Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Luo Zhongli
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLuo Zhongli Empty2023-08-09, 20:07

Luo Zhongli
Play by: Bang Chan



Becenév
Zhong, de amúgy ne becézgess
Mesehõs
Nezha (Nezha)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Gods ✦ Istenek
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
Soulgem and Demongem dojo & acupuncture társtulajdonos
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
Biszex
Mi történt velem?



Szeretem-e az életemet? Nem igazán. Sokáig nem tudtam, hogy a falumban élők miért félnek tőlem és miért utálnak. A sorsom meg lett pecsételve a születésemnél.
Az istenek a Káosz gyöngyét úgy akarták megakadályozni, hogy két részre szedték szét. Az egyik a Lélekgyöngy volt, a másik pedig a Démongyöngy. Az utóbbira még egy pecsétet vagy átkot tettek. Három év múlva, egy villámcsapás fogja elpusztítani. Ez volt az istenek akarata.
Nos, a Lélekgyöngyöt eredetileg én kaptam volna meg, ám egy tolvaj ellopta és végül a Démongyöngy került belém. Kisebb balhé tört ki emiatt, de az egyik isteni hírnök egy nyakéket tett rám, amivel elzárta a démoni erőmet. Én baba révén erről nem tudtam és később sem mondták el nekem a szüleim.
A napjaim azzal telt el, hogy vártam anyámra, hogy játszunk együtt, de démonüzőként sokszor volt munkája neki is és apámnak is. Úgy hogy a palotában töltöttem legtöbb időmet, egy védő burok mögött.
Mint ahogy említettem, az emberek mindig is féltek és utáltak. Még akkor is, amikor megmentettem egy falusi kislányt egy tengeri démon elől. Akkor hazudták a szüleim, hogy én vagyok a Lélekgyöngy és a falusiak csak nem érték meg az erőmet. Persze, tudom, hogy meg akartak védeni engem, de minden hazugság előbb vagy utóbb kiderül.
Ám nem minden perce volt rossz. Akkor azt hittem, hogy kezd jobb életem lenni, amikor megismertem Ao Binget. Elég hamar barátok lettünk. Még a születésnapi bulimra is elhívtam őt, ám az nap derült ki a sorsom is, hogy ki is vagyok valójában…

Azóta sokszor újra reinkarnálódtam. Különböző életeim voltak, amik hol jók, hol rosszabbak voltak. Az egyikre különösképpen megfogott és a mai napig emlékszem rá. Abban az életben sajnos Ao Bing-gel ellenségek voltunk, egy előző életbeli balsors miatt. Ám ki tudja, hogy a jövő mit hoz.


Fata Morgana igen érdekes hely. Csendes, nyugodt. Mondhatni. Persze nem mindig. Azért itt is nyüzsögni szokott az élet. Viszont valahogy nem éreztem azt, hogy ide valósi lennék. Voltak barátaim, ismerőseim, mégis néha úgy éreztem mellettük is, hogy ki vagyok nézve. Akarva, akaratlanul is kiváltottam az emberekből az ellenszenvet, pedig volt, akivel még csak nem is beszéltem.
A ráadás csak akkor kezdődött, amikor a tükörben megláttam egy kisgyereket a tükörképem helyett. Máskor pedig egy démont. Nagyon ritkán mind a kettőt láttam egyszerre. Nem tudtam rájönni, hogy kik vagy mik ők. Egy idő után az álmaimban is megjelentek, olyan emlékeket láttam, amik nem is az enyémek. Azt hittem, hogy lassan begolyózok, de aztán találkoztam vele, Ao Bing-gel.
Az elejétől fogva volt egy varázsa, ami megfogott. Nem tudtam hova tenni, aztán ahogyan jobban megismerkedtünk, úgy jöttek vissza az emlékeim az eredeti vagy másik életemről.
Sok jót és sok rosszat is tettem. Ám valaki vagy valami adott egy új esélyt ismételten, amit pedig nem akarok elszalasztani. Ao Bing-gel egy idő után eléggé közeli kapcsolatba kerültünk. Közösen létre hoztunk egy kisebb vállalkozást és jelenleg a költözés előtt állunk. Ebben az életben nem hagyom, hogy bármi vagy bárki befolyásoljon, kezembe veszem most a sorsomat, hiszen én vagyok Nezha, a démongyermek.

Képességem

✦Fel tudja venni  démoni alakját.
✦Tűz mágiát tud használni.
✦A lélekgyöngy kontrolálni tudja a démongyöngyöt, ha esetleg az elszabadulna.
✦A körülőtte lévő emberekből némiképp ellenszenvet vált ki, meglátja bennük a rosszt.
Cha Woo-Jin

Nyuszilekvár

Nem szórt rá senki csillámport


Qiu Mei Qin csillámport hintett rá


Luo Zhongli
Isten
Isten
Luo Zhongli
Mesehõs :
Luo Zhongli 384
Nezha: A Démongyermek születése
Nezha
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The Demongem
A másik felem :
Luo Zhongli 0b552aa0c74cd4967117ed3b30fb3de6924ae999r1-540-200_hq

Our destiny were written when we were born in this world.

Luo Zhongli 3370fb936c790bec98be2200a1dcab1f97eee561r1-540-200_hq
✦ ✦ ✦ :
I can't...

Luo Zhongli Tumblr_pzlwd6p4Ri1rz948yo1_540

...run away...

Luo Zhongli 839b73d3f8e286f5482701661a27507da4a886c0

...from my past.

Luo Zhongli Tumblr_pzlwd6p4Ri1rz948yo4_540
Akinek az arcát viselem :
Bang Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Luo Zhongli 91c7dd5ef4c24376c7870f9837d514e7390b0eb7

Luo Zhongli 9a462d0dc0e9eac5068dc3d06f9a9205
A tükör mögött :
Jinx

Luo Zhongli Empty
TémanyitásLuo Zhongli Empty2023-11-16, 15:01

Csillámporos üdvözlet illet téged
Luo Zhongli ✦ Nezha


„ This is the first time in an eternity that he doesn’t feel like he’s drowning.”

Kedves Zhongli!

Elég sok lap megfordult már a "kezeim között" és mindig észreveszem, ha valaki nagyon, nagyon ráhangolódik a karakterre abból, ahogy róla ír, ahogy fogalmaz.  Luo Zhongli 2931394050  Ezzel a lappal is így vagyok. Persze tudom, hogy ez a mese külön kérésre, a ti kedvetekért lett engedve, de ha nem tudnám, akkor is egyértelmű lenne, hogy nagyon szereted ezt a karaktert már most. És meg is értem!  Luo Zhongli 2067867876
Milyen izgalmas már ez a mese?! Nem láttam, de ha jól értem, a lapod első felében tulajdonképpen azt meséled el és utána térsz rá a jelenre. Ha ezt tudom, biztos megnéztem volna! Na de majd ha időm engedi! Annyi biztos, hogy felírtam a listára! Mondjuk ezek a gyerekek elég parán néznek ki...  Luo Zhongli 2250790558
Nagyon kíváncsi leszek, hogy hogy alakul a sorsod ezúttal. Fata Morganában van pár igazán rossz arc, aki mellett az átkoddal te már nem is leszel olyan ijesztő, hidd el! Aztán van itt pár csupaszív mesehős és kívülálló is, aki nem ijed meg pár démontól. Az egyikkel mellesleg már van is plotod és ne félj, érkezem vele a dojoba! Mabel majd mesél neked egy igazi démonról, hogy egy kicsit jobban érezd magad.  Luo Zhongli 1298976811
Ao Bing, huh? Róla meg majd te mesélsz Mabelnek! Él-hal a romantikáért, de a dramatikusakat szereti csak igazán, a tiétek pedig aaaaz.
Jaj, azt majdnem elfelejtettem, hogy azon kevés karakterek egyike a tiéd, aki örülhet annak, hogy új esélyt kapott Fata Morganában. Ezeknek mindig örülök, így a banyuszok sem tűnnek olyan gonosznak (és nem is azok).  Luo Zhongli 2931394050




Szeretnék neked is ódákat zengeni, hogy ne unatkozz az elfogadómon, de így, hogy még nem néztem meg ezt a mesét picit gondban vagyok, szóval inkább utadra engedlek és Ao Bing majd biztos helyettem is körberajong. Tudod a dolgod, szóval már csak annyit mondok: érezd magad nagyon jól ezzel a pofival is  Luo Zhongli 841472469






Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Luo Zhongli csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Luo Zhongli 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Luo Zhongli 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Luo Zhongli Empty
 

Luo Zhongli

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal