Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Natalie Davis
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásNatalie Davis Empty2023-03-25, 14:48

Natalie Davis
Play by: Mila Kunis



Becenév
Nat, Natty
Mesehõs
Esmeralda (A Notre Dame-i toronyőr)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Kelet
Foglalkozás
Az Outcasts' Club tulajdonosa
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Mióta csak az eszemet tudom, oda vagyok a táncért és a zenéért. Tudom, furcsán hangzik, de mintha mindez a részem lenne és nem tudnék létezni nélkülük. Zene nélkül talán még meglennék, hisz magam is megteremthetném a hangulatot, de a tánc... a tánc a mindenem.
Ezért nem is olyan meglepő, hogy végül egy szórakozóhelyet nyitottam, ahol minden este kikapcsolódhatnak az emberek egy hosszú és fárasztó nap után. Az Outcasts' Club az a hely, ahol nem csak a kedves vendégeink, de jómagam is megfeledkezem minden problémámról. Sokakkal ellentétben én ritkán fogyasztok alkoholt. A jó hangulathoz bőven elég számomra a zene és tánc kombó.
Rendkívül könnyen ismerkedem az emberekkel, gyakran jó hallgatóság is vagyok, akivel nyugodtan megoszthatod a gondjaidat, én aztán nem fogok ítélkezni. A nyitottságomat és kedvességemet azonban előfordul, hogy egyesek - főleg az Outcasts'-ben néhány pohárka után -, félreértik. Ilyenkor még idejében a tudtukra adom, hogy ebből bizony nem lesz semmi több. Távol áll tőlem, hogy szándékosan félrevezessek vagy olyasmivel hitegessek valakit, ami sosem következne be. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok egy könnyűvérű nő, még ha néhány ismeretlen a műsoraimat látva azt is gondolja rólam.
Egyesek pedig gyenge, törékeny nőnek hisznek, aki ha szorult helyzetbe kerül, nem tudja megvédeni magát, pedig engem aztán tényleg ritkán kell félteni. Nem vagyok egy törékeny virágszál, aki mások segítségére szorulna. Egyedül is feltalálom magam és megbírkózom a helyzetekkel.
Ami a magánéletemet illeti, sok ismerőssel, ám kevés igaz baráttal rendelkezem. Quasimodo az, aki jó barátom és teljes mértékben megbízom benne. Nem olyan rég feltűnt, hogy másképp néz rám, mint én rá. Abban reménykedem, hogy ez nem megy majd a barátságunk kárára, ugyanis fontos személy számomra.
Phoebus az az ember, akivel talán többet is el tudnék képzelni egyszerű barátságnál és akivel mintha kezdenénk közelebbi kapcsolatba kerülni, de nem szeretnék túl sokat beleképzelni abba a múltkori csókba, ugyanis még nem tudom, ő hogyan is tekint rám.
És végül Luna, a hűséges, lassan két éves svájci fehér juhászkutyám, aki mindig csóváló farokkal és vágytól reszkető testtel üdvözöl, amikor végre hazaérek. Rengeteget foglalkoztam, illetve mai napig foglalkozom vele, néha pedig vele osztom meg a gondolataimat, és ő természetesen türelmesen végighallgat, na meg sosem vág a szavamba. Ilyenkor olyan értelmes pofival néz, mintha legalábbis értené a szavaimat. Egy biztos: amikor szomorú vagyok, kivétel nélkül megérzi és igyekszik valahogy feldobni a kedvemet. Hozzátenném, hogy legtöbbször sikerrel is jár. Igaz a mondás, miszerint lehet kutya nélkül élni, csak nem érdemes. Nem tudom, mi lenne velem nélküle. Életem egyik legjobb döntése volt, hogy befogadtam.

Képességem

✦ Amikor táncolsz, szinte megigézed azokat, akik téged néznek; olyannyira, hogy közben bárki-bármit tehet velük, egészen addig, míg a tánc végére nem érsz.
Meredith Hastings

Sid

Nem szórt rá senki csillámport


Haley Bailey Desrosiers and Nicolas Renard csillámport hintett rá


Natalie Davis
Lázadó
Lázadó
Natalie Davis
Mesehõs :
Natalie Davis U5z2
A Notre Dame-i toronyőr
Esmeralda
Egyszer volt, hol nem volt... :
Natalie Davis KUqE
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
The finest girl in France
A másik felem :
Natalie Davis Tumblr_ouxuxwAYdN1u31z5io5_r1_400
✦ ✦ ✦ :
Natalie Davis Tumblr_nhs40pqUYn1u1wn47o5_250
Akinek az arcát viselem :
Mila Kunis
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Natalie Davis Tumblr_inline_o9di4al3db1rifr4k_500
A tükör mögött :
Sid

Natalie Davis Empty
TémanyitásNatalie Davis Empty2023-03-25, 17:51

Csillámporos üdvözlet illet téged
Natalie Davis ✦ Esmeralda


„In dance there are no rules. If youre feeling the music, you cant go wrong!”

Kedves Natalie!


Örömömre szolgál, hogy ismételten egy tökéletes ET-t foghatok virtuálisan a kezemben.  Natalie Davis 2067867876  Natalie Davis 3726835930
Jó volt olvasni minden egyes sort és elmondhatom, hogy maga Esmeralda volt az, aki megelevenedett előttem. Teljesen a „magadévá” tetted a karaktert. Natalie Davis 1149350199

Kíváncsi vagyok, hogy miként fog leginkább alakulni a két férfival a kapcsolatod, (Quasimodo és Phoebus) de persze bárki mással is építheted a kontaktot. Csak rajtad áll! Natalie Davis 3375341651  Natalie Davis 3375341651

Az ET-d egy részén nagyon megragadt a szemem.   Natalie Davis 1504217148
A kutyás résznél, főleg az idézetnél, hogy „lehet kutya nélkül élni, csak nem érdemes”. Ezzel teljes mértékben egyetértek. Natalie Davis 1298976811
Páromnak van egy kutyája és én is úgy tekintek rá, mintha az én kutyám is lenne és néha én is azt érzem, mint amit leírtál, hogy nem is tudom mi lenne velünk nélküle. Ha rossz napunk van, akkor jön oda és felvidít. Négy lábon járó örömforrás!  Natalie Davis 2607835867  Natalie Davis 2607835867


Nem tartalak fel, inkább elengedlek, hogy tedd a dolgod. Mindenképp foglalózz és utána vár is a játéktér. Üdv közöttünk!  Natalie Davis 841472469  Natalie Davis 841472469  Natalie Davis 841472469  Natalie Davis 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Natalie Davis csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Natalie Davis 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Natalie Davis 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Natalie Davis 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Natalie Davis Empty
 

Natalie Davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» one step forward ✦ meredith & natalie