Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Mirai
Ma 17:15-kor


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
you stuck with me
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitásyou stuck with me Empty2024-04-05, 20:53


Ficánka & Bakis

Vannak furcsa ismerkedéses sztorijaim, ott van például Ralph meg buta hős medáljának az esete - mindig elszórakoztat milyen egy bamba melák volt akkoriban, vagy Sun és a "majd elájulok a látványától, mert el se hiszem, hogy ő az" fangörcsöm pillanata, de azt hiszem, mind közül ez viszi eddig a prímet. Ki mondhatja még el magáról, hogy megfejelt egy láthatatlan falat, hogy kapcsolatba lépjen az annak túloldalán lévő személlyel? Még most sem értem, ez miként lehetséges, de nem ez lenne az első alkalom, hogy láthatalan falakba ütközöm; a játékomban is voltak ilyenek, mindennek megvannak a maga határai. Ezek szerint Fata Morgana is a saját különleges szabályai szerint működik, ettől pedig csak még inkább növekszik a kaland kedvem.
Szerencsére Cody - most már tudom a nevét! - is hamar kapcsol a telefonos kommunikációt illetően, így az ő kijelzőjét olvasva, hamar meg is kapom a választ a kérdéseimre. Az üzenetét látva pedig az ujjammal a telefonjára bökve, hevesen bólogatni kezdek. Igen, IGEN! Pontosan azt a halat láttam!
- Te is láttad? - kérdezem fellelkesedve, bár tudom, hogy úgysem hall az üvegtől, azért gondolom meg tudja tippelni, hogy miről tátoghatok neki, mint egy néma hal. Hehe, milyen vicces vagyok.
Az üzenet másik felét sem hagyom reakció nélkül, de ezúttal nem pötyögök neki választ, hanem egyszerűen csak magamra mutatok és a kezemmel egy OK jelet formálva annyit mondok: - Jól vagyok.
Még hogy jól? Egész fenomenálisan! Végre történik velem valami igazán izgalmas, amitől úgy érzem, hogy alig férek a bőrömbe.
Figyelem ahogy újra pötyög valamit, izgatottan totyorogva egyik lábamról a másikra, aztán amikor újra felém fordítja a telefonját, még végig se olvasom, mit írt, de már be is jelölöm instán. Meglehet túl könnyedén bízom meg vadidegenekben, de mentségemre szóljon, biztosított róla, hogy nem creepy alak. Az írott szó pedig szent, vagy mi...
Rávigyorgok, aztán már repülök is a DM-jei közé. Az ujjaim csak úgy suhannak a billentyű felett, szinte én is alig látom, ahogy mozognak, azt is csak akkor érzékelem, hogy már rányomtam a küldésre, amikor a szövegbuborék megjelenik a kijelzőmön.
"Hogy érted, hogy végig? Át lehet jutni valahol? Próbáltad?"
Gondolom, hogy próbálkozott vele, különben nem figyelmeztetett volna, hogy vigyázzak, mielőtt megint felkenődnék a falra. Míg várom a válaszát, magamban azon mélázom, ha átlagos módszerrel nem is lehet a túloldalra keveredni, vajon a bakimmal sikerülhetne? Már csak a felvetéstől is érzem az ismerős bizsergést a bőröm alatt, libabőrös lesz a karom is tőle. Ha akarnám, most még megállíthatnám magam a villanásban, de minél jobban erősödik bennem ez az energikus érzés, annál kevésbé akarok megálljt szabni neki.
Függetlenül attól, hogy Cody végül mit válaszol, engedek a bőrömet bizsergető erőnek és egy pislogásnyi idő alatt átvillanok a fal másik oldalára a fiú mellé.
- Sikerült? Sikerült! - még én is őszintén meglepődök rajta, hogy sikerrel járok és nem végeztem úgy, mint egy légy a szélvédőn. Hát akkor még ő mennyire elcsodálkozhat ezen?! Remélem, hogy nem hozom rá nagyon a frászt szegényre, bár az száz százalék, hogy ki fogom nevetni, ha nagyon megijed.

|      you stuck with me 3942121423      |   487   |



'Cause I'm in a field of dandelions wishing on every one that you'll be mine. And I see forever in your eyes, I feel okay, when I see you smilewishing on dandelions all of the time
Nem szórt rá senki csillámport


Cody Anker csillámport hintett rá


Narah Carreras
Hõsnõ
Hõsnõ
Narah Carreras
Mesehõs :
you stuck with me Q94Cm3z
Wreck it Ralph
Vanellope von Schweetz
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
✦ ✦ ✦ :
you stuck with me MnY0tlQ
﹛as your merciful princess﹜
I HEREBY DECREE THAT EVERYONE WHO WAS EVER MEAN TO ME SHALL BE EXECUTED ... i'M JUST KIDDIN'?!
Akinek az arcát viselem :
﹛Maia Reficco﹜
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
﹛Suncrest﹜
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
you stuck with me C51cfca6b4c48d67aec6fd081ec869d88d97c4db
﹛i am a racer﹜
I CAN FEEL IT IN MY CODE!
A tükör mögött :
﹛sunny﹜

you stuck with me Empty
Témanyitásyou stuck with me Empty2023-11-17, 18:05



narah & cody
DO YOU WANT
FILET-O-FISH?!


A lelkiismeretem (és az egóm!) nehezen lép túl azon, hogy megijesztettem, kissé rosszul érzem magam miatta, de jelen körülmények között nem sokat tudok tenni annak érdekében, hogy jóvá tegyen. Már azt is jó jelnek veszem, hogy nem hagy faképnél, hanem kísérletet tesz arra, hogy kommunikáljon velem, és némileg bánom, hogy ez nem lehetséges normális módon, mert nagyon szimpatikusan hadonászik. Nem róhatom fel neki az arcára kiülő értetlenséget, az én első falas kalandom is pont ilyen reakciót váltott ki belőlem. Oké, ennél sokkal, sokkal lassabban esett le, hogy mi is történik. A majdnem-maffiavezér lány teljesítménye kifogástalan.
A táskám pántját szorongatva figyelem ahogy elmegy, és bízom benne, hogy azt akarta a tudtomra adni, hogy 'egy perc és jön', de sosem voltam túl jó nonverbális kommunikációból ezért semmit sem veszek már biztosra.
A távolban mintha egy pillanatra elmosódna az alakja, és esküszöm, hogy színes cukorkákat látok a hajában és meg kell dörzsölnöm a szemeimet, hogy biztos jól látok-e. Nem, már jön vissza, és nincsen cukor a hajában. De úgy mosolyog, mintha legalább egy mega méretű csokoládét talált volna a táskája mélyén, amiről gyorsan kiderül, hogy csak a telefonja. Ah, értem már!
A zsebem mélyére nyúlok és előhalászom én is a viseltes készüléket, hogy tudjak neki válaszolni.
Felmutatja a képernyőt, én pedig közelebb lépek hozzá. Ez a közelség minden bizonnyal frusztráló lenne néhány ember számára, ha nem állna köztünk egy láthatatlan fal, de csak azért jut eszembe ilyesmi, mert volt már bajom belőle, hogy engem sosem zavart az ilyesmi. Állítólag túl közvetlen vagyok.
Próbálok ezért nem túl tolakodóan a lány személyes terébe hatolni, fal ide vagy oda, bár mindig is kínosan éreztem magam ilyen szituációkban, amíg el nem döntöttem a másik félről, hogy ő a közvetlen-távolságtartó skála melyik végén helyezkedett el. Az ösztöneim - és a púp a fejemen -, azt súgta, hogy számíthatok arra, akkor is barátságos lenne ha nem lenne köztünk ez a fal. A balszerencse összehozza az embereket, nem?
Mosolyogva biccentek. jelezve hogy sikerült elolvasnom az üzenetét. Narah, huh. Kék-sárga alatt arra gondol hogy...?
Gyorsan pötyögni kezdek én is.
Szia Narah! Én meg Cody vagyok! Egészen pontosan mit láttál? Hasonlított egy gömböc halra, menő csíkokkal meg frufruval? Mert ha igen, az én voltam.
Hát, az utolsó mondatot inkább kitörlöm. Megvárom a reakcióját előbb. Ki tudja bírja-e a halakat?
Inkább ezzel fejezem be: Amúgy jól vagy? Nem tudom jártál-e már erre, de végig itt van ez a cucc, légy óvatos!
Mosollyal az arcomon mutatom meg neki, de menet közben eszembe jut valami, ami talán könnyíthet a kommunikációnkon. Gyorsan pötyögni kezdek megint.
Ez az instám: @cody_offishial
Ha gondolod kövess be és ott könnyebben tudunk beszélgetni! Eskü nem vagyok egy creepy alak!

Még ki is húzom magam kicsit, hogy bizonyítsam, rendes állampolgár vagyok. Nem mintha a magasságomon bármi is múlna. Azt meg úgyis kár lenne bizonygatnom, hogy normális vagyok.
Kicsit hazugságnak érződik egyébként az utolsó mondat, tekintve hogy még nem vallottam be neki a hal-dolgot, de... Nos, ezzel majd foglalkozok akkor amikor aktuális lesz.

492 szó ••• dinkák  you stuck with me 841472469  ••• music




Being a fish out of water is tough,
but that's how you evolve.
Nem szórt rá senki csillámport


Narah Carreras csillámport hintett rá


Cody Anker
Lázadó
Lázadó
Cody Anker
Mesehõs :
you stuck with me BWvL3x
A kis hableány
Ficánka
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
15
Titulus :
Professional Clownfish
A másik felem :
Oh, god,
what a handsome devil
you stuck with me 2ea86dc959cceb16fcf132b06f4177ad7808f68a
that guy is.

✦ ✦ ✦ :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Cole Sprouse
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
you stuck with me Disney-The-Little-Mermaid-Flounder-Gif
i'm not a guppy
you stuck with me Tumblr_inline_owunmyEVk61qlt39u_250
A tükör mögött :
Lharielle

you stuck with me Empty
Témanyitásyou stuck with me Empty2023-09-11, 16:28


Ficánka & Bakis

Nem pont így képzeltem az első vásoron kívüli kiruccanásomat; egy majdnem balesettel indítva. Jó sofőr vagyok, nem is - egyenesen kiváló! Még sosem fordult elő velem, hogy majdnem elütöttem valakit, vagy valamit, így ezért most igencsak meghökkenve állok az egész szituáció előtt. Már csak azért is, mert meg mernék esküdni, hogy egy lebegő halszerzet bukkant fel előttem az úton, most azonban, a nyomát sem látom sehol, még úgy se, hogy kikászálódom a kocsiból és kimondottan ahhoz a ponthoz sétálok, ahol láttam. Azaz csak sétálnék, merthogy van még egy dolog, amit baromira nem látok, mégpedig valamiféle láthatatlan erőtér, vagy mi a fene, aminek egyenesen neki is megyek.
Nem létezik, hogy mindezt csak halucináljam. Ha csak képzelődnék, nem fájna a fejem ott, ahol megfejeltem ezt a... ezt a valamit. Kíváncsiságból megérintem a kezemmel, olyan a tapintása, mintha üvegből lenne. Elgondolkozva ráncolom a homlokom, nem értem, ez hogy kerülhetett ide. Vagy mindvégig itt lett volna és nem is tudtunk róla?
Mielőtt tovább elmélkedhetnék ezen, valaki más is felkenődik előttem a falra, a lelket is kiijesztve belőlem. De legalább csak egy srác, nem pedig az a korábbi szellem-hal. Őszintén nem tudom mit csinálnék, ha még az is újra felbukkanna valahonnan.
- Jól vagy? - teszem fel a kérdést, miközben ő is épp beszédre nyitja a száját. De hiába várom, hogy eljussanak hozzám a szavai, egy kukkot se hallok belőle. Értetlenül bámulok rá, mert ő meg csak mondja és a mondja, látom, hogy jár a szája, mégse értek meg belőle semmit. Nagyon bizarr. Pedig a fülemmel nem lehet baj, mert minden mást tökéletesen hallok. Akkor őt miért nem? Ahogy megkocogtatja a köztünk lévő fura falat, ráeszmélek, hogy emiatt lehet. Nem elég, hogy láthatatlan, még hangszigetelt is, remek.
- Bocsi, de nem hallak - minden szót gondosan artikulálok, miközben fél kézzel a fülemre mutatok és nemlegesen rázom a fejem, hogy biztosan értsen, mert gyanítom, ő sem hall engem. Aztán egy új ötlettől vezérelve feltartom felé a mutatóujjam, jelezve, hogy várjon egy pillanatot, miközben elhátrálok és megfordulok, hogy visszamenjek a kocsihoz. Valahol ott kell lennie a telefonomnak a táskámban, amit feltett szándékom megszerezni.
Végül a tatyómmal együtt térek vissza a fiúhoz, könyékig elmerülve a sok cuccomban, mert rittig akkor csúszik a telóm mindennek az aljára, amikor a legjobban kellene. A biztonség kedvéért az idegen előtt három lépéssel állok meg, mert nem akarom elkövetni még egyszer azt a hibát, hogy nekirohanjak a falnak és közben sikerül előrántanom a telómat is, amit most győzelemittas mosollyal emelek a levegőbe.
- Háh! El se hiszem, mekkora ész vagyok - dicsérem magamat, s már meg is nyitom a jegyzettömbömet, hogy abba írjam le a következő szavaimat:
"Szia! Narah vagyok. Egész véletlenül nem láttál a közelben semmi fura, lebegő, sárgás-kék dolgot? Csak mert majdnem elütöttem.  you stuck with me 1f648  Egyébként mi a fene ez a láthatatlan fal?!"
Ahogy az utolsó jelet is lenyomom, már fordítom is felé a kijelzőmet, és óvatosan közelebb megyek a kettőnk között húzódó falhoz, amit gondosan kitapintok magam előtt, hogy annak nyomva a telómat, el tudja olvasni, mit írtam neki. Varázsolok mellé egy barátságos mosolyt is az arcomra, mert hát a különös körülmények ellenére, ez mégis csak egy új ismeretség kezdete.

|      you stuck with me 3942121423      |   511   |



'Cause I'm in a field of dandelions wishing on every one that you'll be mine. And I see forever in your eyes, I feel okay, when I see you smilewishing on dandelions all of the time
Nem szórt rá senki csillámport


Cody Anker csillámport hintett rá


Narah Carreras
Hõsnõ
Hõsnõ
Narah Carreras
Mesehõs :
you stuck with me Q94Cm3z
Wreck it Ralph
Vanellope von Schweetz
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
✦ ✦ ✦ :
you stuck with me MnY0tlQ
﹛as your merciful princess﹜
I HEREBY DECREE THAT EVERYONE WHO WAS EVER MEAN TO ME SHALL BE EXECUTED ... i'M JUST KIDDIN'?!
Akinek az arcát viselem :
﹛Maia Reficco﹜
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
﹛Suncrest﹜
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
you stuck with me C51cfca6b4c48d67aec6fd081ec869d88d97c4db
﹛i am a racer﹜
I CAN FEEL IT IN MY CODE!
A tükör mögött :
﹛sunny﹜

you stuck with me Empty
Témanyitásyou stuck with me Empty2023-08-25, 17:08



narah & cody
DO YOU WANT
FILET-O-FISH?!


Bementem ma a kisállatboltba, hogy vegyek az akváriumi haverjaimnak kaját, de úgy döntöttem, hogy még bőven van időm ebédidő előtt arra, hogy bóklásszak a városban, így a robogóm csomagtartójába tettem a halzabát és elindultam felfedezőútra.
Meg sem álltam a város széléig.
A szabadnapjaimat általában otthon töltöttem, ritkán volt elég jó idő ahhoz, hogy kiránduljak, de ma legalább az eső nem esett, így nem áztam bőrig a kétkerekűmön. Még jó hogy nem változom hallá attól, hogy vizes leszek -  elég kellemetlen helyzeteket szült volna. Bár most legalább éhen nem halnék.
Kíváncsian szagoltam bele az egyik dobozba, amit kibányáztam a táskámból miután letámasztottam a robogót, de a szárított algaszag(?) nem hozta meg az étvágyamat, bármennyire is azonosultam kopoltyús barátaimmal. Éreztem némi részvétet, amiért nekik ez a koszt jut, míg én sushit lapátolok mellettük. Ez vajon kannibalizmusnak számít?
Eltettem a cókmokom és a hátamra kaptam a táskám, hogy útnak induljak. Nem vagyok egy nagy kiránduló, de szerencsére Stormreachnek ez a része elég sík ahhoz, hogy még az én gyenge szívem is kibírjon egy kis sétát. Egy időben sokat jártam ide, amikor még sokan beszéltek a város határán húzódó falakról, mostanában azonban hanyagoltam ezeket a kitérőket. Kétlem, hogy sok minden változott volna.
Úgy emlékszem, hogy kell legyen a közelben egy apró tó, ami megduzzad az esőzések után, ezért úgy döntök, megkeresem - de már legalább egy órája bolyongok ugyanazon a területen sikertelenül és lassan kezdik feleadni a lábaim (rossz kondiban vannak a belső kopoltyúim, oké?)
Megállok az ösvény szélén, hogy körbenézzek vajon én tévedtem-e el, vagy a fák mentek odébb az utóbbi időben, de nem sikerül időben dűlőre jutnom mert épp... el akarnak ütni?
Az az autó legalábbis gyanúsan errefelé tart. Vajon látja, hogy pont ott állok amerre jön? És nem vagyok rossz helyen, mert a falnak arról az oldaláról nem igazán szoktak... autók jönni. Meg semmi más sem.  
Mintha a sofőrje észrevenne, fékez egy nagyot és akciófilmekbe illő manőverrel leparkol.
Csak pislogok.
Pillanatokon belül kinyílik az ajtó és mentségemre legyen mondva, fal ide vagy oda, még mindig nem tudom, hogy az életemre akarnak-e törni ezért ösztönösen is behúzódom az egyik fa árnyékába, úgy téve, mintha a tájkép része lennék. Sárga csíkos pólóm aligha segít beolvadni, de egy próbát azért megér, nem?
Kilesek a fák közül és legnagyobb megkönnyebbülésemre nem egy maffiafőnök szál ki a volán mögül, hanem egy lány és ettől máris sokkal jobban érzem magam. Aztán szemrehányást teszek magamnak, amiért azt feltételezem, hogy ez a lány nem lehet maffiafőnök. Vagy veszélyes. Ez elég hímsoviniszta dolog tőlem, ejnye. Attól hogy lány, még simán lehet, hogy ki tudna nyírni. Sőt. Minden esély meg van rá.
Figyelem ahogy elindul felém, legalábbis arra, ahol az előbb még voltam és mielőtt feltehetném magamban a kérdést, hogy vajon tudja-e, hogy ott a fal, látom őt megtántorodni.
- Sssz, ó jaj, az később fájni fog - szisszenek fel, aztán kiugrok a bokrok közül hogy odasiessek hozzá.
- Hé, megvagy? - hajolnék oda hogy meggyőződjek róla, jól van-e és sikeresen megfejelem a falat én is, mintha ne épp az előbb néztem volna végig ugyanezt a manővert az ő részéről. - Uff... Na, remek, zsák a foltját...? - kapok a homlokomhoz én is és meglepődve veszem észre, hogy megijesztettem.
Én?!
- Basszus, bocsi, nyugi, nem vagyok veszett vagy ilyesmi - hadonászok, mintha az bárkit is megnyugtatna. - Meg itt van köztünk ez az izé is, szóval biztonságban vagy - vonogatom a vállam, de tudom hogy a falnak beszélek. - Tuti, hogy nem is hallasz, szóval a szövegelésem sem jelent rád veszélyt. Pedig tuti bírnál, ha hallanád, milyen vicces vagyok!
Megkopogtatom a falat, mint egy pantomimes, hogy meggyőződjek még egyszer (ezúttal nem homlokkal) a köztünk húzódó határvonalról. Olyan, mint egy láthatatlan karantén.
Esetleg mutassak békejelet? Az még univerzális?

616 szó ••• remélem, tetszik  you stuck with me 841472469  ••• music




Being a fish out of water is tough,
but that's how you evolve.
Nem szórt rá senki csillámport


Narah Carreras csillámport hintett rá


Cody Anker
Lázadó
Lázadó
Cody Anker
Mesehõs :
you stuck with me BWvL3x
A kis hableány
Ficánka
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
15
Titulus :
Professional Clownfish
A másik felem :
Oh, god,
what a handsome devil
you stuck with me 2ea86dc959cceb16fcf132b06f4177ad7808f68a
that guy is.

✦ ✦ ✦ :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Cole Sprouse
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
you stuck with me Disney-The-Little-Mermaid-Flounder-Gif
i'm not a guppy
you stuck with me Tumblr_inline_owunmyEVk61qlt39u_250
A tükör mögött :
Lharielle

you stuck with me Empty
Témanyitásyou stuck with me Empty2023-07-26, 21:51


Ficánka & Bakis

Ez a nap is olyan, mint az összes többi, amikor úgy kelek fel reggelente, hogy egyszerűen nem bírok magammal. Az ilyen napjaimon kergetem az őrültebe leginkább Ralphot, de még magamat is. Tudjátok milyen ez, biztos mindenkivel megesett már, az a tipikus érzés, amikor úgy csinálnál valamit, de nem tudod mit és közben meg semmihez sincs igazán kedved? Pontosan így érzem magam.
Csak fekszem az ágyamon, a fejemet lelógatva róla és bámulok magam elé, hátha a fejembe szálló vér mellett valami más is az eszembe jut. Olvashatnék, sorozatozhatnék, vagy szimplán csak fejleszthetném az énekhangomat, de ez mind olyan tevékenység, amivel alapvetően le szoktam foglalni magam. Ma valami másra vágyom, valami különlegesebbre. Talán bekukkanhatnék Pengéhez a szervízbe, megnézni ő mit csinál, hátha Fafej is ott van; mindig szívesen figyelem, ahogy ők dolgoznak, egyszerűen lenyűgözőnek találom azt, ahogyan a járműveket bütykölik, szeretem amikor el is magyarázzák, hogy mit-miért csinálnak. Az pedig a ráadás, hogy Fafej iszonyat édes, amikor munkára koncentrál... Kár, hogy valószínűleg egy cseppet sem érdeklem. Mindegy is, elkalandoztam.
Nyögve egyenesedem fel és húzom szét a hajam az arcom elől, mint valami függönyt, ami most teljes mértékig eltakarta a látásomat. Körbe kukkantok a szobában, hátha ebben az óráknak tűnő két és fél percben történt idebent valami érdekes - például a sarokban lévő pók behálózta-e már a csapdájába repült legyet, vagy valami. De még az az átkozott nyolclábú is egy lusta dögnek bizonyul, mert hiába vergődik az a szerencsétlen légy a hálójában, még csak felé se pislog. Biztos ő is valami izgalmasabbra vágyik. Még a pókok sem elégednek meg az uncsi mindennapi dolgokkal.
Na jó, ennyi. Ideje felkelni. Muszáj kimozdulnom. Egészen ki a városból. Még úgysem jártam soha máshol, legalábbis amennyire az emlékezetem ér, még csak az se rémlik, hogy egyáltalán megpróbáltam volna. Pedig mennyire király már, hogy odahaza a játékomban mindig arra vágytam, hogy új helyeket fedezhessek fel, új kalandokat élhessek meg, aztán most hogy végre ez teljesülhetne, még mindig nem használtam ki a lehetőséget igazán. Ezen most változtatok.
Egy fél órával később, már az autómban ülök, valami olyan helyen kocsikázva, amit eddig még csak nem is ismertem. Valahol lekanyarodtam a főútról egy kis földútra, ami úgy tűnt kifelé vezet a városból, mindenféle kacskaringós útvonalon keresztül haladva és mintha nem is lenne vége. Amerre csak nézek, fákat látok, meg növényzetet, talán egy betelepített erdős rész lehet ez, nem is vagyok benne biztos, hogy szabadna-e erre közlekednem.
Úgy lefoglal a bámészkodás, hogy csak a szemem sarkából veszem észre a mozgást magam előtt, de amikor ráfókuszálok és a várt ember, szarvas vagy őz helyett, hirtelen egy lebegő halat látok, kicsit később taposok bele a fékbe, mint azt kellene, így a kormányt is félre rántom, hogy biztosan elkerüljem az ütközést. Mivel pillanatok múlva sem csapódok neki semminek, ezt sikernek könyvelem el és egy újabb remek oknak, miért is hasznos az autóversenyzés - ha nem lennének ilyen jók a reflexeim, ebből most csúnya baleset lett volna.
- Hű a francba. Mi volt ez? - kérdezem magamtól, a visszapillantóba bámulva, hátha sikerül megint meglátnom, mi ugrott elém a semmiből. Mert az nem létezik, hogy tényleg egy hal úszkált felém a levegőben, igaz? Bár, talán nem is akkora ostobaság. Mielőtt emlékezni kezdtem, az előtt én hihetetlennek tartottam azt a mesebeli alakot, amit a tükörbe nézve láttam. De itt nincs tükör. Meg amúgy is mit keresne egy hal a szárazföldön? Csak a képzeletem játszik velem.
De azért kiszállok az autóból, hogy biztosra menjek. Határozott léptekkel megindulok oda, ahol azt a valamit láttam és sikerül lendületből nekiütköznöm a... levegőnek. Rendesen koppan rajta a homlokon és még le is pattanok róla, mintha csak egy láthatatan fal lenne.
- Mi a fene? - értetlenkedve ráncolom a homlokom, amit aztán rögtön simogatni is kezdek a tenyeremmel, mert hát azért sikerült szépen megfejelnem a büdös nagy semmit. A másik kezem pedig előre nyújtom, hogy kitapintsam újra az előttem lévő akadályt. Ahogy azt az ujjaim megérintik, hirtelen felbukkan a látómezőmben egy alak (ezúttal nem egy hal!) a frászt hozva rám, így ijedten, lányosan sikítva ugrok hátrébb egy kicsit.
- Jesszus, de megijesztettél. - Hogy került ide egyáltalán ilyen hangtalanul?

|      you stuck with me 3942121423      |   666   |



'Cause I'm in a field of dandelions wishing on every one that you'll be mine. And I see forever in your eyes, I feel okay, when I see you smilewishing on dandelions all of the time
Nem szórt rá senki csillámport


Cody Anker csillámport hintett rá


Narah Carreras
Hõsnõ
Hõsnõ
Narah Carreras
Mesehõs :
you stuck with me Q94Cm3z
Wreck it Ralph
Vanellope von Schweetz
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
✦ ✦ ✦ :
you stuck with me MnY0tlQ
﹛as your merciful princess﹜
I HEREBY DECREE THAT EVERYONE WHO WAS EVER MEAN TO ME SHALL BE EXECUTED ... i'M JUST KIDDIN'?!
Akinek az arcát viselem :
﹛Maia Reficco﹜
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
﹛Suncrest﹜
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
you stuck with me C51cfca6b4c48d67aec6fd081ec869d88d97c4db
﹛i am a racer﹜
I CAN FEEL IT IN MY CODE!
A tükör mögött :
﹛sunny﹜

you stuck with me Empty
Témanyitásyou stuck with me Empty2023-07-25, 01:20

you stuck with me
Cody Anker && Narah Carreras



'Cause I'm in a field of dandelions wishing on every one that you'll be mine. And I see forever in your eyes, I feel okay, when I see you smilewishing on dandelions all of the time
Nem szórt rá senki csillámport


Cody Anker csillámport hintett rá


Narah Carreras
Hõsnõ
Hõsnõ
Narah Carreras
Mesehõs :
you stuck with me Q94Cm3z
Wreck it Ralph
Vanellope von Schweetz
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
✦ ✦ ✦ :
you stuck with me MnY0tlQ
﹛as your merciful princess﹜
I HEREBY DECREE THAT EVERYONE WHO WAS EVER MEAN TO ME SHALL BE EXECUTED ... i'M JUST KIDDIN'?!
Akinek az arcát viselem :
﹛Maia Reficco﹜
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
﹛Suncrest﹜
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
you stuck with me C51cfca6b4c48d67aec6fd081ec869d88d97c4db
﹛i am a racer﹜
I CAN FEEL IT IN MY CODE!
A tükör mögött :
﹛sunny﹜

you stuck with me Empty
Témanyitásyou stuck with me Empty

Ajánlott tartalom

you stuck with me Empty
 

you stuck with me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» stuck with you
» We're stuck together until one of us gets fired