Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Beszélgethetsz bárhogy
még állatok nyelvén is
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (271 fő) 2024-10-11, 06:42-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cassiope Wolf
Tegnap 12:34-kor


Primrose Arclight
Tegnap 03:29-kor


Onyx Blackwell
2024-10-16, 23:32


Shimada Shohei
2024-10-16, 19:19


Nestia Suralu
2024-10-15, 19:29


Alma Meeuwis
2024-10-13, 15:20


Seungjun Gage
2024-10-13, 14:55


Yoon Mi-ja
2024-10-13, 13:36


Nestia Suralu
2024-10-13, 08:41


Ok Tae-Moon
2024-10-12, 23:40


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

5 Hozzászólások - 17%


5 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%



Megosztás
 
Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns!
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásSophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! Empty2024-10-05, 02:01



Sophia and Ava

A mai nap egy csudajó napnak indult! A hóesés csodálatos fehér leplet borított a városra, minden sarok és utca úgy festett, mintha egy karácsonyi mesevilágba csöppentem volna. Bár a fagynak már kevésbé örültem, ezért is húzom szorosabbra a sálamat, miközben a cserepes növényeimet szorosan magamhoz ölelem. Az üvegházba kellett eljuttatnom őket, mielőtt a hideg véglegesen kárt tenne bennünk. Szegény kis párák... Ez az éghajlat egyáltalán nem nekik való! Már így is láttam, ahogy a leander virágszirmai megfeszülnek a hópihék alatt.
- Hjaj, egy cseppet se féljetek, mindjárt odaérünk... - kicsit aggodalmasan, de pozitívan szólok hozzájuk. Egyik karomban a leander, míg a másikban egy kenderpálma nyúlt az égig. A levegő mondjuk hihetetlen cidri volt, mégis valahogy élénkítő hatással volt rám, ahogy megcsapta az arcomat. Ezt is egy jelnek vettem, hogy ideje iparkodni.
Kicsit toporgok az emberek között, hogy átjuthassak egyik oldalról a másikra. Fogalmam sincs miért van ekkora forgalom itt kora délután, de úgy látszik minden is szabotálni akar! Ahj, szedd össze magad Iris! Nem lehetsz most morcos! Komoly feladatod van, amit véghez kell hajtanod!
Össze is szedem a gondolataimat, mielőtt olyannyira elkalandoznak, hogy új növényeken kezdek el gondolkozni. Mert ki ne akarna beültetni valami újat a délkeleti sarokba az üvegházban? Vagy esetleg megpróbálhatnék egy új fajta virágot, amit nem rég láttam egy magazinban? Iris, fókuszálj!
Ahogy így andalgok a járdán, apró lépésekkel haladva, hogy ne csússzak el a jeges felületeken, váratlanul nekiütközök valakinek. Az ütközés hatására majdnem elejtem a cserepes növényeke, de szerencsére sikerül megőriznem az egyensúlyomat a csúszós felületen.
- Ó, ne haragudj! - szabadkozok rögtön és gyorsan fel is sandítok áldozatomra a sálam mögül, ami időközben az orromig húzódott a nagy incidens után. Csak ekkor pillantom meg az illetőt, s ha nem lenne némi önuralmam, akkor már dobnám is hátra a növényeket, hogy a nyakában kössek ki.
- Sophia! - kiáltom el magam örömködve a lány személyiségének felismerése után. - Jesszus! Évek teltek el! Mit keresel ezen a mesés helyen? - kíváncsian pislogok rá, mialatt mosolyom a fülemig húzódik. Iszonyatosan hiányzott, s nem telt el úgy nap, hogy ne elevenítettem volna fel a közös emlékeinket. Úgy megölelném most!

342 szó ~ megtaláltalak Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! 2780304454  ~ cuz im happy



Nem szórt rá senki csillámport


Loreley Hayley Rodriguez csillámport hintett rá


Iris Phiri
Hõsnõ
Hõsnõ
Iris Phiri
Mesehõs :
Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! Dedf61d5a6b1d7d49128cb4015eed025e51ad286
Unikornis Akadémia
Ava Banji
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
✾ A tuti öribari ✾
✦ ✦ ✦ :
Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! 3931e48d78bdccc7540f7063ffb0c506f1ece2d9
Akinek az arcát viselem :
✾ Demi Lovato ✾
Kereslek, de nem talállak :
Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! B724f9d78a9960929e300b61fd165ffd39bd2a5d
✦ ✦ ✦ :
Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! D204c28413297aa49d6002f030c598b5c6d529ad
A tükör mögött :
Lyndriana

Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! Empty
TémanyitásSophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! Empty2024-10-05, 01:31



Sophia and Ava




Nem szórt rá senki csillámport


Loreley Hayley Rodriguez csillámport hintett rá


Iris Phiri
Hõsnõ
Hõsnõ
Iris Phiri
Mesehõs :
Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! Dedf61d5a6b1d7d49128cb4015eed025e51ad286
Unikornis Akadémia
Ava Banji
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
✾ A tuti öribari ✾
✦ ✦ ✦ :
Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! 3931e48d78bdccc7540f7063ffb0c506f1ece2d9
Akinek az arcát viselem :
✾ Demi Lovato ✾
Kereslek, de nem talállak :
Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! B724f9d78a9960929e300b61fd165ffd39bd2a5d
✦ ✦ ✦ :
Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! D204c28413297aa49d6002f030c598b5c6d529ad
A tükör mögött :
Lyndriana

Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns! Empty
 

Sophia & Ava - I can't believe you're here! We gotta tell our unicorns!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sophia Mendoza