Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
We're stuck together until one of us gets fired
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásWe're stuck together until one of us gets fired Empty2024-02-11, 03:03


Tell me, who's your angel?
Nala && Honeymaren
Who's your shoulder
To hold your boulders?


Azért valamennyire meg is nyugszok a szavakra, de nem annyira, hogy el is engedjem a témát. Angel mindkettőnknek fontos és jó lenne megoldani a rejtélyt, hogy mégis mi történt vele. Miért nem beszél legalább Freyával róla? Ha velem nem is… úgy tudom, hogy közelebb állnak ők ketten egymáshoz, mint mondjuk én Angelhez. Aprót bólintok, aztán gyorsan fizetek, mielőtt ő tehetné meg. A büfésnénire rámosolygok, majd fel is nevetek a szituációra.
- Oké, legközelebb… talán! – Válaszolok rögtön, majd az egyik sonkás szendvicset kibontva bele is harapok. A többi vásárolt holmit pedig megfogom úgy, hogy ne hulljon minden a földre. Gyorsan elrágom a falatot, lenyelem és azután válaszolok.
- Nem is tudom, most, hogy így jobban belegondolok… néhány hete? De lehet van már egy hónapja is annak. – Nem követtem ezt nyomon, hogy őszinte legyek. – Eleinte nem gondoltam, hogy ez hosszútávú lesz. Úgy értem, ez a rosszkedv és letargia, vagy minek is nevezzem – Gondolkozok, miközben haladunk az étkezőasztalok felé.  Odaérve helyet is foglalok és úgy hallgatom végig a lányt.
- Igazából magamból indulok ki. Néha nekem is kell idő, hogy elkezdjek megnyílni és beszélni a dolgokról. Tulajdonképpen nálunk is áll a bál, családi ügy, és nem beszéltem még róla sem neked, sem Angelnek – Megvonom a vállam. Azt sem tudom, mennyire érdekelné őket a dolog. Mindenkinek megvan a maga baja, nem? – De egyébként igazad van. Ha nem teszünk semmit, talán rosszabb lehet. Bár azt is érdemes szem előtt tartani, hogy ő mindig is kicsit zárkózottabb jellemvonásokkal bírt - Akár egy jéghercegnő, de ezt nem mondom ki hangosan. Ahogy rákérdez a vőlegényemre, megköszörülöm a torkom.
- Hát, a kapcsolatunkban minden jó. Nem ezzel van a gond… az előbb említettem, hogy áll a bál. Hát, a helyzet az, hogy Sebastian nagybátyja próbál mindent tönkretenni. Pénzhajhász. A vőlegényem édesapja nemrégiben meghalt és mindent Sebastianra hagyott, kihagyva belőle a fivérét. Hát ezért robbant ki a vita és pereskedés megy… egy ideig azt gondoltam, az esküvő is elmarad majd ezek miatt, de Seb el akar venni és nem akar várni tovább – Ezen elmosolyodok, majd újabb torokköszörülés után nézek a lányra. – Nem egyszerű, de látod, én sem beszéltem nagyon erről. Lehet, Angel is okkal marad most csendben… vagy nem? – Kérdezek rá elmélkedve, többek közt azért is, mert Freya jobban ismeri a lányt.
372 szó hurricane #csakcsajok We're stuck together until one of us gets fired 1115489239




Can you feel the love tonight?


It is where we are. It's enough for this

wide-eyed wanderer. That we got this far.


Nem szórt rá senki csillámport


Valfreyja Hedegaard csillámport hintett rá


Kyra Nevaeh Knight
Ősi állat
Ősi állat
Kyra Nevaeh Knight
Mesehõs :
We're stuck together until one of us gets fired 5v1HgV3
Lion King
N a l a
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
17
Titulus :
T h e ♡ L i o n ♡ Q u e e n
A másik felem :
Can You Feel The
We're stuck together until one of us gets fired Tumblr_lt8txs2a6D1qa3ptgo1_500
Love Tonight

S e b a s t i a n ?
Akinek az arcát viselem :
C l a i r e ♡ H o l t
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
É s z a k ♡ F r o s t c a l l
✦ ✦ ✦ :
Tears of pain, tears of joy
We're stuck together until one of us gets fired Tumblr_inline_ohfat3ibaQ1rifr4k_500
One thing nothing can destroy

Is our pride, deep inside
A tükör mögött :

We're stuck together until one of us gets fired Empty
TémanyitásWe're stuck together until one of us gets fired Empty2023-11-24, 16:43




Run to the rescue with love and peace will follow

••●•• Valfreyja & Kyra ••●••



Hatalmas kő esik le szívemről, ahogy Kyra mosolyogva észrevesz engem is. Ő még nem is tudja, de ő az utolsó mentsváram Angel érdekében. Ha akad valaki, akivel megoszthatom a felvetéseimet és aggodalmaimat főnökasszonyunkat illetően, az Kyra. A mi triónk eddig sok mindenen keresztül ment, így nem csoda, ha az én részemről is őket nyilvánítottam ki a legfontosabb személyeknek az életemben. Szinte már egy család voltunk, épp ezért kellett tennünk azért, hogy a töredező falakat egyben tarthassuk akármelyikőnk szorul segítségre.
- Mondhatni… Nem katasztrofális a baj, de lehet jobb, ha te is meghallgatsz. Nem akarok túl sokat aggódni… - sóhajtok fel tanácstalanul, aztán gyorsan le is intem őt a következő szavainál, hogy majd én állom legalább a muffinját, amire nem kerül végül sor, mert a lány villámsebességgel szedi el az ebédjét és fizet is. Én még pár másodpercig csak döbbenten pislogva pillantok hol Kyrára, hol pedig a büfésnénire, aki csak jókat mosolyog a helyzeten. - Hát jó, akkor majd legközelebb! - szólok Kyra után durcás játékossággal, végül csak besorolok mellé a kávémmal a kezemben. Szürcsölök egyet mielőtt még jobban belemelegednék a sztoriba.
- Jó tudni, hogy nem csak én vettem észre. Mióta kezdted el látni rajta, hogy letört? Hátha történt vele valami akkor, ami kiválthatta ezt belőle. - tanakodok a fehérre mázolt falak vizslatása közben, majd visszavezetem tekintetemet Kyrara, ahogy a beszélgetés továbbgördül.
- Fogalmam sincs… De abban biztos vagyok, hogy akármi is történthetett vele, nem lehetett túl jó hír. - sóhajtok fel tovább aggódva, miközben besorolok az egyik étkezőasztal mellé és hanyagul levágom magam a székre.
Ha tényleg valami rossz hír érintette, akkor csak reménykedni tudok, hogy egyszer elég erős lesz annak megemésztéséhez. Bár van valami abban, amit Kyra mond, én mégsem tudok karbatett kezekkel várni. - Lehet igazad van… Túlreagálnám? Én csak szeretném, ha újra mosolyogni tudna… Nem gondolod, ha nem teszünk semmit akkor még rosszabb lehet a végkifejlett? Esetleg szervezhetnénk neki valamit, ami jobb kedvre deríti. Azzal csak nem ártunk, igaz? - hörpintem fel a forró kávé felét, közben nagyon erősen próbálkozok nem kifakadni.
- Apropó, mi a helyzet a vőlegényeddel? Minden rendben alakul? - pillogok fel rá most már kíváncsi csillanással szemeimben.

343 szó ••●•• megjöttem  We're stuck together until one of us gets fired 841472469





Nem szórt rá senki csillámport


Kyra Nevaeh Knight csillámport hintett rá


Valfreyja Hedegaard
Lázadó
Lázadó
Valfreyja Hedegaard
Mesehõs :
We're stuck together until one of us gets fired B8ebcb1622fb72b8d868a6bb75c0c53253354fbf
Jégvarázs
Honeymaren
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
The Kind-Hearted
A másik felem :
We're stuck together until one of us gets fired P3mOzBk
✦ ✦ ✦ :
We're stuck together until one of us gets fired D1a754add35f0312042e3ca31af9c6cd719b8b31

I will be a rainbow in your cloud

We're stuck together until one of us gets fired Tumblr_pht6xz6o6y1xc1n43o1_400
Akinek az arcát viselem :
Sofia Carson
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
Kereslek, de nem talállak :
My baby brother

We're stuck together until one of us gets fired ZFKFv4k
A tükör mögött :
Lyndriana

We're stuck together until one of us gets fired Empty
TémanyitásWe're stuck together until one of us gets fired Empty2023-09-13, 22:42


Tell me, who's your angel?
Nala && Honeymaren
Who's your shoulder
To hold your boulders?


Szeretem a munkám. Evangeline és Freya  mellett szinte mókás is itt dolgozni. De az utóbbi időben én is észrevettem, hogy Angel mennyire feszült. Mintha valami nyomasztaná, de nem faggattam. Úgy voltam vele, ha szeretne róla beszélni, akkor magától fog megnyílni. De eddig még nem tette. Talán nem is fogja. Vagy nem nekem. Freya azért egy fokkal közelebb áll szerintem hozzá, így természetes lenne, ha neki mondaná el, mi bántja.
Szerencsére ma nincs nagy hajtás, így van időm becélozni a büfét. Elfelejtettem elhozni a bekészített ebédemet otthonról, így kénytelen leszek venni valamit. Freyát kiszúrva elmosolyodok.
- Szia! Nem mondanám. Baj van? – Kérdezek egyből rá, aggódva, majd ahogy odaérek, megállok előtte. Hamar a tárgyra tér, így sóhajtok egy aprót. Tehát neki is feltűnt és neki sem mesélt Angel még semmit. Így nem leszünk sokkal előrébb, ugye?
- Ugyan, megveszem én! Épp valami ebédnek valót szeretnék, mert én balga, otthon hagytam, amit bekészítettem este magamnak – Vállat vonok. Nem is lényeges. Azonban folytatom is, mielőtt azt hinné, elengedtem a fülem mellett az aggódását. – Nekem is feltűnt, hogy valami nyomasztja. De azt hittem, veled beszélni fog róla – Őszintén ezt gondoltam. Ezek szerint rosszul. A büfés nénitől gyorsan kikérem a muffint – ami amúgy nagyon jó ötlet volt az imént Freyától, meg két sonkás szendvicset és mellé még egy szénsavmentes ásványvizet. Amint mindent megkapok, fizetek és odébb is lépek, de bevárom a lányt.
- Van valami sejtésed arról, mi történhetett vele? Én őszintén szólva nem mertem kérdezősködni. Barátok vagyunk, de néha úgy gondolom jobb kivárni, míg az ember magától nyílik meg – Magyarázom. Én is pont ilyen vagyok. Nem mindig célravezető, ha valaki ajtóstul ront a házba.

269 szó hurricane ideértem We're stuck together until one of us gets fired 1115489239




Can you feel the love tonight?


It is where we are. It's enough for this

wide-eyed wanderer. That we got this far.


Nem szórt rá senki csillámport


Valfreyja Hedegaard csillámport hintett rá


Kyra Nevaeh Knight
Ősi állat
Ősi állat
Kyra Nevaeh Knight
Mesehõs :
We're stuck together until one of us gets fired 5v1HgV3
Lion King
N a l a
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
17
Titulus :
T h e ♡ L i o n ♡ Q u e e n
A másik felem :
Can You Feel The
We're stuck together until one of us gets fired Tumblr_lt8txs2a6D1qa3ptgo1_500
Love Tonight

S e b a s t i a n ?
Akinek az arcát viselem :
C l a i r e ♡ H o l t
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
É s z a k ♡ F r o s t c a l l
✦ ✦ ✦ :
Tears of pain, tears of joy
We're stuck together until one of us gets fired Tumblr_inline_ohfat3ibaQ1rifr4k_500
One thing nothing can destroy

Is our pride, deep inside
A tükör mögött :

We're stuck together until one of us gets fired Empty
TémanyitásWe're stuck together until one of us gets fired Empty2023-07-21, 19:06




Run to the rescue with love and peace will follow

••●•• Valfreyja & Kyra ••●••



Napok óta...nem is... Hetek óta gyötörnek a negatív gondolatok Angel körül. Aggódok érte, de még nem tudom miként hozhatnám ezt fel neki. Nem akarok további feszültségeket okozni azzal, hogy beledugom az orromat az ő dolgaiba. Tudom jól, hogy elfoglalt és úgyis csak letagadná, ha valami baj van, hiszen ő mindig is erősnek mutatta magát. De néha neki is szüksége van egy kis lelkizésre és pihenőre.
Fáradtan felsóhajtva öntöm ki magamnak a frissen főzött kávét az Ice Magic Even Organizer büféjében. Nem sokan vagyunk ma bent, így a büfé is kissé üresen zeng a csendtől. Nem csoda hát, ha az egyetlen közeledő személy lépteinek hangjára rögtön felkapom a fejemet. Némileg remélem is és nem is, hogy Angel az, de aztán megpillantom Kyra-t és egyfajta megkönnyebbültség szalad át rajtam. Nem tudom, hogy azért-e, mert még nem vagyok felkészülve a komolyabb beszélgetésekre Angellel vagy csak azért, mert tudom, hogy nem tudnám többet magamban tartani az aggodalmaimat.
- Kyra! De jó, hogy itt vagy! - mosolyodok rá, s vissza is teszem a kávéskancsót a főzőgépben kijelölt helyére. - Nagyon elfoglalt vagy? Lenne pár perced? - nem kertelek túl sokat. Kyra is Angel mellett állt már évek óta, ismeri őt és remek kapcsolatot ápolnak egymással. Ha van valaki, akivel osztozni tudok a mostani nyugtalanságomon, akkor az Kyra.
Barátságos mosolyt küldök felé, miközben két kezemmel kicsit rászorítok a forró kávésbögrére. Reménykedek benne, hogy lesz rám pár szabad perce és végre én is ki tudom majd adni magamból ezt a rengeteg feszültséget. Amúgy is szeretek a közelében lenni és együtt dolgozni vele. Amióta pedig eljegyezték még inkább keresem a társaságát, hogy miben lehetek segítségére. Vele együtt örülök a nagy nap közeledésének. Ez annak is köszönhető persze, hogy romantikus alkat vagyok és hihetetlenül értékelem a szoros, édes párkapcsolatokat, mint amilyen az övék is. Ebből adódóan mindig ott lappang bennem a támogatói ösztön, amit simán a nyakába tudnék ereszteni a nap bármely szakaszában, ha esetleg hozzám fordulna segítségért. Ezért is kell mindig visszafognom a lelkesedésemet, még a végén túl sokat zúdítok szegényre. Meg aztán én sem tudhatom mi zajlik náluk otthon. Néha le tudom olvasni az arcáról, hogy őt is aggasztja valami odahaza. Talán a vőlegényévél történt valami?
- Evangelineről lenne szó... Aggódok érte mostanság. - teszem még hozzá így utólag a korábban feltett kérdésem miértjét, hátha ezzel tényleg elindítok Kyraban is valamit. - Veszek neked egy muffint is. - széles vigyorral biccentek a büféspult irányába, ahol az üveg mögött megannyi ízesítéső muffin sorakozik az édesszájúaknak. Most én is el tudnék majszolni egyet, miközben stresszes mozdulatokkal szürcsölöm majd a fekete kávémat. Igen, Freya, ez igazán felemelő ötlet.
421 szó ••●•• megjöttem  We're stuck together until one of us gets fired 841472469





Nem szórt rá senki csillámport


Kyra Nevaeh Knight csillámport hintett rá


Valfreyja Hedegaard
Lázadó
Lázadó
Valfreyja Hedegaard
Mesehõs :
We're stuck together until one of us gets fired B8ebcb1622fb72b8d868a6bb75c0c53253354fbf
Jégvarázs
Honeymaren
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
The Kind-Hearted
A másik felem :
We're stuck together until one of us gets fired P3mOzBk
✦ ✦ ✦ :
We're stuck together until one of us gets fired D1a754add35f0312042e3ca31af9c6cd719b8b31

I will be a rainbow in your cloud

We're stuck together until one of us gets fired Tumblr_pht6xz6o6y1xc1n43o1_400
Akinek az arcát viselem :
Sofia Carson
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
Kereslek, de nem talállak :
My baby brother

We're stuck together until one of us gets fired ZFKFv4k
A tükör mögött :
Lyndriana

We're stuck together until one of us gets fired Empty
TémanyitásWe're stuck together until one of us gets fired Empty2023-07-17, 03:21

We're stuck together until one of us gets fired
Nala && Honeymaren



Nem szórt rá senki csillámport


Kyra Nevaeh Knight csillámport hintett rá


Valfreyja Hedegaard
Lázadó
Lázadó
Valfreyja Hedegaard
Mesehõs :
We're stuck together until one of us gets fired B8ebcb1622fb72b8d868a6bb75c0c53253354fbf
Jégvarázs
Honeymaren
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
The Kind-Hearted
A másik felem :
We're stuck together until one of us gets fired P3mOzBk
✦ ✦ ✦ :
We're stuck together until one of us gets fired D1a754add35f0312042e3ca31af9c6cd719b8b31

I will be a rainbow in your cloud

We're stuck together until one of us gets fired Tumblr_pht6xz6o6y1xc1n43o1_400
Akinek az arcát viselem :
Sofia Carson
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
Kereslek, de nem talállak :
My baby brother

We're stuck together until one of us gets fired ZFKFv4k
A tükör mögött :
Lyndriana

We're stuck together until one of us gets fired Empty
TémanyitásWe're stuck together until one of us gets fired Empty

Ajánlott tartalom

We're stuck together until one of us gets fired Empty
 

We're stuck together until one of us gets fired

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» stuck with you
» you stuck with me