Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Edward Patrick Drake
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásEdward Patrick Drake Empty2023-07-16, 01:28

Edward Patrick Drake
Jesse Lee Soffer


Becenév
Ted, Eddie
Hisz a csodákban?
hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
Cyber Creations Spine IT ügyvezető igazgatója
Családi állapot
egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Kedvenc mesehõs
Bill Cypher, Pinokkió
Mi történt velem?


más lett belőlem, mint amit vártatok -
azzá lettem, amitől mindig reszkettetek -

Apám mindig azt mondta, én döntök az életemről. Azt csinálom, amit szeretnék, azzal barátkozom, akivel jóban vagyok, és akiket erre érdemesnek találok, de minden szavában megbújt a szelíd-erőszakos utasítás, ami miatt az ő akarata szerint kellett élnem az életemet. Mert azt mondta, hogy nem kell az Etont választanom, ha nem akarom – könnyezett közben a fájdalomtól, pedig csak jót akart nekem, szíve mélyén mégsem értett egyet a kiejtett szavakkal. Azt mondta, választhatok más iskolát is - tizenegy évig hallgattam előtte az Eton College dicsőítését, érdemeit, és azt, hogy ő is milyen sokra vitte ott. Most üzletember, konyít a joghoz is, a pénzügyeket pedig a Harvardról kikerülve magas szinten képes használni, és látom a szemében, mikor rám néz, egyetlen fiára, hogy bennem látja azt az embert, aki ő nem lett. Bennem látja a kedvességet, a higgadt, csendes embert, aki sosem leszek.

Mindig, minden alkalommal hanyagul teregetek, leginkább a házi feladat vagy a munkám elvégzése helyett, hogy utána egyből leülhessek a laptopom elé, és azzal foglalkozzak, ami ténylegesen érdekel. Meg akarok tanulni programozni. Persze gyerekként minden más volt. Élére vasalt nadrág, gondosan összetekert zokni, tükörsima ingek. Anyám így tanította, anyám így várja el, anyám szigorban él, és anyám szigorban nevel. Számára nem létezik válaszként a nem, képtelen elfogadni a kifogásokat, nincsenek otthon felesleges kacatok, csakis a rend és a fegyelem. Mintha csatamező lenne a kert és katonai tábor a ház. Csend, munka, engedelmesség. Sosem ellenkeztem vele, nem is volt rá lehetőség – megdönthetetlen érvekkel segített a döntéshozatalban. Míg apám a pszichikai hadviselés, anyám pedig a fizikai terhelés nevében szól hozzám, intézi felém leveleit, addig én szabadságra vágyom, de minek mondjam el? Csak a szívüket fájdítanám, hisz ők értem tettek mindent és egymásért. Hisz ők nekem akartak jobb jövőt, de halálukkal tudták csak megadni, amit igazán kívántam: pénzt.



vagy öljem meg minden reménységetek,
és mondjam meg, hogy más lettem, mint ti?

Most, hogy már nem látják szüleim, mindent másként csinálok, mint ahogy tanították. Mert látom, hogy mi az, amit rosszul gondoltak. Nem vagyok hát olyan gyanakvó az élettel, mint anyám. Hiszen, ha a világon vagyok, arra jó okom van, az égiek a mérföldkövek felé vezetnek. Nincs miért aggódnom. Apám persze naphosszat ezt teszi. Pedig, ha az ember aggódik valami miatt, hamarabb következik be a baj, mint a szerencse. Nem aggódok. Majd lesz, ahogy lennie kell. Mint ahogy eddig is volt valahogy.

Sohasem szorultam barátokra, soha nem is voltak ilyen kapcsolataim. A jelenlegiek is csak érdekből, logikai alapon megválasztva – ha velük vagyok, csak ők kekeckednek velem kis mértékben, más már nem mer. Persze ők azt hiszik, hogy szükségem van rájuk. Ők is azt hiszik, amit százból kilencvenkilenc: hogy ártatlan vagyok és gyámoltalan. Igazából meg tudok állni a lábamon, és ezt is teszem nagyobb felhajtás nélkül. Minek az ilyesmit reklámozni?

Azt teszem, amit tenni akarok. Nem csak apám könnyes szemei miatt kerültem oda, ahol jelenleg is múlatom az időm. Sőt, ő egyenesen ellenezte volna, hogy Fata Morganába jöjjek. Hiszen itt nincs semmi, én vagyok az egyetlen telekommunikációval foglalkozó cégtulajdonos, semmi versenytárs. De minek is kellene versenytárs, amikor hasznot akarok húzni a városból, nem pedig megmenteni azt, vagy bármi magasztosat tenni vele? Nem vagyok tudomány és természetszerető ember. Maradt a gonoszság, a sötétedő lélek és mások leigázása. Azt gondolnák mások, hogy micsoda fennhéjázó ember lehetek, pedig… pedig nem hiszem, hogy az lennék. Inkább vágyok csendre és nyugalomra, mint mások feltűnő lenézésére, és arra, hogy mindenki körberajongjon. Ez nem én vagyok.

Én csak egy srác vagyok némi alvilági befolyással és számtalan változatos, sajátos kapcsolattal – mert abban van a biznisz, amire van kissé kétes, ami némiképpen veszélyes és gyarló, és csak abban a statisztikában hiszek, amelyet én magam hamisítottam.



tudom, igazatok van, még ha így szóltok is.
de tudom, nekem is igazam van.
Sabra Nazari

betianak

Nem szórt rá senki csillámport


Baba Daisuke csillámport hintett rá


Edward Drake
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Edward Drake
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
usefull good-for-nothing
✦ ✦ ✦ :
Akinek az arcát viselem :
Jesse Lee Soffer
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
A tükör mögött :
betianak

Edward Patrick Drake Empty
TémanyitásEdward Patrick Drake Empty2023-08-14, 11:00

Csillámporos üdvözlet illet téged
Edward Drake ✦ Megmentő


„Be yourself. People don't have to like you and you don't have to care.”

Kedves Ted!

Sötét erők gyűlekeznek Fata Morganaban és már nem csak a gonosz mesehősökkel kell vigyázni, hanem a kívülállókkal is, hát mi lesz még itt kérem szépen?   Edward Patrick Drake 3118905588
A lapod szokás szerint csodás volt, imádtam minden betűjét! Hogy tudod ilyen jól elkapni a karaktert körül ölelő hangulatot, mondd? Taníts mester!  Edward Patrick Drake 3942121423
És ha már karakter... Azta!  Edward Patrick Drake 2108006646  Azt hiszem, sokat elárul a fiúkáról, hogy Bill a kedvenc mesehőse, nincs is több kérdésem. Jó, azért egy kicsit meglepődtem, hogy egy megmentő ennyire húz a sötét oldal felé, de a csoda nem mindig szárnyas tündérkék csillogó porából eredezik, olykor-olykor az Ördög az, aki meghallja a kívánságainkat és segítő jobbot nyújt, nem de?  Edward Patrick Drake 2330161217  Annyi bizonyos, hogy Eddie felcsigázott és sejtéseim szerint nem fog unatkozni sem ő, sem az, akivel összeakad. Van itt pár kárhozatra ítélt arc, akivel biztosan megtalálja a közös hangot és akik fixen nem fogják körbe rajongani, ellenben szívesen társulnak Edward Patrick Drake 4270947414  (köztük Phobos énem, akit komoly identitásválságba sodortál ezzel a karakterrel és ezzel a pofival, hát hogyan legyen úgy az ember 100% hetero, ha ilyen szexi rosszfiúk rohangálnak szabadon?  Edward Patrick Drake 1944528000 ).




Foglalózz és érezd jól magad ezzel a pofival is!  Edward Patrick Drake 1504217148





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Edward Drake csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Edward Patrick Drake 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Edward Patrick Drake 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Edward Patrick Drake Empty
 

Edward Patrick Drake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal