Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Beszélgethetsz bárhogy
még állatok nyelvén is
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (271 fő) 2024-10-11, 06:42-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cassiope Wolf
Tegnap 12:34-kor


Primrose Arclight
Tegnap 03:29-kor


Onyx Blackwell
2024-10-16, 23:32


Shimada Shohei
2024-10-16, 19:19


Nestia Suralu
2024-10-15, 19:29


Alma Meeuwis
2024-10-13, 15:20


Seungjun Gage
2024-10-13, 14:55


Yoon Mi-ja
2024-10-13, 13:36


Nestia Suralu
2024-10-13, 08:41


Ok Tae-Moon
2024-10-12, 23:40


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

5 Hozzászólások - 17%


5 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%



Megosztás
 
Viva
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásViva EmptyTegnap 03:29-kor

Viva
Ajánlott Play by: Bonnie Strange, Gabriella Wilde



Státusz
Szabad
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Éghajlat: Kelet vagy Dél
Foglalkozás
Putty-Putty Mini golf tulajdonosa és hobbiból fodrász
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Kapcsolatok
Pipacs, Ágas, (Clay - eredetileg canon ship, de nincs jelen az oldalon, a shipnevük: Cliva Viva 841472469 )
A történeted

✦ A Putty-Putty Mini Golf tulajdonosa vagy és életcélod, hogy minden vendéged fantasztikus élményeket szerezhessen. Nyílt és barátságos vagy, a gyerekek főként az energetikus és mókás mivoltod miatt szeretnek, még ha a felnőttek számára egy kicsit sok is tudsz lenni. A hiperaktív éned mégis egyensúlyban maradt a rendszerességgel és a kitűnő vezetési készségeiddel. Az üzleted gondok nélkül tartod fel és mindig megóvod, támogatod az alkalmazottaidat, neked ők az elsők.
✦ Annak ellenére, hogy a mini golfok kis pályáján érzed magad a legjobban, nagy szenvedélyed a fodrászkodás is. Nincs végzettséged, amolyan hobbiként kezeled, mégis nagyon ügyes vagy benne. Imádod mások haját fonogatni és a műveid általában csodásan festenek. Nem kérsz érte pénzt, inkább csak azért csinálod, hogy másokat jobb kedvre deríts. Pipacs egész sokat jár hozzád, főként azért, hogy a fellépéseire dobj össze neki egy-két frizurát, habár Ágas nem igazán örül ennek, mert fél, hogy a sok energiádból ragadni fog még Pipacsra, akinek aztán bőven akad abból elég. Apropó, nem is tudod, hogy ő eredetileg a húgod! Miként fogadod majd, amikor ez kiderül?
✦ A hangulatodat semmi sem képes lerombolni és ezt alá is támasztod a rengeteg pozitív energiáddal. Mindig pozitívan gondolkodsz és még saját, örömteli szavakat is kreáltál, amik leírják tökéletesen hogyan is érzel az adott pillanatban. A fantaszméletlen csupán csak egy a sok kitalációd közül.
✦ Attól függetlenül, hogy pozitív és vidám vagy, manapság az álmaid olyan terhet sodortak magukkal, amik alólad is kicsúsztatták a talajt. A családod, a szeretteid mind hátra hagynak a visszatérő álmaidban, te pedig egymagad maradsz egy sötét, feneketlen gödörben, ahonnan nincs kiút. Ez egy kisebb traumát ébreszt benned és már-már mániákusan tartod magadhoz közel a szeretteid és barátaid. Nem tudod miféle álmok ezek, de aggódsz, hogy egyszer be fognak igazolódni.

Alapjáraton tudom, hogy senki sem fogja elvinni, de nekem ez egy nagyon kellemes, örömteli kis megalkotás volt, ráadásul még egy izgalmas alapot ad Pipacs és Ágas köré még ha NJK is marad.  Viva 1149350199

Képességed

✦ Az alkalmazkodóképességed átlagon feletti. Akármilyen helyzetben megtalálod a válaszokat, emiatt bármin képes vagy tovább lendülni pillanatok alatt.
✦ Fejlett akrobatikus képességeidnek köszönhetően könnyedén mozogsz és egész rugalmas is vagy.
✦ Fel tudod venni a mesebeli troll alakodat.
Nem szórt rá senki csillámport


Ila Nakai, Cassiope Wolf and Onyx Blackwell csillámport hintett rá


Primrose Arclight
Hercegnõ
Hercegnõ
Primrose Arclight
Mesehõs :
Viva C8d099695c84b2000b9691b35050acf59475adc8
Trollok
Pipacs/Queen Poppy
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The Prank Master
A másik felem :
Viva Giphy.gif?cid=6c09b952x9aqdvjyuhopxc8a90theer2xavx1dzlzyadkjtq&ep=v1_gifs_search&rid=giphy
I got that sunshine in my pocket
Viva Willpoulter_whydidnttheyaskevans-01_133
Got that good soul in my feet

Viva 7d4661daa575741028016e29b30426bc

✦ ✦ ✦ :
Viva 23ce87b0ff5129f8254f433ad16609bcb17cc370
And I see your true colors Shining through
I see your true colors And that's why
I love you

Viva 6a55d4397d85c4a633fb67c992a8bf4d016d10bd
Életkor :
22
Akinek az arcát viselem :
Tate McRae
Kereslek, de nem talállak :
Looking for my Veev
Viva 24b34dfe73ea230099130ca3925ab1fe443a7b9d
Because everything gets better with a Sister

✦ ✦ ✦ :
Viva 639a6b548099b444bbd3b03127e6204a
I'm not giving up today
There's nothing getting in my way
And if you knock knock me overI will get back up again, oh

Viva B5a60172300b3acf8218bb4a2ac83ec84da28b95
A tükör mögött :
Lyndriana

Viva Empty
 

Viva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal