Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
lost and found
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
Témanyitáslost and found - Page 2 Empty2021-05-29, 20:45


Beauty and the Beast

they hate each other. no they don't. not really.

Kezdtem azt érezni, hogy lassan elveszítem a józan eszemet. Nem tudom, hogy hova tűnhetett el a könyv, de már az a pont is egyre közelebbinek tűnt, mikor saját magamat hibáztatom. Igazából ki mást is hibáztathatnék? Az én felelősségem itt minden így a legkevesebb lenne, hogy odafigyelek mindenre, de mégis szem elől tudtam felejteni egy könyvet.
Elmondhatatlanul fel tudott húzni Maverick is, hiszen kirúgással fenyegetett, bérmegvonással. Mintha nem tudná, hogy mennyire szívemen hordom az egész könyvtár sorsát és benne minden egyes kötetét. Szinte betegre aggódtam magam, hogy mégis hova keverhettem el. Ha elvitték, akkor annak fel kellett kerülnie a listára. Ugyanakkor egyiken sem volt. Nem lehetek itt minden egyes pillanatban, hogy figyelemmel kövessem a történéseket, hiszen én magam is emberből vagyok. Viszont azt senkitől nem nézném el, ha elkövetne egy ilyen hibát. Hatalmam senki sorsa felett nincs, de az egyszer biztos, hogy egy ilyen galiba után nem hunynék szemet senkinek a hibája felett. Még akkor sem, ha elismerem, hogy mindenki hibázik. Ha nem jegyzi fel legalább szólhatott volna, de semmi nyoma nincs. Mintha köddé vált volna a könyv és a benne rejtőző történet is.  
Már az asztalom rendszerezettsége is idegesíteni kezdett, amire az utóbbi időben még jobban odafigyeltem, hiszen megjegyzést tett rá a drága főnököm holott kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy rendben tartsam az asztalomat. Eleve az azt beterítő káosz a könyv eltűnésének következménye volt.
Már kis híján kezdett elhagyni a remény, hogy meglelem, amikor egy újabb személy érkezett a könyvtárba. Mosollyal az arcomon üdvözöltem készen arra, hogy az érzéseim ellenére a lehető legjobb formámat hozzam.
- Jó napot kívánok, miben segíthetek? - Egy pillanatra levegőt is elfelejtek venni, amikor megpillantom a kezében lévő kötetet, amit nemes egyszerűséggel tesz le elém. - Csak visszahoztam, amit legutóbb kikölcsönöztem. - Szinte kis híján kiestek a szemeim a helyéről és közel álltam ahhoz, hogy megcsípjem magam, mert kezdtem azt hinni, hogy álmodok. Nem lehet, hogy ilyen "könnyedén" az ölembe pottyanjon. - Elnézést, de mikor kölcsönözte ki pontosan? - Teszem fel a kérdést és szinte nagyon közel állok ahhoz, hogy örömömben ugrálni kezdjek. Mondhatni életmentő ez az idegen. Legalábbis az idegeimnek jót fog tenni. - Pár napja volt szerencsém egy kedves hölgytől. Miért talán valami elmaradt? - Elkezdett azon járni az agyam, hogy mégis kiről beszélhet, de nem akartam túlságosan sokáig a gondolataimba merülni így nem raboltam egyikőnk idejét sem tovább. - Nem, dehogy. Remélem nagyon élvezte a történetet. - Az legalább valamennyire elmosná a keserű emlékét a lelkemben tomboló viharnak.
Egy darabig míg elbeszélgettem vele miközben elintéztük az összes papírmunkát amelyet kétszer is ellenőriztem, hogy pontos legyen. Majd miután távozott úgy öleltem magamhoz a könyvet, mintha csak egy elveszett gyermekem lett volna.



436 words
note: remélem tetszik  lost and found - Page 2 1149350199

Vendég
Vendég
Anonymous

lost and found - Page 2 Empty
Témanyitáslost and found - Page 2 Empty2021-05-29, 19:56

lost and found
Beauty && Beast

Vendég
Vendég
Anonymous

lost and found - Page 2 Empty
 

lost and found

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Lost and Found – c&s
» Nice work, gentlemen. You found the Hun army.
» ✦ Lost Empire ✦