Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Tegnap 15:39-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
✦ leo & mei
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
Témanyitás✦ leo & mei - Page 2 Empty2021-03-12, 00:50


Mei & Leo
〥wanna build be a snowman? 〥
Teljesen megfeledkeztem magamról, ahogyan igyekeztem mindent teljesen magamba szippantani. Bár ennek köszönhetően talán a legnyilvánvalóbb dolgot hagytam figyelmen kívül, hogy nem vagyok egyedül. Nem számítottam rá, hogy belefutok itt bárkibe is, ami miatt ahogy a hangja kirántott engem a saját kis világomból úgy egy kicsit hatra szökkentem.
Először körbepillanatok, mintha nem lennék biztos abban, hogy hozzám beszélt. Nem lenne meglepő, hogy ezek után még valakit sikerült figyelmen kívül hagynom. Mégis mit, hogyan csináltam? Zavarodottan emelem rá a tekintetemet és kezdem azt érezni, hogy belefutottam egy őrültbe ott, ahol senki más nincs csak mi ketten. Hááát.. Szép életem volt az egyszer biztos.
- Mégis miről beszélsz? - Kérdezek vissza végül, mikor már azt kérdezi tőlem, hogy űrlény vagyok-e. Aztán elkezd pantomimest játszani, de olyan meggyőződéssel tapogatja a levegőt, mintha tényleg lenne ott valami. Mindenesetre biztosan sikeres karriert fut be. Engem mindenképpen lenyűgözött.
- Örülnék, ha nem fognál meg akármi is az indok. - Nem tudom, hogy mégis mi baja lehet, de inkább biztonságosnak érzem, hogy tegyek egy lépést hátra szinte nekifeszülve a levegőnek, amit úgy tapogat, mintha csak szilárd felület lenne.
- Pantomimes vagy? Mert nagyon hihetően csinálod.. - Nem is tudom, hogy miért próbálok meg beszélgetést folytatni vele, hiszen nem hiszem, hogy túlságosan magánál van. Viszont valahogy nyugodt körülmények között kellene innen távoznom, mert nem sokat érnék azzal, ha most megpróbálnék elfutni. Egyrészt nem ismerem még annyira a területet és még a végén úgy eltévednék, hogy soha nem találnék vissza a szállásomhoz. Másrészt pedig szerintem még azelőtt utolérne, hogy túlságosan messzire jutnék. Akkor pedig aztán tapogathatna, ahogy akar. Ugh.. Még a gondolatától is kiráz a hideg. Nem sok emberrel volt szerencsém itt eddig találkozni, de meg kell mondanom, hogy az egyszer biztos, hogy ő lesz a legemlékezetesebb. Ehhez aztán kétség sem fér.  
remélem tetszik ♡ lesz még jobb is
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei - Page 2 Empty
Témanyitás✦ leo & mei - Page 2 Empty2021-03-11, 23:34

to: Mei



Damien már elment, de én még mindig a falnál ülök. Annál a hülye falnál, ami nem engedi, hogy végre szorosan magamhoz ölelhessem a fiút, akibe belezúgtam. Hogy lehet az, hogy a város szélén vagy egy üvegfal, amivel senki se foglalkozik. Hogy került ez ide? Miért nem tudjuk eltüntetni? Közben a tenyerem a hideg falon pihen, hátha történik valami. Rengeteg furcsa dolog vesz körül, de ez a leghihetetlenebb mind közül. Mi lehet ez? Nagyon felidegesít, hogy emiatt nem lehet az enyém Damien. Leveszem róla a kezem, majd ökölbe szorítom és beleütök a falba. - Azt a ku... - kiáltok fel, mert nagyon fájdalmas, mintha betonba ütöttem volna bele teljes erővel. Oké... Ez nem vált be. A fájó kezemet nézegetve indulok el a fal mentén. Bepirosodott és nagyon fáj. Erős vagy Leo, kibírod, nagyfiú vagy már! Kíváncsi vagyok, hogy hol a fal vége, ezért megyek mellette végig. Nagyon hosszúnak tűnik és már régóta sétálok. Nem kellett volna annyi üdítőt meginnom a "randi" közbe, mert pisilnem kell, de mi mást tehettem volna, Damientől annyira melegem lett, hűtenem kellett magam. Nem nagyon járnak erre emberek és van egy kieső fa, ami tökéletesen megfelel a céljaimnak. Megállok a fával szembe. Bal láb oldalra ki terpeszbe, cipzár le, répa ki és már érzem is, hogy nem feszít annyira a hólyagom. Elég sokat ittam, szóval eltart egy darabig. Körbenézek, hogy biztosan ne legyen a közelbe senki, de ekkor olyat látok, ami nagyon meglep. Egy lány átsétál a falon, nem is olyan messze tőlem. Rázás, répa vissza, cipzár fel és már rohanok is a lányhoz.
- Ezt hogy csináltad? - rögtön letámadom, de elsőre csak ennyit tudok kérdezni, mert teljesen le vagyok döbbenve. - Boszorkány vagy? Esetleg űrlény? Más anyagból van a bőröd? - a kérdéseim közben végigmérem őt, hogy miben másabb, mint én. - Van itt egy titkos átjáró, amiről nem tudok? - elkezdem tapogatni a falat, hátha csak az én figyelmem kerülte el egy titkos ajtó. - Megfoghatlak? - kérdezem tőle véresen komolyan, aztán rájövök, hogy lehet ezt félre érti. - Mármint nem molesztálni szeretnélek, csak rá kell jönnöm, hogy ezt hogy csináltad.-

336 ✥ Coconut ✥ remélem megfelel  ✦ leo & mei - Page 2 1149350199
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei - Page 2 Empty
Témanyitás✦ leo & mei - Page 2 Empty2021-03-11, 19:23


Mei & Leo
〥wanna build be a snowman? 〥
Egy város, ami nem szerepel a térképen. Nem is tudom, hogy kaphatnék-e ennél jobb lehetőséget arra, hogy újra megtaláljam önmagam és közben kiszakadjak a buborékból, amibe saját magamat helyeztem. Egy ilyen lehetőség azt hiszem csak egyszer fordul elő így bolond lettem volna kihagyni. Szeretnék minél hamarabb a lehető legtöbbet megtudni erről a titokzatos városról, de egyelőre még azt sem tudom, hogy hol kellene kezdenem. Nincs semmi útmutató tekintve, hogy ez a város elméletben nem létezik így az egyetlen módja, hogy mindent megtapasztaljak az nem más, mintha saját magam járom körbe az összes utcáját és fedezem fel minden egyes pontját. Idővel szeretnék majd megismerkedni a lehető legtöbb emberrel, aki itt él, hogy mégis hogyan létezhet ez a város anélkül, hogy bárki is tudna a létezéséről. De azt kétlem, hogy túlságosan hamar megindulna a nyelvük ezzel kapcsolatban. Ha így lenne, akkor rajta szerepelne ez a város a térképen, mert nem lenne akkora titok.
A város külsőbb területein kezdtem el császkálni, mintha csak abban reménykedtem volna, hogy az igazi titok itt lakozik. Hiszen első ránézésre minden teljesen hétköznapinak tűnik. Persze kicsit vannak lelakottabb részei, de ez sem teszi igazán különlegessé. Viszont, ami érdekes, hogy kicsit olyan, mintha minden egyes ember egy városrészhez kötődne. Sosem találkozom ugyanazokkal az arcokkal az egyik részén, akikkel a másikon. Bár elég nagy terület így talán nem is kellene, hogy meglepő legyen. Egy nagyvárosban nem várhatom el, hogy újra és újra belefussak különböző pontjain ugyanabba az emberbe. Ez azonban még csak a legkisebb része a furcsaságoknak, hiszen az időjárás szinte teljesen bolond errefelé. Egyik pillanatban még a nyári hőség akar ledönteni, majd pedig az őszi szellőtől kerülök vészesen közel egy megfázáshoz.
Minden napomat valamilyen formában rögzítem most is fényképeket készítek, hiszen ha egyszer úgy döntök, hogy visszatérek a régi életemhez nem akarom, hogy bárki is azt mondja nekem álmodtam ezt az egészet.
Ahogy egyre előrébb sétálok, mintha ismét kifordulna magából a környezetem a gyönyörű tavaszból, hirtelen hűvös őszi táj vesz körül.
remélem tetszik ♡ lesz még jobb is
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei - Page 2 Empty
Témanyitás✦ leo & mei - Page 2 Empty2021-03-11, 19:11

meeting the snowman
leo & mei

Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei - Page 2 Empty
Témanyitás✦ leo & mei - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

✦ leo & mei - Page 2 Empty
 

✦ leo & mei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2