Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 118 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 118 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (128 fő) 2024-09-08, 05:00-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Seth V. Dearborn
Tegnap 23:57-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:47-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:43-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:35-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:25-kor


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:08


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

10 Hozzászólások - 33%


5 Hozzászólások - 17%


5 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 7%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%



Megosztás
 
You're so annoying
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásYou're so annoying Empty2024-09-12, 21:25

You are just a little rat
Shohei x Peng
Annyira nem érdekelt a környezetem, legalábbis addig, ameddig nem irritáltak bizonyos tényezők. S lehet, hogy ő maga nem lélegzett olyan brutálisan nagy hangzavarral, most mégis a falra tudtam mászni tőle. A csípős megjegyzései és az “öreg” szónál azért fent akadok és egy nemtetsző pillantással fordulok is felé. Egy szó nélkül lököm ki az új italát kezéből és állok fel a székből elég fenyegető magasságot felvéve mellette.
- Hogy mondtad? - mérem fel, s alá a kisebb termetűt. Pontosan jól hallottam minek hívott, de egyelőre megadom neki a lehetőséget arra, hogy kijavítsa magát. Ha ezt nem teszi, akkor szívesen rángatom ki magammal a kastély elé, hogy aztán megszégyenítő módszerekkel rúgjam szét a seggét.
- Inkább tartsd meg a véleményed magadnak. - szívom fogaim közt épphogy nem fogcsikorgatva. Aztán egy sóhajjal próbálom rendezni a soraimat. Nem szabadna, hogy elszaladjon velem a ló, még a végén még nagyobb balhéba keverem magam ebben a kicseszett városban. Visszaülök inkább a helyemre és markomba fogom a sakes poharamat, hogy aztán hátra hajtsam, mint akinek meg se kottyan az ilyen. Holott az alkohol toleranciám valóban alacsony a diétámnak köszönhetően. Fejembe is száll elég hamar a sake melegsége és végre elködösíti elmémet annyira, hogy ne aggodalmaskodjak tovább olyan sokat a mellettem ülő légzésén. Ehelyett előveszem a mobilomat és újra próbálom hívni Parkot. A kijelzőn egy elég kellemetlen kép ugrik fel a neve felett, amit direkt úgy választottam ki, hogy a managerem legjobb profilját helyezhessem előnybe. Valóban jól áll neki a dupla-toka.
Fülemhez emelem aztán, mialatt eljátszadozok a kezemben lévő pohárral. Ide-oda lötyögtetem a folyadékot, majd menetközben le is hajtom ismét, ezzel csak fokozva az amúgy is lejtőbe száguldó állapotomat.
- Ki foglak nyírni… - adom fel végül a tárcsázást, s telefonomat is a pultra hajítom. Még ha nem is néz rám a korábbi problémaforrás, akkor is elhitetem magammal, hogy bizony a szemei rajtam vannak. - Mit nézel? - morgom neki kelletlen grimasszal.





Why be a king when you can be a God?
Nem szórt rá senki csillámport


He Min-Ho csillámport hintett rá


Shimada Shohei
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Shimada Shohei
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The Champion
✦ ✦ ✦ :
You're so annoying 794a448e9fdf8edf63f43ca23176886b6c5b377f
I've been hated by many, wanted by plenty
You're so annoying E4c0db9c1ecd9dc770317e6d849d7b82ed4fa4e8
Akinek az arcát viselem :
Nat Chen
✦ ✦ ✦ :
You're so annoying 767f2395cda5f7a628301f15493d5861c3037be5
disliked by some, but confronted by none.
You're so annoying C29a042430de18013674fbcb5ba6610d1da5e081
A tükör mögött :
Lyndriana

You're so annoying Empty
TémanyitásYou're so annoying Empty2024-06-19, 12:30



to: Shohei
from: Min-Ho
Nem vennék jelenleg tudomást másról, hiszen nem vagyok a legjobb hangulatomban. Nem mondom azt, hogy össze lenne törve a szívem, hiszen szerelmes ilyen rövid idő alatt nem vagyok, de azt hittem, hogy jól megvagyunk és tényleg vártam a mai napot. Bár azt hiszem, hogy egy ideig megint csak kerülni fogom ezt a témát. Ahg, és még Tian is tuti ki fog faggatni engem, a fenébe! Erre a gondolatra inkább hirtelen lehúzom az egész pohárnyi tequilát és először fel se veszem, hogy a másik tag nekem szól, de amikor realizálom, hogy nekem mondta, felé nézek.
-Heh… Csak nem bal lábbal kelt fel valaki ma? - vigyorodom el, majd játszani kezdek a székemmel mégpedig úgy, hogy picit jobbra-balra mozgatom, hogy a nyerkegős hangja még jobban idegesítse őt. Ha a légzésem zavarta, akkor ez most még inkább fogja, nem igaz? Általában nem venném magamra, inkább csak távolabb ülnék tőle, de most tényleg nem vagyok jópofizós kedvemben.
-Dugd be a füled, ha ennyire zavar téged, öreg. - majd kérek még egy pohárral az italból és úgy vélem, hogy ennyi elég is volt a beszélgetésből és ő is békén hagy végre. Vagy lelép, nekem az is teljesen jó lenne, csak ne zaklasson tovább.
Tudom-tudom, mindenkinek lehet rossz napja, akárcsak nekem is. Viszont vele ellentétben, én nem vagyok bunkó mindenkivel, akivel egy légtérben vagyok. Oké, vele az voltam, de megérdemelte! Meg mégis mi az, hogy ne lélegezzek hangosan? Tök normálisan vettem a levegőt, még csak nem is az volt, hogy futás után ültem volna le vagy ilyesmi. Annak a tagnak sincs meg minden kerék a fejében, ez tuti.

260 szó
Life is hard


You better think twice...

because what's Mine is Mine.
Nem szórt rá senki csillámport



He Min-Ho
Hõs
Hõs
He Min-Ho
Mesehõs :
You're so annoying SZ8HM
Yetikölyök
Peng
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The annoying brat
A másik felem :
You're so annoying E31e82a6bacb823de015b019caa2518dd8974148

A fool like you... The only person who will watch over you is me.

You're so annoying 685d0c5b0a4b9a8dd5ef5a994b510cf98edc3a33
✦ ✦ ✦ :
You're so annoying SZRIx

You can't run away...

You're so annoying 25095026a32d09ba347b51688c694879c816f93a

...because I'm your destiny.

You're so annoying 4c42631bbc60f13a707e6a27e1561bf7ab93c2b9
Zenedoboz :
You and I

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Still falling for you
Akinek az arcát viselem :
Louis Chiang
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
You're so annoying 4e1a775fdeff9ae959abc272d431f64f
A tükör mögött :
Jinx

You're so annoying Empty
TémanyitásYou're so annoying Empty2024-06-18, 21:39

You are just a little rat
Shohei x Peng
Parknak hatalmas nagy mázlija van, amiért ő Japán legmenőbb kis bárjaiban ihatja magát a sárgaföldig és fektethet meg tucatnyi nőt, ameddig én ebben a hihetetlenül ócska “kastélyban” szívok. Az első pár napot még képes voltam elviselni úgy-ahogy, de amikor a folyosó másik oldalából jövő párocska örjöngése és robaja megzavarta az éjszakámat, az volt az utolsó csepp a pohárban. Fogalmam sincs miféle afférok miatt kezdtek el balhézni, de azt biztosra vettem, hogy a szoba berendezése bánta a dolgokat. Egy pillanatra még el is képzeltem, hogy nekem ilyesféle lehetőségek adódnak, de azzal csak magammal csesznék ki. Mély levegő Shohei. Ez mind csak ideiglenes.
S mivel a ma este sem végződött úgy, ahogy szerettem volna -értsd, nem sikerült becsábítanom a szobalányt az éjszakára-, így inkább jobbnak láttam, ha a fagyos város részlegeit fedezem fel most először és utoljára. A havas berkeken belül egy kastély igazán kiemelkedik a többi mögül. Még azt is mondhatnám, hogy sokkalta jobb hotelt nyújtana számomra, mint a jelenlegi lakhelyem, ha éppenséggel nem lenne átalakítva egy vendéglővé.
- Dracul… Milyen frappáns. Bekaphatod, Park. - sziszegem csak a küzsöbnél, amikor sikerül elolvasnom a kastély tábláját. Ez mind Park hibája. S még csak fel sem veszi a telefont. Ilyenkor azért jogom van managert váltani, nem? Idegesen rúgok egyet az ajtóba, miután azt kirántottam a helyéről majdnem. Nem érdekelt különösebben, ha kárt teszek a berendezésben, ám úgy tűnt ezt a helyet semmi sem tudná szétszedni. Még én sem. Az ajtó erőteljesen csapódik be mögöttem, s ha nem léptem volna el, valószínűleg hátba is vágott volna. Csupán egy cinikus pillantással nyugtázom az ajtó próbálkozását, majd mélyen felsóhajtva vágódok le a bárpult mellé, miután sikerült útbaigazítaniuk a második szintre. Néhányan pusmogtak valamit a harmadik emelet klubjáról, ám annak bejárata számomra titoknak bizonyult. De nem is azért voltam most itt. Az első tervem, miszerint szexelni fogok és kiadom magamból minden dühömet Park iránt, füstbe ment a szobalánynak köszönhetően. A második tervem egy pohár alkohol elfogyasztása volt. Akármennyire is akartam volna többet, az edzéstervem és diétám nem engedhette ezt meg. A bárosnak intek, hogy adjon valami sake-t, ha már ilyen puccos felszerelés terült el mögötte. Üvegek mindenhol, minden színben és formában. Biztosan akadt itt sake is.
- Megtennéd, hogy nem lélegzel ilyen hangosan? - rá sem pillantok a mellettem ülőre, aki már pár perce helyet foglalhatott a széken előttem. Az itala még viszonylag érintetlen volt. A lélegzetvételei viszont kezdtek az agyamra menni ilyen rövid idő alatt is.





Why be a king when you can be a God?
Nem szórt rá senki csillámport


He Min-Ho csillámport hintett rá


Shimada Shohei
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Shimada Shohei
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The Champion
✦ ✦ ✦ :
You're so annoying 794a448e9fdf8edf63f43ca23176886b6c5b377f
I've been hated by many, wanted by plenty
You're so annoying E4c0db9c1ecd9dc770317e6d849d7b82ed4fa4e8
Akinek az arcát viselem :
Nat Chen
✦ ✦ ✦ :
You're so annoying 767f2395cda5f7a628301f15493d5861c3037be5
disliked by some, but confronted by none.
You're so annoying C29a042430de18013674fbcb5ba6610d1da5e081
A tükör mögött :
Lyndriana

You're so annoying Empty
TémanyitásYou're so annoying Empty2024-06-08, 19:53



to: Shohei
from: Min-Ho
Általában nincs szerencsém párkapcsolat ügyileg, főleg ha a csajokról van szó, hiszen Tian mindenkit meghódít. De kajak, én nem tudom, hogy mit látnak benne annyira, de mindenki oda meg vissza szokott lenni érte. Épp ezért is voltam egy kicsit szkeptikus, amikor egy lány az én számomat kérte el, de persze végül megadtam neki.
Eleinte még minden okésnak is tűnt. Sokat dumáltunk, írtunk egymásnak, ismerkedtünk, aztán pedig el is határoztuk, hogy mikor meg hol legyen az első randink. Eléggé izgatott voltam, de közben az idegesítő uncsibátyámat is le kellett koptassam állandóan, mert mindig azt szajkózta, hogy ad nekem tanácsot és ha minden úgy csinálok ahogyan ő mondja, akkor tuti sikeres lesz a randi. Épp eleget hallgatom a podcast alatt, hiszen általában mindig a kis szárnysegédje vagyok. Viszont legalább megéri, mert fizet érte, így van „zsebpénzem”.
Arra viszont egyáltalán nem számítottam, hogy esélyem sem lesz lenyűgözni a csajt, aki végül el sem jött. Több, mint egy órát vártam, végül felhívtam, nem vette fel. Írtam neki, de azokra se reagált. Végül újra hívtam, mire azt mondta a szolgáltató, hogy nem elérhető a szám, írtam neki, de az már át sem ment, mert blokkolt. Ez hirtelen annyira feldühített, hogy a poharamat a földhöz vágtam, szóval végül nem csak az italt, de azt is fizethettem ki.
Egy szóval: katasztrófa. Így tudom jellemezni ezt a napot.
Csalódottságomban elmentem a Dracula vendéglátóhoz és azon belül meglátogattam a bárt. Felültem a székre, majd kértem egy tequilát. Valami erősre van most szükségem.

243 szó
Life is hard


You better think twice...

because what's Mine is Mine.
Nem szórt rá senki csillámport


Shimada Shohei csillámport hintett rá


He Min-Ho
Hõs
Hõs
He Min-Ho
Mesehõs :
You're so annoying SZ8HM
Yetikölyök
Peng
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The annoying brat
A másik felem :
You're so annoying E31e82a6bacb823de015b019caa2518dd8974148

A fool like you... The only person who will watch over you is me.

You're so annoying 685d0c5b0a4b9a8dd5ef5a994b510cf98edc3a33
✦ ✦ ✦ :
You're so annoying SZRIx

You can't run away...

You're so annoying 25095026a32d09ba347b51688c694879c816f93a

...because I'm your destiny.

You're so annoying 4c42631bbc60f13a707e6a27e1561bf7ab93c2b9
Zenedoboz :
You and I

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Still falling for you
Akinek az arcát viselem :
Louis Chiang
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
You're so annoying 4e1a775fdeff9ae959abc272d431f64f
A tükör mögött :
Jinx

You're so annoying Empty
TémanyitásYou're so annoying Empty2024-06-08, 19:47

You're so annoying
Shohei && Peng



You better think twice...

because what's Mine is Mine.
Nem szórt rá senki csillámport


Shimada Shohei csillámport hintett rá


He Min-Ho
Hõs
Hõs
He Min-Ho
Mesehõs :
You're so annoying SZ8HM
Yetikölyök
Peng
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The annoying brat
A másik felem :
You're so annoying E31e82a6bacb823de015b019caa2518dd8974148

A fool like you... The only person who will watch over you is me.

You're so annoying 685d0c5b0a4b9a8dd5ef5a994b510cf98edc3a33
✦ ✦ ✦ :
You're so annoying SZRIx

You can't run away...

You're so annoying 25095026a32d09ba347b51688c694879c816f93a

...because I'm your destiny.

You're so annoying 4c42631bbc60f13a707e6a27e1561bf7ab93c2b9
Zenedoboz :
You and I

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Still falling for you
Akinek az arcát viselem :
Louis Chiang
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
You're so annoying 4e1a775fdeff9ae959abc272d431f64f
A tükör mögött :
Jinx

You're so annoying Empty
TémanyitásYou're so annoying Empty

Ajánlott tartalom

You're so annoying Empty
 

You're so annoying

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» annoying cupid
» Annoying Anomaly