Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Wena Roe Moore
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásWena Roe Moore Empty2023-03-26, 01:43

Wena Roe Moore
Play by: Madison Bailey



Becenév
Wena, Roe
Mesehõs
Te Fiti & Te Kā (Vaiana)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Gods ✦ Istenek
Tartózkodási hely
Kelet
Foglalkozás
Városgondnoksági ügyintéző és rendezvényszervező
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Pánszexuális
Mi történt velem?

Olyan ez az egész, mintha egy mély álomból ébrednék fel. A fejemben kusza hálót szőnek az emlékeim és csak nehezen tudom eldönteni, hogy ezek közül mi az ami valódi és mi az, amit varázslat ültettett az elmémbe. Nehéz feldolgozni, hogy az életem, amit Fata Morgánában éltem, a családom - vagyis akiket annak hittem -, a munkám, a barátaim talán nem is valódiak, talán minden csak a fejemben létezett. Kiket hívtam fel minden hétvégén, hogy elmondjam nekik, hogy jól vagyok és mennyire hiányoznak, hogy látogassanak meg, vagy én fogok elmenni hozzájuk? Beszéltem bárkivel is egyáltalán, vagy csak ezt hittem? Mennyi volt igaz mindabból, ami itt történt velem? Maui tényleg képes volt kétszer is ellopni a szívem? Nagyon kusza a fejem, de ezt nem felejtem el neki valószínűleg sohasem, vannak sebek, amik egyszerűen heg nélkül nem gyógyulnak be teljesen, ez is pont ilyen; Te Kā megjelenése az élő példa erre.
Olyan egyedül érzem magam. Olyan elveszettnek. De legalább Roe itt van, ez a tény valamennyire segít rajtam. Érzem, hogy ő is próbálna segíteni, hogy lecsitítana, hogy legszívesebben átvenné az irányítást és gondunkat viselné, amíg én elvonulok, hogy feldolgozhassam mi történik, de nem hagyom neki. Még tartom magam. Csak azt nem tudom miért. Kettőnk közül Roe a keményebb, ő a védelmezőnk, biztosan tudná, hogy innen hogyan tovább, ő nem esne kétségbe, nem bujkálna a takaró alatt és nem pánikolna, főleg nem úgy, hogy most már tudjuk, kik vagyunk.
Roe? Érzem a jelenlétét, tudom, hogy most is figyel, hogy bármikor helyet cserélne velem, ha engedem. Már ettől a ténytől kezdek megnyugodni. Nem hittem volna, hogy az Ébredés majd ennyire meg fog viselni. Örülök neki, hogy itt vagy. Mosolyog, tudom.
Sosem ismertem még ezt be se neki, se magamnak, furcsa is belegondolni, hogy egy trauma miatt lehetünk mi most ketten, ennek általában nem szoktak örülni az átlag emberek. De hát nem is vagyunk átlagosak.
Na és mi lehet a többiekkel? Mi történt a háborúval, a boszorkányokkal? Solana... meg kell őt is keresnem! Nem hagyhatom most magára, nem engedhetem, hogy a fejemben uralkodó káosz miatt bármi is történjen vele. Úgy érzem, muszáj lenne beszélnem vele, hogy biztosan tudjam, nem őrültem meg teljesen, de ha én ilyen állapotba kerültem a hirtelen feltörő emlékek hatására, valószínűleg ő sem lehet jobb állapotban. Vagy mi van akkor, ha nem is emlékszik? Mi lesz, ha Vaiana és a többiek sem emlékeznek? Akkor nem zúdíthatok rájuk mindent, még azt hinnék, hogy tényleg megőrültem, lehet még el is hinném nekik. Már így is ketten vagyunk a fejemben, nem lepődnék meg rajta, ha egy egész mesebeli univerzum elférne odabent...
Roe nevetős horkantása cseng a fejemben, az nem tetszik neki, hogy bolondként gondolok magunkra, de szórakoztatónak tartja a keserű humoromat. Hát, örülök, hogy kettőnk közül legalább ő jól érzi magát. Én majd csak akkor fogom jobban érezni magam, ha valaki végre megerősít abban, hogy nem gurult el teljesen a gyógyszerem.
Képességem

✦ Tudok életet teremteni magam körül, legyen szó növényekről vagy állatokról.
✦ Képes vagyok változtatni a méretem; lehetek hatalmas, vagy akár apró.
✦ Létre tudok hozni mágikus tárgyakat és másokra átruházni azokat. Viszont, ha az illető tovább adja, nála már nem fog úgy működni, mint annál, akinek eredetileg szántam.
✦ Te Kā miatt a tüzet is tudom manipulálni, lávát létrehozni. Ebből tűzgolyót, lávagolyót is alkotni.
Narah Carreras

Sunny



It feels as if I just had a dream in a dream, Oh it's like the shivers of my body remembers you;
i know you get déjà vu
Nem szórt rá senki csillámport


Vaehina Leilani and Baba Shouta csillámport hintett rá


Wena Roe Moore
Istennõ
Istennõ
Wena Roe Moore
Mesehõs :
Wena Roe Moore KZ2UszN
VAIANA
❝ TE FITI & TE KA ❞
Egyszer volt, hol nem volt... :
Wena Roe Moore 34ae3cec031333c7d464f63a15fdd7c7665eea92
I DON'T FEEL LIKE MYSELF, I'M NOT GONNA LIE.
HOW WOULD YOU KNOW? IT DOESN'T SHOW.

❝ there's something you should know ❞
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
❝ MOTHER NATURE ❞
✦ ✦ ✦ :
Wena Roe Moore Tumblr_pilo35iEX11xntp0ao4_540
FATE SOMEHOW BRINGS ME HOPE INSIDE MY HEART EVEN IF I GET ANGRY, LAUGH, OR EVEN CRY
❝ fate somehow gives me the reason ❞
Akinek az arcát viselem :
❝ MADISON BAILEY ❞
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
❝ BLOOMCROWN ❞
✦ ✦ ✦ :
Wena Roe Moore 9eada1429aee42118268cfe8e3f4e7398820a681
THIS STREET I'M WALKING ON IS A MINEFIELD LIKE A DORMANT VOLCANO, NEVER KNOW WHEN IT'LL ALL EXPLODE, NEVER KNOW
❝ when the calm winds will change ❞
A tükör mögött :
☼ SUNNY ☼

Wena Roe Moore Empty
TémanyitásWena Roe Moore Empty2023-05-08, 23:28

Csillámporos üdvözlet illet téged
Wena Roe Moore ✦ Te Fiti/Te Ka


„Be who you are on the inside”

Kedves Wena/Roe

– Említsd meg… –
– Jó, jó… mindjárt. –

Khm… Először nem tudtam, hogyan is szólítsalak meg, de úgy gondoltam, hogy mindkét felednek címzem, az a biztos. Így talán nem lesz köztetek vita.  Wena Roe Moore 803573226

– Miért nem mondod? –
– Megmondtam, mindjárt. –

Nem egyszerű a helyzetetek, de persze nem csak Ti vagytok ezzel így. Amióta mindenki visszakapta az emlékeit, még több kérdés merült fel, mint eddig. Vajon mi történt odaát… miért kellett egy másik életet élnünk… hol vannak a boszorkányok… és még sorolhatnám. Persze jogosan van az ember ezáltal felháborodva, nem igaz? Wena Roe Moore 3726835930
Ja, igen… mielőtt elfelejtem, Maui üdvözöl benneteket, és köszöni, hogy megemlítettétek az ET-ben. Wena Roe Moore 703152122

– Így örülsz? –
– Köszönöm! –
– Szívesen máskor is… de tényleg! –

És ha már Mauiról van szó, a Mini ő folyton itt ugrál a nyakamon és mindenhez van véleménye. Mint valami belső hang… De azt hiszem, ezt nem kell nektek elmagyaráznom, mivel hasonló cipőben jártok. Két lélek osztozik egy testen… nem lehet könnyű az élet így. Bár a mostani helyzetben, még ha nem is tetszik, kapóra jön, hogy ott vagytok egymásnak.  Wena Roe Moore 1149350199

Na, de egy szónak is száz a vége, nagyon tetszett a lapotok, és alig várom, hogy összetalálkozzon Fiti/Ka meg Maui.  Wena Roe Moore 3375341651  Wena Roe Moore 2067867876


Nem is tartalak fel titeket. Foglaljátok le minél előbb a pofit és utána vár is benneteket a játéktér. Üdv Közöttünk.  Wena Roe Moore 841472469  Wena Roe Moore 841472469  Wena Roe Moore 841472469  Wena Roe Moore 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Wena Roe Moore csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Wena Roe Moore 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Wena Roe Moore 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Wena Roe Moore 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Wena Roe Moore Empty
 

Wena Roe Moore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal