Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Jonathan Gold
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásJonathan Gold Empty2021-06-28, 12:55

Jonathan Gold
Play by: Jack Falahee



Becenév
Han
Mesehõs
John Silver (A kincses bolygó)
Tükörkép
Látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Nyugat: Stormreach
Foglalkozás
Az Argentum vezetője
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

A homlokomat masszíroztam, miközben a papírokat forgattam egymás után a kezemben. Amint átolvastam egyet, már raktam is a megfelelő stószra. A papírok között szerepelt… jó pár számla… akadt fizetésemeléssel kapcsolatos kérelem is és persze… nem maradhattak ki a jó öreg panaszlevelek sem. – Ahhh… hosszú napnak nézek elébe. – A könyökömmel támaszkodtam az asztalon és szinte gyűrtem az arcomat. Egy újabb papír akadt a kezembe… nem volt időm elolvasni, mivel egy határozott kopogás zavart meg a dolgomban. – Igen? Mit akar? – Kicsit ingerülten feleltem az idegennek. Az ajtó nyílt és Jim lépett be rajta. – Jim… fiam? Csak nincs valami baj? – Rendesen üdvözöltem volna, de megláttam rajta, hogy valami nincs rendben. Rémült volt az arckifejezése. – John, nem láttad Morphot? – Rögtön egy kérdéssel fordult hozzám. – Morphot? Nem! Nem nálad kellene lennie? – A nyakamat simítottam és figyeltem a reakcióját. – Mindent tűvé tettem, de egyszerűen felszívódott! – Feszült volt, de megértettem. Valahogy rám is ragadt belőle… azonban próbáltam nyugodt maradni. – Nézd, Jimmy! Tudod milyen Morph… lehet, csak bújócskázik és arra vár, hogy megtaláld… ha így nézzük, akkor nyerésre áll! – Egy halvány… ám széles mosollyal válaszoltam neki. – Áh… ez most nem segít! – Legyintett egyet, majd elviharzott. – Hé… Kölyök! – Nem tudtam megállítani. Néztem egy darabig a kijáratot, végül a szék támlájának dőltem. Az előző papírt vettem újra a kezembe. Az olvasásban ismét megzavart valami. Legalábbis szöszmötölés hangja hallatszott a közvetlen közelemben. Leraktam a lapot és a hang forrását kerestem. Erősen figyeltem. – Vajon honnan jöhet ez a fura… hang? – A fiók kicsusszant a helyéről és a földön landolt. A kutya benne feküdt és amint rám pillantott, már ugrott is az ölembe. – Hé… hé, Morph! Hát itt bujkáltál! – Hirtelen rántottam a tekintetemet az ajtó irányába. Jimre gondoltam, de nem kiabáltam utána, mivel gyorsan elment, így biztos, hogy messze járhatott. Nem hallaná meg a hangomat. – Na, Morph! Most megyünk és megkeressük Jimet, rendben? – Néztem rá kedvesen, amit ő ugrálással és nyalogatással jelzett, hogy benne van. – Jól van… Morph! Induljunk. – Kimásztam a székből és az ajtón keresztül hagytam el az irodát. Eközben a kutyát végig a karomban tartottam.

Néhány méter után kiértünk egy nagyobb helyiségre. Az emeletről figyeltük a műsort. Odalent nem sok vendég volt. Azonban azzal a kevés emberrel Megara nagyon is elvolt. Jól bánt velük. A vendégekről ellenben ezt nem lehetett elmondani. Részegek voltak. Próbáltak belekötni a lányba, de ő nem hagyta magát. – Khm… Valami gond van, Uraim? – Nem hagyhattam szó nélkül. Tudtam, hogy meg tudja védeni magát Megara, de jó főnökhöz mérten tennem kellett valamit. – Az égvilágon semmi! Minden a legnagyobb rendben van… a „kedves” Urak épp távozni készültek. Már ha nem akarnak még többet fizetni… – Az, hogy a lány válaszolt helyettük… meglepett, azonban éreztette velem, hogy valóban semmi ok az aggodalomra. – Zene a fülemnek… akkor megyek is a dolgomra! Számítok rád! – Mindig is talpraesett volt, ezért sem féltettem… annyira. Bár kicsit túlságosan is beleüti mindenbe az orrát. Meglehet, hogy ezért fog nagyobb bajba keveredni…
A folyosó végéig haladtam, ott megálltam és fülelni kezdtem. Jim hangja visszhangzott, ahogyan Morphot kereste. A hang irányába fordultam és elindultam felé… egyre közelebb jutottam, végül mielőtt még benézett volna az egyik szobába, megállítottam. – Jim, fiam! Csak, hogy megvagy… – A vállánál fogva húztam közel magamhoz. Szerencse, hogy nem lépett be a szobába. Scroopnak nem tetszett volna, ha megjön és meglátja, hogy valaki járt nála. – Morph? Te meg hol jártál? – A fiú kérdésére figyeltem fel. – Az irodában rejtőzött el. – Nyeltem egy nagyot. – Jobban kellene figyelned rá. – A kijelentésem közben nyújtottam át neki. – A feladatodról remélem nem feledkeztél el, ugye kölyök? – Ezzel utaltam arra, hogy Charlotte-ot szemmel kell tartania. A részletekről nem is tud és ez pont így jó. Nem is kell tudnia semmiről, bőven elég annyi, amit már említettem neki korábban. – Nem felejtettem el! – A szemeit forgatta és úgy válaszolt. – Helyes! – Megveregettem a vállát. – Viszont nem szabad lazsálni… gyerünk dologra! Gyanítom, van rengeteg feladat, amit még nem csináltál meg! – Fél mosolyt mutattam felé. A hátára tettem a kezemet és párat löktem rajta, hogy haladjon előre. – Jól van, jól van… megyek, John! – Elfogadta a tényt, hogy dolgoznia kell… és amint befordult a sarkon, megnyugodtam. A tiltott szobába nem lépett be és ez volt a lényeg. Enyhén fejeztem ki magamat korábban… konkrétan Scroop kicsinálta volna a fiút. Ha jobban belegondolok, nem is értem, hogy miért bíztam meg ebben a féregben… mindig csak a gond van vele. Az üzleti találkozókon is csak a saját feje után megy. Elfogad olyan ajánlatokat is, amiről meg sem kérdez. Komolyan fel tudnék robbanni… Ráadásul, ha itt tartunk… a háttérből ő volt az, aki miatt Megara olyan helyzetbe került amibe. Az a fura idegen, aki barátnak adta ki magát, az Scroop egyik embere volt… Megara ezért van itt, mivel azt hiszi, hogy nekem törleszti az adósságot, de valójában Scroopnak. Szemmel kell tartanom… mindkettőjüket.
– Áhh… ekkora bolond is csak én lehetek! – A fejemet vakartam. – Na, de… ideje visszamennem az irodába. – Elindultam volna, de Scroop szobájából egy tükörben láttam meg magamat. A kezeimet, majd a ruhámat vizsgáltam meg és megállapítottam, hogy el kell mennem a mosdóba. Teljesen szőrös voltam. Az arcomat csupa nyál borította. Igyekeztem hát. Útközben, ahogy tudtam leporoltam magamról a sok szőrt. Amint a mosdóba értem a csapot megnyitva a víz segítségével viszont, meg tudtam mosni az arcomat. Ahogyan kinyitottam a szememet, a tükörben már nem a valódi alakom nézett vissza rám, hanem egy mesebeli alak. Valamiféle kiborg lehetett. Igaz nem ez volt az első alkalom, hogy látom azt a lényt. Ezért sem rémisztett meg a dolog. Persze, nem tudtam hova tenni, de már megszoktam a látványt. Kíváncsi lennék, hogy vajon csak én vagyok vele így, vagy esetleg más is lát furcsa lényeket a tükörben? Nem kerítettem neki nagyobb feneket…
A mosdó ajtót becsukva az iroda felé vettem az irányt. Nem is telt el sok idő és már meg is érkeztem a célomhoz. Leültem a székbe, a fiókot visszatettem a helyére és azt a papírt vettem ismét a kezembe, amit már kétszer kezdtem el olvasni. – Remélem, senki nem fog megzavarni… ezúttal. – Dünnyögtem… és nem csak azért, mert haladni akartam a papírmunkával, hanem azért is, mert a lapot elolvasva a fejemet fogtam… – Hogy nem sül le az ilyennek a képe… – Egy panaszlevél akadt a kezembe… Azzal volt baja a vendégnek, hogy magasnak tartja az italok árát. – Ha valami nem tetszik, akkor el lehet menni másik fogadóba! – Mérgemben majdnem összetéptem a papírt… de… néhány levegővétel után letettem a megfelelő stószra. – Harmadik oszlop! – Ráztam meg a fejemet. – Remélem Megara az ilyeneknek megtanítja, hogy nálunk mi is a szokás… – Egy újabb papírért nyúltam. – Haladni kell, és csak úgy tudok végezni a munkával, ha sorban mindent átnézek… azonban ez nem lesz könnyű. Főleg, ha még egy balfácán írását el kell olvasnom… mert akkor biztosan felgyújtom az egészet… – Ezzel a hozzáállással folytattam a dolgomat…

Képességem

✦ Kibernetika: Amint aktiválódik a képességed, a jobb karod, a jobb lábad, valamint a jobbszemed át fog alakulni, ami ezek után számtalan funkciót fog ellátni.
✦✦✦ Kibernetikus kar: A jobb karod sok eszközt, fegyvert tartalmaz, olyanokat, mint például bilincs, pisztoly, fáklya, lángszóró, rengeteg éles eszköz, olló, hasító, vagy épp főzőeszközök. És még sok más.
✦✦✦ Cyborg Eye: A jobb szemed számos optikai látásfunkciót fog ellátni: nagyítás, termállátás, éjszakai látás, röntgen és még sok más. Viszont hátránya is lesz a szemednek, mivel az érzelmeid alapján a színe változékonnyá válik. Ha semleges az érzlemi állapotod, akkor aranysárga, de amint dühösebb leszel, egyre vörösebbé válik.

✦ Főzés: Ez a képesség talán most is ott van benned, de amikor mindenre emlékezni fogsz, a főzőtudományod az egekbe szökik. Ám nem csak finomakat főzöl, hanem rekord gyorsasággal is készíted el az ételeket.
A képesség 1 lezárt játék után aktiválódik, tehát a 2. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Baba Shouta

Fedora

Nem szórt rá senki csillámport


Evangeline Snow, Justin Hazeldine and Haley Bailey Desrosiers csillámport hintett rá


Jonathan Gold
Gazember
Gazember
Jonathan Gold
Mesehõs :
Jonathan Gold Tumblr_p6o9j7375E1u2x68ro4_250
Jonathan Gold Jim-and-John-Silver-jim-hawkins-38512140-245-146
A kincses bolygó
John Silver

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
Titulus :
☪ The Cyborg ☪
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
☪ Jack Falahee ☪
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
☪ Stormreach ☪
A tükör mögött :
Jonathan Gold Tumblr_ngk4vdSLG41u06lato1_250
In the background
Fedora


Jonathan Gold Empty
TémanyitásJonathan Gold Empty2021-06-28, 15:06

Csillámporos üdvözlet illet téged
Jonathan Gold ✦ John Silver


„Ki csak alszik, az honnan is tudná, hogy álmodni jó?”

Kedves Jonathan!

Valaki vagyis valakik megfogták veled az Isten lábát, hallod-e?! Jonathan Gold 3375341651 Jonathan Gold 2067867876  Jonathan Gold 2067867876  Mondjuk én is, nem csak Winnie és Amethyst user... na, de nem is ez a lényeg.
Igazából nem gondoltam volna, hogy Silver ennyire jó kezekbe kerül, mint végül került. Nagyon jól megragadtad a karaktert és bátran mondhatom, hogy az összes kapcsolatára kitértél, ami jelenleg aktív és fontos lehet. Szóval... ahww! (Bár Mushu lapjában is hasonló precizitást véltem felfedezni, szóval ez lassan már alap lesz, mi? Jonathan Gold 3375341651  Jonathan Gold 841472469 )
Silver egy elég negatív figurának tűnik a mese túlnyomórészében, aztán rájöhetünk, hogy valójában nem olyan rossz ő. Kíváncsi vagyok, itt is ez-e a helyzet, bár van egy olyan gyanúm az elhintett infók kapcsán, hogy igen. És ez milyen menő már! Jonathan Gold 2067867876  Jonathan Gold 2067867876
Nem tartalak fel tovább, Jim már úgyis vár rád és másokkal is játékba tudsz fogni, ha úgy érzed, bevállalós kedvedben vagy! Jonathan Gold 321849167  Jonathan Gold 1149350199  Jonathan Gold 1623695724


Jó játékot kívánok Neked! Jonathan Gold 2359898509







The cold never bothered me anyway.
Nem szórt rá senki csillámport


Jonathan Gold csillámport hintett rá


Evangeline Snow
Királynõ
Királynõ
Evangeline Snow
Mesehõs :
Jonathan Gold Cute-frozen-elsa-vx0ax77dyn98vc39
❝ Frozen❞
Elsa of Arendelle
Egyszer volt, hol nem volt... :
Jonathan Gold Original
❝ Show Yourself ❞
Are you the one I’ve been looking
for all of my life?
Show yourself, I’m ready to learn

Jonathan Gold Tumblr_inline_o9bulgX15x1rifr4k_500
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
SNOW QUEEN
A másik felem :

❝ Guardian of Fun ❞
King of my heart
And all at once, you're all
I want I'll never let you go

Jonathan Gold F6d6b5864a1940a70d1016c2e07fb805cb77889e
Akinek az arcát viselem :
DOVE CAMERON
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
Jonathan Gold Elsa-anna
❝ Hey, Anna! ❞
Do you want to build a snowman?
I never see you anymore
It's like you've gone away

Jonathan Gold Image
A tükör mögött :
❝ Sweet Panda: ❞
Eliffe

Jonathan Gold Empty
 

Jonathan Gold

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jonathan Loughran
» Need some break! Justin & Jonathan
» Idõben kell érkezni ✩ Jonathan && Haley