Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Celian Lysander Yaxley
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCelian Lysander Yaxley Empty2023-04-27, 01:37

Celian Lysander Yaxley
Play by: Sebastian Stan



Becenév
Celian (Cel, Ian) - A gyilkos macska énem... aki rendelkezik Cheshire Cat minden emékével, többek közt azzal a ténnyel, hogy visszavonhatatlanul gyilkos
Lysander (Lys) - A józan énem neve, aki semmiről nem tud... mondhatjuk, hogy emberi énem megtestesítője!
Mondd, te kivel találkoznál szívesebben? Velem, vagy... velem?!
Mesehõs
Cheshire Cat (Alice csodaországban)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
Színész
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Mi történt velem?

I am not crazy; my reality is


just different from yours.


Színész voltam, nem bolond. Felvettem én mindenféle szerepet, ilyet, olyat és amolyat – voltam ilyen és még másabb, talpraesett és porba hulló. Személyiségzavaros és pökhendi, vagy épp romantikus hősszerelmes. Mind én voltam és mégsem. Ki voltam én valójában? Ki vagyok jelenleg?
Bolondság volna azt hinni, hogy ott vagyok a sok szerepben – de mégsem az! Hogyan tudnám eljátszani őket, ha nem lenne belőlük bennem parányi? Vagy épp belőlem bennük egy pici? Nem is akkora őrültség. Hogyan bújnék a kitalált karakterek bőrébe, ha nem lenne kapocs köztünk? Egy csipetnyi őrület, egy leheletnyi kedvesség, megannyi kétely… nyúlfarknyi egyezőség.
Mindig úgy éreztem, hogy ez színészkedés fárasztó. Mentálisan kimerítő, valamint fizikailag leszívó. Azt hiszem, előbbi probléma a valódi baj. Mintha ezernyi ember élne a fejemben és folyton egy kerülne előtérbe. Felsoroljam a szerepeimet, egytől-egyik? Viselkedtem én már hercegként, öltem már meg valakit, és orvosként is tetszelegtem már. A sor folytatódna, ha hagynám, hogy ezen alakok eluralkodjanak a fejemben – rajtam. De nem hagyom! Én vagyok az, aki most kellek ide, az én szerepem az, ami most fontos. Melyik szerepem is?
Zsongott a fejem a kitalált énjeimtől. Én voltam ők, és ők voltak én… Szívesen mondanám, hogy felemelő érzés volt mindez, a sok szerep, a hírnév és minden egyéb! De mégsem. Királyt játszani egyszerű volt, de egy gyilkossal azonosulni, neki a fejével gondolkodni… na az már sokkal nehezebb volt.


Mentő szállította kórházba Cheshire Cat-et a forgatásról

Szerettem volna elmondani, hogy az is tudja, aki eddig még nem – Cheshire Cat jelenleg az "Egyszer volt, hol nem" sorozatban tűnik fel. A furcsa, némileg őrült karaktert alakítja, méghozzá a Kemény Kalapost! Épp egy fontos jelenetet forgattak, mikor a színész hirtelen rosszullétre kezdett panaszkodni, majd végül összeesett. Azonnal mentőt hívtak hozzá az eszméletvesztés után, hogy minél előbb segítséget kapjon.
Egyelőre nem tudni, mi okozta a rosszullétét - a túlhajszoltság vagy valamilyen betegség, így egyelőre lapunk csak találgatni tud.
Egy biztos, én, mint az egyik rajongója, nagyon szurkolok neki a felépüléshez, azt hiszem, kijelenthetem, hogy sok sortársammal együtt!
Gyógyulj meg, Cheshire Cat!

Ariel


Álmodtam. Álmomban olyan helyen jártam, ahol egy hernyó pipázott és kártyapakli lapok táncoltak körbe és körbe. De volt ott egy zöld süni, zöld flamingó és ugyanezek rózsaszínben is. Láttam egy csíkos macskát is. Egy nagy, pufók, gonosz királynőt is, mini koronával a fején. Láttam fehér rózsákat, amiket vérrel festettek vörösre.
Hallottam idegen hangokat. Kiáltásokat. „Lecsapni a fejét!!” Ezt kántálta egy női hang. Túlontúl ismerős volt. És mégsem tudtam, ki az.
Láttam egy hercegnőt. Azaz, tudtam, hogy hercegnő. Labirintuson át vezettem őt és egy… egy tücsköt, azt hiszem. Mi közöm nekem egy hercegnőhöz és egy tücsökhöz? Miféle álom ez? Sodródtam az álom adta lehetőségekkel és egyre mélyebbre temetkeztem benne. Szívesen kiszálltam volna ebből az őrületből. De nem tudtam.
Láttam a vért a kezemen. Az élettelen testet a földön. És a koronát, a királyi koronát néhány méterrel odébb. Aztán újra a vörös folyadékot a kezemen. Aztán az a ruhámon… az arcomon. A tükörben szemeztem önmagammal. Az arcom eltorzult, egy macskáéra kezdett hajazni. A lila csíkos macska! Nem… én nem vagyok ő. Nem vagyok gyilkos!
A fejem majd’ szétrobbant. Verejtékezve tértem magamhoz, magas lázzal, nyöszörögve. A nővér azonnal az ágyamhoz lépett és próbált segíteni, de a nyöszörgésem végül őrjöngésbe ment át. Még mindig az álom hatása alatt voltam… az ébredésem nem csak arról szólt, hogy a rosszullét után tértem magamhoz, hanem sokkalta többről. A fejem ketté akart szinte hasadni.
- Elég… nem akarom ezt… - Az álom húzott vissza magához, mintha nem akarna elereszteni. Újra az arcomba tolta a megmásíthatatlan tény: azt, hogy egy gyilkos voltam. A Szívkirály halála az Én lelkemen száradt, de oly’ jó volt nem emlékezni minderre!
Nem akartam ezeket az emlékeket. Nem akartam valódi őrületet az életembe. Meg akartam tagadni.
A nővér lefogott. Le kellett fognia, különben ellöktem volna. A szemeim ekkor pattantak ki: magamhoz tértem és a Királynõt láttam magam előtt.
Legalábbis ezt hittem.
- Miattad öltem meg őt! Valakit, aki… nem is szolgált rá! – Kiabáltam a Királynőnek hitt valakire, aki abban a pillanatban erős nyugtatót fecskendezett belém. – Maga meg mit… én nem… - Álomba szenderültem újra, de már nem ugyanaz az ember voltam.
Macska voltam, egy gyilkos, egy színész és még ki tudja, mi. Túl sok dologgal kellett megbirkóznom. Nem bírta az elmém… szinte megadta magát.
Többé már nem voltam ugyanaz. A személyiségem, mintha csak… ketté hasadt volna. Volt egy, aki elfogadta gyilkos énjét és egy másik, aki megtagadta mindazt és csak egy egyszerű emberként akart élni.
A kérdés csak az, hogy melyikük valójában a jó és melyikük a valódi gonosz.

If you don’t know where you are going


any road can take you there.


Képességem

✦ Magamra tudom ölteni a rózsaszín-lila csíkos macska mivoltomat.
✦ Láthatatlanná is tudok válni ott és akkor, amikor csak szeretnék; bármennyi időre.
✦ De a legjobb mindközül: a bolondját tudom járatni veled és vele, meg még ő vele is. Mindenkivel! Mintha én magam lennék Csodaország. Minél több időt tölt velem valaki, annál bolondabbá válik... ha én ezt akarom.
Baba Mirai

Eliffe




I'm not CRAZY

My reality is just
different than yours.


Nem szórt rá senki csillámport


Guinevere Crimson-Quinn and Olivia Morgenstern csillámport hintett rá


Celian Lysander Yaxley
Lázadó
Lázadó
Celian Lysander Yaxley
Mesehõs :
Celian Lysander Yaxley ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
Alice in Wonderland
Cheshire Cat
Egyszer volt, hol nem volt... :
Celian Lysander Yaxley Tumblr_inline_o5xcbgypiY1rifr4k_500
I’m freaking out,
where am I now? Upside down
and I can’t stop it now

Celian Lysander Yaxley Tumblr_n1bwbauRas1trmkp7o1_400
I, I’ll get by I, I’ll survive
When the world’s crashing down
When I fall and hit the ground

Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Silent Storm
A másik felem :

Queen of Hearts
The lies reflect in your eyes,
Guinevere Crimson-Quinn

Celian Lysander Yaxley QjK
Can't sleep at night Not breathing light
Trying to find Where I lost my mind
Going insane It's all a game
Don't know my name

Akinek az arcát viselem :
Sebastian Stan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Celian Lysander Yaxley Tumblr_m5ddch1LGV1qivndso1_500
I found myself in Wonderland
Get back on my feet,
on the ground

Celian Lysander Yaxley Tumblr_msvlamhg641sh0pf9o1_500
Is this real?
Is this pretend?
I’ll take a stand until the end

A tükör mögött :

Celian Lysander Yaxley Empty
TémanyitásCelian Lysander Yaxley Empty2023-08-21, 21:56

Csillámporos üdvözlet illet téged
Celian Lysander Yaxley ✦ Cheshire Cat


„Visit either you like: they're both mad.”

Kedves Lys és/vagy Celian!

Cicuskám és Cicuskám!
A válasz a kérdésedre, hogy mindkettőtökkel, természetesen!  Celian Lysander Yaxley 1623695724
Szív Királynõ énem épp a szokásos dolgait csinálja, tudod, lefoglalja az a sok ordítozás, kivégzés meg a krikett, így nagy kegyesen megengedte, hogy én fogadjalak el, de meghagyta, hogy amint ez megtörténik, haladéktalanul küldjelek hozzá, ugyanis nagyon várt már téged!  Celian Lysander Yaxley 841472469 Szerintem vigyél neki valami apróságot, amivel kiengeszteled, de mivel a világon egyedül téged kedvel igazán, nem hiszem, hogy tartanod kellene egy esetleges lefejezéstől, mármint... érted, hol találna még egy ilyen pofit?  Celian Lysander Yaxley 703152122 Apropó! Azt nem említettem meg neki, hogy pufóknak és gonosznak tartod, szívesen!  Celian Lysander Yaxley 1311556981
Azt hiszem elég jól kitaláltuk a sztorijukat, imádom a menedzsment-sztár felállást és hogy a múltjuk legalább annyira zavaros, mint a jövőjük, mert hogy lássuk be, nehéz megjósolni, két őrültről, hogy mégis mit fog tenni, ezt sokszor még mi, a userek sem tudhatjuk.  Celian Lysander Yaxley 140082809 Ah, imádom őket és nagyon várom, hogyan fognak működni a játéktéren együtt!  Celian Lysander Yaxley 1944528000
Imádtam a lapod főleg azt a részt, ahol Cicus meghasad, nagyon hatásos lett, konkrétan rágtam a körmöm, pedig tudtam, mire számítsak.  Celian Lysander Yaxley 2250790558 Oh és el ne felejtsem az eldugott üzenetecskéket. Az egyik "Mindig is szerettem a Szív Királynőt", a másik pedig "Én öltem meg a Szívkirályt". Nem tudom, melyik a durvább, de nem lennék Cicus helyében, az biztos.  Celian Lysander Yaxley 2140917802
Akartam egy összeszedett, szépen megfogalmazott elfogadót írni neked, de asszem' ez is olyan lett, mint Cicus feje, igazi összevisszaság, szóval nem fárasztalak vele tovább, majd menet közben úgyis nyávogni fogom, hogy mennyire, de mennyire oda vagyok értük, azt nem úszod meg.  Celian Lysander Yaxley 3404093883




Foglalózz és érezd jól magad ezzel a szexi pofival is, én meg megyek felmosni a nyáltócsát.  Celian Lysander Yaxley 2108006646
Még mindig imádom a nevét, jajj  Celian Lysander Yaxley 3942121423





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Celian Lysander Yaxley csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Celian Lysander Yaxley 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Celian Lysander Yaxley 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Celian Lysander Yaxley Empty
 

Celian Lysander Yaxley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal