Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Emily Margaret Raleigh
Ma 15:08-kor


Baba Mirai
Tegnap 17:15-kor


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
✦ leo & mei
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-05-02, 13:03

The end
Egy fejezet a végéhez ért
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
✦ leo & mei JPbm1tY
✦ leo & mei C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
✦ leo & mei 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
✦ leo & mei 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-05-02, 12:49

to: Mei



- Ez nem túl megnyugtató. Mondjuk mindenkinek van valami hibája - vonom meg a vállam.   Pszichopata gyilkosként is elfogadom, ha engem nem szúr szíven egy kanállal. Még sosem találkoztam gyilkossal. Biztos, hogy betojnék, ha meglátnék egyet. Nem szeretem az ijesztő dolgokat. Ha már valaki meg akar ölni engem, akkor legyen ilyen ártatlan arcú lányka, mert nem ijedek meg előtte.
- Azért betörök a legközelebbi ablakgyártóhoz és kiderítem miket művelnek ott - létezik egyáltalán ilyen? Hogy készül az ablak? Még sosem láttam. Látta már valaki? Nem hiszem, szóval meg is van a kulcs. Narnia ajtaja is egy szekrény volt, miért ne lehetne Stormreach kapuja egy ablak.
Nagyokat pislogok mikor a városomról mesél. - Nincs a térképen? Milyen térképet használsz? Google maps. Töltsd le! Haladni kell a korral - milyen térkép az, amin nincs rajta egy ekkora város? Vagy milyen város az, ami nincs rajta egy térképen? Furcsa.
Nagyon hálás vagyok neki, amiért elviszi a csomagot Damiennek. Még nem tudom, hogy mit fogok küldeni neki, de azt biztos, hogy sok mindent. - Van egy felszerelt éttermi konyhám és hónap dolgozója oklevelem. Az már majdnem az - a konyha is labor, csak nem szörnyeket csinálok, hanem ételt. Mondjuk néha nehéz a kettőt megkülönböztetni. - Szombaton lebuktatjuk a kormányt - jelentem ki határozottan. Nagyon várom már, hogy az ügy végére járjunk. Elköszönünk egymástól, mert már kezd esteledni. Egy nap alatt úgy sem lehet megváltani a világot, de majd szombaton.


225 ✥ Coconut ✥ Én is imádlak  ✦ leo & mei 2426842179   
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-05-01, 16:06


Mei & Leo
〥wanna build be a snowman? 〥
Tényleg kezdem azt érezni, hogy abban az örökös körforgásban sikerült ragadnom, hogy minél több kérdésre kapok választ annál több kérdéssel gazdagodom. Vagy legalább a duplájával. Lehet, hogy azért utazgattam, hogy feltöltődjek, de végső soron inkább csak lemerítem magam újra és újra, mert a kíváncsiságom még az utolsó csepp energiámat is felhasználja arra, hogy valamilyen válaszokat kaphassak még akkor is, ha az végül nem vezet sehová.
- Nem kellett túl sokat gondolkoznom rajta igazából.. - Nem fordult meg a fejemben ilyesmi, de elég könnyű lehetne egy hozzám hasonlónak megúszni gyilkossági vádakat. Csak remélem, hogy senkinek nincsenek ilyen gondolatai a városban. Az is idő kérdése csak, hogy mikor talál még valaki rá a városra, aki képes itt járni-kelni, mintha mit sem számítanának a falak. Van, aki pedig ezt még kegyetlenül ki is használná azt hiszem.
- Ha azt vetted most a fejedbe, hogy ablakokon kezdesz el kiugrálni, akkor felejtsd el. Kétlem, hogy mindenki kiesett volna valami varázsablakon.. - Azok után, hogy akkora erővel neki futott a falnak el tudom képzelni, hogy képes lenne magának ártani csak azért, hogy valamit bizonyítson vagy akár megpróbáljon felülkerekedni ezen a problémán.
- Nem tudom, hogy most mi klikkelt az agyadban, de.. Ez a város nincs a térképen. Mondhatni nem is létezik ezért is jöttem ide, mert ez felkeltette a figyelmemet. - Az egyszer biztos, hogy megvolt a maga fantáziája, amit ha le tudtam volna csapolni és egy kicsit magamba szippantani, akkor megtettem volna, hiszen ebben az esetben koránt sem botladoznék az életemben annyira, hogy egyenest száműzetésbe küldjem magam, hogy egy kis kreativitást leheljek magamba. Bár ettől függetlenül nem hiszem, hogy valaha is képes leszek folytatni a munkásságát apámnak.
- Okés. - Nagyon szívesen segítek neki csomagot továbbítani, vagy üzenetet, hiszen nekem tényleg nem kerül semmibe. Főleg, hogy valamilyen oknál fogva képes vagyok rá.
- Miért neked van? - Kétlem, hogy neki szolgálatára állna csak úgy egy kutatólabor vagy azok alapján, amiket összehordott lenne bármilyen orvosi vagy akármilyen végzettsége. Mármint tényleg azt hitte, hogy meghalhat attól, hogy vérzik az orra. - De akkor szombaton találkozunk addig pedig átrághatod az elméleteidet. - A papírcetlit, amin a címe szerepel zsebre dugom és mosollyal az arcomon elköszönök tőle.
remélem tetszik ♡ téged meg imádlak
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-04-29, 17:31

to: Mei



Igazából én sose láttam semmi furcsát a városban. Nekem minden természetes, ami itt történik. Teljesen átlagos helynek gondoltam, amíg nem találtam meg a falat. A fal nagyon furcsa volt nekem, nem tudtam elképzelni, hogy mi lehet az. Damien miatt minden nap járok oda, így idővel ez is kezdett természetessé válni. Pont mikor már megszoktam volna, akkor lép át rajta egy lány és ezzel megkavar mindent. Megint kezdődik elölről minden. Napokig nem fogok aludni csak azon agyalni, hogy ez hogyan is történhetett.
A gyilkossági tervét lefehéredve, kikerekedett szemekkel hallgatom végig. - Oké... Ezt gyanúsan jól átgondoltad - mondom miközben hátrébb lépek pár lépést. Remélem nem akar megölni. Nem tűnik olyan gyilkos típusnak, de azt mondják, hogy pont az ilyenek kiszámíthatatlanok. Még nem akarok meghalni. A vendéglő tönkre menne, ha kinyúlnék. Nem találna hamar új embert a főnök, nélkülem nincs ott élet. És Damiennel mi lenne? Nem halhatok  meg úgy, hogy nem öleltem meg. Csak egy ölelés. Olyan nagy kérés ez? Na jó, meg talán még a száját is megkóstolnám, de csak azért, mert még sose volt ilyenben részem és az ő szája olyan aranyos. Megrázom a fejem, mert kicsit elkalandoztam, de sikerül újra rá figylenem.
- Még nem estél ki nyitott ablakon? - kérdezem meglepetten. - Lehet, hogy ez lesz a megoldás. Biztosan valami varázs ablakon estem ki. Az is lehet, hogy az ablakok dimenziókapuk - ismét hangosan gondolkozok. Tisztán emlékszem, hogy pár hónapja annyira megörültem a postásnak, hogy kiestem az ablakon. Biztosan akkor kerültem ide. Már mindent értek. - Persze, másik város, nyilvánvaló, ezt mondtam eddig is - úgy teszek, mintha egyértelmű lenne, pedig erre én még nem is gondoltam. - Melyik városból is jöttél? Tatuin? Vagy esetleg a nagy fal? - amint kimondom, hirtelen összeáll a kép. - Várj! Nagy fal...fal. Ez is fal. Mindent értek! - Végre úgy nézek a falra, mint aki rájött a titkára.  
Bele megy abba, hogy a postásom lesz és ennek nagyon örülök.  - Szuper! - kiáltok fel és előveszek egy papírt meg egy tollat. - Tessék itt a címem, szombatra össze tudom készíteni a csomagot, ha neked jó. - Átnyújtom neki. Mindig van nálam papír és toll, mert Damiennel csak így tudunk kommunikálni egymással.
- Ez teljesen jogos, de van bármi féle kutatói végzettséged? Doktori címed? Kutató laborod? - nézek rá kérdőn.
361 ✥ Coconut ✥ Én is imádlak  ✦ leo & mei 2426842179   
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-04-24, 11:12


Mei & Leo
〥wanna build be a snowman? 〥
El sem hiszem, hogy azt hittem, hogy ennyire jó pantomimes. Mármint ennyire jó senki nem lehet. Bár nem mintha eddig nagyon lekötött volna a téma és sok pantomimes előadást láthattam volna. Azonban, ahogy nekirohant a szimpla levegőnek majd a földön kötött ki vérző orral minden volt csak megjátszható nem. Azt gondoltam a városnak a furcsasága véget ér azzal, hogy nincs a térképen és a maga hihetetlen fura éghajlatával. Egyik része jéghideg téli éjszakákat hozza felszínre. A másik pedig éppen a meleg nyarat, amitől egy idő után az ember kis híján hőbútát kap. Egyikre sincs magyarázat, de az, hogy akkor ezeket valami láthatatlan vonal választja el csak még inkább kíváncsivá tesz és talán sokkal tovább maradok majd itt, mint azt terveztem.
- Biztos vagyok benne, hogy sem a börtönrácson, sem a falakon nem tudok átmenni. Meg aztán, ha itt halsz meg átmegyek a másik oldalra és mivel te sem tudsz átmenni így gondolom más sem nagyon, szóval ha a fal túloldalán látnának kétlem, hogy bármivel is megvádolna engem bárki. - Na, nem mintha az lenne a célom, hogy megöljem aztán ellássam esetleg a határon, amit még ki kellene tapasztalnom, hogy pontosan hol is van, hogy egyáltalán oda temethessem. Bár valószínűleg a holteste is csak ezen az oldalon tudna megmaradni. Akkor sem tudna átkerülni a másik oldalra. Le lehetne tesztelni, de az egyszer biztos, hogy ilyen meredek dologra nem vállalkoznék semmi pénzért sem.
Szavaira akaratlanul is felnevetek. Értem én, hogy meg akarja oldani a rejtélyt, amit magában hordoz az egész szituáció, de egyre jobb és jobb ötletei vannak. Igazán használni tudnám az ő kreativitását az új könyvem megírásához. - Nem, de nyitott ablakon se estem még ki, ha ez megnyugtat. Nem vagyok üveges és semmilyen kapcsolatban nem állok az üvegekkel. De igazából nem is idevalósi vagyok, szóval lehet abban van a kulcs. - Ugyanakkor az se magyarázza meg, hogy miért vannak ide bezárva az itt lakók. Na meg legfőképpen, hogy milyen láthatatlan madzag köti őket egy bizonyos területhez. Vagy éppen zárja le előttük a lehetőséget egy fal.
- Részemről rendben van. Mármint láthatóan egyáltalán nem probléma egyik helyről a másikra jutnom, szóval szívesen segítek. - Nem tudom, hogy milyen érzés lehet egy láthatatlan fal két oldalán rekedve lenni elszakítva egymástól. Bár talán a halál is egy ilyen válaszfal csak akkor aztán tényleg semmiféle kommunikáció nincs a két fél között.
- Miért kellene rajtam? Miért nem rajtad, hogy mégis te miért nem tudsz?  
remélem tetszik ♡ téged meg imádlak
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-04-22, 16:21

to: Mei



Rengeteg kérdés foglmazódik meg bennem. Igazából így, hogy láttam azt, hogy van aki át tud menni a falon, csak még több kérdésem lett ezzel az egésszel kapcsolatban. Eddig voltak egész logikus teóriáim amik magyarázatot adnak ennek az izének a létezésére, de mióta láttam, hogy őt átengedi, minden teóriám mehet a kukába. Egyre kétségbeesetten próbálok rájönni, hogy mi állhat a háttérben, még arra is képes vagyok, hogy nekirohanjak. Nincs más ember, aki kockáztatná a testi épségét szerintem. Csoda, hogy túléltem. Mondjuk így is a vérem adtam érte.
- Jó, meggyőztél! Nem akarom összetörni magam. Ha itt meghalnék, akkor azt hinnék, hogy te voltál és mehetnél a börtönbe. Mondjuk lehet, hogy a börtönrácson is ki tudsz jönni. Próbáltál már más falakon is átmenni? - ismét belelkesülök, mert eszembe jut egy újabb megoldás. - Ez a fal szernitem üvegből van, szóval mesélj az üveggel való viszonyodról. Estél ki már csukott ablakon? - kérdezem a szokásos koomolysággal. Ez a téma nagyon komoly és addig nem megyek el innen, amíg rá nem jövök a megoldásra. Az is lehet, hogy maga az anyag különleges. De akkor mi alapján dönti el, hogy ki mehet át és ki nem? Az ázsiai vonalat végül elengedem, mert annak lehet tényleg nincs köze ehhez az egészhez.
Felajánlom neki a szokásos kedvezményem a vendéglőben, mert nagyon kedves, rendes lánynak tűnik, pedig eléggé furán támadtam őt le. - Lehet, hogy nekem lenne egy ötletem. Tudod, nekem vannak a fal másik oldalán barátaim. Vagyis csak egy... - akire igazából nem csak barátként tekintek, de ezt még nem merem kimondani. - Tudunk beszélni a falon keresztül is, azt már sikerült megoldani, de küldenék neki pár dolgot és megköszönném, ha átvinnéd neki - próbálok kiskutya szemekkel nézni rá, mert tudom, hogy ez nagy kérés. Még csak most ismertük meg egymást, de már most postásnak használnám.
- És szerinted hogyan deríthetnénk ki? Milyen vizsgálatokat kéne végeznünk rajtad? -

301 ✥ Coconut ✥ Én is imádlak  ✦ leo & mei 2426842179   
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-04-16, 06:50


Mei & Leo
〥wanna build be a snowman? 〥
Az édes kisváros, ami úgy csalogatott engem, mint valami mézesmadzag talán kicsit ijesztőbb, mint azt gondoltam. Egy kis gyanakvás és félelem mindenkiben ott van, ha egy olyan várost talál, ami nem szerepel a térképen és az internet csodálatos világa sem rendelkezik egyetlen egy találattal sem rá. Mégis eddig azt hiszem csak pozitív tapasztalataim voltak szinte minden téren így szinte hihetetlennek tűnik, hogy lehet ennek az aranyos kis városnak valami sötét oldala is.
Még mindig próbálom feldolgozni a tényt, hogy nekirohant a levegőnek az pedig keményen adott neki egy pofont. De így már érthetőbb is az első reakciója, ugyanakkor elfogadhatóbb cseppet sem lesz. De talán hajlandó vagyok szemet hunyni a szituáció felett. Részben mert érthető, részben mert megsérült.
- Kétlem, hogy így működne a dolog. Én egyszerűen csak sétáltam, amikor megtörtént. Nem szeretném, ha addig mennél neki a falnak, míg össze nem töröd magad teljesen. - Talán ezért nincs a térképen a város? Valami kísérleti dolog folyik itt? Bár ez még egyáltalán nem magyarázza meg, hogy miként is korlátozzák őket falak közé. Meg aztán nem igazán sétálhatna be csak úgy egy kívülálló egy kísérlet közepébe hacsak nem az a cél. Megrázom a fejemet, hogy kiürítsem belőle a tomboló gondolatokat, de ez sem segít inkább csak újabbak kerülnek előtérbe. Ha valamit tudok azaz, hogy soha nem voltam ennyire még összezavarodva és ennyi kérdéssel tele.
- Majdnem biztos vagyok benne, hogy nem ez az oka. - Oké semmiben nem vagyok biztos ebben a városban, de nagyon remélem, hogy igazából nem ez az oka, amiért át tudok menni a falon, mert az egy nagyon elcseszett dolog lenne.
- Wáó.. Igazán kedves tőled! Én nem tudom, hogy mégis mit tudnék felajánlani ezért cserébe.. - Nem vagyok helybéli így nem igazán tudok előhúzni semmit sem a tarsolyomból, bár biztos vagyok benne, hogy nem azért ajánlotta fel, hogy viszonozzam valamivel, mert lehet akármennyire is furcsa természetű az egész tapizós meg falnak rohanós dologgal, de az egyszer biztos, hogy ezek felett szemet hunyva rendkívül aranyos természet.
- Amíg nem tudjuk, hogy én miért tudok átmenni rajta addig nem tudom, hogy miként segíthetnék megoldani ezt a helyzetet.. - Mármint lehet az, hogy nem idevaló személy vagyok azért van szabad átjárásom, de ha tényleg ez a nyitja a dolognak, akkor meg ugyanott vagyunk, hogy nem tudok rajta segíteni.  
remélem tetszik ♡ téged meg imádlak
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-04-14, 16:05

to: Mei



Tényleg rá akarok jönni, hogy hogy csinálta. Nem azért, mert annyira el akarnám hagyni a város, hanem azért, mert Damien a fal másik oldalán él. Azt érzem, hogy minket egymásnak teremtettek, de így nem tudunk igazán együtt lenni, hisz van köztünk egy láthatatlan akadály. Most, hogy láttam, hogy van aki át tud menni rajta, visszatért a remény. Újra elhiszem, hogy van rá esély, hogy átjussak ezen.
Azt mondja, hogy egyszerű ember egy másik városból. Erre csak hümmögök és az állam kezdem vakargatni, mint aki nagyon agyal valamin. Ha ő tényleg egy egyszerű ember, akkor hogy tud átmenni rajta. Talán...talán én lennék az, aki más, mint a többiek?
Nem volt könnyű, de végre betudtam bizonyítani a fal létezését az ismeretlen lánynak. Az már más kérdés, hogy ezt az orrom bánta. A saját véremben fetrengve haldoklok, amíg megjön a segítség. Na jó, igazából csak egy kicsit kezdett el folyni az orromból a vér, de én nagyon nem bírom a vér látványát, főleg ha az az enyém. A segítség pedig csak egy zsepi, de nekem az is elég ahhoz, hogy ne kelljen végignéznem, ahogy elvérzek.
- Ha már elhiszed, hogy van ott valami, akkor nem rohanok neki megint. Kivéve, ha így át tudok jutni. Szerinted, ha megint neki megyek, akkor átjutok? Nem olyan, mint a kilenc és háromnegyedik vágány? - vetem fel az ötletet. Mondjuk nem tudnék neki szaladni megint, mert már félek attól, hogy megint megsérülök. Nem akarok megsérülni, ki fogja csinálni a fánkokat holnap a vendéglőben? Fánk nélkül megáll az élet.
- Öhm... nem... azt hiszem. De nem teszteltem le, hogy ők át tudnak e menni a falon - erősen koncentrálok és tudom, hogy láttam már ilyen szemeket, de nem emlékszem, hogy kihez tartoztak.
- Nagyon örülök Mei! Most már barátok vagyunk. Így kaphatsz 10% kedvezményt a desszertekből a vendéglőben, ahol dolgozok - mondom, miközben vigyorogva rákacsintok. Szeretek új barátokat szerezni. Nagyon fontos, hogy legyenek barátai az embernek. Na meg a kapcsolatok... igen a kapcsolatok. Úgy tud valaki sikeres lenni, ha vannak kapcsolatai. Leszek én még vezérigazgató. Azt nem tudom, hogy hol, de mindegy is, csak legyen egy menő öltönyöm, bőrszíjas karórám és valami menő sportkocsi, aminek annyira lent van az alja, hogy 10 év múlva már ki sem tudok mászni belőle a gerincsérvem miatt.  
- Juj! - felkiálltok miközben visszahúzom az ujjam és magamhoz szorítom. - Jó, meggyőztél! Akkor most te jössz. Mond el, hogy ez mi és szerinted hogyan lehetne megoldani ezt a problémát - keresztbe fonom a karom magam előtt és leülök a földre, ezzel jelezve, hogy kíváncsian várom az ő ötleteit.

414 ✥ Coconut ✥ Én is imádlak  ✦ leo & mei 2426842179   
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-04-08, 19:45


Mei & Leo
〥wanna build be a snowman? 〥
Nem tudom hova tenni a szituációt. Mármint nem értem, hogy miért kellene másnak lennem, mint ember. Vagy egyáltalán mégis miért kellene különlegesnek lennem. Nem, mintha valaha csináltam volna olyan dolgot, amit csodának lehetne nevezni, de az ő szemében nagyon úgy tűnik, hogy pontosan ezt tettem.
- Egyszerű ember vagyok semmi több, aki csak véletlenül talált rá erre a városra és úgy döntött, hogyha már itt van, akkor legalább felfedezi. Nincs bennem semmi különleges. - De tényleg. Nem is lehetnék átlagosabb. Ha akarnám sem tudnám, hogy olvadhatnék még inkább az árnyékba. Bár tény, hogy az édesapám miatt megvan a magam hírneve, de az mégis valahogy más. Lehet, hogy neki köszönhetően fel-fel ismer egykét ember, de ettől függetlenül nem is lehetnék átlagosabb. Csak sodródom az árban többnyire, mint ahogy mindenki más.
Mindenféle gond nélkül elhittem volna, hogy valami nagyon profi pantomimes, de ahogy visszavágódott a látszólag semmitől.. Azt azért kétlem, hogy meg lehetne játszani és a tény, hogy az orra is vérezni kezdett megerősítette bennem, hogy nem csak tetteti magát. Viszont, ha neki ilyen határ szegi útját, akkor engem miért nem érint? A másik pedig, hogy miért nem látom, hogy hol is kellene lennie ennek a bizonyos határnak.
- Nyugodj meg. Amíg nem rohansz újra és újra a "falnak" nem lesz semmi bajod sem. - A tekintetemet oda emeltem, ahol erőteljesen nekivágódott valaminek, de nem láttam semmit akármennyire is hunyorogtam. Számomra teljesen természetes volt az egész. Gond nélkül láttam el a távolba semmi sem gátolta a látóköröm. Akkor mégis minek mehetett így neki? Vagy kettőnk közül ő lenne a varázsló.
A megjegyzésére inkább csak a nyelvembe harapok és megforgatom a szemeimet ahogyan a szemét igyekszik megnyújtani a szabad kezével. - Miért tényleg én vagyok az első ázsiai akit valaha is láttál? - Kétlem, hogy így lenne. Mármint az meredek lenne. Főleg, hogy nekem már volt szerencsém egyhez. De akkor ezek szerint ennek a láthatatlan falnak a másik oldalán tartózkodik az illető.
- Öhm.. Shao Mei-Ling, Mei. - Felállok vele együtt és magamban nyugtázom, hogy igen csak furcsa egy srác, de valahogy koránt sem érzem magam fenyegetve annak ellenére, hogy már másodjára hoz fel egy ötletet, amitől nem is érezhetném magam kellemetlenül. Az előbb le akar tapogatni most meg én vegyem a számba az ujját? Mégis mi jár a fejében, de tényleg? - Egyáltalán nem fogom semmilyen testrészed a számba venni. Másrészt pedig mi van, ha át tudom vinni az ujjad a számban te pedig itt maradsz egy ujjal kevesebbel, hm? - Nem tudom, hogy működik ez az egész, de remélem, hogy ezzel többé-kevésbé el tudom ijeszteni a hasonló gondolatoktól.  
remélem tetszik ♡ téged meg imádlak
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-04-07, 16:27

to: Mei



Nagyon agyalok azon, hogy ő miben lehet másabb, mint én. Hogy tud átmenni a falon, ha én nem. Meg igazából senki nem tud átmenni, akit ismerek. Ő az egyetlen, aki csak úgy simán átlépett rajta.
- Oké, ne nézz hülyének, vegyük sorba, hogy mi lehetsz. Az űrlénydolog szerintem felejtős, mert úgy tűnik össze vagy zavarodva. Van valami képességed? Az államnak dolgozol? Mondjuk nekik miért jó, ha befalaznak? Ők nem lehetnek akkor. Esetleg valami varázsló vagy? Gandalf? - még mindig őt bámulom közbe. Nagyon bolondnak tűnhetek, de rá akarok jönni, hogy mi történik itt. A fogdosást hamar elvetem, mert nem lelkesedik az ötletért. A lányok miért ilyen félénkek, most ebbe nincs semmi rossz.
Nehéz kideríteni, hogy mitől olyan különleges, ha még a fal létezését is kétségbe vonja. Valamit ki kell találnom, hogy bebizonyítsam neki. Hamar meg is van az ötlet és egy kis felkészülés után nekirohanok a falnak, aminek ő a másik oldalán áll most. A következő pillanatban már csak annyit veszek észre, hogy a földön fekszek. Az orromhoz nyúlok miközben félig felülök és meglátom, hogy vérzik. Nagyon megrémülök. Nem bírom a vért. Szerencsére a lány hamar odajön hozzám és felém nyújt egy zsepit, amit elveszek és az orromhoz rakok. - Biztos, hogy túlélem? Nem szoktam megsérülni és ez nagyon durva. Az orvosom azt mondta, hogy vérszegény vagyok. Akkor nekem még kevesebb vért kell vesztenem, ahhoz hogy kinyúljak, nem? - teszem fel komolyan a kérdéseim, hátha ő ért hozzá. Most már kezd bennem összeállni a kép, hogy ő semmit nem tud a falról. - Én se látok semmit, mert nyilván átlátszó - mondom miközben megforgatom a szemeim. - Oké, elhiszem, hogy nem tudod mi történik, de látod, hogy te azon simán átmész, amin én nem, szóval valami van veled. Ki kell derítenünk, hogy miben vagy másabb, mint itt mindenki. Mondjuk egy dolgot tudok, de az elég rasszista - közben az egyik szabad ujjammat a szemem sarkába helyezem és meghúzom, hogy összemenjen.  - Kísérleteket kell végeznünk, hogy rájöjjünk. Dr. Leo Winters vagyok, furcsaságügyi professzor - mutatkozok be neki miközben összeszedem minden erőmet és felállok a földről. - Már tudom is, hogy mi lesz az első kísérlet. Ugye te át tudsz menni, de én nem. De mi van, ha én benned vagyok és úgy akarsz átmenni? Ha ráharapnál az ujjamra és megpróbálnánk úgy átmenni, akkor talán ki tudjuk játszani a rendszert - vetem fel az ötletem és a magasba emelem az említett ujjat.

388 ✥ Coconut ✥ Ez nagyon pihent lett, ne haragudj ✦ leo & mei 2732251548
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-03-25, 23:37


Mei & Leo
〥wanna build be a snowman? 〥
A városnak a furcsasága olyan könnyedén szippantott magába, hogy néha megfeledkezem arról, hogy más emberek is tartózkodnak itt, akik valószínűleg sokkal többet tudnak erről a helyről, mint én. De eddig viszonylag csak azokkal vettem fel a kapcsolatot, akikkel elengedhetetlen volt. Hajtott a felfedezés öröme, lehetősége és mindent saját magam akartam megtapasztalni nem pedig valaki más szájából hallani. Ugyanakkor nem gondoltam volna, hogy pont az erdős részen fogok belefutni valakibe, aki nagy valószínűséggel elveszítette a józan eszét.
- Tényleg nem tudom, hogy most mégis miről beszélsz. - Talán paranoiás lenne? Mégis miért beszélne máskülönben űrlényekről? Mintha az egész fejében valami összeesküvés elmélet rejtőzne pusztán azért, mert átsétálok egyik pontról a másikra. Nem, mintha olyan nehéz lenne, de tény, hogy fura módon tökéletesen alakítja az őrült pantomimest.
- Rendkívül hálás vagyok érte. - Nem tudom miként reagáltam volna, ha le akar tapizni, de nagy valószínűséggel nem hagytam volna magam. Bár, ha tényleg olyan nagy pantomimes akkor ez az állítólagos fal, amit ideképzelt megvédene tőle. Bár amennyire őrült lehet, hogy szerte foszlana ez a korlát abban a pillanatban, hogy az állítólagos fal túloldalán van, amit el akar érni. Mégis egyre inkább igyekeztem az általa képzelt fal másik oldalához csoszogni nagyjából észrevétlenül.
Zavartan nézek rá, ahogyan elkezd távolodni majd, mintha felkészítené magát valamire úgy ugrándozik. Egy pillanatra megijedek, hogy felém rohan így teszek pár lépést hátra, aminek köszönhetően a "fal" másik oldalán vagyok így jobb rálátásom is van a történésekre, miszerint szó szerint lepattan a levegőben lévő láthatatlan falról.
Egy pár másodpercig értetlenül nézek a földen fekvő alakjára, mielőtt még képes lennék bármit is lereagálni.
Előkotrok a zsebemből pár papírzsebkendőt és úgy sietek oda mellé. Továbbra sem okoz nekem semmilyen nehézséget áthatolni azon a láthatatlan rétegen, ami az előbb lekevert neki egy pofont. - Ugyan nem fogsz meghalni.. - Letérdelek mellé és átnyújtom a zsepit neki remélvén, hogy elfogadja. - Akármi is az, aminek nekirohantál.. Én nem látok semmit. - Habár talán ez már neki is nyilvánvaló, de ettől még nem csökken a kíváncsiságom, hogy mégis számára miért vannak ilyen korlátok.  
remélem tetszik ♡ lesz még jobb is
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty2021-03-15, 16:31

to: Mei



Tényleg körbe nézek, mielőtt elkezdem lepisilni a fát, de a fal felé nem nézek, hisz ki gondolná, hogy az üvegfalon át tud sétálni valaki. Pedig az a lány épp átsétál a falon. Döbbenten nézem végig a történéseket és rengeteg odlog átfut az agyamon. Hogy csinálta? Ki lehet ő? Vajon én is meg tudnám csinálni? Végre együtt lehetnék Damiennel? Mindent megtennék azért, hogy átjussak azon a falon. Nagyon akarom tudni, hogy hogyan juthatnék át és ölelhetném magamhoz Damient, szóval rögtön letámadom a lányt.
Tényleg nem tudok rájönni, hogy hogyan csinálta, a sok mese miatt rögtön arra gondolok, hogy nem e világi teremtés ez a lány, de ő eléggé furcsán néz rám. Nem igazán érti a helyzetet, de az is lehet, hogy csak titkolja.
- Szóval nem akarod elárulni. Gondoltam... az állam fenyegetett meg? Én tudok Roswellről és az űrlényekről. Mindent el akarnak tussolni a nagyok - valójában nem igazán hiszek az ilyen összeesküvés elméletekben, de láttam átmenni valaki az üvegfalon, szóval most már mindenben hiszek. Az is eszembe jut, hogy nem a lány különleges, hanem a falnak ezen része, szóval azt is átvizsgálom. Nem találko rajta semmi nyílást vagy titkos átjárót, szóval csak a lány lehet a megoldás.
-Jó, nyugi, nem fogdoslak meg. Keressünk más megoldás - az államat vakarva gondolkodok. A tapizás már tényleg sok, nem akarok ráijeszteni. Úgy látom rajta, hogy még mindig nem érti miről beszélek.
- Pantomim? Mi? Nem! Ahj... - már a fejemet fogom, amiért ennyire elbeszélünk egymás mellett. - Szóval te nem is tudsz a falról? Mondjuk nem meglepő, hisz olyan lazán sétáltál át rajta. Várj! - mondom neki és messzebb megyek a faltól. Azt hiszi csak eljátszom, szóval meg kell győznöm és tudom is, hogy hogyan. Ugrok párat és megrázom magam, hogy összegyűjtsem minden bátorságom. Gyerünk Leo, meg tudod csinálni! Elindulok és futva haladok a fal felé. Nem lassítok, hanem neki rohanok, mert ezt lehetetlen lenne eljátszani. Természetesen a fal most se enged át, hanem lepattanok róla. Talán kicsit túl komolyan vettem a dolgot, mert a földön elterülve is érzem, hogy fáj mindenem. Az orromhoz érek majd megrémülve pillantom meg, hogy vérzik. - Te jó ég! Vérzek! Meg fogok halni! - teljesen bepánikolok.




350 ✥ Coconut ✥ remélem megfelel  ✦ leo & mei 1149350199
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ leo & mei Empty
Témanyitás✦ leo & mei Empty

Ajánlott tartalom

✦ leo & mei Empty
 

✦ leo & mei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next