Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Friends stick together to the end
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásFriends stick together to the end Empty2021-09-04, 02:22

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Friends stick together to the end JPbm1tY
Friends stick together to the end C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Friends stick together to the end 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Friends stick together to the end 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Friends stick together to the end Empty
TémanyitásFriends stick together to the end Empty2021-08-10, 20:58


@Ekon Hart részére


kell egy kis áramszünet

- Még soha. De sosem lehet tudni mikor kezdesz el új dolgokat ki próbálni – vonom meg vállam szende képpel, mielőtt lenevetném magam. Persze tudom, vagyis inkább nagyon, de nagyon remélem, hogy nem lenne képes csak így, minden szó nélkül eltűnni, és engem felültetni. Annyira régen vagyunk már barátok, hogy az szinte testvériségnek számít, és nem egyszerű barátság. Nem is tudom, hogy ismerek-e még valakit, vagyis valakiket, akik ennyire közeliek lennének egymásnak, családon kívül. Talán, ha jobban belegondolok, nincs is senki. Egyediek vagyunk és különlegesek, bár ezt amúgy is tudtuk, hogy mi sosem voltunk vagy leszünk átlagosak.
- Benne vagyok – bólintok aprót, persze ő ezt már nem láthatja, mert meg sem várja a válaszom. Tipikus, kérlek, tipikus. Bár nem reklamálok, hiszen már akkor tudja, hogy igen fogok mondani, mikor felteszi a kérdést, mert ennyire ismer engem. Néha kicsit amúgy ijesztő, hogy ilyen tűpontosan ismerjük a másikat, hogy tudjuk, mit fog mondani és simán befejezzük a másik mondatát. Mint valami elcseszett romantikus párocska, én mondom. Nem véletlen kérdezték meg múltkor, hogy mi akkor együtt vagyunk-e, és ha igen, akkor mikor tervezünk összeházasodni. Hát nem mondom, jót nevettem a kérdésen.
- Igyunk ránk – koccantom össze a két poharat, amint a sajátomat leteszi elém. Aprót kortyolok az italból, de tényleg, épp csak az íze kedvéért, és már vissza is kerül elém. Előbb beszéljük meg a komoly dolgokat, utána jöhet a piálás. – Beszéljünk először a legfontosabb dologról – nézek komolyan a szemébe, és hagyok egy pillanatnyi drámai szünetet. – Van egy nő – húzódnak széles vigyorra ajkaim, ahogy befejezem a mondatot. Azt hiszem, ezzel most sikerül kicsit megijesztenem, de hát annyi baj legyen. Megérdemli, hogy gyötörjem kicsit azután, hogy mostanában ilyen velem.  

szeretettel: Noah

Vendég
Vendég
Anonymous

Friends stick together to the end Empty
TémanyitásFriends stick together to the end Empty2021-07-18, 19:26

To: Timon, the best
Szerettem volna, ha minden visszaáll a régi kerékvágásba, ha nem kellene titkolóznom előtte, nem kellene messzire kerülnöm, vagy nem feszengenék a közelében, de erre kevés esélyt láttam. Elmondani nem nagyon mertem amiatt, amit Ginny-nek kifejtettem, miszerint félek, hogy Noah elfordul tőlem, akkor már a titkolózás és a bűntudat sokkal jobb. Ilyen baromság miatt elveszíteni a legjobb barátomat szörnyű lenne.
Útközben próbáltam ráhangolódni az estére, elfelejteni az álmokat, a malacot a tükörben, a bűntudatot pedig elnyomni, legalább egy kis időre, amíg megpróbálom helyrehozni a kapcsolatom Noah-val. Mégis ideges voltam, mikor odaértem, és ez talán látszott is rajtam. Nehezen tudtam elrejteni az érzéseimet, ez nagyjából mindig is így volt. Részben ezért nem lettem színész.
- Felültettelek én már valaha? - kérdezem vigyorogva, miközben viszonozva az ölelését megveregetem a hátát. Nekem már egyáltalán nem volt furcsa a közvetlensége, sőt, az lett volna furcsa, ha nem "borul" a nyakamba. Örültem, hogy újra együtt töltünk egy kis időt, emiatt igyekeztem a legjobb formámat hozni. Talán ha ugyanúgy viselkedek vele, mint előzze, akkor kevésbé mar majd belülről a bűntudat.
- Mit szólsz akkor egy whisky-hez? Fárasztó napunk volt ma. - grimaszoltam egyet, de tulajdonképpen nem a munka miatt akartam egy erősebb italt. A feszültségemet és a bűntudatomat akartam italba fojtani. Meg sem várva a válaszát kikértem magunknak az italt, és amint a kezembe kaptam, már sétáltam is vissza az asztalhoz. Leraktam először Noah elé az italt, majd helyet foglaltam és koccintásra emeltem a poharat. - Nem mostanában volt pasis esténk, szóval... igyunk ránk! - Reméltem, ez egy jó kezdet az estéhez, és egy kicsit oldottabban fog telni a hátralévő része.
From: Pumbaa
Vendég
Vendég
Anonymous

Friends stick together to the end Empty
TémanyitásFriends stick together to the end Empty2021-06-27, 17:47

Pumbaa & Timon

Mostanában valamiért kerül engem. Nem tudom, mit követhettem el, amiért ezt érdemlem, de ideje ezen változtatni. Mert nem járja, hogy lemond minden közös programot, és még csak magyarázatot sem kapok rá. Vagy nő van a dologban, vagy halálos beteg. Esetleg meleg, és rájött, hogy belém van zúgva. Na jó, ez szórakoztató elgondolás, de talán mégsem.
Meglepett azzal, hogy a ma estére igent mondott, ugyanakkor végtelenül boldoggá is tett. De komolyan, elképesztően örülök, hogy végre tölthetünk együtt egy kis időt. Egyrészről baromira hiányzik már, hogy egy-egy sör felett világmegváltó témákat feszegessünk, másrészről szükségem van a tanácsára. De komolyan, tudnom kell mit gondol a szőke-ügyben. Harmadrészről ideje megvitatnunk, hogy mi a jó édes fészkes fene folyik most kettőnk közt. Engem nem érdekel, ha nő van nem túrhat ki, ha halálos beteg én leszek az, aki az utolsó percben is fogja a kezét, ha meg buzi, hát… hadd legyen, valahogy majd túl evickélünk ezen is. Mert mi mindenből kimászunk. Ketten, együtt. Csak ehhez szükségem van rá is, mert egyedül nem tudom megmenteni kettőnket.
Lábam ideges, gyors ritmust üt az asztal alatt, miközben én félpercenként az órámra pislogok. Esküszöm, azon aggódok, hogy nem fog eljönni. Persze, abban bízom, hogy csak késik, de mi van, ha mégsem? Bassza meg, aggódom érte. Kurvára aggódom, nem tehetek róla.
Aztán persze megjelenik az ajtóban, és én elfelejtem, hogy aggódtam. Mert annyira örülök, hogy látom, hogy semmi más nem számít. Jó ég, ez elképesztően nyálasnak hangzik, de baromira fontos nekem. - Azt hittem már nem is jössz - forgatom meg szemeimet, miközben kimászok az asztal mögül, hogy megölelhessem. Szeretem kifejezni a szeretetem mások, és úgy mindenki felé, még ha ezzel néha (gyakran) zavarba is hozok embereket. Bár szerintem ő már hozzá van ehhez szokva. - Még nem rendeltem, szóval ha már ilyen nagylelkű vagy, a választás joga is megillet - vigyorgok rá úgy, mint a fogkrém reklámokban szokás.
305 szó ✥  megjegyzés
Vendég
Vendég
Anonymous

Friends stick together to the end Empty
TémanyitásFriends stick together to the end Empty2021-05-26, 00:44

To: Timon, the best
Az utóbbi időben kicsit nehezen birkóztam meg a magánéletemmel, s bár jól esett a beszélgetés Ginny-vel, a Noah-val való kapcsolatomon nem segített. Szerettem volna őszinte lenni vele, de mivel rajta nem láttam a furcsaság jeleit, és minden a megszokott volt vele kapcsolatban, abban biztos lehettem, hogy ő nem tapasztalja azt, amit én. Így mégis hogyan mondhattam volna el neki? Rosszul éreztem magam a titkolózás miatt, ugyanakkor az örökkévalóságig nem kerülgethettem.
Belementem, hogy munka után találkozzunk a kávézóban, nem csak azért, mert fárasztó volt kibúvókat keresni, hanem mert hiányzott a barátom, akit szinte testvéremnek mondhattam. Magányos voltam az elmúlt hetekben, se vele, se másokkal nem nagyon szocializálódtam, eltekintve azt az estét Virginiával és Oscarral a színházban. A találkozó előtt haza akartam ugrani lezuhanyozni, átöltözni, mert bár elég korán el tudtunk szabadulni kivételesen, egy kis felfrissítés nem árt.  
Rengeteg minden kavargott a fejemben készülődés közben, a színházról íródott cikk, a titkom, és még a színházban lévő feszültség is eszembe jutott. Összeszedtem magam, megettem néhány szelet pizzát indulás előtt, mire rögtön az egyik bogárevős álmom jutott eszembe. Az elmúlt napokban megpróbáltam nem értelmezni őket, csak úgy tenni, mintha egyszerűen furcsa álmok lennének, amiket kávézás után már el is felejt az ember, a tükörbe pedig inkább nem is pillantottam, csak ha muszáj volt. Valahogy össze kellett szednem magamat.
Gyalog indultam el, így egy kis időbe beletelt, mire odaértem a kávézóba, ahol Noah már várt rám. Nem késtem sokat, maximum tíz percet, és egy kicsit feszengve indultam meg oda, ahová leült. A fennálló új helyzettel nem tudtam mit kezdeni, mintha Noah eltávolodott volna tőlem, holott én távolodtam el tőle. Ő nem tehetett semmiről, ahogy én sem, mégis így éreztem. Távolság volt köztünk, és nem voltam benne biztos, hogy át tudjuk hidalni.
- Szia! Bocs, hogy késtem, gyalog jöttem. Rendeltél már valamit, vagy hozzak egy italt? Én állom! - jelentettem ki, igyekezvén vidámnak tűnni, s meglepő módon az is voltam. Tényleg hiányoztak a közös iszogatások, amikre néha sort kerítettünk, a filmezések, vagy csak az, hogy feszültség nélkül dolgozzak mellette. Egy ingyen ital számára igazán kijárt, ha már egyelőre mással nem tudtam szolgálni.  
From: Pumbaa
Vendég
Vendég
Anonymous

Friends stick together to the end Empty
TémanyitásFriends stick together to the end Empty2021-05-25, 20:56

Friends stick together to the end
Noah West && Ekon Hart

Vendég
Vendég
Anonymous

Friends stick together to the end Empty
TémanyitásFriends stick together to the end Empty

Ajánlott tartalom

Friends stick together to the end Empty
 

Friends stick together to the end

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal