Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Blair Escamilla
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásBlair Escamilla Empty2023-07-16, 18:31

Blair Escamilla
Play by: Lizeth Selene


Becenév
Inkább ne
Hisz a csodákban?
hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
rezidens
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Kedvenc mesehõs
Mulan, Derű
Mi történt velem?

Mindig is optimistának tartottam magam, egy megértő lánynak, aki próbál mindenkinek segíteni. Ezt sokan úgy gondolták, hogy könnyen mondok mindenre igent, vagy azt, hogy bármire rá tudnak venni, kérdés nélkül. Ez nem olyan igaz, mint azt szerették volna velem elhitetni. Bár, visszanézve az életemre, lehet igazuk volt. Az életem tele volt igen és nem válaszokkal, amik jócskán meghatározták a mindennapjaim.

Az első elutasítás, ami kijött a számon, gyerekként jött. A játszótéren, homokvár építés közben történt, míg én nagyon koncentráltam arra, hogy szép tornya legyen a várnak, egy fiú próbált meg puszit adni nekem. A kis gyerek énemet, pedig ez annyira idegesítette, hogy kapott egy pofont tőlem. A srác megszépen beleesett az én építményembe. Ezután rám ragadt a Bunyós Blair becenév, végigkísértett engem az iskolai éveim alatt, de szerencsére, amikor gimis lettem, ez az egész lekopott rólam. Bár abban biztos vagyok, hogyha a szülei meglátnának, akkor eszükbe jutna a fiúk piros arca és könnyes szeme. Igazából nem mondhatom, hogy megbántam.

A következő nem, amit ki lehet emelni, inkább egy kétségbeesett tagadás volt, mint bármi más. Hátra kellett hagynom a teljes életemet, egy hülye választás miatt, aminek igazán nem is volt gyümölcse. Apám úgy gondolta, hogy megváltozik, és költözzünk hozzá. Anyám természetesen erre rábólintott, mikor már együtt volt egy férfival, akit én már apámként szerettem. Nem kellett volna ezt csinálni, de az én hangomat nem akarták meghallani. Akkoriban azt hittem, hogy jó úton haladok. Tényleg. Voltak barátaim, akikkel ki tudtam menni játszani, vagy már idősebben, partizni. Ott csattant el az első csók is az életembe, ott volt az első fiú, akivel randiztam. Aztán ezek eltűntek, mintha soha se történtek volna meg, és én csak hallucináltam az egészet.Lassan megszoktam, hogy a biológiai apám mellett voltam, még ha nem is volt a legjobb kapcsolatunk. Próbáltam a legjobban beleilleszkedni az új helyzetbe, hogy most már vele vagyok, nem szomorkodhattam örökké.

Az az igen, ami eszembe jut most, keserű volt. Keserű, mert nem volt sok választásom benne. Mondtám már el pár nemet előtte, de akkor se voltam meghallgatva. Valami azért nem változott az évek alatt. Rengeteg érvet hallottam már, de egyik se tudott annyira hatni rám. Amíg a pénzt és az önállóságot fel nem vetették nekem. Ezért döntöttem az orvosi mellett, igen, tudom, hogy butasság emiatt választani ezt a szakmát. Valahol viszont szerettem is volna segíteni az embereknek, és ez erősödött, amikor az iskola padjait koptattam, majd még jobban belerázódtam, amikor rezidens lettem.

Mégis, amikor az idő eljött, igent mondta az új városra. Reménykedve, hogy itt azért több lesz a választásom, mint eddig volt.
Ok Tae-moon

Amerys

Nem szórt rá senki csillámport



Blair Escamilla
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Blair Escamilla
Egyszer volt, hol nem volt... :
Blair Escamilla Tumblr_inline_r5dn2oGVKE1v17ec6_500
Everyday's like everyday's like EVERDAY
Blair Escamilla Bc41cf83ad85f0dfba815a91310bf030dc1a2187
I don't want a life so ORDINARY
Ennyi ember hisz bennem :
0
A másik felem :
I am not a perfect girl. I'll annoy you, piss you off,
Blair Escamilla 73f57ee2834c321cb6d1963759ed3443fc16956e
Say stupid stuff and then take it back.
✦ ✦ ✦ :
Blair Escamilla 4b662ce1ec4ca7cde614434c032eac85c5941208
Akinek az arcát viselem :
Lizeth Selene
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
Blair Escamilla 202f6213f6f090d7bc7c8cc195643b0bae366bb6
A tükör mögött :
Amerys

Blair Escamilla Empty
TémanyitásBlair Escamilla Empty2023-08-09, 00:46

Csillámporos üdvözlet illet téged
Blair Escamilla ✦ Megmentõ


„Whatever the question is, the answer is… NO!”

Kedves Escamilla!

Az IGEN! Blair Escamilla 2067867876
Hogy milyen ET-t varázsoltál ide nekünk! Blair Escamilla 3375341651

Fontos momentumokat tudtunk meg az életedből, persze NEM is kellett többet írni, mivel pont így volt jó az egész.  Blair Escamilla 1298976811
Nagyokat derültem a homokváras részen, ugyanis egy normális reakció volt a részedről. Igaz, szegény fiú, biztosan NEM osztozott volna a véleményemen… akárhogy is ettől volt az a mozzanat emberi. Blair Escamilla 1311556981

IGEN, egyébként tudom mit érezhetett a kisfiú… kiskoromban hasonlóan viselkedtem, mint ő… na jó, a csók „követeléséig” NEM jutottam el, így persze pofont sem kaptam, de magát a visszautasítást megtapasztaltam én is. Blair Escamilla 2732251548

És, hogy emiatt lettél Bunyós Blair? Na neee, NEMNEM! Szégyen és gyalázat!  Blair Escamilla 2250790558 Persze a fiatalok már csak ilyenek, NEM igaz? Még szerencse, hogy a későbbiekben már lekopott ez a titulus. Blair Escamilla 1542743629

Többszöri elolvasás után… IGEN, megértem, min mentél keresztül. A környezetedben lévők nagy hatással voltak rád, vagy mondjam úgy, hogy Te voltál nagy hatással rájuk? Egy biztos, hogy könnyen vették azt, hogy mindenre IGENt mondtál. Ezt sokan kihasználják a mai világban. Ráadásul még őszintén és kedvességből segítettél ahol csak tudtál. IGEN… ez a legrosszabb az egészben. Blair Escamilla 3942121423

Na, de NEM szaporítom tovább a szót… Tökéletes lett a lap, már alig várom, hogy olvashassam a játékaidat. IGEN! Kíváncsian várom! Blair Escamilla 1623695724  Blair Escamilla 1149350199




A sokadik IGEN, úgyhogy tovább jutottál... Ja, hogy ez NEM az a műsor? Khm… akarom mondani, foglalózz és utána vár is a játéktér. Üdv közöttünk. Blair Escamilla 841472469  Blair Escamilla 841472469  Blair Escamilla 841472469  Blair Escamilla 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Blair Escamilla 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Blair Escamilla 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Blair Escamilla 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Blair Escamilla Empty
 

Blair Escamilla

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal