Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 73 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (128 fő) 2024-09-08, 05:00-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Seth V. Dearborn
Tegnap 23:57-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:47-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:43-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:35-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:25-kor


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:08


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

10 Hozzászólások - 33%


5 Hozzászólások - 17%


5 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 7%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%



Megosztás
 
Queen of the Glitter
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásQueen of the Glitter Empty2024-08-15, 20:30


A little bit of glitter won't hurt you
Poppy & Branch
Oops


Újonnan szokásommá vált, hogy a szórólapjainkat díszitgetem, amiket később szét tudunk szórni a városban. És persze elengedhetetlen volt, hogy Onyx ellentmondásai ellenére is teletömjem azokat a lapokat a kedvenc csillámporaimmal. Néha olyan karót nyelt tud lenni, pedig tényleg jobban áll neki is, ha mosolyog és nem úgy néz rám, mint aki az imént fojtotta meg a kedvenc plüssmaciját egy kanál vízben. Meg aztán igazán köszönetet mondhatna már nekem, amiért a szórólapjaim vonzzák a közönséget a kis fellépéseinkre. A csillámnak valóban van ereje, ha tetszik neki, ha nem… Bár ennek ellenére mégis eltiltott tőlük és nem hajlandó elviselni egyetlen tubus csillámport sem. Ahhoz mindig is értett miként rombolja szét a hangulatot, de rajtam nem fog ki! Olyan helyre dugtam el a legutóbbi szerezményemet, ahol Onyx biztosan nem dugja majd az orrát. Az már más kérdés, hogy a szórólapjainkon fel fogja fedezni a csillámpor maradványokat, de akkor már túl késő lesz, mert minden készen áll majd a szétszórásukra és maximum csak az üres konténert vághatja a fejemhez. Mindent elterveztem! Mindent! Kivéve azt, hogy mit csinálok akkor, ha hamarabb megtalálja a rejtett kincsemet.
A kezemből épphogynem kiesik a tejes pohár, de még időben sikerül megszorítanom a markomban, mielőtt végleg a padlón kötne ki. A biztonság kedvéért le is teszem azt gyorsan az egyik polcra, majd sápadt arccal közelítem meg a tett helyszínét. Ennyit arról, hogy a csillámporom biztonságban van előle!
- Onyx! Jaj ne, csak a mini csillagokkal teli csillámporomat ne! Limitált kiadás volt! - s ahelyett, hogy Onyx tisztogatását segíteném elő, inkább a kiborult műanyag tartót veszem a kezembe, remélve, hogy még a tartalma nem veszett el teljesen.
- Jaj, Ony… Hogy tudsz ennyire kétbalkezes lenni? - szomorkás arccal nézek fel rá, de aztán amint jobban meg tudom nézni a meglepett, morcos arcát, máris jobb kedvre derülök a csillámporos megfűszerezés végett. - Pfft, látnod kéne az arcod! - nevetem el magam, majd felemelkedve a földről mellé lépek, majd mutatóujjammal letörlök egy csík csillámot az arcáról, s felé mutatom a rózsaszín csodát. - Nézd csak, az ősellenséged győzedelmeskedett! - vigyorgok rá ártatlanul, hiszen most kivételesen ő okozta ezt a kis balesetet. Ha nem nyúlkált volna, akkor ő sem szívja meg.
Szórakozott arccal hajolok el tőle és fonom össze karjaimat a hátam mögött, miközben mosolyogva billegek ide-oda, azt várva, hogy vajon most mitévő lesz. Mert hát azt már tudjuk, hogy a csillámpor eléggé ragadós és lehetetlenség megszabadulni tőle. Főleg ilyen mennyiségektől…
- Ezt azért kapod, mert nem hittél nekem a trollal kapcsolatban. Hogy is mondják? Karma? - cukkolom tovább. Nem tehetek róla, olyan jópofa ez az egész és mindig is szerettem húzni az agyát, mintha csak valami belső ösztön volna.


426 szó


Nem szórt rá senki csillámport


Onyx Blackwell csillámport hintett rá


Primrose Arclight
Hercegnõ
Hercegnõ
Primrose Arclight
Mesehõs :
Queen of the Glitter C8d099695c84b2000b9691b35050acf59475adc8
Trollok
Pipacs/Queen Poppy
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The Prank Master
A másik felem :
Queen of the Glitter Giphy.gif?cid=6c09b952x9aqdvjyuhopxc8a90theer2xavx1dzlzyadkjtq&ep=v1_gifs_search&rid=giphy
I got that sunshine in my pocket
Queen of the Glitter Willpoulter_whydidnttheyaskevans-01_133
Got that good soul in my feet

Queen of the Glitter 7d4661daa575741028016e29b30426bc

✦ ✦ ✦ :
Queen of the Glitter 23ce87b0ff5129f8254f433ad16609bcb17cc370
And I see your true colors Shining through
I see your true colors And that's why
I love you

Queen of the Glitter 6a55d4397d85c4a633fb67c992a8bf4d016d10bd
Életkor :
22
Akinek az arcát viselem :
Tate McRae
✦ ✦ ✦ :
Queen of the Glitter 639a6b548099b444bbd3b03127e6204a
I'm not giving up today
There's nothing getting in my way
And if you knock knock me overI will get back up again, oh

Queen of the Glitter B5a60172300b3acf8218bb4a2ac83ec84da28b95
A tükör mögött :
Lyndriana

Queen of the Glitter Empty
TémanyitásQueen of the Glitter Empty2024-08-11, 17:45

Everything in glitter
Primrose x Onyx
-Agh, hol lehet, már? Tuti, hogy ide tettem pedig. - keresem a kis dobozomat, amiben a cuccaim vannak. Leginkább kották, dalszövegek és néhány kép. Biztos vagyok benne, hogy a szekrényben a legfelső polcra tettem, mert azt Primrose nem éri el olyan könnyen, így biztonságban vannak a dolgaim. Viszont most nincs ott valamiért. Vagy lehet, hogy mégis máshova tettem volna? Nem hiszem, ennyire feledékeny csak nem lehetek.
Végül körbe nézek több helyen is, de a legtöbb helyen csak Prim dolgai vannak, na meg a csillámjai. Végül felállok az ágyra, mert onnan jobban látom a szekrény felső polcát és a doboz ott volt csak hátrébb volt tolva valamiért, azért nem értem el. Ez elég érdekes, mert nem nagyon nyúlkáltam oda, de mindegy is. Oda állok, majd elég, hogy lábbujjhegyre álljak és úgy már elérem. Arra viszont nem számítok, hogy valami mást is kiszedek onnan, amit eredetileg nem kellett volna.
Mire észbe kapok, már késő és lerepül onnan egy műanyag üveg, aminek a tartalma végül rám borul, na meg körém a földre.
Na és mi lehetett? Hát nem csillám?
Fújok egyet, mert valahogy még a számba is bekerült, nem tudom hogyan. Ráadásul a hajam és a ruhám is olyan, sőt szerintem még be is esett a ruhámba is, mert érzem, hogy olyan helyen is csillámos vagyok, ahol nem kéne.
-Nagyszerű napkezdés. - dünnyögök morcosan a bajszom alatt, majd próbálom leporolni a ruhámat és a hajamat, amennyire csak tudom. Primrose-zal, majd később számolok el, hogy megint feleslegesen vásárolt csillámot és még el is rejti azért, hogy ne lássam.

Nem szórt rá senki csillámport


Primrose Arclight csillámport hintett rá


Onyx Blackwell
Hõs
Hõs
Onyx Blackwell
Mesehõs :
Queen of the Glitter C8b3281e8cc2c64fc3e9ea42e1d3c961fdeee934
Trollok
Ágas
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The grumpy troll
A másik felem :
Queen of the Glitter Abf10d7ff14f8c15b74a1c9b778f0d081f5b7538

When you lose faith, I will be there for you

Queen of the Glitter Giphy
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Will Poulter
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Queen of the Glitter 526930fd91c278985fb0436d313b7a926664fb64

Queen of the Glitter O_1h3p4mmosijnhmmecr1p2h104n10
A tükör mögött :
Jinx

Queen of the Glitter Empty
TémanyitásQueen of the Glitter Empty2024-08-11, 17:28

Queen of the Glitter
Pipacs && Ágas

Nem szórt rá senki csillámport


Primrose Arclight csillámport hintett rá


Onyx Blackwell
Hõs
Hõs
Onyx Blackwell
Mesehõs :
Queen of the Glitter C8b3281e8cc2c64fc3e9ea42e1d3c961fdeee934
Trollok
Ágas
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The grumpy troll
A másik felem :
Queen of the Glitter Abf10d7ff14f8c15b74a1c9b778f0d081f5b7538

When you lose faith, I will be there for you

Queen of the Glitter Giphy
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Will Poulter
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Queen of the Glitter 526930fd91c278985fb0436d313b7a926664fb64

Queen of the Glitter O_1h3p4mmosijnhmmecr1p2h104n10
A tükör mögött :
Jinx

Queen of the Glitter Empty
TémanyitásQueen of the Glitter Empty

Ajánlott tartalom

Queen of the Glitter Empty
 

Queen of the Glitter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» zinnia & seth ❖ are we on screaming terms again?
» She will be the queen
» Hacker Queen
» Lion Queen's Prides
» Queen of Hearts ♡ Quinn