Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
✦ caleb & mei
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-10-03, 00:24

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
✦ caleb & mei JPbm1tY
✦ caleb & mei C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
✦ caleb & mei 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
✦ caleb & mei 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-08-31, 20:35

Mei & Caleb
✦  We can be stronger together
Azt hiszem jobban át kellene gondolnom, hogy mikor mit mondok... illetve hogy azt az adott dolgot mennyire gondolom komolyan, meg mennyire nem. Mert az addig oké, hogy megmondom a másiknak, hogy szerintem mit kellene csinálnia ebben meg ebben a helyzetben, végülis azért jött, hogy segítsek neki. Ezzel semmi gond. Azzal már inkább, hogy meg is csinálja amit mondok neki. Vagyis... nem azzal van a gond, hanem hogy én közben elfelejtettem, hogy basszus, védekezni kellene, különben megjárom. Hát, megjártam. De azért majdnem felnevetek mikor megfogja a karomat, talán ezzel próbálja megakadályozni, hogy jobban fájjon. Már ha megelőzni nem tudja... csak az a baj, hogy attól, hogy a karomat tapogatja lejjebb még ugyanúgy fájni fogok.
- Nem, semmi gond! Nem történt semmi gond... semmi olyan, ami maradandó lenne, ne aggódj! De komolyan mondtam, tényleg ügyes vagy.
Egy pillanatig csak hallgatom őt és nem szólok bele, bár nem igazán értem, hogy miért szabadkozik ennyire. Semmi rosszat nem csinált, csak követte az utasításomat. Arról már nem tehet, hogy én magam elfelejtettem, mit mondtam, vagy csak egészen egyszerűen nem figyeltem oda. Megesik az ilyesmi, semmi probléma.
- Hééé, nyugi! Ne szabadkozz, nem történt semmi visszafordíthatatlan! Azért ezt jegyezd meg, mert ha másoknak is ilyet tudsz csinálni, akkor egy ideig biztos nem mennek a közeledbe utána. Szóval csak ügyesen! És nem kell befognod, semmi rosszat nem mondtál.
Sikerélmény mindenkinek kell. Senki nem úgy születik, hogy tökéletesen tudja csinálni a dolgokat... legfeljebb ha a sírásról van szó. Akkor viszont mégis. De ha gyakorol az ember, akkor egyre jobb és jobb lehet. Meinek sincs félnivalója, hiszen ez az ütés is valószínűleg ösztönből jött neki.

Sok szeretettel  ✦ caleb & mei 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-08-31, 19:07


Mei & Caleb
〥gotta be stronger 〥
Nem hiszem, hogy teljesen végig gondoltam a helyzetet, de azaz érzésem, hogy ez rá is ugyanúgy igaz volt. Mert az ösztönösen irányuló csapásom gond nélkül célba talált, amitől olyan bűntudat öntötte el a lelkemet, hogy szinte legszívesebben megfogadtam volna a tanácsát és addig futottam volna ameddig csak a lábaim bírják, hogy aztán soha többet ne dugjam ide az orromat, mert nem hiszem, hogy együtt tudnék élni ekkora szégyennel.
Szinte automatikusan fogtam meg mindkét karját, mintha csak egy összetörni készülő vázát akarnék gyorsan elkapni, hogy megakadályozhassam a káoszt, amit azzal indítottam el, hogy nekikoccantam az asztalnak, amin büszkén díszelgett.
- Egek.. Én annyira nagyon sajnálom! Nem tudom, hogy mégis mi ütött belém.. Ugye nem esett komoly bajod? - Talán nem okoztam a jövőjére kivetülő problémákát, de ettől függetlenül még picit sem érzem jobban magam tekintve, hogy fájdalmat okoztam egy olyan személynek, aki igazán nem érdemelte meg. De ezek szerint az ösztöneim már kezdenek kiéleződni az ilyen helyzetek terén és legközelebb már ennyivel többel futhatok neki a dolgoknak.
- Tudnék örülni annak, ha tényleg ilyen hatásosan érhetném el, hogy valaki féljen tőlem. Mármint nem, mintha azt szeretném, hogy fél tőlem, vagy azért jöttem ide, hogy kiéljem a bántalmazó hajlamaimat, amelyek amúgy nincsenek! De inkább azt hiszem befogtam. - A mosolyát igyekszem a saját arcomon tükrözni annak ellenére, hogy totális zagyvaságokat hordok össze előtte. De lehet, hogy ennek köszönhetően könnyebben merül feledésbe a fájdalom, amit neki okoztam.
remélem tetszik ♡
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-08-30, 18:42

Mei & Caleb
✦  We can be stronger together
Úgy látom lassan, de annál biztosabban elkezd megtörni a jég, és Mei feloldódik - legalább annyira, hogy végre képes válaszolni anélkül, hogy a földet fixírozná közben. Ez azért elég jó jel, tekintve hogy pár perccel ezelőtt még rám sem mert nézni. Pedig én aztán tényleg nem vagyok egy emberevő óriás, vagy hasonló szörnyeteg, még véletlenül sem.
- Tudom. Ezért mondtam, hogy ha nem tudod kivédeni a közeledését, akkor vagy fuss, ahogy csak a lábad bírja, vagy... auuuu!!
Arta már nem marad lehetőségem meg időm, hogy befejezzem a mondatot, mert szót fogad és ott támad ahol a legjobban tud fájni. És sajnálatos módon még sikerül is neki, mert elég váratlanul ér a dolog, így aztán néhány pillanatig összegörnyedve markolászom a koronaékszereket, hogy aztán nagy nehezen felegyenesedjek, és folytathassuk. Nem szólhatok semmit, hiszen csak azt tette amit mondtam neki, szóval az egész az én hibámból történt. Pontosabban figyelmetlenségemből. Hát... így jártam. De legalább kiderült, hogy működnek az ösztönei, vagy hallgat rám. Bár valószínűleg ösztönből cselekedett.
- Ügyes vagy...! Ha ezt éles helyzetben is így csinálod, akkor azt hiszem, kezdhetnek félni tőled.
Rámosolygok, hogy oldjam a feszültséget, mert látszik rajta, hogy még mindig nincs a helyzet magaslatán.... pedig tényleg jól csinálta. Remélhetőleg egyszer el is hiszi.

Sok szeretettel  ✦ caleb & mei 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-08-30, 04:01


Mei & Caleb
〥gotta be stronger 〥
Szerettem volna azt mondani, hogy jól bánok a szavakkal, de be kellett bizonyítanom, hogy nem így van. Nem tudtam kimászni a gödörből, amelybe belerántott az a nyamvadt alak. Ezért kell alternatív megoldásokat találnom arra, hogy valamilyen módon ki tudjam húzni magam onnan.
- Ez ugye sajnos nem minden esetben lehetséges. - Próbáltam teret és lehetőséget nyerni magamnak, de sajnálatos módon ez nem jött össze. Ennek köszönhetően kerültem egy igen csak kellemetlen szituációba, amelyből olyan eszközökkel ástam ki magam, amelyekre se nem vagyok büszke, se nem ismételném meg szívesen, ha lehetséges egy életre elkerülném még a lehetőségét is. Ez azonban akármennyire is szeretném, hogy lehetséges legyen nem feltétlen lesz az tekintve, hogy előbb vagy utóbb újra bele fogok futni, ha akarom, ha nem. Akkor már felkészülve indulok neki.
Ahogy a keze a vállamon landol nem tudom, hogy a történteknek köszönhetően vagy valami mélyen eltitkolt genetikai kódolásnak köszönhetően, de a térdem hamar olyan helyen találja el, ami valószínűleg egyáltalán nem kellemes a számára, hacsak nem reagál rá. Bár kétlem, hogy számított volna egy ilyen lépésre tőlem így kevés esélyt látok rá, de soha nem lehet tudni. Viszont, ha tényleg sikerül ekkora mértékű fájdalmat okoznom egy ártatlan személynek és nem annak, aki ténylegesen megérdemelte volna, akkor nem tudom, hogy miként fogok tudni tükörbe nézni. Az is lehet, hogy nem lesz rá szükség, mert a bűntudat magával ránt engem a mélybe.
remélem tetszik ♡
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-08-23, 11:44

Mei & Caleb
✦  We can be stronger together
Már nem is tudom, hogy egyáltalán miért is kezdtem el edzeni, aztán edzősködni. Csak jól akartam kinézni, vagy más oka is volt? Mert hát általában fontos oka van annak, ha valaki meg akar erősödni. És most nem azokról az esetekről beszélek, amikor azért jönnek ide, hogy szeretnék erősebb lenni, hogy lenyűgözzem ezt meg azt a lányt. És még ez is a jobb esetek közé tartozik. De most nem én vagyok a lényeg, hanem hogy szegény lánynak segítsek, ha már egyszer megkeresett minket, hogy önvédelmet szeretne tanulni. Hát, rajtam aztán nem múlik, az egyszer biztos.
Még mindig nem igazán tudja felvenni a szemkontaktust, de már azért mintha valamivel bátrabban nézne rám. Haladunk... lassan, de biztosan haladunk.
- Igen, lerázod magadról. Mondjuk még jobb, ha esélyt sem adsz neki, hogy közel engedd magadhoz. Van, hogy a legjobb védekezés a futás. Szóval ha gyors vagy, akkor valamilyen szinten mondhatni nyert ügyed van.
Úgy látom Mei rátapintott a lényegre... remélem, nem tapasztalat útján tanulta meg, mit kell csináljon. Habár önvédelmet akar tanulni, akkor vagy nagyon előrelátó, vagy már volt dolga rossz emberekkel. Egyik sem túl kedvező eshetőség, azt azért valljuk be.
- De ha nem akarsz vagy nem tudsz futni, és hirtelen kell cselekedned, akkor még mindig ott egy másik lehetőséged is. Lábat fel, és ott találd el, ahol biztosan fáj neki!
Azzal már nyúlok is, hogy megérintsem a vállát, hogy lássam, mit is csinál ebben a helyzetben. Már csak azt remélem bízik bennem annyira, hogy tudja, biztosan nem fogom bántani, és enged az ösztöneinek. Azok majd megmutatják neki, mit is kell tennie.

Sok szeretettel  ✦ caleb & mei 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-08-18, 00:28


Mei & Caleb
〥gotta be stronger 〥
Mindenre képes vagyok annak érdekében, hogy szembe tudjak nézni azzal a majommal legközelebb. Habár már az is nagy szó, hogy sikerült elmenekülnöm bele sem merek gondolni abba, hogy mégis mi lett volna, ha nem így alakul és magával visz ki tudja, hogy hova a fenébe, ahová el akart ráncigálni magával. Nem tudom, hogy a falon miért nem tudnak átjönni, de egyáltalán nem bánom tekintve, hogy ez az egyetlen, ami valamilyen biztonságot ad nekem.
- Oh, persze jogos. Szia Caleb az én nevem Mei. - Kicsit már bátrabban nézek rá, habár még most sincs különösebb fogalmam arról, hogy mégis mit is csinálok igazából, de legalább már tudom, hogy jó kezekben vagyok és nem kell aggódnom amiatt, hogy mégis mennyire leszek ügyetlen. Mert az nem kérdés, hogy az leszek nincs benne tapasztalatom meg másrészt azért elég gyenge is vagyok, de azért vagyok, hogy ezen mindenképpen változtassak.
- Öhm.. Lerázom magamról? - Nem tudom, hogy mégis mit tennék ilyen helyzetben tekintve, hogy a legutóbbi kellemetlen élményemnél is finoman fogalmazva nem éppen praktikus módszert választottam arra, hogy lerázzam, de mivel működött ezért nem lehet annyira szörnyű. Meg aztán biztos vagyok benne, hogy egy pár napra maradandó sérülést ajándékoztam neki így remélhetőleg nem játssza be ugyanezt mással is. Vagy legalább egy életre elfelejti, hogy létezem, de akármennyire szeretném, hogy így legyen kétlem, hogy olyan könnyedén túltenné magát rajta. Főleg, hogy szerintem még inkább nehezebbé tettem a számára, hogy elengedje. De pontosan ezért is kell megtanulnom, hogyan védjem meg magam, mert máskülönben nekem aztán tényleg lőttek.
- Gondolom ez nem a jó válasz. - Egy kicsit zavart és rövid nevetés hagyja el ajkaimat, miközben a copfommal kezdek el zavaromban játszani.
remélem tetszik ♡
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-08-15, 21:49

Mei & Caleb
✦  We can be stronger together
Nekem, aki nagyjából mindig ezzel foglalkoztam egyértelmű, hogy a testedzésben mit, miért, hogyan kell csinálni. Persze én sem úgy kezdtem, hogy mindent is tudtam, csak lassan jutottam egyről a kettőre. De pontosan ezért tudom biztosra mondani, hogy nem siettethető. Mindenkinek más a fejlődési tempója, és ha siettetni akarunk valakit, akinek nem megy olyan gyorsan az adott dolog mint nekünk, akkor abból előreláthatólag csak baj lesz. A velem szemben álló lányon pedig látszik, hogy a legjobb lesz, ha nem siettetjük a dolgokat. Lassan haladunk, akkor minden rendben lesz. Jelenleg abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán rám fog - e nézni valaha is. Nem igazán tűnik úgy, mint aki bármennyire is ki merne állni magáért.
- Rendben van, akkor kezdjük! Viszont mielőtt elkezdjük: azt hiszem, hogy mindkettőnknek könnyebb, ha tegeződünk, úgyhogy: Szia, Caleb vagyok! Téged hogy hívnak?
Nem szokványos, hogy egy vendéggel tegeződünk, de úgy érzem így tényleg egyszerűbb lesz. Na meg ő sem fog feszengeni, hogy mit mondjon meg hogy mondja.
- Jól van! Bármit is teszek ne ijedj meg, rendben? Ne aggódj, nem foglak bántani, efelől biztosíthatlak! Képzeld azt, hogy egy ismeretlen férfi vagyok, aki akaratod ellenére hozzádér. Mondjuk megfogja a vállad, de te ezt nem szeretnéd, és az értésére akarod hozni, de épp nem tudsz beszélni. Mit teszel?
A félelem sokmindenre késztetheti az embert. Van, hogy elnémul és ha akarna beszélni se jön ki hang a torkán, legfeljebb nyöszörgés. De van, hogy adrenalinlöketet kap tőle, amitől nyúl módjára rohan a támadójától. Valószínűleg ennél a lánynál is ez lenne az első reakció, mert futni azt szokott, ez látszik rajta. Csakhogy az sem mindig lehetséges, tehát meg kell tanulnia megvédenie magát... én pedig segítek amiben csak tudok.

Sok szeretettel  ✦ caleb & mei 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-08-07, 10:06


Mei & Caleb
〥gotta be stronger 〥
Különösebben nem számít, hogy mégis mivel fogjuk kezdeni az egyetlen lényeg a számomra azaz előrelépés, amelynek formáját inkább rábíznám a szakértőre. Fogalmam nincs, hogy mit csinálok, hiszen nem vagyok az a típus, aki túl sok idejét tölti konditermekben. Mondhatni ez az első alkalom, hogy betettem a lábamat egybe. Általában csak futni szoktam. Attól meg még maradék felesleg is lekopik rólam, aminek köszönhetően sokszor már azzal cukkolnak, hogy áttetsző vagyok, de nem tehetek róla. Egyszerűen ilyen a testalkatom. Ha meg túl széles lennék, akkor az lenne a baj. Az embereknek semmi sem jó, de néha a genetika igen is beleszól abba, hogy valaki olyan, mint egy pálcika és nem feltétlen saját döntésen alapszik.
- Nekem tökéletesen megfelel. Szóval kezdhetjük. - Azt hiszem már egy minimális szint is elég ahhoz, hogy többet ne tudjon olyan könnyen sarokba szorítani, de ahhoz még nem lesz elegendő, hogy megmutassam neki azt, amit meg kell mutatnom. Pedig igazán megérdemelné, hogy kiporoljam a hátsóját. De nem lehetek rögtön profi mindenben, úgyhogy megelégszem azzal, ha képes leszek megvédeni saját magam. Ebben pedig senki és semmi nem állíthat meg.
- Nem, arra semmi szükség nincs. Készen állok, szóval részemről kezdhetjük. - Felemelem a fejemet, hogy végre ránézzek. Nem akarok meghátrálni. Főleg, mert egyrészt nem igazán mehetek haza addig amíg nincs valami a markomban, amivel kicsit indíthatok, hiszen attól félek egy picit, hogy ott fog várni rám, akárhol is megyek át a város különleges falán, ami úgy tűnik szinte mindenkit korlátoz csak engem nem. Nem tudom, hogy erre mi lehet a magyarázat ezért segíteni sem tudok olyan módon, mint ő szeretné meg a történtek után nem is nagyon szeretnék. Sokkal másabb dolgokra vágyom. Valószínűleg ezeknek nem örülne fele annyira sem, de az is lehet, hogy igen viszont, akkor csak azt igazolná, amit eddig is gondoltam, hogy nem teljesen száz százalékos valami a fejében.
remélem tetszik ♡
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-08-04, 10:47

Mei & Caleb
✦  We can be stronger together
Azt hiszem nem kellett volna megkérdeznem tőle, hogy mit is szeretne tulajdonképpen: erősödni, vagy inkább az önvédelemre helyezné a hangsúlyt? Láthatóan nem igazán tud dönteni. Nem tud, vagy nem akar, azt nem tudom egyértelműen megmondani, de azt hiszem talán nem is számít. Az a lényeg, hogy a végén rám bízza a döntést, én pedig igyekszem a lehető legjobb döntést hozni. Testalkatát elnézve nem hiszem, hogy jelen állapotában bármi komolyabb gyakorlatot el tudna végezni. Futni... na, futni még lehet, hogy nagyszerűen tud. Viszont mivel nem tűnik túl erősnek, így azt hiszem talán az lesz a legjobb megoldást, ha az önvédelemmel próbálkozunk meg először. Persze csak ha nincs jobb ötlete... mert egyébként nyitott vagyok az ötletekre, bármi is legyen az.
- Jól van, akkor azt hiszem kezdjük az önvédelemmel. Ha mentálisan elég erős vagy, akkor nem lesz gond. Ráadásul ha csak egy minimális önvédelemmel is rendelkezel, akkor már meg tudod védeni magad addig is, amíg meg nem erősödsz kicsit. Rendben van ez így? Mert nyugodtan szólj, hogy te hogy gondolod, meg tudjuk beszélni!
Nem szeretnék ráerőltetni semmit, mert hát mégiscsak az ő testi épségéről beszélünk, nem igaz?Ő tudja, hogy neki hogy lenne jó. Az viszont kissé zavar, hogy még mindig nem hajlandó vagy nem képes felvenni a  szemkontaktust. Az arcáról és a szeméből a legkönnyebb kiolvasni, hogy épp milyen állapotban is van, és hogy pihenjünk  -e, vagy folytathatjuk. Ha viszont nem látom a tekintetét, akkor nem tudom megmondani, mi a helyzet. Az övét pedig határozottan nem látom, mert még mindig a padlóra fókuszál maga elé. Hát.. ez így érdekes lesz, de majdcsak lesz valahogy. Nem erőltetek rá semmit, közben pedig majdcsak rájön, hogy tőlem aztán nem kell félnie. Akkor pedig majd felenged és könnyebb lesz a közös munka is. Egyszerre egy lépés, azzal többre megyünk.
- Akkor... kezdhetünk? Vagy most hazamész, összeszeded magad, és holnap kezdjük a tényleges munkát?
Nem sietünk sehová, úgyis ő fogja diktálni a tempót, különben nem fog úgy fejlődni, ahogy szeretne. Ezt nem lehet erőltetni, de azt sem szeretném, ha közben meggondolná magát. Mondjuk az is igaz, hogy ha  nem lenne valami tényleg komoly oka rá, akkor már eleve ide se jött volna.

Sok szeretettel  ✦ caleb & mei 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-07-29, 03:52


Mei & Caleb
〥gotta be stronger 〥
Mindenkinek megvannak a maga kellemetlen élményei az életben, de úgy érzem, hogy az első számú helyet még így is a mostani találkozásomnak sikerült elnyernie. Kétszer is meg kell gondolnom, hogy mégis hol és miként megyek vissza a város azon részébe, hiszen el tudom képzelni az őrült elméjéből kiindulva, hogy képes ott tanyázni és figyelni, hogy mikor bukkanok fel újra. Nekem pedig nincs kedvem felkészületlen szembenézni vele, úgyhogy meg kell találnom a módját, hogy felülkerekedhessek rajta. Ez a hely pedig a legjobb kiindulópontnak tűnik.
- Igazából rád bíznám, hogy mégis szerinted melyikkel kellene kezdeni. - Nem vagyok túl erős, de amit erőben nem tudok felhozni a lelkesedésemmel igyekszem pótolni. Mert van okom rá, hogy igazán összeszedjem magam és akár összeszorított fogakkal is, de végig csináljam a számomra kitűzött célt.
Kicsit zavarban vagyok, mert nem igazán mondhatnám, hogy gyakran járok konditerembe, vagy van bármi fogalmam is arról, hogy mit is kell majd csinálnom. Erre csak pluszban rárakódik, hogy nem szeretném, ha bárki is rákérdezne, hogy mégis miért akarom ilyen hirtelen megvédeni magam. Abba valahogy nem lenne túlzottan egyszerű belemenni. Meg aztán nem kell senkinek féltenie, hiszen amíg a fal ezen oldalán vagyok nem árthat nekem. Legalábbis elméletben.
- A kettő közül talán az önvédelemre lenne szükségem elsősorban szóval, ha úgy gondolod, akkor kezdhetjük azzal aztán közben meg-meg erősödők meg tudok esetleg fókuszálni arra is. - Azt hiszem igazán a kettőt nem lehet olyan könnyedén elválasztani egymástól, hiszen ha az önvédelemre fókuszálunk akaratlanul is erősödőm, ha pedig erősödőm akkor mondhatjuk azt is, hogy sokkal könnyebben meg tudom védeni magam. Legalábbis elméletben aztán, hogy gyakorlatban, hogy sikerül azt már nem tudom. De mondhatjuk azt is, hogy igazán szép álomkép, amit határozottan meg akarok valósítani. Nem fogom hagyni, hogy még egyszer sarokba szorítsanak. Nem hunyászkodom meg többé. Mondom ezt úgy, hogy az edző tekintetét úgy kerülöm, mint a forrókását.
remélem tetszik ♡
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty2021-07-02, 20:14

Mei & Caleb
✦  We can be stronger together
Megértően bólogatok mikor elmondja, miért is jött ide. Persze, ide általában azért jönnek, hogy megerősödjenek, a dolognak ez a része teljesen rendben van, azt hiszem. De önvédelmet tanulni? Itt? Ilyen is lehet? Nem is tudtam róla. Mondjuk az is igaz, hogy személyi edzőként általában a gépek közelében vagyok, és ott segítek azoknak akik épp elakadtak valamelyik gyakorlat végzése közben, esetleg tanácsra lenne szükségük. Az önvédelem valószínűleg Fülöp terepe. De ha egyszer nem ér rá, a vendég pedig önvédelmet szeretne tanulni,  akkor azt hiszem nincs mit tenni. Nincs más hátra mint előre, ahogy mondani szokás.
- Rendben van! Hát akkor... hol szeretnéd kezdeni? Erősödni szeretnél először, vagy...
Egy pillanatra elhallgatok és gondolkozom. Nem szeretném ha túlerőltetné magát, hiszen pontosan azért jött ide, mert nem tartja magát elég erősnek. És ahogy elnézem igaza is van. Egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy az ő testfelépítésével meg tudná védeni magát... vagy ha mégis, akkor nagyon ügyesnek kell lennie. Nem tudom mi lehet az oka annak, hogy eljött hozzánk és fejlődni szeretne, de az én tapasztalataimból kiindulva azt hiszem elég komoly oka kell, hogy legyen.
- Attól függ mit szeretnél. Ha erősödni szeretnél, akkor azt hiszem jobb, ha a felméréssel kezdjük. Azonban ha az önvédelem mellett döntenél, és később kezdesz erősödni, amiben természetesen segítek, ha szükséged lenne rá, akkor nem feltétlenül szükséges a felmérés. Az önvédelemnél talán az a legfontosabb, hogy az eszed és a szíved a helyén legyen. Ha mentálisan rendben vagy, akkor menni fog, ne aggódj!
Mosolygok rá bátorítólag. Azt mondanám jobb, ha az önvédelemmel próbálkozik meg először, ugyanakkor abból kiindulva, hogy akkor is rögtön lesütötte a szemeit amikor engem meglátott nem vagyok biztos benne, hogy eléggé rendben van hozzá mentálisan. Hát... hamarosan kiderül.

Sok szeretettel  ✦ caleb & mei 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

✦ caleb & mei Empty
Témanyitás✦ caleb & mei Empty

Ajánlott tartalom

✦ caleb & mei Empty
 

✦ caleb & mei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Caleb
» Caleb és a lelkizés