Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Mo Yuan
Ma 18:13-kor


Mo Yuan
Ma 17:57-kor


Mo Yuan
Ma 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Ma 15:56-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 43%


3 Hozzászólások - 43%


1 Témanyitás - 14%



Megosztás
 
Iris Phiri ✾ Ava Banji
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásIris Phiri ✾ Ava Banji Empty2023-12-08, 17:19

Iris Phiri
Play by: Demi Lovato



Becenév
Izzy, Ris, Rissie, Sissy
Mesehõs
Ava Banji (Unikornis Akadémia)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Észak, Frostcall
Foglalkozás
Virágkötő-dekoratőr, Kertész
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Mi történt velem?

Iris Phiri vagyok, csak egy hétköznapi kertész lány, semmi titokkal a háttérben. Ez annyira muris lesz! Mindig is odáig voltam az élővilágért, köztük az unikornisokig -akik "nem léteznek"- és természetesen a virágokért is! Már gyerekkoromban is a kertben töltöttem a legtöbb időmet, ahol segítettem édesanyámnak a növények gondozásában. Csodáltam a színek, illatok és formák sokféleségét, amit a természet alkotott. A virágok nekem nem csak díszek voltak, hanem barátok, akikkel beszélgethettem. Épp ezért remek barát vagyok, lyukat tudok beszélni akárki hasába. Én mindennel és mindenkivel remekül el tudom ütni az időt, ha dumcsizásról van szó. Idegesítő lennék? Inkább izgalmas!
Amikor felnőttem, tudtam, hogy ezzel akarok foglalkozni. Egyértelműen lettek volna terveim, de Levelet nem hozhattam magammal. Éveken át csak azért imádkoztam, hogy az akadémia ismét a segítségemet kérhesse. Jó, jó, nem akartam semmi zűrt, csak annyira hiányoznak a többiek és Levél! Az én legeslegjobb unikornisom! Egyelőre sikerült beérnem az elsőre uncsinak tűnő szakmával, legalábbis az unikornis lovas múltam mellett ez igencsak nagyban különbözött. Beiratkoztam egy virágkötő tanfolyamra, ahol megtanultam a különböző technikákat és stílusokat, amikkel kifejezhettem a kreativitásomat. A tanfolyam után elkezdtem dolgozni egy virágboltban, Nanny McFloo-nál, ahol rendszeresen kaptam megrendeléseket esküvőkre, születésnapokra, évfordulókra és más ünnepi alkalmakra. A munkám során sok örömet okoztam az embereknek, akiknek a virágaimmal szebbé tettem a napjukat.
Egy nap, amikor épp egy esküvőre tartottam a robogómon, hogy kiszállítsam a virágcsokrokat, eltévedtem. Nem ismertem a környéket, és a GPS-em sem működött. Egyre távolabb kerültem a várostól, és egyre sivárabb lett a táj. Aztán egyszer csak megláttam egy táblát, amin ez állt: Fata Morgana. Ez egy olyan helynek tűnt, ahol a valóság és a képzelet határai elmosódtak az üvegfalak között. Nem ijedtem meg, hanem fellelkesedtem a kaland miatt. Amikor megláttam a táblát, azonnal eszembe jutott a gyerekkorom. Levél! A robogó csomagtárolóján tartott virágcsokrok miatt egyet cseppet sem aggódtam, ha ez azt jelentette itt megtalálhatom Levelet. Lehet hogy ez az én nagy esélyem!
Talán a Fata Morgana az Unikornis Akadémia egyik titkos bejárata, és talán Levél is itt van valahol. Annyira izgatottá váltam hogy majd kiugrottam a bőrömből örömömben. Nem sokan tennék ezt, ha eltévednek pedig csak egy kis pozitív energia kell és máris szebbé varázsolhatod a napodat. Nem fogok szomorkodni amikor az élet egy ilyen lehetőséget lökött az irányomba.
Fata Morgana területe négy részre volt osztva, és mindegyik rész egy-egy évszakot képviselt. Én a havas terület felé tekintettem, ami az én szemszögemből a legközelebbinek tűnt és visszaültem a robogómra. Nagyon cidri lesz! A hóban robogva csodálkozva néztem a körülöttem lévő növényeket, amik a hideg ellenére is virágoztak. Láttam jégvirágokat, amik kristályosan csillogtak, hópelyhek, amik szirmokká alakultak, és a fagyos ibolyákat, amik illatoztak. De egyik sem volt zöld, és egyik sem volt unikornis. Lehet badarságokat hordtam össze és ennek a helynek nincs semmi jelentősége. De nem adtam fel. Úgy döntöttem, hogy tovább megyek, és megnézem a többi részt is. Talán ott több szerencsém lesz. Elhagytam a havas területet, és átmentem a napsütötte déli oldalra, ahol a nyár uralkodott. Ott meleg volt, és a növények zöldek és színesek voltak. Láttam napraforgókat, amik a nap felé fordultak, szivárványvirágokat, amik a színek minden árnyalatát mutatták, és tűzvirágokat, amik lángokat eregettek.
És akkor megláttam valamit, ami megdobogtatta a szívemet. Egy ismerős alakot, ami a szivárványvirágok között bujkált. Egy unikornist, aki pontosan úgy nézett ki, mint Levél. Nem hittem a szememnek, de nem haboztam. Odarohantam hozzá, és megszólítottam. Aztán egymás karjaiba vetődve újra egyesültünk! Én és drága Levél!
- Várj, várj, várj - szólt közbe az idegen, aki mellettem ült a parkban. - Te most komolyan azt mondod, hogy mindez megtörtént veled?
- Hát, nem egészen - válaszoltam zavartan. - Az a része, hogy miként kerültem Frostcallba stimmel. Úgy éreztem, hogy meg kell osztanom valakivel.
- És miért pont velem? - kérdezte az idegen. - Miért pont én vagyok az, akivel megosztod ezt a fantasztikus történetet?
- Mert...mert te is olyan vagy, mint egy unikornis - mondtam. - Mert te is különleges vagy. Kedves, mosolygós és végig hallgattál. Tiszta a szíved.
De nem hitt nekem. Csak felállt és ott hagyott a padon. Én mélyen fellélegeztem. Nem adom fel. Kiderítem mi folyik Fata Morganaban és megtalálom Levelet. Mit tenne ilyenkor Sophia?
Képességem

✦ Kitűnő lovas vagy, amióta csak az eszedet tudod, de igazán sokat az Unikornis Akadémián tanultál.
✦ Összekapcsolódás Leaffal/Levéllel: képes vagy összekapcsolódni a lovaddal, ami viszont ideiglenes. Ehhez megfelelő lelkiállapot és érzelmi kapocs szükséges, ha ez nincs meg, akkor az összekapcsolódás sem sikerülhet. Ha viszont sikerül, akkor képes vagy azt a Növényvarázst te is alkalmazni, amit ő. (Egy összekapcsolódás 10 körig képes fennmaradni, azután megszűnik és a képességet nem tudja többé előhívni a lovas - egészen az újabb összekapcsolódásig.)
✦ Vészhelyzet, baj esetén megérzel más lovasokat (kizárólag az akadémiai lovasokat), ha a közeledben vannak.
Iris Phiri

Peach

Nem szórt rá senki csillámport


Asra Fellington and Castiel Cortez csillámport hintett rá


Iris Phiri
Hõsnõ
Hõsnõ
Iris Phiri
Mesehõs :
Iris Phiri ✾ Ava Banji Dedf61d5a6b1d7d49128cb4015eed025e51ad286
Unikornis Akadémia
Ava Banji
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
✾ A tuti öribari ✾
✦ ✦ ✦ :
Iris Phiri ✾ Ava Banji 3931e48d78bdccc7540f7063ffb0c506f1ece2d9
Akinek az arcát viselem :
✾ Demi Lovato ✾
Kereslek, de nem talállak :
Iris Phiri ✾ Ava Banji B724f9d78a9960929e300b61fd165ffd39bd2a5d
✦ ✦ ✦ :
Iris Phiri ✾ Ava Banji D204c28413297aa49d6002f030c598b5c6d529ad
A tükör mögött :
✾ Peach ✾
Iris Phiri ✾ Ava Banji ?url=https%3A%2F%2Fcalifornia-times-brightspot.s3.amazonaws.com%2F09%2Fab%2F8539df1644feb5f10ca14a98a90f%2F2530-t2-00063

Iris Phiri ✾ Ava Banji Empty
TémanyitásIris Phiri ✾ Ava Banji Empty2024-01-02, 18:20

Csillámporos üdvözlet illet téged
Iris Phiri ✦ Ava Naji


„Tudod, mi a legjobb dolog a legjobb barátodban? Még ha el is távolodtok egymástól, mindig megtaláljátok a visszautat, és ugyanott folytatjátok, ahol abbahagytátok.”

Kedves Izzy!

Ne haragudj, amiért megvárattalak! Iris Phiri ✾ Ava Banji 2732251548  Iris Phiri ✾ Ava Banji 841472469  Iris Phiri ✾ Ava Banji 841472469  Iris Phiri ✾ Ava Banji 841472469 Az ünnepek és a sok program, jövés-menés és egyebek maguk alá temettek. Iris Phiri ✾ Ava Banji 1115489239 De ez így szokott lenni ilyenkor, nem? Apropó, Boldog új évet kívánok! Iris Phiri ✾ Ava Banji 3590078731
Na de ami fontosabb... végre megérkezett Ava! Iris Phiri ✾ Ava Banji 2067867876  Iris Phiri ✾ Ava Banji 2067867876  Iris Phiri ✾ Ava Banji 2067867876 Nagyon boldog voltam, mikor jöttél vele - Sophia énem pedig még inkább ki akart ugrani a bőréből! Iris Phiri ✾ Ava Banji 2359898509
A lapod minden sora hűen tükrözte Avát, szinte láttam magam előtt megmesésítve az egészet. Ahww! Iris Phiri ✾ Ava Banji 642527747 Jobb kezekben nem is lehetne ez a lány! És mondtam már, hogy már Rory is úton van hozzá? Bizony... @Roscoe Cooper már felnyergelte a lovát és jön, hogy győzzön a szerelemben! Iris Phiri ✾ Ava Banji 3375341651  Iris Phiri ✾ Ava Banji 841472469


Nem tartalak fel tovább, kérlek foglalózz, és érezd nagyon jól magad nálunk!! Köszönöm, hogy itt vagy és a közösségünk tagja lettél! Iris Phiri ✾ Ava Banji 2607835867  Iris Phiri ✾ Ava Banji 841472469  Iris Phiri ✾ Ava Banji 841472469  Iris Phiri ✾ Ava Banji 841472469

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Iris Phiri ✾ Ava Banji D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Iris Phiri ✾ Ava Banji 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Iris Phiri ✾ Ava Banji Empty
 

Iris Phiri ✾ Ava Banji

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ava Banji