Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Finnegan Wilson
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásFinnegan Wilson Empty2023-04-09, 22:59

Finnegan Wilson
Play by: Jamie Campbell Bower



Becenév
Finn
Mesehõs
Bill Cipher (Gravity Falls)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Gods ✦ Istenek
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
könyvkritikus
Családi állapot
Egyedülálló örökké
Szexuális beállítottság
Fúj emberekBiszexuális
Mi történt velem?

Ladies and Gentlaman...

...Bill Cipher!
Bill-t el kellett temetnem mélyre. Azt, aki már valószínűleg halálra unná magát ilyen helyzetben. Legjobban saját magam szeretek lenni, de vannak olyan alkalmak, amikor muszáj szerepet játszanom. Egy célért. Én pedig jó hosszú ideig képes vagyok színészkedni. Nem mondom, hogy túlságosan beleélném magam ezekbe, de egész szórakoztató másokat becsapni. Szóval, függönyöket fel, ideje a legjobb színdarabnak!
Az embereket még mindig könnyű átverni, még ha ezt nem is akarják elfogadni. Tudom, mi kell nekik, át látok rajtuk. Egy kis egó simogatás. Olyan dolgok, amiket egyszer úgy is hallani szerettek volna. Én szívesen meg adom ezt bárkinek, csak lehet, ezt a magam hasznára fogom fordítani.
Azért nem vagyok annyira rossz, hagyom őket is azért játszani. Én meg hátradőlve élvezem az egészet. Eléggé korlátozva vagyok, de van itt mit csinálni, még ha nem is mehetek túl messzire.
A lényeg, hogy élvezzem a történetet, mozgassam a szálakat, ha kell.
Addig is pápá Bill, majd találkozunk! Most másé a főszerep...

...Finnegan Wilson!
Megszerettem a könyveket. Van egy varázslatos dolog bennünk, és bármennyire klisének hangzik, valóban egy másik univerzumba juttatnak el. Nem volt azzal gond, hogy végül ez lett a munkám. Ha valakinek tényleg kellett az a jó értékelés, akkor az tudott is fizetni érte, de az esetek nagy százalékában nem kellett. A gyengepontjaimmá váltak ezek.
Hogy lopok időt a terveim elől, hogy elolvassak egy történetet? Valószínűleg. Ez a remek előnye annak, hogy még alvás közben is tehetem a dolgom, el lehet képzelni, mennyire is örültem annak, hogy ezt így megoldhatom. Így még több időm marad mindkét sztorira az életemben.
Volt egy öreg bőr fotel nálam olyan, amit már csak az imádtság tartott össze, mégis kényelmes fajta. Oda szokásom letelepedni, ha olyan könyvet találok, ami ezt meg is érdemli tőlem. Innen még figyelni is tudtam, ha történt volna valami. Nem vagyok paranoiás, ami azt illeti, de utálok bármiről is lemaradok, főleg, ha az a szemem előtt történik.
Ha volt olyan írás, akkor általában egy nap alatt is képes vagyok kivégezni. Az első betűtől kezdve az utolsóig. Főkent egy bizonyos író horror regényeit részesítem előnybe, le kell tennem a saját önbizalmamat, hogy bevalljam, igazán jól bánik a szavakkal. Persze, ezt lenne olyan egyszerű beismerni, de ezért veszek fel egy újabb álarcot...

...Finn!
Sajnálom, Mabel, de nem te vagy az egyetlen, akit az ujjam körré csavartam. Meg kellett találnom magam kis bűnös szórakozását. Az pedig maga az emberek. A saját élvezeteimre használhatom őket. Bár, nem nehéz kitalálni, mit is csinálok velük. Nekem nem kell nagyon mozognom, vagy megerőltetnem magam. Vagy esetleg durván bánni! Ez a legjobb benne.
Hányok a randiktól, vagy a romantikus bánásmódtól, mégis, ha ez kell valakinek, akkor meg is fogom neki adni. Végülis, nem én vagyok itt a főszereplő, hanem ők. Finn szépen a háttérba megy, hagy meséljenek őt. Hát ha olyat is elmondanak nekem, amit éppen nem kéne, vagy eddig nem mondtak el senkinek.
Így mindenki meg kapja azt, amit annyira szeretne. Azt már nem kell tudniuk, hogy lehet ebből több jut nekem, mint nekik. Lehet ezért is kezdtem el élvezni az itteni létet. Persze, nem mindig alakul úgy. ahogy azt vártam. Ezt, elég kemény tudasítanom, fogaimat össze kell szorítani, nagy levegőt kell vennem miatta, de vannak azok az alkalmak, amikor a sárm és az ész nem jön be az embereknél. Igaz, ők is érdekesek tudnak lenni, hogy egyáltalán van-e olyan pont, amikor be veszik a dumámat. Egyszer tényleg meg kell néznem meddig is tudok elmenni ebben. Anélkül, hogy történne valami a forgatókönyvvel.

..and lastly, Them
Ugyan, nem hagyhattam ki az egészből a prominens személyeket az életemben. Nincs olyan sok, mondjuk. Amúgy se szeretem annyira megosztani a saját időmet másokkal, de valamikor a szükség hozzá az egészet. Attól még a szerepe mindenkinek megvan az egész sztori alatt. Azt, igyekszem nem kézben tartani, kellemetlen, hogyha az egész rosszul sikerül.
Mabel volt talán a legsimább része az egész tervnek. Csupán pár édes szó kell neki, és a lány már is elolvad. Nem az ő hibája lehet, a figyelem kell neki azért, én meg szépen, lassan megadom számára. Kicsit fárasztó a jó fiút játszani ennyiszer, de néha ezt is ki kell bírni.
Ford már nehezebb diió az egyenletben. Vagyis inkább az, hogy hozzáférjek a dolgaihoz. Nem fogom feladni azt, hogy hozzájussak. Egyébként is, szerintem nem igazságos, hogy csak ő tudja mi van azokban. Az üres járatokban addig is olvasom a könyveit. Megmosolyogtat a gondolat, hogy egyszer az ismeretlent is elolvashatom.
Te. Te milyen szerepet játszol a történetemben? Mert arra nem tudok rájönni. Ez pedig eléggé tud idegesíteni engem.  Szóval remek lenne, ha ezt tudnánk már tisztázni, és nem menne az egész az agyamra.
Azonban, mint minden sztorimban van váratlan esemény, azt hiszem, az enyémben is muszáj lennie egy darabnak legalább.
Képességem

✦ Az erőd csupán egy töredékét birtoklod ebben a világban, az egyetlen, ami erősebbé tesz a többi mesehősnél, hogy te már rég ráébredtél arra, amire ők csak most, így jócskán előnyben vagy.
✦ Tudsz teleportálni, de csak Frostcallon belül, ami elég bosszantó, mert fogalmad sincs, mi van a falakon túl.
✦ A gondolatoddal tudsz tárgyakat mozgatni.
✦ Képes vagy kilépni a fizikai testedből miközben alszol, így pihenés közben is teheted a dolgod, habár ilyenkor nem léphetsz kapcsolatba fizikai tárgyakkal, nem érintkezhetsz emberekkel, ellenben beléphetsz az álmaikba és manipulálhatod őket azon keresztül. Változó, hogy kire mekkora hatással van ez a képességed.
Ok Tae-moon

Amerys

Nem szórt rá senki csillámport


Summer Sorensen csillámport hintett rá


Finnegan Wilson
Isten
Isten
Finnegan Wilson
Mesehõs :
Finnegan Wilson Tumblr_inline_o3wm5bIudP1tke2nt_250
Gravity Falls
Bill Cipher
Egyszer volt, hol nem volt... :
REMEMBER:
Reality is an ILLUSION
Finnegan Wilson B5a12173ae53731f09f4a6ebd4eb44fd2aec1682
The universe is a HOLOGRAM
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
The Triangle Demon
A másik felem :
Finnegan Wilson Ezgif-2-b9a5df4cfd
LOVE IS NOT AN OPTION HERE
Finnegan Wilson Tumblr-e85258003a227cbe1aae682065f1fefc-434f61cf-400
✦ ✦ ✦ :
Finnegan Wilson 236fdbe885e02ae2108f098cf5863fe7
Oh, I know lot of things! LOT OF THINGS!
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Jamie Campbell Bower
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Finnegan Wilson Tumblr_inline_oq9kel7afz1t284ng_250
Oh, this gotta be F U N
A tükör mögött :
Amerys

Finnegan Wilson Empty
TémanyitásFinnegan Wilson Empty2023-04-18, 17:46

Csillámporos üdvözlet illet téged
Finnegan Wilson ✦ Bill Cipher


„It’s funny… How dumb you are!”

Kedves Finn!

Alert!... Rendkívüli elfogadó!
Finnegan…
Szóval egy istent köszönhetünk köreinkben… nem inkább egy gonosztevőt? Finnegan Wilson 703152122
Súrolja a határt, de a lényeg, hogy hatalommal rendelkezel. Ráadásul Mabelt felhasználva szeretnél megkaparintani egy bizonyos tárgyat? Finnegan Wilson 2250790558
Ejnye! Vajon mit titkolsz?  Finnegan Wilson 803573226
A többiek nevében szólva, remélem nem jársz sikerrel… ki tudja mi féle rontást hozol a városra… van elég bajunk. Finnegan Wilson 1542743629

Amerys! Finnegan Wilson 1149350199
Nagyon tetszett, ahogyan megragadtad a karakter lényét magát. Teljesen átjött az az életérzés, amely a meséből volt ismerős. Rafinált egy karakter és ezáltal mindig megpróbálja a célját elérni bármi áron. Finnegan Wilson 2067867876  Finnegan Wilson 2067867876
Ahogy olvastam az ET-d, jobb helyre nem is kerülhetett ez a lény!  Finnegan Wilson 321849167
(bocsánat, hogy felhasználtam a stílust, de tetszett, hogy ilyen formában alkalmaztad a kifejtést a karakter egyes kapcsolati viszonyáról. Finnegan Wilson 2732251548 )


Nem is tartalak fel. Mindenképp foglalózz és utána vár is a játéktér. Üdv közöttünk! Finnegan Wilson 841472469  Finnegan Wilson 841472469  Finnegan Wilson 841472469  Finnegan Wilson 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Finnegan Wilson csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Finnegan Wilson 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Finnegan Wilson 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Finnegan Wilson 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Finnegan Wilson Empty
 

Finnegan Wilson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal