Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Mo Yuan
Ma 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Ma 15:56-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 60%


1 Témanyitás - 20%


1 Témanyitás - 20%



Megosztás
 
Irma Lair
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásIrma Lair Empty2023-08-04, 20:53

Devani Seaver
Play by: Danielle Rose Russell



Becenév
Devi
Mesehõs
Irma Lair (W.I.T.C.H.)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Suncrest
Foglalkozás
Újságíró Asszisztens
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?


A kikötő meglepően csendes volt. A lemenő nap gyenge, narancssárgás fénye békésen játszadozott a víz tükrén, minek apró hullámai törték csak meg táncát. A meleg szellő olykor arcom elé söpörte pár tincsem, de én csak mozdulatlanul kémleltem az elém táruló kékséget, ahogy a móló legszélén ülve lógattam lábaim, kavargó gondolataim börtönébe zárva. Miután megláttam a valódi énem a tükörben, s megannyi emlék zúdult rám megmérgezve elmém minden szegletét, ezt a helyet éreztem a legbiztonságosabbnak, legközelebbinek magamhoz.
A kikötő mindig is érdekes hely volt számomra; sok ember megfordult itt, ami a nem-túl-hivatalos-munkámhoz nagyon jól jött. Mindig lehetett hallani egy új pletykát, és el lehetett kapni néhány érdekes beszélgetést. Bár Hay Lin-nel közös lakáson osztozunk, mindig itt tudtam vele a legjobbakat beszélgetni, viccelődni. Ez volt a mi biztonságos zónánk a nyílt víz közepén, a hajóján ülve. Itt senki nem hallhatott minket. Miután újra felfedezhettem a természetfeletti erőm, ami bennem lakozik, gyakran jártam ki éjszaka is csak azért, hogy apró trükkökkel szórakoztassam magam, hogyha írói válságba kerültem. Ez volt az a hely, ahol a legkönnyebben jöttek a sorok, amikből aztán egy egész cikket formázhattam. Ilyen környezetben mégis ki ne kapna ihletet bármihez?
Végre úgy éreztem, teljes az életem. A hiányérzet apró szikrája eltűnt, ami mindig azt sugallta, nem vagyok teljesen önmagam.  Az öröm és az izgatottság azonban némi keserűséggel kavarodott, s valamiféle ürességet hagyott maga után minden alkalommal, ahogy beléptem a lakásunk ajtaján, s megpillantottam a barátnőimet. Félre értés ne essék; imádtam őket. Azonban tudtam, hogy ezeken az ambivalens érzéseken osztoztam mindegyikükkel. Cornelia nem volt velünk, nélküle pedig a csapat nevünk is bénán hangzott, nem voltunk többé W.I.T.C.H. A legbosszantóbb azonban mégis az volt, hogy nem is tudtunk róla semmit - hiányzott, hogy ugrathassam az ostoba kis vicceimmel. Szerencsére viszont kárpótolt, hogy mindenki másra rátaláltam, akire szükségem volt.

A telefonom pittyenése zökkentett ki végül a gondolataim kusza hálójából, s mintha csak megérezték volna, hogy - mégha csak elméletben is - őket emlegettem. A csoportos beszélgetésbe jött az üzenet Will-től, hogy ha Taranee-val végeztek a munkával, tarthatnánk egy csajos estét. Nos, én semmi jónak nem voltam sosem az elrontója, viszont az estémet már másnak ígértem.
Úgy akartok csajos estét tartani, mint tegnap? 🙉 ❞ - kérdeztem vissza az üzenetre. ❝ Zombi mód, és ásítozás. Tegnap lemondtam egy programot csak azért, hogy egy óra után visszamenjünk a lakásba, mert a két buli királynő az asztalon aludt. Kihagyhatatlan ajánlat, tényleg.. 🙄 Sajnálom, ma nem érek rá. 😇
Arra pedig már nem is válaszoltam inkább, mikor megkérdezték, randim lesz-e? Főleg miután elindultak a találgatások, vajon kivel.  A szerelmi életem volt az utolsó, amire időm jutott, valószínűleg ezért is voltam még mindig szingli. Martin-ról pedig sok minden eszembe jutott, mikor meghallottam a nevét, de az semmiképp sem a “randi partner”, vagy a “pasi jelölt” volt. Egy új polgárpukkasztó cikken dolgoztam, amiről sajnos nem beszélhettem a lányoknak, ő azonban nagy segítség volt számomra, így valószínűleg először és utoljára választottam őt a barátnőim helyett.

Képességem

✦ a víz minden formáját képes vagyok irányítani; ki tudom nyerni a nedvességet a levegőből vagy a növényekből, de akár a verejtéket is képes vagyok összegyűjteni, a semmiből azonban nem teremthetek vizet.
✦ Will közelében képes vagyok átváltozni őrzővé, ilyenkor erősebb vagyok és tudok repülni a szárnyaimnak köszönhetően, azonban ehhez mind az öt őrzőre szükség van.
Devani Seaver

Chat Noir



Round and round like a horse on a carousel, we go. Will I catch up to love? I can never tell, I know. And it's all fun and games ‘til somebody falls in love but you already bought a ticket and
there’s no turning back now
Nem szórt rá senki csillámport


Alistair Newton csillámport hintett rá


Devani Seaver
Hõsnõ
Hõsnõ
Devani Seaver
Mesehõs :
Irma Lair Tumblr_pak6xkDbHW1s3p843o3_250
W.I.T.C.H.
Irma Lair
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
❝ guardian of the infinite dimensions ❞
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
i’m so sick of watching
while the minutes pass as i go nowhere

Irma Lair Hope-mikaelson
i wanna feel reckless, i wanna live it up
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
danielle rose russell
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
suncrest
✦ ✦ ✦ :
it’s a vicious little world that we live in
looking back at a life on the other side

Irma Lair Hope-mikaelson
i realize that i didn't fit in
A tükör mögött :
chat noir

Irma Lair Empty
TémanyitásIrma Lair Empty2023-08-18, 22:53

Csillámporos üdvözlet illet téged
Devani Seaver ✦ Irma Lair


„And you’d get the power of....mud?”

Kedves Devani!

Juhúúúú, egy újabb Őrzőőő! Irma Lair 2067867876  Irma Lair 2067867876

Neked is nagyon örülök, hogy megérkeztél. Egy dologra rávilágítottál, pontosan Cornelia nélkül (Oké, még Will sem érkezett meg, de az most nem lényeges. Irma Lair 703152122 ) nem teljes a csapat. Így csak W.I.T.H vagytok. Irma Lair 803573226
Hmmm, -val, -vel? Na, de mégis kivel/mivel? Vagy inkább az a jobb kérdés, hogy kivel/mivel nem? Irma Lair 1542743629

Na, jó nem poénkodok ezzel. Irma Lair 3629551783 Elég nagy törés, hogy nem vagytok egy helyen. Viszont fel a fejjel, őrzők létetekre érzitek egymást, tudjátok, hogy Cornelia-nak nincs baja. Ez legyen az, ami megnyugvást adhat.  Irma Lair 1298976811  Irma Lair 3942121423

Hohó! Szóval Martin? Most majdnem megkérdeztem, hogy randira készülsz? Irma Lair 3375341651 (Ja, bocsi…. meg is tettem, hehe. Irma Lair 543020205 )
Teljesen érthető, ha más terveid vannak, mint a bulizás. Tedd csak, és érezd jól magad. Elvégre ez is számít az életben.  Irma Lair 2359898509



Fantasztikus lappal jöttél, úgyhogy sipirc foglalózni és utána pedig a játéktérre. Üdv közöttünk!  Irma Lair 841472469  Irma Lair 841472469  Irma Lair 841472469  Irma Lair 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Devani Seaver csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Irma Lair 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Irma Lair 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Irma Lair 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Irma Lair Empty
 

Irma Lair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Irma Lair