, amire képes voltam.
✦ Képes leszek irányításom alá venni a személyiségeim közötti kapcsolót a kérdés, hogy adott pillanatban melyiknek a kezében van a hatalom.
✦ A gát megszakad a két személyiségem között így mindegyik felem pontosan emlékszik a történtekre.
Cha Woo-Jin

Jinx

Nem szórt rá senki csillámport


Hyeong Kyung-Mi csillámport hintett rá


Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
Cha Woo-Jin How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
Cha Woo-Jin Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
Cha Woo-Jin 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

Cha Woo-Jin 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

Cha Woo-Jin Empty
TémanyitásCha Woo-Jin Empty2023-08-03, 23:36

Csillámporos üdvözlet illet téged
Cha Woo-Jin ✦ Fogatlan


„I was not a natural… This is the story of becoming… the Hard Way.”

Kedves Jin!

HM, KAP KV?
VAK KHM P…?
MAKK… V. PH?

Hmmm hmmm!  Cha Woo-Jin 703152122

Bárhogyan is gondolkodok, de nem jövök rá, hogy miféle kód lehet a kiemelt betűk. De persze az is lehet, hogy igazából semmi, csak hogy szépen nézzen ki.  Cha Woo-Jin 1542743629 (És lehet, hogy tényleg erről van szó, és csak én gondoltam túl, bocsánat. Cha Woo-Jin 2732251548 )

Mindenesetre az ET-t olvasva rájöttem, hogy tökéletes kézbe kerül a karakter. Cha Woo-Jin 2067867876  Cha Woo-Jin 2067867876
Szinte mindenről esett szó, hogy ő maga kicsoda, a párkapcsolatokról  Cha Woo-Jin 4028024232 (Kedvenc témám, mivel tudom milyen az, amikor beleszeret valaki a másikba. Cha Woo-Jin 2607835867 )
Akkor a tükörben lévő mesebeli alakról is volt pár sor. Mindig csillogó szemmel olvasom az ilyen jellegű sorokat. Ahogy említettem már párszor az elfogadókban, hogy érdekel, ki hogyan festi le ezeket, vagy éppen azt, hogy hogyan tér vissza a karakter emléke. Cha Woo-Jin 1298976811

Úgyhogy nagyon jó lett a lapod. Cha Woo-Jin 1149350199
Már csak egy dolog van hátra, persze mielőtt elengedlek. Keresd meg Fényfúriát mihamarabb.  Cha Woo-Jin 642527747
Ő már vár rád! Cha Woo-Jin 3375341651


Nem is tartalak fel, vártál eleget. Foglalózz minél előbb és vár a játéktér. Üdv Közöttünk. Cha Woo-Jin 841472469  Cha Woo-Jin 841472469  Cha Woo-Jin 841472469  Cha Woo-Jin 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Cha Woo-Jin 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Cha Woo-Jin 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Cha Woo-Jin 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Cha Woo-Jin Empty
 

Cha Woo-Jin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal