Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Tegnap 18:52-kor


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there.
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásGood friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. Empty2023-10-13, 15:35

Good friends are like stars.

Eva && Ila

Sok minden történt azóta, hogy beadtam a felmondásomat Evának: az állatmenhely nagyon sok energiámat felemészti, cserébe jó pár kutyának sikerült szerető gazdit találni – igen, még az örökmorgó Scrooge is talált magának családot Konnor, Kenai és az én személyemben -, és mióta Kenaijal beszéltünk azzal az idős hölggyel végre minden értelmet nyert, már nem gyötörtek a rémálmok és nem akadtam ki, ha véletlenül medve alakot öltöttem. Még mindig nem tudtam, hogy miként leplezzem mindezt Konnor előtt, sőt szinte mérget vettem volna rá, hogy a viselkedése alapján ő volt Koda.
Most mégsem értem rá ezen rágódni, hiszen végre sikerült összeegyeztetni a naptárunkat a barátnőmmel – és volt főnökömmel -, így sietősen szeltem át az utcákat, hogy mihamarabb elérjek hozzá. Útközben meglátogattam apát is, vittem neki ebédet, hiszen neki sem ártott néha házikosztot ennie, majd felkerekedtem, hiszen minél előbb át akartam érni a barátnőmhöz. Használhattam volna kerékpárt, vagy szállhattam volna buszra, de nem laktunk annyira vészesen egymástól, egy kis séta pedig senkinek nem ártott meg.
Az utcákat járva összefutottam néhány ismerőssel, szomszéddal, vagy csak olyan személyekkel, akiket egykor az étteremben kiszolgáltam. Valaki megállított pár percre beszélgetni, de ennél több időre nem térítettek el az úticélomtól.
Ahogy a szellő a hajammal játszadozott, azon merengtem, hogy vajon hányan akadtak köztünk, akik hasonlóak voltak, mint Kenai és én. Még mindig szoktuk a régiúj neveinket, és én javarészt csak akkor használtam, ha magunk voltunk, vagy pedig gondolatban hivatkoztam rá. Furcsa érzéseim támadtak ezzel a kettős élettel kapcsolatban, ezért is szerettem volna Evával találkozni, hogy kikérjem a véleményét, illetve elkunyeráljam tőle az egyik receptjét.
Mosolyogva nyomtam meg a bejárati ajtaja melletti csengőt, és türelmesen vártam, hogy ajtót nyisson nekem. Aztán, amikor megláttam őt a küszöbön állva, nem tudtam megállni, hogy ne öleljem át.
- Szia! Annyira örülök, hogy látlak, olyan rég találkoztunk! – köszöntöttem, miközben a vállait gyengéden megfogva elléptem tőle. Eva kisugárzása mindig feldobja a hangulatomat. Ez a nő bárkit képes motiválni arra, hogy dolgozzon keményen és küzdjön az álmaiért, ezért is mertem lépni, hogy foglalkozzak állatokkal.
- Mesélj, hogy vagy? Mi a helyzet Azriellel? Most itthon van, vagy csajos napot tartunk? – érdeklődtem, miközben beljebb léptem az előtérbe.



346 words ; youtube ; note: remélem, tetszik majd   Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. 1149350199  

Nem szórt rá senki csillámport



Ila Nakai
Lázadó
Lázadó
Ila Nakai
Mesehõs :
Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. Brother-bear-fjpPIv
Mackótestvér
Nita
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
Mama bear
✦ ✦ ✦ :
Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. B2bb4ea1b82f73e6fcb6707c62bea5f7d2f71cf0

Once you love someone, they stay in your heart forever.
Életkor :
2
Akinek az arcát viselem :
Diana Korkunova
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. Baf005593d7e04fce1f5a7bb6133f4e8e46ec728
A tükör mögött :
Lazarus

Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. 20231225_134803_0000

Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. Empty
TémanyitásGood friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. Empty2023-10-13, 15:32

Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there.
Eva && Ila

Nem szórt rá senki csillámport



Ila Nakai
Lázadó
Lázadó
Ila Nakai
Mesehõs :
Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. Brother-bear-fjpPIv
Mackótestvér
Nita
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
Mama bear
✦ ✦ ✦ :
Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. B2bb4ea1b82f73e6fcb6707c62bea5f7d2f71cf0

Once you love someone, they stay in your heart forever.
Életkor :
2
Akinek az arcát viselem :
Diana Korkunova
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. Baf005593d7e04fce1f5a7bb6133f4e8e46ec728
A tükör mögött :
Lazarus

Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. 20231225_134803_0000

Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there. Empty
 

Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Friends are friends till the end of times
» Under the Stars ♔ Simba && Nala ♛
» The night only brings out the stars, not the answers
» Underneath the stars, a dinner rendezvous becomes a symphony of flavors and laughter.
» Not friends at all