Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásBoreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty2023-10-09, 01:28



Nem hazudott valami jól, de csak a tekintetemmel feddtem meg egy kicsit a választ hallva. Nem akartam túlságosan tolakodó lenni, elvégre mi közöm lett volna hozzá? Csak… börtön társak voltunk. Sorstársak, de ennél több? Aligha.
Viszont én meg sosem voltam az a fajta, aki hagyja magát könnyen lerázni. A kajás témára megráztam a fejem, de tudtam, hogy csak terelni akar. Figyeltem csendben, majd elhúztam a számat.
- Ha nem akarod elmesélni, akkor nem kell… - A hangszínem azért szomorú volt, de tényleg nem erőltethettem rá senkire sem azt, hogy elmondjon valami olyat, amit nem akar. Végül mégis mesélni kezdett.
- Gyilkosság? – Halkan kérdeztem vissza, olyannyira halkan, hogy biztosan nem hallhatta. Ez a témakör amúgy is kellemetlenül érintett, tekintettel arra, hogy engem pont gyilkossággal vádoltak… amit el sem követtem. Még csak azt sem tudtam, kit öltem meg állítólag. Nem volt holttest. Hova rejtettem volna? Egek… Ahogy Romolus folytatta, nagyot nyeltem.
- Van ennek valóságalapja…? Mármint, hogy ilyesmit álmodsz. – Puhatolóztam. – Akárhogyan is, nem egyszerű, még ha csak álom is. – Elgondolkodtam, majd beugrott még valami. – Az a nő.. a karjaidban. Ismerted? Vagy egy ismeretlen alak volt az? – Nem volt ez sem mindegy. Nem voltam álomfejtő, de biztosra vettem, van jelentősége annak is, ha ismerőssel vagy ismeretlennel álmodunk.

Boreas && Robin Hood

megjegyzés: ez most mini lett Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman 1542743629

aláfestõ: true love

szószám: 204







Nem szórt rá senki csillámport


Romulus Scoresbin csillámport hintett rá


Forsythia Hellebore
Gazember
Gazember
Forsythia Hellebore
Mesehõs :
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman A0058bc1bb13105b738c99e9c82b9789
Mirage Mirror
Északi boszorkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
IIsn't it lovely, all alone
Heart made of glass, my mind of stone
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Caitlin-snow-killer-frost
Tear me to pieces, skin and bone
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
LADY SYNTHIA
A másik felem :
Romulus Scoresbin
My walls are weakening
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman A133bc8af06a853b1d22dc935c0f836e
And I’m gonna need You
✦ ✦ ✦ :
Oh, I hope some day
I'll make it out of here
Even if it takes all night
or a hundred years
Need a place to hide,
but I can't find one near
Wanna feel alive, outside
I can fight my fear

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
DANIELLE PANABAKER
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
And all the people say:
"You can’t wake up, this is not a dream
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Tumblr_oek80brjys1t2sh34o2_r3_500
You're part of a machine"
A tükör mögött :

Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty
TémanyitásBoreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty2023-09-23, 23:54


Robin Hood && Boreas

megjegyzés: Nos, mit felelsz?  Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman 2732251548

aláfestõ: you belong with me

szószám: 373

Láttam rajta, hogy valami zavarja, de nem akartam egyből rákérdezni, úgy voltam vele, hogy majd elmondja, ha úgy érzi. Ezért sem dobtam vissza a galacsint és inkább foglalkoztam a reggelimmel. Üdvözöltem és ahogy válaszolt attól megállt a kezem a levegőben miközben a számhoz akartam emelni a kanalat... csak néztem őt egy pár másodpercig. Vajon mit akart mondani, hogy akart hívni? Persze meglehet, hogy csak félrenyelt, de már majdnem azt hittem rájött ki vagyok valójában.
– Én megvagyok! – Nyeltem le a falatot közben. – Minden rendben. – Legalábbis ezt hazudtam… vagy éppen próbáltam terelni a témát. Nem éppen egy kellemes emlékről van szó, vagy jelen esetben álomról… de mindegy is. Pont ekkor kérdeztem rá, hogy megeszi-e még az ételt, amit kapott… valahogy ebben mindig is jó voltam… a terelésben. Még ha nem is gondolta, akkor az a kérdés is jó ürügy volt, hogy ne érdeklődjön tovább. – Öhm… akkor nem mondom. – És azzal a lendülettel keltem fel az ágyból és mentem az asztalhoz az ő tálcájáért. Visszaültem és próbáltam csendben majszolni és nem rá figyelni… de mind hiába való volt. Rákérdezett konkrétan egy bizonyos dologra. Tudatosult bennem, hogy mégis fent volt mikor éjjel megriadtam. Máskülönben honnan jött volna neki ez a kérdés, nem igaz?
– Öhm… nem vagy éhes? – Egy újabb terelés volt készülőben, de fogalmam sincs mennyire hagyta ezt nekem. Felkeltem ismét az ágyból és a cella ajtajához léptem, hogy hívjam a rendőröket. – Hé, van itt valaki? Lehetne egy kérésem? – Vártam, hogy hátha kapok választ, de… sajnos nem jött semmi. Semmi. Dühös lettem… főleg magamra. Egy egyszerű feladatot sem vagyok képes teljesíteni, nem hogy megvédeni egy… szerettemet. Félig a nő felé fordultam és könnyes szemmel pillantottam rá, majd a rácsot szorítottam meg. – Tudod… azt hiszem, éhen maradsz… – A ruhám ujjával töröltem meg a szemeimet, végül visszaültem az ágyamra. – Az álmomban egy gyilkosság szemtanúja voltam… – Hiába nem akartam elmondani, de valamiért mégis belekezdtem… számomra ez nagyon fájó pont, de az ő jelenléte, valahogy enyhíti ezt a fajta fájdalmat. Előtte könnyű még erről is beszélnem. – Egy nő a karjaim közt halt meg… – A falnak dőltem és úgy figyeltem őt. Vajon mit fog mondani? Mit fog reagálni? Megértő lesz, akár együtt érző? Vagy csak kiröhög, hogy emiatt volt rémálmom? Nem, mintha zavarna, de valahogy fontos a számomra, hogy milyen válasszal felel…








Nem szórt rá senki csillámport



Romulus Scoresbin
Lázadó
Lázadó
Romulus Scoresbin
Mesehõs :
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Tumblr_pcorm9SGMj1wzypxlo1_500
Robin Hood
➵ Robin Hood ➵
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
➵ Robin of Locksley ➵
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
➵ I owe my life to you
my darling ➵

Zenedoboz :
➵ I hope You're

not my enemy! ➵

Akinek az arcát viselem :
➵ Grant Gustin ➵
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
➵ Frostcall ➵
✦ ✦ ✦ :
➵ My arrows always hit
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman GiftedHalfGallowaycow-max-1mb
the mark ➵

A tükör mögött :
Behind the Rebel
➵ Fedora ➵

Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty
TémanyitásBoreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty2023-07-19, 22:48



Őszintén? Éjjel azért megébredtem arra, hogy börtöntársam rosszul alszik. Rémálmai voltak, de a távolság okán nem tudtam felébreszteni vagy épp segíteni neki másképp, akár egy simítással. Valamiért bennem volt az, hogy a segítségére lennék és ott akartam lenni, ha szüksége van rám. Tudtam jól, hogy ez őrültség – voltaképpen azért szimpatizáltam vele, mert hasonló cipőben jártunk. Legalábbis próbáltam magamnak ezt bemesélni. Több-kevesebb sikerrel ment is.
Nem tudom, mi ütött belém, mikor papírgalacsinnal próbáltam megdobni. Gyerekes húzás volt tőlem, talán ezért sem figyeltem tovább őt, azt, hogy felkel-e erre avagy sem.
A reggelink nem volt bizalomgerjesztő, de már nem csalódtam: egészen egyszerűen megszoktam. Közben azon kattogott az agyam, hogy az ügyvéd, az a semmirekellő mikor fog végre lépni az ügyemben. Érdemben. Már annak is tudtam volna örülni, ha szabadlábon védekezhetek – de ő, mintha semmit sem tett volna annak érdekében, hogy legalább ez bekövetkezzen. Bosszantott. Kilátástalan volt minden, de igyekeztem értelmet találni ebben a szánalmas létben. Romulus volt az.
Piszkáltam az ételt, de ingerem nem volt ahhoz, hogy egy falatot is lenyomjak a torkomon. Ekkor hallottam meg a hangját, így felé fordítottam a fejem meglepve.
- Jó reggelt, Rom…ulus – Nem akartam becézni, de majdnem sikerült. Sóhajtottam egy aprót. Az érdeklődése mindennapos volt, de ez aranyossá tette. Persze sejtettem, hogy ez puszta udvariasság és nem több a részéről. – Jól, köszönöm… de… de te nem, ha jól sejtem – Ennél nyilvánvalóbbá nem tehettem, hogy érzékeltem a rémálmait. Nem csak most az éjjel, hanem már több alkalommal. Viszont még egyszer sem hoztam szóba, egészen a mai napig.
- Hogy ezt? – Megemeltem a tányérom, majd grimasszal az arcomon megráztam a fejem. – Nem. Ma valahogy nincs étvágyam – Ehhez nem volt. – De ne mondd, hogy te kéred – Borzalom volt, mindketten tudtuk. Az mondjuk érdekelt volna, melyik étterem főzte ezt vagy épp… szóval, hogy egyáltalán hol az ördögbe készült ez az „étel”-nek nevezett valami. Leraktam a tányért oda, ahonnan elvettem, de ha Romulus mégis kérte, akkor a rácsoknál lévő asztalra tettem le, hogy elérje.
- Mesélsz arról, mit álmodtál? – Nevezhettem volna puhatolózásnak, de ez konkrét belekérdezés lett végül. De már nem vontam vissza. Érdeklődve, kíváncsi szemekkel néztem rá.

Boreas && Robin Hood

megjegyzés: ne vedd tolakodásnak Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman 3399021160  Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman 841472469  

aláfestõ: true love

szószám: 347







Nem szórt rá senki csillámport


Romulus Scoresbin csillámport hintett rá


Forsythia Hellebore
Gazember
Gazember
Forsythia Hellebore
Mesehõs :
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman A0058bc1bb13105b738c99e9c82b9789
Mirage Mirror
Északi boszorkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
IIsn't it lovely, all alone
Heart made of glass, my mind of stone
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Caitlin-snow-killer-frost
Tear me to pieces, skin and bone
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
LADY SYNTHIA
A másik felem :
Romulus Scoresbin
My walls are weakening
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman A133bc8af06a853b1d22dc935c0f836e
And I’m gonna need You
✦ ✦ ✦ :
Oh, I hope some day
I'll make it out of here
Even if it takes all night
or a hundred years
Need a place to hide,
but I can't find one near
Wanna feel alive, outside
I can fight my fear

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
DANIELLE PANABAKER
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
And all the people say:
"You can’t wake up, this is not a dream
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Tumblr_oek80brjys1t2sh34o2_r3_500
You're part of a machine"
A tükör mögött :

Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty
TémanyitásBoreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty2023-07-14, 03:01


Robin Hood && Boreas

megjegyzés: és Te figyelsz? Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman 3375341651

aláfestõ: you belong with me

szószám: 386

Az éjszaka hidegét a leheletünkön lehetett látni, melyet még Marion jelenléte is tetézett. Ahogy egyre közelebb és közelebb mentünk egymáshoz, annál hidegebb lett. Én már szinte nem is tudtam mozogni, egyszerűen lefagytam. Egyetlen izmom sem mozdult, sőt még akkor sem, amikor láttam egy jégcsapot Marion felé repülni… eltalálta. – Marion! Ne! – Remegő testtel néztem végig, ahogyan összeesett a teste.
Megébredtem azzal a remegéssel, amit az álmom okozott nekem. A hideg álom ellenére itt a valóságban már forróságot éreztem. ki kellett bújnom a takaróból, mert biztos, hogy ott gyulladtam volna meg. Oldalra tekintettem, de a cellatársam nem kelt fel a zörejeimre. Szerencsére. Mondjuk nem is volt reggel, így nem volt csoda, ha még aludt. Ahogy az ablak felé pillantottam, láttam a Holdat az égen. – Remek, egy újabb rémálom. Már kezdem megszokni. – Jó vicc. Még, hogy megszokni, nem vagyok százas. Mindegy is, az a biztos, hogy Marion már nem él, és az álmomban lévő boszi tehet róla, csak az a baj, hogy nem emlékszem ki lehet, bárhogyan koncentrálok, akkor sem rémlik az arca.
Eközben visszafordultam a fal felé és ezen az egy dolgon kezdtem elmélkedni, vajon hogy lehetséges egyáltalán? Miért nem emlékszem rá? Ha minden emlékem visszatért, akkor ez az egy miért nem?
Percek vagy órák telhettek el, mire újra el tudtam volna aludni, azonban már a szomszédom nem hagyta, hogy ez megtörténjen. Egy puha tárgy pattant neki a vállamnak. Először azt hittem csak valami bogár repült oda, de akkor láttam meg, hogy csak egy galacsin, miután odagurult az arcomhoz.
Nem akartam egyből visszadobni, így vártam egy kicsit, harminc másodpercig is elszámoltam mire erőt vettem magamon és felkészültem, hogy cselekedjek. Megfogtam a galacsint, a másik kezemmel a takaró szélét és egy hirtelen mozdulattal fordultam meg az ágyon. Kifeszítettem a kezemet, mintha dobásra készülnék és még talán egy bugyuta grimaszt is az arcomra erőltettem, hogy felhívjam a figyelmét: Vigyázz jön a támadás!
De persze ő már nem is rám figyelt. A reggelijét vizsgálta, hogy a mai nap mégis mit kaptunk. Hm… ha jól számolok, akkor a kedd az mindig lecsó… vagyis én hívom annak, és így könnyű az agyamat átverni. Mert még ízben csak-csak hasonlít rá, de kinézetre… hagyjuk. – Jó reggelt! Hogy aludtál? – Üdvözlöm, ahogyan mindig is szoktam. Ez valahogy rutinná vált itt a cellában. – Öhm, azt megeszed? – Viccelődve mutatok a táljára, hogy ha nem ízlik neki, akkor nyugodtan átadhatja.







Nem szórt rá senki csillámport


Forsythia Hellebore csillámport hintett rá


Romulus Scoresbin
Lázadó
Lázadó
Romulus Scoresbin
Mesehõs :
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Tumblr_pcorm9SGMj1wzypxlo1_500
Robin Hood
➵ Robin Hood ➵
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
➵ Robin of Locksley ➵
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
➵ I owe my life to you
my darling ➵

Zenedoboz :
➵ I hope You're

not my enemy! ➵

Akinek az arcát viselem :
➵ Grant Gustin ➵
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
➵ Frostcall ➵
✦ ✦ ✦ :
➵ My arrows always hit
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman GiftedHalfGallowaycow-max-1mb
the mark ➵

A tükör mögött :
Behind the Rebel
➵ Fedora ➵

Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty
TémanyitásBoreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty2023-07-14, 00:24



A magányom elmúlni látszott, amióta beszélgetésbe elegyedett velem a szomszédos cellatársam, Romulus Scoresbin. Különleges neve volt, de nem mertem megjegyzést tenni rá, hisz nem volt célom kétes jeleket küldeni felé. Még ha valahol imponált is a férfi, nem csak az, hogy beszélgetett velem, de volt a kisugárzásában valami, ami miatt elkezdtem jobban és jobban figyelni rá. A napok már nem tűntek kész rémálomnak és soha véget nem érősnek, sokkal inkább… hm, hogy is fogalmazzak? Egyszerűen jó volt, hogy valakivel tudtam beszélgetni. Valaki megértett és én is őt. Persze, voltak furcsaságai, kezdve azzal, hogy amikor Nariel rendőrkapitány bejött, mindig változott valamelyest a viselkedése. Nem azért, mert félt volna tőle, hanem… pont az ellenkezője. De nem vettem volna rá mérget, pusztán csak ezt figyeltem meg.
Apropó, ő még nem ébredt fel. A cellám másik végéből figyeltem őt, ahogyan aludt. Kora reggel volt és én a nap első sugaraival ébredtem, míg ő tovább szunyókált. Kedvem lett volna felkelteni, de nem akartam gonosz lenni vele. Azonban a kezem ügyébe akadt egy darab papír, amit gyűrögetni kezdtem, végül jött az isteni szikra és átdobtam – célom volt eltalálni valahol, de semmiképpen sem a fején. A karját találtam el, így beharaptam az alsó ajkam, így figyeltem tovább, a nyakam nyújtogatva, hogy jobban lássam, mocorog-e, vagy ébresztési kísérletem csúfos véget is ért.
Egy nagyobb sóhaj hagyta el a számat, majd felhúztam a lábaimat, átkaroltam azokat, így nézelődtem egészen addig, (ami nagyjából 1 perc sem volt) míg meg nem érkezett a reggeli – azért örültem volna, ha kicsit jobb kajával áldanak meg minket, de a szemükben bűnözők voltunk.
Ha Romi megébredt mégis a galacsinnak hála, akkor sem vettem észre, mert ezúttal már nem őt figyeltem, hanem a reggelit kezdtem el szemügyrevenni.

Boreas && Robin Hood

megjegyzés: nem akarsz felkelni? Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman 1115489239

aláfestõ: true love

szószám: 281







Nem szórt rá senki csillámport


Romulus Scoresbin csillámport hintett rá


Forsythia Hellebore
Gazember
Gazember
Forsythia Hellebore
Mesehõs :
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman A0058bc1bb13105b738c99e9c82b9789
Mirage Mirror
Északi boszorkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
IIsn't it lovely, all alone
Heart made of glass, my mind of stone
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Caitlin-snow-killer-frost
Tear me to pieces, skin and bone
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
LADY SYNTHIA
A másik felem :
Romulus Scoresbin
My walls are weakening
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman A133bc8af06a853b1d22dc935c0f836e
And I’m gonna need You
✦ ✦ ✦ :
Oh, I hope some day
I'll make it out of here
Even if it takes all night
or a hundred years
Need a place to hide,
but I can't find one near
Wanna feel alive, outside
I can fight my fear

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
DANIELLE PANABAKER
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
And all the people say:
"You can’t wake up, this is not a dream
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Tumblr_oek80brjys1t2sh34o2_r3_500
You're part of a machine"
A tükör mögött :

Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty
TémanyitásBoreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty2023-06-30, 01:30

Waiting For Superman
Forsythia Hellebore && Romulus Scoresbin

Nem szórt rá senki csillámport


Romulus Scoresbin csillámport hintett rá


Forsythia Hellebore
Gazember
Gazember
Forsythia Hellebore
Mesehõs :
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman A0058bc1bb13105b738c99e9c82b9789
Mirage Mirror
Északi boszorkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
IIsn't it lovely, all alone
Heart made of glass, my mind of stone
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Caitlin-snow-killer-frost
Tear me to pieces, skin and bone
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
LADY SYNTHIA
A másik felem :
Romulus Scoresbin
My walls are weakening
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman A133bc8af06a853b1d22dc935c0f836e
And I’m gonna need You
✦ ✦ ✦ :
Oh, I hope some day
I'll make it out of here
Even if it takes all night
or a hundred years
Need a place to hide,
but I can't find one near
Wanna feel alive, outside
I can fight my fear

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
DANIELLE PANABAKER
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
And all the people say:
"You can’t wake up, this is not a dream
Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Tumblr_oek80brjys1t2sh34o2_r3_500
You're part of a machine"
A tükör mögött :

Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty
TémanyitásBoreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty

Ajánlott tartalom

Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman Empty
 

Boreas && Robin Hood ➵ Waiting For Superman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal